Resovia Rzeszów

PiotrS

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PiotrS »

jinx pisze:Ja sie zgadzam z Todusem. Baranowicz grał bardzo mało srodkiem a pipea chyba nawet nie widzialem ani razu w meczu z polibuda
oglądałem JEDEN set a widziałem pajpa po stronie Resovii. Co wiecej, pajpa na kontrze
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Bedziemy sie licytowac ile razy zagral pipea a ile razy wystawiał na skrzydlo??? Pierwsze wrazenie jest takie: prawy do lewego:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: todus »

PiotrS pisze:
jinx pisze:Ja sie zgadzam z Todusem. Baranowicz grał bardzo mało srodkiem a pipea chyba nawet nie widzialem ani razu w meczu z polibuda
oglądałem JEDEN set a widziałem pajpa po stronie Resovii. Co wiecej, pajpa na kontrze
To był właśnie tej jeden, jedyny "pajp" w m tym meczu.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

todus pisze:
PiotrS pisze:
jinx pisze:Ja sie zgadzam z Todusem. Baranowicz grał bardzo mało srodkiem a pipea chyba nawet nie widzialem ani razu w meczu z polibuda
oglądałem JEDEN set a widziałem pajpa po stronie Resovii. Co wiecej, pajpa na kontrze
To był właśnie tej jeden, jedyny "pajp" w m tym meczu.
Jestem 100% pewny, że były co najmniej 2 pipe z Alkiem i jeden z Miką. Zresztą, zobaczycie sami w dalszej części sezonu, że Baranek będzie grał dużo bardziej kombinacyjnie ;p

A co do obywatelstwa... Jest szansa zdobyć teraz Mistrza Polski to działają tak, jak pozwalają na to przepisy. Przepisy dopuszczają podwójne obywatelstwo więc nie rozumiem o co chodzi. Za parę lat siłę Resovii będą stanowili wychowankowie jak Długosz, Peszko, Dłóg czy Świst i reszta zawodników z Młodej Ligi. Żeby wzmocnić drużynę, trzeba było szukać za granicą i tak też Resovia zrobiła i bardzo cwanie wykorzystuje przepisy... A kibice innych drużyn niech sobie lamentują dalej...
pozyczdwochstow
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2010, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pozyczdwochstow »

Grembi pisze:A kibice innych drużyn niech sobie lamentują dalej...
chyba śmieją się. U większości normalnych wzbudza to wstyd i politowanie.

Akhrem NIGDY nie będzie POLAKIEM !
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Logan »

pozyczdwochstow pisze:
Grembi pisze:A kibice innych drużyn niech sobie lamentują dalej...
chyba śmieją się. U większości normalnych wzbudza to wstyd i politowanie.

Akhrem NIGDY nie będzie POLAKIEM !
Popieram powinniscie brak przykład ze Skry Mistrzostwo Polski i 5 Polaków w pierwszym składzie plus polski libero a nawet co juz w polskiej lidze rzadkie polski trener. Wiec można? Można!!! A Resovia tylko sie osmiesza tym kombinowaniem w sprawie obywatelstwa. Zyczyłbym wam zeby Resovia tez kiedys wspierała polska siatkowke tak jak Skra.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Logan pisze:
pozyczdwochstow pisze:
Grembi pisze:A kibice innych drużyn niech sobie lamentują dalej...
chyba śmieją się. U większości normalnych wzbudza to wstyd i politowanie.

Akhrem NIGDY nie będzie POLAKIEM !
Popieram powinniscie brak przykład ze Skry Mistrzostwo Polski i 5 Polaków w pierwszym składzie plus polski libero a nawet co juz w polskiej lidze rzadkie polski trener. Wiec można? Można!!! A Resovia tylko sie osmiesza tym kombinowaniem w sprawie obywatelstwa. Zyczyłbym wam zeby Resovia tez kiedys wspierała polska siatkowke tak jak Skra.
Ci sami Polacy coraz częściej ćwierkają, że Polski reprezentować nie chcą.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

Logan pisze:
pozyczdwochstow pisze:
Grembi pisze:A kibice innych drużyn niech sobie lamentują dalej...
chyba śmieją się. U większości normalnych wzbudza to wstyd i politowanie.

Akhrem NIGDY nie będzie POLAKIEM !
Popieram powinniscie brak przykład ze Skry Mistrzostwo Polski i 5 Polaków w pierwszym składzie plus polski libero a nawet co juz w polskiej lidze rzadkie polski trener. Wiec można? Można!!! A Resovia tylko sie osmiesza tym kombinowaniem w sprawie obywatelstwa. Zyczyłbym wam zeby Resovia tez kiedys wspierała polska siatkowke tak jak Skra.

:] :] :] :] :]

Litować się nad nami? Ale z jakiego powodu? :] Po za Zagumnym nie widzę innego Polaka, który wzmocniłby ten skład, który jest, a był do wzięcia w okienku transferowym, a że ten chciał grać ze Świdrem to trudno, płakać nie będziemy :P

Może jakby nie ta cała skra to by ten wynik na MŚ inaczej wyglądał, ale co zrobić jak reprezentanci grzeją ławkę... Ty chciałbyś, żeby w Resovii grali sami Polacy i nie było dla skry żadnej konkurencji tak?... Kto jak kto ale jak kibic skry czepia się Resovii o kombinowanie to mnie to dopiero śmieszy :]
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: siatkarz3991 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, o 18:04 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum. Takie pytania zadajemy na PW
pozyczdwochstow
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2010, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pozyczdwochstow »

z jakiego powodu ? Ty się jeszcze pytasz ? :]

Jestem prawdziwym patriotą dumnym z tego kraju i jak większość normalnych i prawych ludzi jest przeciwna naturalizowaniu ludzi którzy nie mają z Polską nic wspólnego. [ingerencja moderatora]
Skończmy gadkę na temat obywatelstwa.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, o 18:33 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 8. i 13. punkt regulaminu forum.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

pozyczdwochstow pisze:Jestem prawdziwym patriotą dumnym z tego kraju i jak większość normalnych i prawych ludzi jest przeciwna naturalizowaniu ludzi którzy nie mają z Polską nic wspólnego.
To jest raczej nacjonalizm, albo nawet szowinizm, a nie patriotyzm... mylisz pojęcia drogi użytkowniku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Klawy »

Moim zdaniem lepiej zakończyć dyskusje na temat polityki Resovii gdyż już była o tym mowa i nie ma sensu powielać tego tematu.
Sprawa jest prosta sponsorzy wymagają wyników a z polakami którzy byli do wzięcia osiągnięcia jakiego kolwiek sukcesu byłoby niemałym wyzwaniem, więc nie ma się co dziwić, że kombinują jak mogą.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
pozyczdwochstow
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2010, o 20:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pozyczdwochstow »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, o 18:48 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum. Dosyć, to jest temat o Resovii.
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: siatkarz3991 »

Dobra rzeczywiście to nie ma sensu... Każdy ma swoje zdanie na ten temat i chyba nikt go nie zmieni więc nie ma się co kłócić. Każdy zespół ma inną politykę prowadzenia klubów. A która jest najlepsza okaże się po sezonie. Wiem jedno jeśli Resovia zdobędzie mistrza to będzie znienawidzona w kraju. Jeśli ZAKSA to także sporo osób się znajdzie którzy znajdą powód żeby nie lubić tego klubu. Tak było ze Skrą i tak będzie z każdym kto wygra bo w tym kraju tak jest. Resovia w pierwszych meczach pokazała, że na razie są zlepkami indywidualności a czy to się zmieni to zobaczymy.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Juniorom Resovii więcej daje możliwość trenowania z najlepszymi (Grozer, Cernic, Millar), niż gra w 1-szym składzie Skry z Nawrockim i jego tekstami typu "Chłopakiii spokojnie, gramy dalej". Na grę w pierwszym składzie przyjdzie czas, gdy będą na to gotowi
All work and no play makes Jack a dull boy...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

Murilo0 pisze:Juniorom Resovii więcej daje możliwość trenowania z najlepszymi (Grozer, Cernic, Millar), niż gra w 1-szym składzie Skry z Nawrockim i jego tekstami typu "Chłopakiii spokojnie, gramy dalej". Na grę w pierwszym składzie przyjdzie czas, gdy będą na to gotowi

taaaa... bo w Skrze trenowaliby z najsłabszymi... póki co, to Travica nic nie osiągnął, więc nie rozumiem jak możesz krytykować kogokolwiek innego...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MAX »

Arff pisze:
Murilo0 pisze:Juniorom Resovii więcej daje możliwość trenowania z najlepszymi (Grozer, Cernic, Millar), niż gra w 1-szym składzie Skry z Nawrockim i jego tekstami typu "Chłopakiii spokojnie, gramy dalej". Na grę w pierwszym składzie przyjdzie czas, gdy będą na to gotowi

taaaa... bo w Skrze trenowaliby z najsłabszymi... póki co, to Travica nic nie osiągnął, więc nie rozumiem jak możesz krytykować kogokolwiek innego...
Nie uważam że wicemistrzostwo Polski i brązowy medal to "nic".
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
PiotrS

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PiotrS »

ale uważasz ze mistrzostwo Nawrockiego to nic.
Tak wiem wiem, skra mogła by sama grac a trener jej przeszkadzał...czekaj, a może w Resovii było podobnie?
osobiście nie uważam by któryś z nich wyrastał ponad poziom średniaka
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

PiotrS pisze:ale uważasz ze mistrzostwo Nawrockiego to nic.
Tak wiem wiem, skra mogła by sama grac a trener jej przeszkadzał...czekaj, a może w Resovii było podobnie?
osobiście nie uważam by któryś z nich wyrastał ponad poziom średniaka
Patrząc na skład i jak grają obecni wtedy zawodnicy to srebro uważam za sukces, ale brąz jednak poniżej oczekiwań... niemniej na wynik składa się trener, skład, zdarzenia losowe (kontuzje) itd.

Jeśli Travicę, Nawrockiego oceniamy na poziomie średniaka bo dobre składy zdobywają im medale, to jak ocenić Castellaniego - to chyba musi być siatkarskie dno patrząc na wynik na MŚ, a będąc złośliwym można powiedzieć że dostał po Lozano pakę która wygrała ME, a po roku doprowadził ich do 18 miejsca na MŚ...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

a będąc złośliwym można powiedzieć że dostał po Lozano pakę która wygrała ME, a po roku doprowadził ich do 18 miejsca na MŚ...
taaa... tym bardziej, że w pierwszym składzie Mistrzów Europy grało aż... 2óch zawodników, którzy grali w pierwszym składzie u Lozano :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Arff pisze:
a będąc złośliwym można powiedzieć że dostał po Lozano pakę która wygrała ME, a po roku doprowadził ich do 18 miejsca na MŚ...
taaa... tym bardziej, że w pierwszym składzie Mistrzów Europy grało aż... 2óch zawodników, którzy grali w pierwszym składzie u Lozano :D
Ale zdaje się Lozano szkolił więcej zawodników niż pierwsza 6... a i maiał oko na kadrę B podobnie jak Castellani, no i przepychanie wózka z piłkami przez Kurka też nie było bez znaczenia na jego postawę na ME :D

Ja nie oceniam tak Castellaniego, napisałem o złośliwości, ale tak samo nie należy oceniać innych trenerów tylko przez pryzmat wyniku, choć on też jest w tej ocenie ważny.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

No jakby oceniać Travicę, nie na podstawie wyniku, a na podstawie gry zespołu, to ta ocena byłaby znacznie znacznie gorsza... przynajmniej za poprzedni sezon, w którym momentami Resovia była na 6 miejscu w tabeli, grając w stylu zupełnie nieadekwatnym do składu osobowego... choć trzeba przyznać, że jeśli oceniamy samą grę, a nie wyniki to Nawrocki wypada jeszcze gorzej od Travicy... ale też będąc sprawiedliwym, tak samo można oceniać Bernardo Rezende za ubiegłe MŚ i LŚ(bardzo słabe stylowo w wykonaniu Brazylii)... ale to oni cieszą się ze złotych medali...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MAX »

PiotrS pisze:ale uważasz ze mistrzostwo Nawrockiego to nic.
Ja tak uważam?! Może kolego zobacz najpierw kto napisał posta!
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
PiotrS

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PiotrS »

MAX pisze:
PiotrS pisze:ale uważasz ze mistrzostwo Nawrockiego to nic.
Ja tak uważam?! Może kolego zobacz najpierw kto napisał posta!
wybacz założyłem, ze w tym składowisko cytatów występujesz dwa razy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Arff pisze:No jakby oceniać Travicę, nie na podstawie wyniku, a na podstawie gry zespołu, to ta ocena byłaby znacznie znacznie gorsza... przynajmniej za poprzedni sezon,
Taa, wszyscy pamiętamy jak miałeś za złe, że LT postawił an transfer Miki.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Arff pisze:No jakby oceniać Travicę, nie na podstawie wyniku, a na podstawie gry zespołu, to ta ocena byłaby znacznie znacznie gorsza... przynajmniej za poprzedni sezon, w którym momentami Resovia była na 6 miejscu w tabeli, grając w stylu zupełnie nieadekwatnym do składu osobowego...
Nie przeczę zeszły sezon był poniżej oczekiwań, natomiast zupełnie nie zgadzam się że 6 miejsce w trakcie sezonu jest czymś złym, tak są rozgrywki skonstruowane że miejsce ma małe znaczenie... Delecta bodaj wygrała pierwszą rundę, ZAKSA też siedziała na szczycie ale na końcu mieli miejsca niższe niż Resovia.

Edit.
zapomniałem napisać... mniej więcej w tym czasie gdy dołowali w lidze nad wyraz dobrze zagrali w LM i minimalnie przegrali PP, więc ten argument z 6 miejscem już całkiem odpada :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
PawelNM
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2009, o 19:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PawelNM »

Przepraszam że jeszcze raz wspomnę o obywatelstwach.
Jakby takie problemy z Polakami dotknęły inny polski klub (np. Kędzierzyn, Skrę), to Wy, kibice tych zespołów, sami byście byli za przyznaniem obywatelstwa obcokrajowcowi.. a to my z Rzeszowa byśmy z Was szydzili i wytykali to na forum..
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a więc proszę skończcie wreszcie ten temat bo odnoszę wrażenie, że niektórzy zwyczajnie boją się Resovii naszpikowanej obcokrajowcami...
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Nie ma co gdybac. Ani skra ani zaksa ani inna druzyna tak nie kombinuje co Resovia, wiec nie mozesz tak przypuszczac.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Klugenhammer »

PawelNM pisze:Jakby takie problemy z Polakami dotknęły inny polski klub (np. Kędzierzyn, Skrę), to Wy, kibice tych zespołów, sami byście byli za przyznaniem obywatelstwa obcokrajowcowi.
Tego niestety nie możesz wiedzieć. Ja osobiście chciałbym żeby mój klub odnosił sukcesy w zgodzi z regułami, a nie dzięki cwaniactwu i bezczelnemu obchodzeniu przepisów. W zeszłym sezonie ZAKSA miała 4 obcokrajowców ale przez myśl mi nie przeszło że np Gladyr mógłby mieć polski paszport i Martin nie musiałby stać w kwadracie.
PawelNM pisze:a więc proszę skończcie wreszcie ten temat
Przeczytaj uważnie pierwsze zdanie swojego postu.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: arbas »

Ja nie rozumiem calego zamieszania. Co do obywatelstwa dla Akhrema to moim zdaniem jest to jedna wielka plotka i nic wiecej. Co do Baranowicza to chlopak tak czy siak jest Polakiem, co z tego ze nie urodzil sie w Polsce? Nawet dobrze ze Reska go sciagnela, dobrych rozgrywajacych w +lidze nie ma za wielu, chlopak mlody jest i moze jednak zdecyduje sie na gre dla Polski a nie dla Wloch? 2 lata przerwy od kadry to w koncu nie tak duzo...

Wiec mamy Reske ktora ma 3 obcokrajowcow w pierwszej 6tce , czyli tyle samo ile Olsztyn, Polibuda, Fart jak przyjdzie zagraniczny atakier, Bydzia, Jastrzebie, Wielun. Do tego dodajmy ze w skladzie Skry i Zaksy jesli chodzi o Polakow sa to reprezentacji kraju wiec to na pewno nie z pobudek patriotycznych zostali zakontraktowani. Wiec skonczmy z Ta obluda. Jedyny "prawdziwie" polski klub to Czewa.

Acha jestem kibicem Olsztyna i szczerze mowiac Reska budzi we mnie zupelnie obojetne odczucia :P
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”