AZS Olsztyn

vakarei
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: vakarei »

Antos pisze:Jak ostatnio bylem na meczu to mi tynk ze sciany spadl na glowe z tym ze ja siedzialem z 15 metrow od sciany :/
Już to widzę :] W którym miejscu konkretnie? Który sektor, rząd? Siedziałem w Uranii praktycznie wszędzie i nigdy niczego podobnego nie widziałem, to by musiał być jakiś potężny zbieg okoliczności, żeby akurat Ciebie coś takiego spotkało :P

A co do tematu to nie rozumiem dlaczego przez cały sezon gra na Uranii nikomu nie przeszkadzała, a teraz nagle kiedy mamy grać najważniejszy mecz w sezonie pojawiają się jakieś problemy...

edit: dobra załapałem :D
gal55
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 14:43
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: gal55 »

Ale dzisiaj w gazecie olsztyńskiej się artykuł ukazał że niby olsztyn ma mieć budżet 16 mln złotych na sezon i ze jakas chinska firma ma go sponsorowac;p
nie bylo by nic w tym dziwnego tylko ze dzis jest 1 kwietnia;ppp
ale pomarzyć zawsze mozna;'p
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Dzisiaj AZS ma wielką szansę, zobaczymy czy ją wykorzysta. Czuje, że będzie ciekawe widowisko ;)
sir_michu
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 08:43
Płeć: M
Lokalizacja: Sopot/ Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sir_michu »

Oby chłopaki nie wyszli zbyt mocno spięci a będzie wszystko dobrze. Dzis niestety nie będę mogl byc na meczu ale trzymam kciuki z Berlina i oglądam w necie
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Niop, podobno w tv ma byc ten mecz.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Brawo AZS !!! Bardzo liczyłem na to, że olsztynianie jednak się utrzymają :) Jednak już teraz trzeba zacząć myśleć nad nowymi wzmocnieniami, by taki sezon już nigdy nie miał miejsca... Na pierwszy ogień powinien pójść Dawid Gunia, bo co ten chłopak robi na poziomie PlusLigi, to ja nie mam pojęcia... Chyba bardziej niepozbieranego siatkarza, to ja w życiu nie widziałem :o
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Na przyszly sezon powinni zostac:
Mierzejewski
Siezieniewski - ale tylko jako rezerwowy
Hain
Gunie wypozyczyc
Ferensa wypozyczyc
Gromadowski

Niestety, dochodzimy do problemu o ktorym juz pisalem wielokrotnie: brak dobrych polskich przyjmujacych.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Mateusz1993 »

Antos pisze:Na przyszly sezon powinni zostac:
Mierzejewski
Siezieniewski - ale tylko jako rezerwowy
Hain
Gunie wypozyczyc
Ferensa wypozyczyc
Gromadowski

Niestety, dochodzimy do problemu o ktorym juz pisalem wielokrotnie: brak dobrych polskich przyjmujacych.
Olsztyn może ich akurat szukać za granicą.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

Moim zdaniem zostać powinni Mierzejewski, Gromadowski, Winnik, Hain, Gunia(jako zmiennik dałby radę, uważam że Hain powinien grać, po co męczyć się szukaniem jakiś zawodników), Siezieniewski(też jestem zdania że jako rezerwowy), Ferens lub Tomczyk (jeden z nich powinien zostać wypożyczony). Szyszko musi pozyskać rozgrywającego, środkowego i dwóch przyjmujących. Priorytetem powinno być zatrzymanie Gromadowskiego, który po średnim na niego a bardzo dobrym na AZS sezonie zapewne będzie miał parę ciekawych sportowo ofert.
Moim zdaniem również pożegnanie się z Tuią to konieczność. W przypadku zakontraktowania obcokrajowca na rozegranie mógłby zostać któryś z obecnych sypaczy. Mnie do gustu bardziej przypadł Jacobsen. Co do nazwisk, to w poprzednim okienku w kręgu zainteresowań AZS-u pojawił Vadeleux i jego bym widział w szeregach AZS-u. Oczywiście nie wiadomo jak z budżetem w Olsztynie, więc ciężko o jakieś większe spekulacje, więc liczyłbym że ktoś bliżej Olsztyńskiej siatkówki powie coś ciekawego na ten temat?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: AZS Olsztyn

Post autor: cwirek »

Dawno nie widziałem tak walczącego AZS-u. Muszę przyznać, że ta drużyna zaimponowała mi dzisiaj pod względem ducha walki, a w Farcie pod tym względem było znacznie gorzej - brak "chemii" w drużynie kieleckiej nieco mnie dzisiaj drażnił. Dobra zmiana Winnika (solidny zmiennik) i Tomczyka. Myślę, że prezes Szyszko powinien dać szansę w kolejnym sezonie obecnemu trenerowi, bo trzeba powiedzieć, że poukładał tą drużynę. Może olsztyniakom brakowało czasami umiejętności, ale dzisiaj pokazali, że jak chcą to potrafią. Fartowi życzę utrzymania, bo to również ciekawa ekipa, jak na moje oko lepiej się prezentująca niż Wieluń.

Swoją drogą, jeden z najbardziej emocjonujących meczów w ostatnich miesiącach na antenie Polsatu Sport. Oby takich więcej. Przyznam, że pomysł jeśli chodzi o play offy/outy w grupie spadkowej wypalił, drużyny do końca mają o co walczyć. Dzisiaj pokazał to Olsztyn, który przez kilku forumowiczów był skazywany na pożarcie:)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Dzisiaj w hali Urania stał się mały cud. AZS Olsztyn zdołał utrzymać się bez konieczności grania baraży, choć jeszcze z miesiąc temu po prostu w to nie wierzyłem. I przez pierwsze dwa sety ponownie tą wiarę straciłem, bo wrócił stary, "niedobry" AZS z sezonu zasadniczego. Nieporadny, chaotyczny i porażający własną niemocą. Na szczęście nowy trener zdołał jednak stworzyć zespół i natchnąć zawodników wiarą, że można, bo ci nie poddali się i walczyli aż do zwycięskiego końca.
Sam mecz choć emocjonujący nie był jednak wolny od błędów a po niektórych zagraniach Azsiaków miałem ochotę rwać sobie włosy z głowy ;) (Gunia my hero :) ). Cretu dokonał jeszcze jednej rzeczy, "odczarował" nam ławkę rezerwowych bo dzisiaj ponownie wygraliśmy mecz udanymi zmianami (zwłaszcza Winnik). Farcarzie, którzy przez cały sezon "trzymali fason", nie wytrzymali psychicznie i mam wrażenie, że AZS ich zaskoczył zaciekłością z jaką walczył o każdy punkt.
Myślę, że swoją rolę odegrała dziś też wspaniała atmosfera w Uranii i my kibice stanęliśmy na wysokości zadania wypełniając ją dzisiaj po brzegi. Nie pierwszy i nie ostatni raz udowodniliśmy jednak, że zawodnicy mogą na nas liczyć, nawet jeżeli mocno nas w sezonie zawodzą.
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

Ufff... Cud to dobre słowo biorąc pod uwagę cały ten dość żałosny sezon :)

Ale o meczu rozpisywać się nie będę, bo kto był zainteresowany, ten widział w tv. Naszła mnie refleksja, że po zamknięciu ligi takich emocji, takiej radości i kurcze, takiego poczucia zjednoczenia (jakkolwiek patetycznie by to nie zabrzmiało) na meczach zespołów od środka tabeli w dół, po prostu nie będzie. Naprawdę ciągle mam nadzieję, że ktoś w tej lidze jednak się ogarnie i nie będzie na siłę zmieniał sportu w imprezę ludyczną, biznes i festyn. Już i tak w tym sezonie przeszkadza mi w Uranii zbyt duża ilość konkursów i rozmaitych różnej jakości "atrakcji" odbywających się już nawet w trakcie setów. To strasznie rozprasza, odciąga od samego meczu i mi osobiście okropnie działa na nerwy.

Co do samego spotkania to tak jak sobie pomyślałam od razu po ujrzeniu Anastasiego, Marcel się spalił ;) Ale rzeczywiście naszemu "Gianniemu" udało się chyba na tyle popracować nad zespołowością i formą czysto sportową, że zmiennicy wnieśli sporą wartość do drużyny. Dziś było to widać dość wyraźnie. Co nie zmienia faktu, że Tomczyk, czy Gunia dla mnie nie mają racji bytu w zespole plusligowym, a przynajmniej walczącym o wyższe cele niż utrzymanie. Nie wiem dlaczego chłopak z potencjałem czyli Ferens nie dostawał w tym sezonie szans w przeciwieństwie do Tomczyka, i już chyba tego nie zgłębię ;)

Na razie ciężko cokolwiek mówić o nowym zespole, bo trzeba najpierw sprecyzować budżet i cele. Indykpol podpisał bodaj na trzy lata, więc budżet powinien zostać co najmniej taki sam. A wg mnie był zdecydowanie wyższy niż wartość (sportowa) zawodników, z których zmontowano ekipę. Mam nadzieję, że prezes szybko będzie uczył się na błędach i zobaczymy lepszych zawodników. Niektórzy piszą, że nie trzeba wiele zmieniać, bo ten zespół ma potencjał. Ja jestem chłopakom wdzięczna, że ostatecznie wzięli się w garść i spokojnie zakończyli sezon, ale potencjału wyższego niż utrzymanie dalej w nich nie widzę. Ja bym zostawiła Marcela i Mierzejewskiego do pierwszego składu, a chyba i Haina. A Tuię, Toobala, może Winnika na zmienników. Do tego niech się Ferens w końcu wdraża. I to chyba wszystko. Resztę bym montowała od nowa. Mówię o zespole, który miałby aspiracje do szóstki bo zdaje się, że tak to będzie wyglądało. Czyli znów zaczynamy od miejsca w którym wystartowaliśmy przed tym sezonem, tylko trochę nam nie wyszło :) Może wyjdzie za drugim podejściem.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Moze ktorys z olsztyniakow grajacych w innych klubach wroci na stare smieci. I taka ciekawa uwaga: radze ze sie dobrze przyjrzec na powtorkach kto z AZSu sie cieszyl a kto nie po zakonczeniu spotkania 8-)

"AZS UWM Olsztyn wygrał rywalizację do trzech zwycięstw 3-1, mimo iż pierwsze spotkanie z Fartem Kielce padło łupem beniaminka. W najgorszym wypadku, po ewentualnej porażce z Jastrzębskim Węglem, olsztynanie zajmą dające utrzymanie ósme miejsce."
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: mewa »

Antos pisze:"AZS UWM Olsztyn wygrał rywalizację do trzech zwycięstw 3-1, mimo iż pierwsze spotkanie z Fartem Kielce padło łupem beniaminka. W najgorszym wypadku, po ewentualnej porażce z Jastrzębskim Węglem, olsztynanie zajmą dające utrzymanie ósme miejsce."
nia ma meczów o 7. miejsce - Olsztyn już zajął 8.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Emocje nieco już opadły i tak jak należy cieszyć się z utrzymania, tak prezes Szyszko będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Drużyna pewnych zmian potrzebuje, choć stanowczo upieram się, że musi być ich znacznie mniej niż przed tym sezonem. I nie powinny być robione na chybcika jak rok temu. Trzeba też pomyśleć co z trenerami na przyszły sezon. Od razu zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem Cretu. Zasłużył na to aby poważnie rozważać jego kandydaturę na stanowisko trenera w nowym sezonie. Ale uważam, że zwłaszcza tutaj wyboru należy dokonać w sposób staranny, bo nasze kłopoty w tym sezonie wzięły w pierwszej kolejności ze złego przygotowania do sezonu.
Na jakie pozycje widziałbym te wzmocnienia ??? Przede wszystkim przyjęcie, potrzebujemy dwóch nowych przyjmujących i to do pierwszej szóstki, Siezieniewski powinien być moim zdaniem trzecim przyjmującym. Na pewno przyjdzie nowy środkowy, bo teraz jest tylko dwóch, ale to musi być porządnej klasy środkowy, ktoś lepszy niż Gunia i Hain. Gdyby była taka możliwość to przydałby się nowy atakujący bo Gromadowski zwyczajnie zawiódł w tym sezonie. I wiem co mówię, bo miałem okazję oglądać wszystkie mecze w tym sezonie w Uranii. Tak jak zagrał wczoraj to była jego norma w obecnym sezonie. Rozegranie to szczerze mówiąc nasz najmniejszy problem, a jeżeli mamy wymieniać Toobala to na kogoś znacznie lepszego. Zamienianie go np. Dobrowolskim albo i Jacobsenem nie ma sensu. I tak jak pisałem wcześniej zmian nie powinno być za wiele - trzy, cztery wzmocnienia w pełni by wystarczyły moim zdaniem.
mewa pisze:
Antos pisze:"AZS UWM Olsztyn wygrał rywalizację do trzech zwycięstw 3-1, mimo iż pierwsze spotkanie z Fartem Kielce padło łupem beniaminka. W najgorszym wypadku, po ewentualnej porażce z Jastrzębskim Węglem, olsztynanie zajmą dające utrzymanie ósme miejsce."
nie ma meczów o 7. miejsce - Olsztyn już zajął 8.
Ale my to wiemy, za to nie wiedzą tego na onecie :) .
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Napisz mnie trzech Polakow w pierwszym skladzie AZSu to ja ci napisze trzech obcokrajowcow.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: zyll »

Mierzejewski, Kadziewicz, Hain, Gromadowski :P
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Ze niby Kadziu dostanie w Olsztynie wiecej niz w Rosji albo w Resovii/Zaksie? Predzej uwierze w Grzyba.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

Antos pisze:Ze niby Kadziu dostanie w Olsztynie wiecej niz w Rosji albo w Resovii/Zaksie? Predzej uwierze w Grzyba.
A po co Kadziu do Resovii albo ZAKSY? Tzn. w Resovii raczej by się przydał, ale była chyba taka opcja przed sezonem i któraś ze stron z niej nie skorzystała, więc co się niby zmienilo?
A ZAKSA ma najlepszą formację środkowych w lidze i niczego zmieniać nie będzie. Gdyby stało się inaczej, podejrzewałabym kogoś tam o głupotę, z całym szacunkiem;)
Do JW też nie wróci, bo się w zgodzie raczej nie rozstawali. Pomysł z Olsztynem byłby całkiem do rzeczy. Tylko ciekawe czy AZS na niego stać i czy byłby zainteresowany. Zdaje się, że ma kontrakt na jeszcze jeden sezon i podoba mu się w klubie. Choć pewnie jakby chciał wrócić to ma klauzulę, że do kraju go puszczą.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Aliassy »

Antos pisze:Ze niby Kadziu dostanie w Olsztynie wiecej niz w Rosji albo w Resovii/Zaksie? Predzej uwierze w Grzyba.
a Kadziewicz ma na jeszcze jeden sezon kontakt.. ;) tak mi się o uszy obiło.. ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

Aliassy pisze:
Antos pisze:Ze niby Kadziu dostanie w Olsztynie wiecej niz w Rosji albo w Resovii/Zaksie? Predzej uwierze w Grzyba.
a Kadziewicz ma na jeszcze jeden sezon kontakt.. ;) tak mi się o uszy obiło.. ;)
Jeśli nie na 2. Nie wierzcie w jego powrót do Polski a już tym bardziej do Olsztyna. Przed sezonem chciało go JW i nie przystało na jego warunki finansowe, tak więc AZS nie ma co marzyć.
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: mev »

Z tym, że warto pamiętać iż klub z Olsztyna ma przewagę jedną nad Jastrzębiem. Łukasz miałby znacznie łatwiejszy kontakt ze swoim dzieckiem, z którym ponoć jest silnie związany i to może być argument na tak :)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

mev pisze:Z tym, że warto pamiętać iż klub z Olsztyna ma przewagę jedną nad Jastrzębiem. Łukasz miałby znacznie łatwiejszy kontakt ze swoim dzieckiem, z którym ponoć jest silnie związany i to może być argument na tak :)
Poza tym często widziałem Kadziewicza w Olsztynie w czasie wolnym (tzn tak podejrzewam, że wolnym), nawet brał udział w jakiejś akcji promującej orliki w Dobrym Mieście ( https://picasaweb.google.com/VideoSzydl ... obreMiasto# )
...
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Kadziewicz w Dobrym Mieście był ponad miesiąc. Przeważnie widziałem go nad jeziorem z córką, która widać jest jego oczkiem w głowie, więc moim zdaniem jak wróci do Polski to już na siatkarską emeryturę do Olsztyna.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: nerwus »

Zgadzam się z ocena Tomasola. Zwracam tez uwagę ze dzięki animacjom w tracie meczów pomimo fatalnej gry w trakcie sezonu frekwencja na meczach była bardzo wysoka. Rozumiem jednak ze wielu osobom z 50 osobowego klubu kibica mogła się nie podobać.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

Co do występu Gromadowskiego we wczorajszym meczu... Jestem daleki od stwierdzenia że zagrał źle. W pierwszym secie grał w mojej opinii bardzo dobrze, mocno atakował i po kierunkach. Tym razem Marcel nie został ściągnięty za ogół gry. Został ściągnięty bo miał przestój a akurat wokół jego osoby znalazło się dużo gry. W pierwszej chwili myślałem że Winnik to chwilowa zmiana ale że Wojtek ''zaskoczył'' to został do końca meczu...

Co do tej przewagi AZS-u nad Jastrzębiem, jeśli chodzi o transfer Kadziewicza. Trzeba dodać że poziom gry jest wyższy w Jastrzębiu niż w Olsztynie. Wiadomo że można szybko pozyskać paru graczy, ale jeśli z obu klubów wpłyną porównywalne oferty to Łomacz, Polański, Gawryszewski, Wika, Pawliński, Rusek dają jednak jakąś przewagę (i tu tak na prawdę prawię nie wiem kto ma kontrakt na przyszły sezon w AZS-ie) Mierzejewskim, Siezieniewskim i Ferensem.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

Co do tej przewagi AZS-u nad Jastrzębiem, jeśli chodzi o transfer Kadziewicza. Trzeba dodać że poziom gry jest wyższy w Jastrzębiu niż w Olsztynie. Wiadomo że można szybko pozyskać paru graczy, ale jeśli z obu klubów wpłyną porównywalne oferty to Łomacz, Polański, Gawryszewski, Wika, Pawliński, Rusek dają jednak jakąś przewagę (i tu tak na prawdę prawię nie wiem kto ma kontrakt na przyszły sezon w AZS-ie) Mierzejewskim, Siezieniewskim i Ferensem.
Jeśli skład i poziom gry ma znaczenie, to Kadziewicz zostanie w Rosji.
...
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Wino grał w tym sezonie mało, ale jak wchodził to nigdy nie zawodził trzymał poziom i chciałbym żeby został na przyszły sezon.

Kontrakt mają:

Hain, Ferens, Mierzejewski i Tuia (na początku sezonu pojawiła się informacja, że Francuz podpisał na 2 lata, ale chyba ma podpisany 1+1, tak wnioskuje z tego wywiadu)
http://www.siatkowka.net/news/article// ... uia-1.html
Nie przesadzaj, nie grałeś źle. Widziałeś reakcję kibiców. Oni chętnie zobaczą Cię w kolejnym sezonie. Czy już o tym myślisz?

Chyba jeszcze za wcześnie. Oczywiście będę to brał pod uwagę. Teraz trochę odpocznę i będzie czas na grę w reprezentacji Francji.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Jesli Tuia27% zostanie to niech Szyszko odejdzie, Francuz jest bezproduktywny jak legendarny juz Paulo25%.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Jeśli skład i poziom gry ma znaczenie, to Kadziewicz zostanie w Rosji.
Mogą go nie chcieć nie ze względu że jest zbyt słaby albo zbyt drogi lecz dlatego że w Rosji jest limit dwóch obcokrajowców, a jak wiemy środkowy to jednak mało wpływowa pozycja. Może też Kadziu będzie chciał wrócić do Polski co pewnie dałoby powrotną przepustkę do gry w kadrze. Tak oczywiście gdybię...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”