Skra Bełchatów

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

leeon pisze:pk+ starczy kasy i na nich (lub innych na ich pozycje) i na rozgrywającego i atakującego:)
Myślę że z atakującym nie będzie szaleństwa, czyli będzie zarabiał w okolicach zarobków Novotnego - więc go nie liczę. Rozgrywający i ja jednak stawiam na przyjmującego, wg. mnie środkowy to będzie ostatnia opcja o którą będą się bili.

Czy starczy kasy - nie wiem, dla PGE 5 czy 10mln zł więcej to nie jest jakaś szokująca kwota, tak samo Asseco może wyłozyć dodatkowe 10mln zł nie zbiednieliby, ale jednak firmy nie wykładają tych dodatkowych pieniędzy i starają się trzymać budżet klubu na w miarę tym samym poziomie co sezon wcześniej. Biznes - wydatki trzeba uzasadnić, a nie dawać się ponosić fantazji.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

madlark pisze:Moim zdaniem Skra, aby wskoczyła na wyższą półkę wymaga wymiany trenera.
Może Nawrocki nie jest słaby, ale aby iść do przodu trzeba świeżego powiewu.
Ze zgrupowania kadry AA płyną wieści, że każdy ma mnóstwo zapału do gry.
A w Skrze? Emeryturka?
Czuję się tu potrzebny, doceniany i szanowany - mówi Wlazły, a wypowiedź ta jasno pokazuje, dlaczego gracz nie myśli o zagranicznym transferze. Jego ostatnia deklaracja na łamach „Przeglądu Sportowego" i stwierdzenie: „Poważnie rozważam pozostanie w Skrze do końca kariery" musiało mocno zmartwić ligowych rywali.
Siedem mistrzowskich tytułów ma oprócz Wlazłego tylko Radosław Wnuk, który wolał w minionym sezonie być czwartym środkowym PGE Skry, niż mieć pewne miejsce w składzie w innym klubie. A kusiło Wnuka wielu.
jesli emerytura ma wiązać się z dalszym seryjnym zdobywanie MP to jak najbardziej ;) a jakie miałyby informacje płynąć ze zgrupowania?

dołożę swoje do pieca, może informacje na temat zainteresowania Murillo, Dante, Priddym mają służyć uświadomieniu sponsorom, że walka o wyższe cele wymaga większych nakładów, lub w przypadku zaklepania już transferów (uzasadnienie zwiększenia wydatków)? (moje dywagacje)
miszehu
Posty: 76
Rejestracja: 14 gru 2010, o 19:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: miszehu »

No i Piechocki osiągnął swoje. Murillo jak byk na głównej stronie WP.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Teraz możemy spokojnie poczekać do poniedziałku, MOŻE wtedy zostaną ujawnione pierwsze transfery Skry ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

miszehu pisze:No i Piechocki osiągnął swoje. Murillo jak byk na głównej stronie WP.
Chciał pokazać, że łatwo wystawić go do wiatru x2? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

madlark pisze:Chciał pokazać, że łatwo wystawić go do wiatru x2? :D
Chce po prostu żeby mówiono dużo o Skrze, i to mu się dotychczas udaje.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

BadTrue pisze:
madlark pisze:Chciał pokazać, że łatwo wystawić go do wiatru x2? :D
Chce po prostu żeby mówiono dużo o Skrze, i to mu się dotychczas udaje.
Luźne skojarzenie:
Na Tytaniku orkiestra grała do końca ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

madlark pisze:
BadTrue pisze:
madlark pisze:Chciał pokazać, że łatwo wystawić go do wiatru x2? :D
Chce po prostu żeby mówiono dużo o Skrze, i to mu się dotychczas udaje.
Luźne skojarzenie:
Na Tytaniku orkiestra grała do końca ;)
az za luzne te skojarzenia, jakies podstawy czy myslenie zyczeniowe? (pisane z komorki)
Giba10
Posty: 58
Rejestracja: 24 maja 2010, o 17:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Giba10 »

Kiedy bedzie cos wiadomo o transferach Skry ;> ?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

Giba10 pisze:Kiedy bedzie cos wiadomo o transferach Skry ;> ?
Przecież WCZORAJ prezes piechocki płakał wsędzie nie chce brazilejros przyjśc do skry. Więć już masz o transferach
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Xaar »

Piechocki chwalił się czy żalił? Jak myślicie? :D
osnazfsb

Re: Skra Bełchatów

Post autor: osnazfsb »

Wiecie jak czytam ostanie wpisy z poprzedniej strony to usmiech mi na lico wystapił. Kogoz to tu nie ma jeszcze w Murilo byłbym w stanie uwierzyc oczywiscie tylko pod warunkiem ze jego zonka która własnie zaciazyła trafiła by z duzym kontraktem do Sopotu. Inaczej nie bardzo bo mimo wszystko w Skrze raczej nie ma takiej kasy zeby podebrac najlepszych Brazylijczyków z Brazylii i jeszcze dopłacic za kiepski klimat nizszy niz we Włoszech poziom rozwoju i ogolnie rozne problemy Polski kraju zdecydowanie na dorobku z wieloma powaznymi problemami a nie kraju rozwinietego. No ale wyciagniecie Muserskiego zawodnika od młodosci zwiazanego z Biełogorie, ktore nie jest az tak kasiaste no ale jednak kapuste dla swojego najlepszeg gracza znajdzie mnie mocno rozczuliło. Niektorzy chyba nie wiedza ze dobrzy a juz szczególnie bardzo dobrzy tubylcy w kazdej powaznej lidze z limitem obcokrajców sa na szczycie piramidy zarobków. A tu trzeba by sie przeprowadzic do innego kraju gdy tym czasem inne kasiaste kluby z kraju tubylca wezma go z pocałowiem reki w postaci odpowiedniego kontraktu. Totez 0 słownie 0% szans na taki transfer chyba ze zawodnik grajac na boisku mocno wyrznąłby głowa o parkiet i cos by mu sie w glowie poprzestawiało

Inna sprawa to te wasze awatary ja wiem ze kochacie Skre ale logo Skry posiada tak "długa" tradycje ze ja osobiscie bym sie wstydził cos takiego jako awatar dac. No ale to nie moja sprawa. No ale od dawna wiadomo ze kibice Skry sa najlepsi w Polsce bo łykna kazda bzdure zarzadu i drzymordy dj Władka czy jak mu tam

Swoja droga do grona transferow wybajdurzonych do szacownego grona miedzy innymi Michajłowa, Połtawskiego, Balla niniejszym dopisuje Muserskiego

No i ten artykuł na GW Zonka grajaca w Polsce z kontraktem jak Polki chco fakt ze ma na koncie powazne kontuzje maz grajacy przez to za nizsze pieniadze niz mógłby zarobic. To moze wolontariat? No i te opowiescio rezygnacji z Dante zenujacy artykul jednym słowem chco lubie Wyborcza GW robi za propagandówke jak przekształcic porazke w sukces
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 08:05 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 11. i 21.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

tak tak wiemy, klub opłaca media, Piechocki tłumaczy się przed użytkownikami forum (a to nieprawda bo ktoś coś wyczytał na Facebooku;)), kibice mają się wstydzić logo klubu (bo ktoś tam sobie coś uznał), ciekawe ile nonsensów zostanie jeszcze tu napisane...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

leeon pisze:ciekawe ile nonsensów zostanie jeszcze tu napisane...
A ile juz napisano ;) Proponuję Ci, skorzystaj z powiedzenia "Psy szczekają, karawana jedzie dalej" i daj spokój, szczekać będą zawsze...
PS Mam nadzieję, że Modzi i tak usuną. A Kolesiowi powinni dać kolejne ostrzeżenie.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

madlark pisze: Załatwił jeszcze kilka rzeczy np:
1. dzikusy na KMŚ,
2. albo obejście regulaminu +L w sprawie młodego atakującego,
3. zresztą potrafi też dostosować terminarz +L do własnych potrzeb :]
1. Nic nie załatwił w tym kierunku. KMŚ odbywały się dwukrotnie i dwukrotnie na ten turniej jeździły 3 najlepsze drużyny europy. W drugim przypadku zgadza to się z kolejnością FF w łodzi, a w pierwszym było konsekwencją odrzucenia zaproszenia na ten turniej przez takie drużyny jak Iskra Odincovo czy Iraklis Saloniki. Zasada jest taka że na KMŚ nie może być 2 drużyn z 1 państwa, dlatego też Macerata zaproszenia nie dostała. A następne w kolejności drużyny to Skra i Zenit... Pisałem wielokrotnie że duże prawdopodobieństwo że zaproszenie na KMŚ2011 dostanie Jastrzębski Węgiel jeśli tylko uda im się zbudować w miarę ciekawy zespół.
2. To nie byłby problem dla żadnego prezesa który by się postarał na 100%.
3. Jaki terminarz? Tutaj nawet nie dość że nie załatwił to wrzucił swój zespół na głęboką wodę. Przypominam w tym przypadku 3-0 Skry pod Jasną Górą...

Kubańczycy w karuzeli siatki.org... Może to nie wszystko jest ściema?? - choć ja w nich nie wierzę, to może zainteresowanie Skry jest i rozmowy są, a że skończy się pewnie tak jak z Murillo...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antonella Hard Core »

kevinpsb pisze: Nic nie załatwił w tym kierunku. KMŚ odbywały się dwukrotnie i dwukrotnie na ten turniej jeździły 3 najlepsze drużyny europy. W drugim przypadku zgadza to się z kolejnością FF w łodzi, a w pierwszym było konsekwencją odrzucenia zaproszenia na ten turniej przez takie drużyny jak Iskra Odincovo czy Iraklis Saloniki. Zasada jest taka że na KMŚ nie może być 2 drużyn z 1 państwa, dlatego też Macerata zaproszenia nie dostała. A następne w kolejności drużyny to Skra i Zenit... Pisałem wielokrotnie że duże prawdopodobieństwo że zaproszenie na KMŚ2011 dostanie Jastrzębski Węgiel jeśli tylko uda im się zbudować w miarę ciekawy zespół.
Jeśli rzeczywiście taką regułą jak piszesz kieruje sie przy doborze zespołów do Klubowych Mistrzostw Świata to wychodzi że Jastrzębie może być pewne udział w nich ponieważ co prawda zajeli 4.miejsce w Lidze Mistrzów ale mieli przed sobą dwa rosyjskie kluby więc jeśli to prawda że nie mogą na KMŚ grac dwa zespoły z tego samego kraju to Jastrzębie razem z Trentino i Zenitem Kazań łapie sie na tegoroczne KMŚ.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: blaise »

Jastrzębie odda swoje miejsce Skrze, jeszcze z dopłatą :P
.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antonella Hard Core »

Bo mi sie np. kiedyś obiło o uszy że na KMŚ awansują 3 najlepsze kluby biorąc pod uwage 2 ostatnie sezony Ligi Mistrzów, a najprawdopodobniej to tak naprawde nie ma jakiś klarownych i jasnych zasad przydzielania zaproszeń tylko jest tzn. wolna amerykanka.
Jacko
Posty: 227
Rejestracja: 5 maja 2008, o 16:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jacko »

leeon pisze:ak tak wiemy, klub opłaca media, Piechocki tłumaczy się przed użytkownikami forum (a to nieprawda bo ktoś coś wyczytał na Facebooku;)), kibice mają się wstydzić logo klubu (bo ktoś tam sobie coś uznał), ciekawe ile nonsensów zostanie jeszcze tu napisane...
Zamiast odnieść się rzeczowo do tezy zawartej w tekście wypisujesz kolejne nonsensy ze swojej strony.
Klub mediów nie opłaca, ale niektóre jego działania świadczą o niesamowitej megalomanii i całkowitym braku dystansu do swojej osoby. Na przytaczanie przykładów wypowiedzi Piechockiego, czy ostatniej wypowiedzi pana prezesa szkoda czasu, ale sytuacja z Murillo jest świetnym przykładem.
Po co ktoś puszcza do mediów takie kretyńskie informacje, że "prawie" dokonał transferu. Czy ktoś wyobraża sobie by Pietrzyk, Góral czy nawet Pakosz chwalili się, że swoimi klęskami ? Bo jest to sytuacja zerojedynkowa, albo transfer albo jego brak, a mówienie, że brakło 5 minut, albo zgubił się długopis, a w międzyczasie zawodnik podpisał z innym jest po prostu śmieszne.
Piechocki śmigał sobie po internecie zobaczył, że są informacje o transferach Zaksy, Resovii i pomyślał sobie basta! Jak to nie piszą o mnie (tzn. o moim klubie, w domyśle) ? Nie mogąc się podzielić z kibicami niczym konkretnym uchylił rąbka tajemnicy o "prawie że, brakło 24 godzin transferze stulecia".
Wiem, że niektórych rajcują takie informacje, ale miejcie pretensji, że wiele osób śmieszą takie newsy.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

Opłaca media - wątpię żeby to musiał robić, ale nie wątpię w to że dział sportowy lokalnego dodatku wyborczej jest na jego usługi. Czy to wynika z fanatyzmu redaktora, czy chęci przypodobania się, czy z innych powodów nie wnikam, ale pamiętam kilka artykułów które z obiektywnymi opiniami nie miały nic wspólnego.

Inne gazety, portale - każdy news jest cenny więc nie ma się co dziwić że cokolwiek szepnie prezes jest spijane z jego ust przez redaktorów, nie szukałbym tu korupcji - raczej układu dziennikarz się cieszy bo ma newsa, Piechocki się cieszy bo piszą to co chce :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Leeon! Przepraszam, jestem hipokrytą ;)
jacko pisze:Klub mediów nie opłaca, ale niektóre jego działania świadczą o niesamowitej megalomanii i całkowitym braku dystansu do swojej osoby. Na przytaczanie przykładów wypowiedzi Piechockiego, czy ostatniej wypowiedzi pana prezesa szkoda czasu, ale sytuacja z Murillo jest świetnym przykładem.
Dla mnie jest inormacją biznesową. Np startowalismy w 10 przetargach, wygralismy 4. 6 przegralismy z powodów:...
jacko pisze:Piechocki śmigał sobie po internecie zobaczył, że są informacje o transferach Zaksy, Resovii i pomyślał sobie basta! Jak to nie piszą o mnie (tzn. o moim klubie, w domyśle) ? Nie mogąc się podzielić z kibicami niczym konkretnym uchylił rąbka tajemnicy o "prawie że, brakło 24 godzin transferze stulecia".
Dawno się tak nie usmiałem. Już widzę Piechockiego czytającego To forum i zgrzytającego zębami :D Wiesz, to może ja albo Ty, ale prezesi mają inne zmartwienia. Np w wolnej chwili gdzie by tu na wakacje, gdzie ich jeszce nie było...
Oj boli Skra, boli. Oto Polska własnie....
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

grzegorzg pisze:Leeon! Przepraszam, jestem hipokrytą ;)
jacko pisze:Klub mediów nie opłaca, ale niektóre jego działania świadczą o niesamowitej megalomanii i całkowitym braku dystansu do swojej osoby. Na przytaczanie przykładów wypowiedzi Piechockiego, czy ostatniej wypowiedzi pana prezesa szkoda czasu, ale sytuacja z Murillo jest świetnym przykładem.
Dla mnie jest inormacją biznesową. Np startowalismy w 10 przetargach, wygralismy 4. 6 przegralismy z powodów:...
Porównaniem trafiłeś jak kulą w płot... Skra startowała do Murillo i tę walkę przegrała. Nie było żadnych "wygranych przetargów".
jacko pisze:Piechocki śmigał sobie po internecie zobaczył, że są informacje o transferach Zaksy, Resovii i pomyślał sobie basta! Jak to nie piszą o mnie (tzn. o moim klubie, w domyśle) ? Nie mogąc się podzielić z kibicami niczym konkretnym uchylił rąbka tajemnicy o "prawie że, brakło 24 godzin transferze stulecia".
Dawno się tak nie usmiałem. Już widzę Piechockiego czytającego To forum i zgrzytającego zębami :D Wiesz, to może ja albo Ty, ale prezesi mają inne zmartwienia. Np w wolnej chwili gdzie by tu na wakacje, gdzie ich jeszce nie było...
Oj boli Skra, boli. Oto Polska własnie....
Skoro nikt naszego forum nie czyta, to dziwne są te artykuły Iwańczyka żywcem zerżnięte z naszego tematu o transferach, lub odwołania komentatorów i działaczy do tego, co "na forach piszą kibice".
Jak już przedstawiasz jakąś tezę, to chociaż poprzyj ją jakimiś dowodami, a nie tylko rzucaj słowa na wiatr.
Aha, i jeśli masz znowu porównać mnie i innych krytykantów Skry do psa, to lepiej nie odpisuj wcale. I to ponoć nam brakuje klasy... :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
doki10

Re: Skra Bełchatów

Post autor: doki10 »

Media - z tego, co słyszałem - tylko w Wieluniu nie były opłacane. W Skrze jest wszystko - woda, gaz, prąd. :] Ludzie, jakie opłacanie mediów? Wiadomo, że o najlepszych klubach pisze się najwięcej.
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dar70 »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 20:27 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 20:27 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 20:28 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 20:30 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: pkt 23 regulaminu. Kochani wracajcie do tematu.
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: gostek »

Co do Kubańczyków, po chłodnej analizie, jednak nie wiem czy pomysł z Lealem jest taki świetny - ten, który często pokazywał humory podczas MŚ (oczywiście sie on sam jeden) i chyba nie jest Skrze potrzebny któs kto ma dodatkowo problemy z nauką. Oczywiście poza charaktrerem, ma ogromny talent, umiejętności, potencjał, ale Skra zawsze budowała skład pod względem charakteru, by nie było konfiktów, niepotrzebych zupełnie w tym zespole (sami podkreślają, że czują się świetnie - a jak ma być jeżeli często wygrywają). Z kolei Simon z Hierrezuelo są spokojniejsi, a poza tym są chyba dobrymi kumplami, więc tutaj + . Jeżeli z De Cecco nie wyjdzie (lub nie wyszło) to najlepszym kandydatem jest zdecydowanie Hierrezuelo.
Oczywiście to wszystko teoretycznie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, o 14:27 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”