AZS Olsztyn

nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: nerwus »

szybko zmienić trenera!
Kto byłby najlepszy.
Więc jakie są propozycje?
Popularne jest typowanie zawodników więc tym razem może ktoś trafi z nowym trenerem.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: zyll »

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... _bylo.html

Jedyny plus tego smutnego jak sam [cenzura] meczu ze Skrą.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

zyll pisze:http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... _bylo.html

Jedyny plus tego smutnego jak sam [cenzura] meczu ze Skrą.
Wyślij linka panom redaktorom PS bo gadali że to na cześć Skry!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: zyll »

Bardzo chętnie, tylko potrzebuję adresów mailowych :P
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

Pele pisze:
zyll pisze:http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... _bylo.html

Jedyny plus tego smutnego jak sam [cenzura] meczu ze Skrą.
Wyślij linka panom redaktorom PS bo gadali że to na cześć Skry!!!
W PS wszystko jest na cześć skry, nawet dzisiejsza oprawa w meczu Czewa - Sovia
...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: hubert »

Ciąg dalszy dramatu Olsztyna. Nie wiem co musi się stać aby w tym klubie było normalnie. Dwa tygodnie temu przewodniczący rady nadzorczej Pan Kordan mówił, że będą wyciągnięte konsekwencje wobec zespołu i decyzja zostanie podjęta na najbliższym zebraniu. Tydzień temu Szyszko mówił coś w stylu, że nie rozmawiał o tym z zarządem i ogólnie można wywnioskować, że tematu nie ma. To w końcu jak jest ? Szyszko sobie a zarząd sobie ? Coś tu nie gra. Przynajmniej jeśli chodzi o publiczne wypowiedzi.
Coraz bardziej tracę szacunek dla Sordyla, który wydawał się człowiekiem honoru a jako taki powinien podać się do dyspozycji zarządu, który zdecyduje czy powinien zostać czy nie. Bo poprawy gry nie ma i nic nie zapowiada aby była. Niby tydzień odpoczynku miał pomóc a tu nic. Jastrzębie przegrało w środę mecz, powinno być zmęczone i przynajmniej do ugryzienia a mecz wyglądał jakby spełniła się obietnica wyborcza Kononowicza: nic nie było. Gormadowski gra, Tuja nie gra. Tuja gra, Gromadowski nie gra. Itp.
Przypominam, że celem była szóstka a nie walka o utrzymanie. Aby cel był osiągnięty to wygrywanie z Siatkarzem, Fartem czy Delectą to za mało ( chociaż w obecnej sytuacji to daj Boże aby Olsztyn wygrywał z tymi zespołami ).
Nie wiem czy Sordyl nie ma wiedzy, autorytetu, czy nie dociera do siatkarzy w każdym razie porównanie z takim Radkiem Panasem wypada bardzo niekorzystnie.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Jeśli natomiast chodzi o AZS Olsztyn to serce zawsze jest z Olsztyniakami, jednak rozum podpowiada, że będą mieli duże kłopoty. Ich gra o medale właściwie już się skończyła. Należy zastanowić się, co zrobić, by chłopaki spokojnie utrzymali się w lidze.
Tako rzecze Paweł P. kandydat na radnego. :o
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -olsztynem
ciekawy wywiad - polecam
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 177
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: jureczek »

No niestety, nadal gra AZS Olsztyn wygląda tragicznie. Więcej powiem. Wydaje mi się, że z meczu na mecz grają coraz gorzej. Z Pawłem Papke zgadzam się w całej rozciągłości. Należy już zacząć myśleć o tym, aby w lidze się utrzymać. Natomiast z prezesem Mariuszem Szyszko, nie zgadzam się zupełnie. To on tydzień temu powiedział: "że widzi potencjał tego zespołu". Ja tam żadnego potencjału w tej drużynie nie widzę.
Jeszcze w ubiegłym roku grali w tej drużynie Marcello i Józefacki. Co by o nich nie powiedzieć to było dwóch walczaków. Obecnie zamiast ich jest Gromadowski i Tuia. Mamy zatem obecnie zamiast drużyny walczaków, drużynę mięczaków.
Na każdy mecz wybiegają z coraz bardziej żałosną miną, trzęsą się jak galareta i grają po prostu tragicznie. Sordyl bardziej niż trenera przypomina "tykającą bombę zegarową", nie jest w stanie nic tej drużynie pomóc. Bo jak się gra przy "bombie zegarowej" ? Nawet saperom rączki mogą się trząść, a co dopiero zawodnikom. Tragedia, jak na razie w sześciu aktach.
Najbardziej jestem zawiedziony Tuią. To miał przecież być zawodnik pokroju Kunariego, a jest pokroju Ferensa, tylko że Ferens jest jeszcze juniorem i nie miał być w tym roku podstawowym zawodnikiem AZS. Miał się dopiero uczyć przy takich zawodnikach jak Tuia, a tu proszę kolega, razem mogą rączki se podać.
Czas, aby działacze poszli po rozum do głowy i puki jeszcze nie jest za późno poszukali czegoś w zamian Tui. Bo chyba już z tej mąki chleba nie będzie. A w lidze utrzymać się, by się przydało.
Sordylowi chyba już też by się przydał odpoczynek, chłop nam nie za długo wyląduje w szpitalu, a i tak drużyna gra coraz większą padakę. Jego pomysły też już się chyba wyczerpały.
To jest jeżyk, mały jeżyk.
Jeżyk z kolców ma kołnierzyk.
Z kolców płaszczyk, z kolców szalik,
tylko nosek jak koralik.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Po dzisiejszym meczu Tuia wyrasta na zdecydowanie najgorszy transfer ligi. Jak Marcel zawodził, tak jednak z Częstochową i dzisiaj zagrał dobrze, a i z Wieluniem, choć sam mecz miał dość kiepski, to w decydującym momencie zagrał 2 asy. Za to Samuel chyba nie miał dobrego meczu, Ferens, mimo że ma 19 lat, chociaż momentami daje radę, a Tuia wcale. Kupiliśmy jedynego francuskiego przyjmującego, który nie ma w ogóle techniki, to jest jakaś żenada. Sordyl niestety totalnie spartolił przygotowania, ale tego już się nie poprawi, w tym momencie ja uważam, że jeśli go zmieniać, to na kogoś, kogo planujemy na trenera na lata, a na takiego (np. DC) nie ma chyba kasy. Sordyl powoli zdaje się ogarniać temat, dzisiaj zrobił dobre zmiany, wreszcie (ja [cenzura], to przecież 8. kolejka) ogarnął się Marcel, niech jeszcze znajdzie się chociaż jeden przyjmujący, jak Ferens w 2. secie, i możemy grać. Jak naszym trenerem ma zostawać jakiś Borowski (ktoś w ogóle zna takiego typa?), to ja dziękuję. Sam w pewnym momencie byłem za zwolnieniem Siwego, bo nie wierzyłem, że drużyna się odbije od dna pod jego wodzą. Dzisiaj trochę w to uwierzyłem, bo jednak było widać postęp, mam nadzieję, że teraz będzie tendencja zwyżkowa, bo jeśli nie, to ewidentnie Mariusz powinien się pożegnać z drużyną po meczu z Sovią.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: qchar »

Z ocena transferow wstrzymaj się do play-off/out. [ingerencja moderatora]
Ferens z Hainem bardzo pozytywnie. Powinni dostać kolejną szansę.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, o 10:31 przez lucass90, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: 23. punkt regulaminu. To nie jest temat do dyskutowania o Jastrzębiu, czy Kędzierzynie.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

jureczek pisze:Wydaje mi się, że z meczu na mecz grają coraz gorzej
chal pisze:Dzisiaj trochę w to uwierzyłem, bo jednak było widać postęp
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, o 10:05 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu. To nie jest temat do dyskutowania o Jastrzębiu i Kędzierzynie.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

qchar pisze:Z ocena transferow wstrzymaj się do play-off/out. [ingerencja moderatora]
Ferens z Hainem bardzo pozytywnie. Powinni dostać kolejną szansę.
Można i się wstrzymywać, ale na dzień dzisiejszy mamy połowę ligi za sobą i indyki są w tym samym miejscu, którrym rok temu była warszafka. http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2 ... sadnicza/8
Gołym okiem widać, że trybiki nie trybią, że francuski kogucik jest francuskim kogucikiem, a ten, który miał atakować ma tylko chwilowe przebłyski i nie wiem po jaką jest na boisku. Bo jest wysoki? Bo jego zmiennik nie potrafi należycie wykorzystać szansy. Ech, źle się dzieje w Państwie Szyszko. I sądząc po tym co widziałam w ostatnich meczach, nie zapowiada się poprawa. Chociaż z drugej strony z Wieżą Babel to oni potrafią grać...
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: mev »

Ferenes ma 19 lat to jest dzieciak, osiągnał pewne warunki fizyczne, ale nie znaczy to że je ustabilizował. Co przez to rozumiem to fakt iż chłopak nie jest wstanie kondycyjnie wytrzymać na stałym wysokim poziomie całego meczu. Nie oszukujmy się PLS to nie jest to samo co gra w juniorach. Na Ferensa na nasze nieszczeście przjdzie czas, ale dopiero za rok może dwa. Piotrek ma zadanie znacznie łatwiejsze więc dla niego wytrzymać dystans meczu jest znacznie prościej. Niestety brakuje nam zdecydowanego zawodnika w ataku, który mógłby pociągnąc ten apatyczny zespół - tutaj uznanie dla Haina bo widać, że on jest strasznie naładowany i może stać się naszym skarbem :D.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

Ja trenerom Olsztyna proponowałbym zaryzykować... w sumie nie ma zupełnie nic do stracenia... w drużynie młodej ligi jest zawodnik-przyjmujący, który może nie jest technicznie przygotowany pod przyjęcie w Plus lidze, ale jego przygotowanie fizyczne i techniczne do ataku, mimo wieku, jest wręcz imponujące... w młodej lidze radzi sobie z atakiem jak chce i wali gwoździe gdzie chce(gorzej z przyjęciem) może warto by Łukasika wypróbować w dorosłej siatkówce... powiecie, że to za wcześnie... ale co w Olsztynie mają do stracenia ??? Już niżej w tabeli na pewno nie powędrują...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: pk+ »

Wilfredo León Venero (ur. 31 lipca 1993) – kubański siatkarz, reprezentant kraju. W reprezentacji Kuby zadebiutował w wieku 14 lat w turnieju eliminacyjnym do Igrzysk olimpijskich w Pekinie.
Wiem że do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, ocenić co potrafi, czy się nada ale twierdzenie że 19latek to dzieciak to przesada... może mu brakować umiejętności, doświadczenia, ale nie jest dzieciakiem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Olo52
Posty: 131
Rejestracja: 17 mar 2010, o 19:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Olo52 »

No , widziałem 25-cio letnie i starsze dzieciaki i czternasto , piętnastoletnich dorosłych . Na to nie ma reguły.
Z Łukasikiem czy bez to AZS zacznie w końcu wygrywać.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Niom, w 1 lidze sa juz slabsze zespoly.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

pk+ pisze:
Wilfredo León Venero (ur. 31 lipca 1993) – kubański siatkarz, reprezentant kraju. W reprezentacji Kuby zadebiutował w wieku 14 lat w turnieju eliminacyjnym do Igrzysk olimpijskich w Pekinie.
Wiem że do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, ocenić co potrafi, czy się nada ale twierdzenie że 19latek to dzieciak to przesada... może mu brakować umiejętności, doświadczenia, ale nie jest dzieciakiem.
To jest Kuba. Kraj, w którym dzieje się wiele dziwnych rzeczy. Ja w te roczniki nie wierze. Coś mi się nie wydaje, że on jest rocznik 93 tak samo jak Simon, który rzekomo jest 87.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Razem z kolegami chcemy zrobic taka akcje jaka zrobili kibice Legii Warszawa: jesli ktos zobaczy zawodnika w klubie nocnym albo jak gdzies pije piwo to daje znac na specjalna stronke i tam sie dzieli wiadomosciami i fotkami. W ten sposob wywzemy presje na zawodnikow zeby zajeli sie graniem a nie balowaniem. Oczywiscie za informacje beda jakies nagrody o ktore ufundowanie zwrocimy sie do klubu. Chyba kazdemu zalezy zeby w klubie dobrze sie dzialo, tak?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Antos pisze:Razem z kolegami chcemy zrobic taka akcje jaka zrobili kibice Legii Warszawa: jesli ktos zobaczy zawodnika w klubie nocnym albo jak gdzies pije piwo to daje znac na specjalna stronke i tam sie dzieli wiadomosciami i fotkami. W ten sposob wywzemy presje na zawodnikow zeby zajeli sie graniem a nie balowaniem. Oczywiscie za informacje beda jakies nagrody o ktore ufundowanie zwrocimy sie do klubu. Chyba kazdemu zalezy zeby w klubie dobrze sie dzialo, tak?
Niedługo wrócą społeczne trójki. Może założyć im lokalizatory?
A niech chodzą po klubach i balują byle grali na poziomie. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
PiotrS

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PiotrS »

madlark pisze:
Antos pisze:Razem z kolegami chcemy zrobic taka akcje jaka zrobili kibice Legii Warszawa: jesli ktos zobaczy zawodnika w klubie nocnym albo jak gdzies pije piwo to daje znac na specjalna stronke i tam sie dzieli wiadomosciami i fotkami. W ten sposob wywzemy presje na zawodnikow zeby zajeli sie graniem a nie balowaniem. Oczywiscie za informacje beda jakies nagrody o ktore ufundowanie zwrocimy sie do klubu. Chyba kazdemu zalezy zeby w klubie dobrze sie dzialo, tak?
Niedługo wrócą społeczne trójki. Może założyć im lokalizatory?
A niech chodzą po klubach i balują byle grali na poziomie. ;)
a skoro nie grają na poziomie to niech nie chodzą
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 21 lis 2010, o 11:03 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

madlark pisze:
Antos pisze:Razem z kolegami chcemy zrobic taka akcje jaka zrobili kibice Legii Warszawa: jesli ktos zobaczy zawodnika w klubie nocnym albo jak gdzies pije piwo to daje znac na specjalna stronke i tam sie dzieli wiadomosciami i fotkami. W ten sposob wywzemy presje na zawodnikow zeby zajeli sie graniem a nie balowaniem. Oczywiscie za informacje beda jakies nagrody o ktore ufundowanie zwrocimy sie do klubu. Chyba kazdemu zalezy zeby w klubie dobrze sie dzialo, tak?
Niedługo wrócą społeczne trójki. Może założyć im lokalizatory?
A niech chodzą po klubach i balują byle grali na poziomie. ;)
Może to i nie do końca zgodne z duchem sportu, ale... zgadzam się. Jakby nie patrzeć, to są to młodzi ludzie, którzy mają swoje potrzeby, trudno oczekiwać od nich klasztornego stylu życia. Jednak oczywistą oczywistością jest to, że siatkówka i klub powinien być dla nich na pierwszym miejscu, bo to ich praca, z której utrzymują siebie i swoje rodziny.

Wystarczy że zachowają jakiś umiar w tym całym szaleństwie, a wszystko uda się pogodzić.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KChudz »

W Rzeszowie w czwartek na spotkaniu młodzieży z siatkarzami (Józefacki, Grozer, Baranowicz) padło pytanie o alkohol (piwko..) w ich życiu i co na to Travica.
Odpowiedź była następująca:
Trener nie broni wyjścia na piwko,wszystko z umiarem, jeśli ma to scementować zespół to bardzo dobrze. Zakazane są "odloty" poza społeczność klubową :)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: hubert »

lucass90 pisze: Może to i nie do końca zgodne z duchem sportu, ale... zgadzam się. Jakby nie patrzeć, to są to młodzi ludzie, którzy mają swoje potrzeby, trudno oczekiwać od nich klasztornego stylu życia. Jednak oczywistą oczywistością jest to, że siatkówka i klub powinien być dla nich na pierwszym miejscu, bo to ich praca, z której utrzymują siebie i swoje rodziny.
Nikt im nie nakazuje grać w siatkówkę. Jak nie potrafią powstrzymać się od imprez to niech zrezygnują z zawodowstwa. Polecam TKKF. Tam po meczu można browarka wypić i nie trzeba z tym się chować po kątach.

W tego typu sytuacjach przypomina mi się wywiad z Krzyśkiem Stelmachem, który praktycznie bez większych kontuzji bardzo długo grał w siatkówkę. Jedną z rzeczy jaką wymienił było właściwe prowadzanie się. Rzecz chyba abstrakcyjna dla naszych graczy.

Popieram akcję Antosia. Jak zrealizują plan ( bycie w szóstce ) to potem mogą leżeć we własnych wymiocinach pod ratuszem przez dwa tygodnie i nie powiem złego słowa. Teraz zaś jest czas za....lania.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

KChudz pisze:W Rzeszowie w czwartek na spotkaniu młodzieży z siatkarzami (Józefacki, Grozer, Baranowicz) padło pytanie o alkohol (piwko..) w ich życiu i co na to Travica.
Odpowiedź była następująca:
Trener nie broni wyjścia na piwko,wszystko z umiarem, jeśli ma to scementować zespół to bardzo dobrze. Zakazane są "odloty" poza społeczność klubową :)
To świadczy o profesjonaliźmie graczy i działaczy. Jeśli wszyscy trakzawodowcy to tak się będą ówneiż zachowywac.
Apropos pomysłu Antosa - JAk Górnoik Zabrze grał źle kilka miesięcy temu to piłkarze mieli godzinę policyjną wprowadzoną pzrez kibiców. Po 23 bodajże jak którego żauwazono to był napiętnowany na stronce i później w trakcie meczu skandowali jego nazwisko z ksywkąą balowicz albo cos gorszego
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 177
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: jureczek »

Również popieram pomysł Antosia. Sam niestety niewiele będę mógł się do niego przyczynić, bo już od dawna w klubach tego typu nie bywam. Choć z drugiej strony, mogę się dołożyć do jakiejś nagrody. Albo sam jakąś skromną ufundować typu bilet na mecz lub zakup jakiegoś gadżetu. :] :] :]
To jest jeżyk, mały jeżyk.
Jeżyk z kolców ma kołnierzyk.
Z kolców płaszczyk, z kolców szalik,
tylko nosek jak koralik.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

jureczek pisze:Również popieram pomysł Antosia. Sam niestety niewiele będę mógł się do niego przyczynić, bo już od dawna w klubach tego typu nie bywam. Choć z drugiej strony, mogę się dołożyć do jakiejś nagrody. Albo sam jakąś skromną ufundować typu bilet na mecz lub zakup jakiegoś gadżetu. :] :] :]
Jakiś gadżet to może ESPERAL?? :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: plecotus »

Pele pisze:Jakiś gadżet to może ESPERAL?? :D
Nie ma już w produkcji :<

:]
8
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”