Skra Bełchatów

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

Na miejscu Antigi miałbym gdzieś taki układ... to trochę nie fair ze strony włodarzy, którzy powinni uczciwie poinformować Stefana o jego losie, a nie "podpiszemy z Tobą, jeśli nie znajdziemy nikogo lepszego"... tym bardziej, że Stefan ma bardzo duże zasługi dla tego klubu... Na jego miejscu poczekałbym aż Skra nie znajdzie nikogo lepszego i będzie chciała podpisać kontrakt ze mną i wtedy machnąłbym im podpisanym kontraktem z innym klubem, nic im uprzednio o tym nie mówiąc... ael Stefan jest najprawdopodobniej dorosły, a to by było mega dziecinne, ale jakie fajne... hahaha :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

A ja jak zwykle powiem przekornie. Antiga ma coś, czego najczęsciej
brakuje nam, Polakom. To świadomośc miejsca w szeregu. Nam często wydaje
się, że coś nam się należy. Antiga doskonale zdaje sobie sprawę z
upływającego czasu i wie gdzie się znajduje. I na pewno na nikogo się nie obrazi.
Poza tym, takie (domniemane!) postawienie sprawy jest własnie uczciwe.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mateusz1993 »

leeon pisze:kevinpsb - Witczak i Jarosz to nie są zawodnicy o poziomie sportowym jaki poszukiwany jest w Skrze. Myślę, że są to zawodnicy na drużyny ze środka tabeli. Jarosz ma za sobą epizod w Bełchatowie przecież. Co do zmiennika Mariusz podoba mi się pomysł z Alemao, obserwowanym przez scoutów Skry od pewnego czasu...
Wiemy, że Alemao to Alexander Marczewski- brzmi jak polskie nazwisko. Szczerze to podoba mi się pomysł jego sprowadzenia, widziałem go kilka razy robił pozytywne wrażenie (co by nie mówić Skra z obcokrajowcami, których kupywała spoza ligi, często trafiała: Antiga, Lewis, Heikkinen), dodam, że to leworęczny gracz. Teraz najistotniejsze pytanie, ma on Polski Paszport? Bo jeśli tak to trzeba go do nas jak najszybciej ściągnąć (zanimy go Bernardinho przyuważy), ale czy do Skry?- jeśli by to mógłbyć potencjalny reprezentant? Choć jako obycie się ze środowiskiem może być.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

Mateusz1993 pisze:...Wiemy, że Alemao to Alexander Marczewski- brzmi jak polskie nazwisko. Szczerze to podoba mi się pomysł jego sprowadzenia...
Szczerze wątpię aby Alexander Szot Marczewski zagrał w Bełchatowie. Tym bardziej, że jeszcze w piątek przed świętami podpisał oficjalnie kontrakt na przyszły sezon z ekipą BMG/SÃO BERNARDO.

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mateusz1993 »

dreamer pisze:
Mateusz1993 pisze:...Wiemy, że Alemao to Alexander Marczewski- brzmi jak polskie nazwisko. Szczerze to podoba mi się pomysł jego sprowadzenia...
Szczerze wątpię aby Alexander Szot Marczewski zagrał w Bełchatowie. Tym bardziej, że jeszcze w piątek przed świętami podpisał oficjalnie kontrakt na przyszły sezon z ekipą BMG/SÃO BERNARDO.

Andrzej Szymański
(dreamer)
Niczego nie podpisał, pomyliłeś go z innym Alemao (tym z Santo Andre)- prawodpodobnie korzystamy z tego samego źródła.
Wie ktoś jak z tym obywatelstwem, bo ja żadnego oficjalnego info w tej sprawie nie słyszałem, tylko, ludzie na forum tak sądzą, a o Skrze mówi się, że wyjeżdżała na łoawy do Ameryki Płd [Brazylii]
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Mateusz1993 pisze:
dreamer pisze:
Mateusz1993 pisze:...Wiemy, że Alemao to Alexander Marczewski- brzmi jak polskie nazwisko. Szczerze to podoba mi się pomysł jego sprowadzenia...
Szczerze wątpię aby Alexander Szot Marczewski zagrał w Bełchatowie. Tym bardziej, że jeszcze w piątek przed świętami podpisał oficjalnie kontrakt na przyszły sezon z ekipą BMG/SÃO BERNARDO.

Andrzej Szymański
(dreamer)
Niczego nie podpisał, pomyliłeś go z innym Alemao (tym z Santo Andre)- prawodpodobnie korzystamy z tego samego źródła.
Wie ktoś jak z tym obywatelstwem, bo ja żadnego oficjalnego info w tej sprawie nie słyszałem, tylko, ludzie na forum tak sądzą, a o Skrze mówi się, że wyjeżdżała na łoawy do Ameryki Płd [Brazylii]
Aie wiem dlaczego ale Alemao to przydomek jaki nosi Alexander Marczewski znaczy po portugalsku uwaga: niemiecki :o
Kłamca.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Qiub »

Powszechnie wiadomo, że Alemania to Niemcy ale tego nie skojarzyłem :]
Podpis.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

Mateusz1993 pisze:...Niczego nie podpisał, pomyliłeś go z innym Alemao (tym z Santo Andre)- prawodpodobnie korzystamy z tego samego źródła...
Sorry
istotnie pomyliłem Alemao z Santo Andre (środkowy bloku - Rodrigo Telles) z Alexandrem Szot Marczewskim. Pewnie trochę z pośpiechu, a trochę z faktu, że jeszcze przed sezonem grał właśnie w Santo Andre (http://www.cbv.com.br/cbv2008/superliga ... .asp?id=36) ;) .
Przy okazji powiem, że ta pomyłka dość mocno zmienia moje podejście do ewentualnej finalizacji jego transferu do Skry. Mam nadzieję, że Alexander Marczewski nie zdecyduje się na to, aby być zastępcą Wlazłego, bo jest po prostu zbyt dobrym zawodnikiem aby przyjmować takie warunki. Tym niemniej, bardzo chętnie widziałbym go jako podstawowego atakującego w jednej z drużyn PlusLigi.

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: luck191 »

Urban pisze:
Junior pisze:
luck191 pisze:Ja liczę,że w Bełchatowie zagra argentyński rozgrywający Luciano de Cecco,jak napisali w serwisie bije się o niego Trento,no prezesie Piechocki do roboty

Po co Skrze de Cecco, który i tak nie zagrzeje miejsca akurat w Polsce na dłużej niż 1-2 sezony :D jak macie Drzyzgę, który jest naturalnym następcą Gumy w kadrze na lata.
A czemu ma nie zagrzać? Jest ściągany m. in. po to, żeby Skra weszła o poziom wyżej, czyli była już w gronie tych najsilniejszych, topowych w Europie, czyli regularnie dochodziła do F4. Jak już tam będzie to wcale bym nie powiedział że odejdzie do Włoch po to by grać w zespole z środka tabeli. Wszystko zależy też nie tylko od tego co osiągną i gdzie będą, ale także jaka będzie sytuacja na rynku transferowym po upływie jego (wciąż ewentualnego) kontraktu.
Masz rację,to już nie są te czasy gdy zawodnicy wolą grać we Włoszech w środku tabeli niż w Polsce.Skra jest renomowaną marką na Starym Kontynencie,bardzo cenioną.Myślę,że może się zadomowić w naszym kraju na kilka lat.No chyba,że Zenit zaproponuje astronomiczny kontrakt lub Trento wybuli jakąś wielką gażę,bo nawet Bełchatowianom jest wyłożyć takie sumy jakie idą w Rosji,we Włoszech,w Grecji gdzie ich liga jest mocna z powodu ściągania tam najlepszych graczy z Europy,a reprezentanci tego kraju to wielcy średniacy lub w Turcji.Dziś czytałem,że zawodnicy w Fenerbache mogą liczyć na roczne zarobki w wysokości od 600-700tys. euro netto!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

luck191 pisze: Masz rację,to już nie są te czasy gdy zawodnicy wolą grać we Włoszech w środku tabeli niż w Polsce.Skra jest renomowaną marką na Starym Kontynencie,bardzo cenioną.Myślę,że może się zadomowić w naszym kraju na kilka lat.No chyba,że Zenit zaproponuje astronomiczny kontrakt lub Trento wybuli jakąś wielką gażę,bo nawet Bełchatowianom jest wyłożyć takie sumy jakie idą w Rosji,we Włoszech,w Grecji gdzie ich liga jest mocna z powodu ściągania tam najlepszych graczy z Europy,a reprezentanci tego kraju to wielcy średniacy lub w Turcji.Dziś czytałem,że zawodnicy w Fenerbache mogą liczyć na roczne zarobki w wysokości od 600-700tys. euro netto!
Haha ale jaja. W Grecji? Nie wypowiadaj się jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz i co aktualnie tam się dzieje.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

ciorny17 pisze:...Nie wiem dlaczego ale Alemao to przydomek jaki nosi Alexander Marczewski znaczy po portugalsku uwaga: niemiecki :o
Z tego co ja wiem na temat tego właściwego ALEMÃO o którym rozmawiamy, czyli o Alexandrze Szot Marczewskim, to można się u niego doszukiwać polskich korzeni.
Jego pseudonim sportowy, sugerujący, że może mieć niemieckie korzenie, jest tylko bardzo zabawnym zbiegiem okoliczności. Sam Marczewski kiedyś opowiedział dziennikarzom, że ze względu na pochodzenie, ma nietypowe dla języka portugalskiego nazwisko i dlatego w połączeniu z nieportugalskim imieniem zawsze było ono w Brazylii trudne do wymówienia. Dlatego postanowił wybrać sobie pseudo sportowe, które jest złożone z początkowych liter jego imienia i nazwiska, i zakończone typową portugalską końcówką "ÃO". Mamy więc: Alexander Szot Marczewski, czyli ALEMÃO...

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: luck191 »

KadrO pisze:
luck191 pisze: Masz rację,to już nie są te czasy gdy zawodnicy wolą grać we Włoszech w środku tabeli niż w Polsce.Skra jest renomowaną marką na Starym Kontynencie,bardzo cenioną.Myślę,że może się zadomowić w naszym kraju na kilka lat.No chyba,że Zenit zaproponuje astronomiczny kontrakt lub Trento wybuli jakąś wielką gażę,bo nawet Bełchatowianom jest wyłożyć takie sumy jakie idą w Rosji,we Włoszech,w Grecji gdzie ich liga jest mocna z powodu ściągania tam najlepszych graczy z Europy,a reprezentanci tego kraju to wielcy średniacy lub w Turcji.Dziś czytałem,że zawodnicy w Fenerbache mogą liczyć na roczne zarobki w wysokości od 600-700tys. euro netto!
Haha ale jaja. W Grecji? Nie wypowiadaj się jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz i co aktualnie tam się dzieje.
W Grecji jest kryzys wiem,że wielu zawodników przez to odeszło i to pokazało jaki jest poziom tej ligi,jak się kurek z pieniędzmi skończył i nie ma wielkich gwiazd.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

dreamer pisze:
Mateusz1993 pisze:...Niczego nie podpisał, pomyliłeś go z innym Alemao (tym z Santo Andre)- prawodpodobnie korzystamy z tego samego źródła...
Sorry
istotnie pomyliłem Alemao z Santo Andre (środkowy bloku - Rodrigo Telles) z Alexandrem Szot Marczewskim. Pewnie trochę z pośpiechu, a trochę z faktu, że jeszcze przed sezonem grał właśnie w Santo Andre (http://www.cbv.com.br/cbv2008/superliga ... .asp?id=36) ;) .
Przy okazji powiem, że ta pomyłka dość mocno zmienia moje podejście do ewentualnej finalizacji jego transferu do Skry. Mam nadzieję, że Alexander Marczewski nie zdecyduje się na to, aby być zastępcą Wlazłego, bo jest po prostu zbyt dobrym zawodnikiem aby przyjmować takie warunki. Tym niemniej, bardzo chętnie widziałbym go jako podstawowego atakującego w jednej z drużyn PlusLigi.

Andrzej Szymański
(dreamer)
;) rozumiem, że nagle mało znany młody atakujący z Brazylii znienacka stał się za dobrym na rezerwę w Skrze;) Na pewno z Nim rozmawiają, a co z tego będzie, we will see............
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

ciekawi mnie to, czy to, że nazwisko Alemao nie pojawia się wcale w oficjalnych komunikatach, jedynie na portalach pojawiają się plotki na ten temat, zobaczymy..........
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Coś czuję, że z De Cecco będzie jak z Ballem i Dante.
...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

porównanie nietrafione - uznane gwiazdy, a młody utalentowany rozgrywający. Powtarzam De Cecco jest już najprawdopodobniej uzgodniony...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

leeon pisze:porównanie nietrafione - uznane gwiazdy, a młody utalentowany rozgrywający. Powtarzam De Cecco jest już najprawdopodobniej uzgodniony...
najprawdopodobniej to słowo klucz. Nigdzie nie było oficjalnej informacji na ten temat, z wyjątkiem ludzi, którzy dziś się zarejestrowali i ich pierwszy post to od razu informacja o wszystkich transferach w lidze, i dziennikarzy, którzy to podchwycili. Pożyjemy zobaczymy
...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

potwierdzenie ma być na początku maja, do momentu podpisania umowy każdy news w zakresie transferów należy określać "najprawdopodobniej". Nikt nie podaje oficjalnych informacji w zakresie negocjacji w trakcie. W przypadku Dante i Priddego, Piechocki stwierdził, że mimo negocjacji te transfery nie wchodzą w grę.
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiakczwa »

ieehh te najprawdopodobniej to ja na własnej skórze przeżyłem jak, w Czewie już mieli gotowe kontrakty Guilermo Falasca, Exiga i Samica- tylko, że sponsor nie dopisał w ostatniej chwili i brakło tego ostatniego podpisu... więc żadnych pewników tu nie ma dopóki nie ma zawartej umowy;) Wszystko teraz to gdybanie, karuzela transferowa i zabawa i nie ma się co podniecać, bo się tylko spodnie pobrudzą.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

w Skrze pieniądze są, więc to nie jest problemem. Problem tkwi w uzgodnieniu szczegółow. Nikt nie będzie miał pewnego miejsca w pierwszej szóstce (choć De Cecco szybko powinien posadzić Falascę na ławce) i to może być trudnym dla niektórych siatkarzy... Co do De Cecco podobno dużą rolę odegrały pozytywne opinię na temat Skry od Daniela Castellaniego...
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

leeon pisze:w Skrze pieniądze są, więc to nie jest problemem. Problem tkwi w uzgodnieniu szczegółow. Nikt nie będzie miał pewnego miejsca w pierwszej szóstce (choć De Cecco szybko powinien posadzić Falascę na ławce) i to może być trudnym dla niektórych siatkarzy... Co do De Cecco podobno dużą rolę odegrały pozytywne opinię na temat Skry od Daniela Castellaniego...
No ale to i tak dalej zostawia sprawę otwartą. Poza tym pieniądze są - to na pewno; na pewno są znacznie mniejsze niż u wschodnich przyjaciół no i co więcej i tak je trzeba umiejętnie wydać.
dreamer pisze:Alexandrem Szot Marczewskim
dreamer pisze:
Mateusz1993 pisze:...Niczego nie podpisał, pomyliłeś go z innym Alemao (tym z Santo Andre)- prawodpodobnie korzystamy z tego samego źródła...
Sorry
istotnie pomyliłem Alemao z Santo Andre (środkowy bloku - Rodrigo Telles) z Alexandrem Szot Marczewskim. Pewnie trochę z pośpiechu, a trochę z faktu, że jeszcze przed sezonem grał właśnie w Santo Andre (http://www.cbv.com.br/cbv2008/superliga ... .asp?id=36) ;) .
Przy okazji powiem, że ta pomyłka dość mocno zmienia moje podejście do ewentualnej finalizacji jego transferu do Skry. Mam nadzieję, że Alexander Marczewski nie zdecyduje się na to, aby być zastępcą Wlazłego, bo jest po prostu zbyt dobrym zawodnikiem aby przyjmować takie warunki. Tym niemniej, bardzo chętnie widziałbym go jako podstawowego atakującego w jednej z drużyn PlusLigi.

Andrzej Szymański
(dreamer)
Jak jest taki dobry to pewnie nie będzie zastępcą. Nie wiem jakie facet ma faktyczne umiejętności ale jak nie jest przeciętniakiem to mogło by to być coś ciekawego dla PL gdziekolwiek by ten Pan nie trafił.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

Bełchatowianie mogliby się zainteresować Biereżko, który ostatnio nie gra regularnie w Modenie.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Italiano »

Szkoda zachodu, naprawdę, widziałem Modenę w tym roku jakoś 15-20 razy... Bierieżko gra mega przeciętnie, dodatkowo chcą go w Rosji, a żeby przebić ofertę Rosjan, to potrzeba sporo pieniędzy. Nie twierdzę, że to nierealne, ale na pewno Bierieżko, grający przeciętnie od dwóch sezonów nie jest tego warty.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Bierieżkę sprzed sezonu to bym brał w ciemno, a teraz nie gra w Modenie i jest pod formą, ale w Bełchatowie musieliby niezłą kasę wyłożyć by do zakontraktować.
Kłamca.
doki10

Re: Skra Bełchatów

Post autor: doki10 »

Oficjalna strona Skry pisze:W najbliższych tygodniach na stronie Skra.pl będziemy publikować ankiety personalne siatkarzy i członków sztabu PGE Skry Bełchatów.
Zatorski - http://www.skra.pl/aktualnosci-wszystki ... e-zatorski
Wnuk - http://www.skra.pl/aktualnosci-wszystki ... radek-wnuk
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

doki10 pisze:
Oficjalna strona Skry pisze:W najbliższych tygodniach na stronie Skra.pl będziemy publikować ankiety personalne siatkarzy i członków sztabu PGE Skry Bełchatów.
Zatorski - http://www.skra.pl/aktualnosci-wszystki ... e-zatorski
Wnuk - http://www.skra.pl/aktualnosci-wszystki ... radek-wnuk
Postać, która inspiruje: Michał Bąkiewicz
Największa osobowość w świecie sportu: Michał Bąkiewicz
Nasłynniejsza spotkana osoba: Michał Bąkiewicz
Nigdy nie wpadłbym, że tak odpowie.
Jak mówi klasyk nie idź, tą drogą. :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
doki10

Re: Skra Bełchatów

Post autor: doki10 »

Też na to zwróciłem uwagę. IMO robi sobie jaja.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

Pewnie że robi sobie jaja :P Kiedyś był podobny wywiad bodaj właśnie z Michałem Bąkiewiczem, który w ten sam sposób wielbił Kuciapa, czyli Pawła Kucińskiego :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
doki10

Re: Skra Bełchatów

Post autor: doki10 »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 maja 2011, o 13:57 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 maja 2011, o 13:58 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”