AZS Politechnika Warszawska

Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Aliassy »

Nagor pisze:Hehe, może niektórzy czytają to co chcą czytać? Ja tam od początku widziałem jasno postawioną sprawę przez Bartmana - Chciałbym tutaj zostać, ALE to zależy od drużyny i nie ukrywam od pieniędzy. JW buduje lepszy team, sypnęło lepszym pieniądzem i Bartman wybrał drugą opcję. No ale myśl sobie o nim co chcesz, nawet tak jak próbujesz zasugerować w innym temacie, że poszedł tam tylko dla $$$.
nikomu nie sugeruje, że odszedł dla kasy. mi chodzi o to w jakiej atmosferze odszedł z klubu.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: anty »

Aliassy pisze:
Nagor pisze:Hehe, może niektórzy czytają to co chcą czytać? Ja tam od początku widziałem jasno postawioną sprawę przez Bartmana - Chciałbym tutaj zostać, ALE to zależy od drużyny i nie ukrywam od pieniędzy. JW buduje lepszy team, sypnęło lepszym pieniądzem i Bartman wybrał drugą opcję. No ale myśl sobie o nim co chcesz, nawet tak jak próbujesz zasugerować w innym temacie, że poszedł tam tylko dla $$$.
nikomu nie sugeruje, że odszedł dla kasy. mi chodzi o to w jakiej atmosferze odszedł z klubu.
a w jakiej to niby atmosferze Zibi odszedł, skoro sama Pani Prezes mówi, że rozstali się w zgodzie a NAWET przysłał jej sms z Brazylii. Miłe to, prawda? Więc tak właściwie, to kto tu szuka sensacji?
Awatar użytkownika
Fradi
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2009, o 13:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa / Budapeszt

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Fradi »

Antonella Hard Core pisze:Pedro Blaszczyk Dornelas to jak na Brazylijczyka brzmi całkiem polsko, tylko ciekawe czy w Warszawie wogóle ktoś słyszał o tym zawodniku.
Wierz mi, że w Stolicy o tym zawodniku słyszano i nie jest to temat nieznany.
György Grózer, Węgier z niemieckim paszportem - TAK
Georg Grozer, Niemiec węgierskiego pochodzenia - NIE
"Śmiejecie się z komentatorów piłkarskich TVP1. Ale tylko Szaranowicz i Szpakowski poprawnie wypowiadają imię i nazwisko Grózera."
doki10

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: doki10 »

Antonella Hard Core pisze:Pedro Blaszczyk Dornelas to jak na Brazylijczyka brzmi całkiem polsko, tylko ciekawe czy w Warszawie wogóle ktoś słyszał o tym zawodniku.
Dornelas nie jest zawodnikiem anonimowym. W tym sezonie został wybrany do najlepszej szóstki ligi greckiej (wyprzedził m.in. Yordanova).
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Antonella Hard Core »

doki10 pisze:
Antonella Hard Core pisze:Pedro Blaszczyk Dornelas to jak na Brazylijczyka brzmi całkiem polsko, tylko ciekawe czy w Warszawie wogóle ktoś słyszał o tym zawodniku.
Dornelas nie jest zawodnikiem anonimowym. W tym sezonie został wybrany do najlepszej szóstki ligi greckiej (wyprzedził m.in. Yordanova).
Grając w lidze belgijskiej (Lennik) dwa sezony wstecz także pozostawił po sobie dobre wrażenie bo był jednym z najskuteczniejszych zawodników tamtejszej ligi.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Xaar »

Zbigniew Bartman pisze:7 Czerwiec 2011

Dzisiaj przenosimy sie do Puerto Rico! Już cztery godziny przed odlotem wyrzucają nas z hotelu. Znów zapowiada się długa podróż. Z Rio do San Juan lecimy przez Panamę. W powietrzu spędzimy
łącznie dziesięć godzin. Miejmy nadzieję, że na miejscu przywita nas ładna pogoda. Wczoraj surfując w internecie natknąłem się na nieciekawy artykuł, a raczej jego fragment. Fragment opisujący moje pożegnanie z Politechniką w formie sms'a. Dzisiaj rano zadzwoniłem do Pani prezes Doleckiej, aby dowiedzieć się skąd taka informacja. Pani Prezes sama była zaskoczona treścią artykułu, gdyż w piątek (3 czerwca) do południa poinformowałem o swojej decyzji telefonicznie, po czym wieczorem wysłałem sms'a z podziękowaniami za wspaniałą opiekę i współpracę. Aż mi wstyd, że mogłem posądzić Panią Dolecką o takie zniekształcenie prawdy, gdyż jest to niesamowita kobieta, pełna klasy i charyzmy. Dlatego zwracam się do autora nieszczęsnego tekstu (który zresztą jest znany z "sensacyjnych"doniesień) z prośbą. Może zamiast dziennikarstwem warto zająć się pisaniem książek? Tych z gatunku science-fiction, bądź fantastyki.
http://www.pzps.pl/Blog.html
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: blaise »

uu Zibi. fajnie powiedział :) a kto jest autorem tego nieszczęsnego artykułu?
.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Xaar »

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: maksik »

Wiedziałem ze z tym smsem to jakaś dziennikarska ściema. Zresztą od razu opisałem to tutaj. Będę bronił w tym momencie Zibiego bo o jego odejściu a nawet o przejściu do JW było wiadomo od dawna i Dolecka z pewnością tez o tym wiedziała. Poza tym istnieje jeszcze taka instytucja jak menager, która na pewno nie wysyła smsów do prezesów tylko rozmowy się toczą zazwyczaj w 4 oczy.

Zresztą Iwańczyka to i powoli Popko zaczyna hamować w swoich domysłach i wypowiedziach bo facet nie ma za grosz ogłady.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Aliassy »

wychodzi na to, że Przema poniosła wyobraźnia. bardzo dobrze, że sprostował Zbyszek całą sytuację.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Edyta

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Edyta »

Aliassy pisze:wychodzi na to, że Przema poniosła wyobraźnia. bardzo dobrze, że sprostował Zbyszek całą sytuację.
Niezupełnie. Warto poczytać odpowiedź Iwańczyka, co prawda na razie tylko w komentarzach pod blogiem, ale nie wiedzieć czemu tym razem mu wierzę. Tym bardziej, że znowu cytuje wypowiedź prezes Doleckiej, którą jeszcze raz poprosił o wyjaśnienie http://iwanczyk.blox.pl/2011/06/Czy-spo ... kowki.html
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Jak dobrze, że się nie wypowiadałam tutaj nt. odejścia Bartmana z PW. Do mnie wyjaśnienia Iwańczyka również przemawiają, ale szkoda jednak, że nie napisał wszystkiego tj. tego, że wcześniej Dolecka ze Zbyszkiem rozmawiali i SMS był odpowiedzią na tamtą rozmowę. Dobrze, że Dolecka dała Zibiemu ultimatum, bo pewnie gdyby to tylko od niego zależało to ta telenowela jeszcze by trwała.

A dla niego ta decyzja na pewno była trudna, bo dotyczyła nie tylko klubu, ale i pozycji na jakiej będzie grać w sezonie ligowym. :)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Aliassy »

Edyta pisze:
Aliassy pisze:wychodzi na to, że Przema poniosła wyobraźnia. bardzo dobrze, że sprostował Zbyszek całą sytuację.
Niezupełnie. Warto poczytać odpowiedź Iwańczyka, co prawda na razie tylko w komentarzach pod blogiem, ale nie wiedzieć czemu tym razem mu wierzę. Tym bardziej, że znowu cytuje wypowiedź prezes Doleckiej, którą jeszcze raz poprosił o wyjaśnienie http://iwanczyk.blox.pl/2011/06/Czy-spo ... kowki.html
Zgodnie z Waszą prośbą, jeszcze raz odnoszę się do sprawy Bartman vs. Politechnika (na razie tutaj, być może zrobię z tego osobny wpis), prosząc, byście do końca czekali, co mają do powiedzenia wszyscy zainteresowani, a nie tylko opierali się na wypowiedziach jednej strony.
Najpierw wyjaśnienia Pani Prezes Jolanty Doleckiej (zautoryzowane, potwierdzone zapisem, rozmowa z czwartku z godz. 10.30):
Rozmawialiśmy na temat pozostania Zbyszka w Warszawie, kiedy kadra była już w Brazylii. Sympatycznie i miło. Mówił mi: pani prezes, ja naprawdę nie umiem podjąć decyzji, jest dla mnie najtrudniejsza z dotychczasowych. Odpowiedziałam mu: chciałbym, żebyś grał w Warszawie, decyzja należy do ciebie, ale u nas byłeś gwiazdą i dalej nią będziesz. Krótko mówiąc, trułam mu, żeby został. Prosiłam go, żeby jak najszybciej podjął decyzję, bo to nie pozwala nam budować składu na przyszły sezon. Dałam mu kilka godzin, nie mogłam już czekać. Ostateczną decyzję Zbyszek wysłał SMS-em. Powtarzam jeszcze raz: wysłał SMS-em. Napisał, że ładnie dziękuje, ale jego odpowiedź brzmi nie. Tego SMS-a wciąż mam w komórce. Nie jestem kopnięta, by opowiadać o rzeczach, które nie miały miejsca. To, co napisaliście w Gazecie, jest zgodne z prawdą. Nie mam pretensji do Zbyszka, że odchodzi, ale o to, że tak długo zwlekał. Poza tym uważam, że Warszawa zrobiła dla niego tak dużo, że mógłby zadzwonić i powiedzieć nie.
Na wszystko, co teraz mówię, mam świadka, który siedzi obok mnie, człowieka zaangażowanego w siatkówkę. Dla mnie nie jest to żaden temat na dyskusję, o czym tu pisać, o czym tu teraz rozprawiać. Życzę Zbyszkowi jak najlepiej, niech gra, niech się rozwija.
ja już się w tym powoli nie orientuję.
jeżeli było tak jak podaje Przemo, powołując się na Dolecką.. to raczej Bartman do Warszawy prędko nie zawita.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: maksik »

Aliassy pisze:Nie jestem kopnięta, by opowiadać o rzeczach, które nie miały miejsca.
Ten zwrot też na poziomie.. jakos mi nie pasuje to do Doleckiej.. Ktoś chyba potrzebuje z nudów kilku "pudelkowych rewelacji" bo już nie ma o czym pisać..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Szczerze mówiąc, jeśli zakładamy, że to wierne spisanie słów Doleckiej, to w rozmowie na pół-prywatnej mogłaby takiego zwrotu użyć. ;) Mnie się ten tekst wydaje w 100% wiarygodny, na tyle na ile znam panią Jolę. :)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: michaek »

Nie zamierzam roztrząsać sprawy pożegnania Zbyszka z Warszawą.
Uważam, że większym zmartwieniem Politechniki jest informacja o Bontje w JW. Bo to tak naprawdę oznacza, że Warszawa musi znaleźć dwóch zawodników z Polski na kluczowe pozycje, co gorsza musi znaleźć zawodników... których nie ma.
Skoro Szymański ponoć jest już pewny to teraz prezes Dolecka powinna sobie za cel nr 1 postawić Piotrka Łukę, bo nie przychodzi mi nikt inny, kto pasowałby do Warszawy...
W kontekście fajnych wzmocnień obcokrajowcami i wyższemu poziomowi ligi władze nasze wspaniałe powinny się zastanowić jak rozwiązać problem dobrych Polaków zakopanych na rezerwie w swoich klubach... Polaków brakuje i widać to dość mocno, a gracze tacy jak Grzyb, Możdzonek/Pliński/Kłos, Bąkiewicz, Woicki spokojnie mogliby grać w dobrych drużynach.
Dreamer dość obszernie opisywał system not w Brazylii, w żużlu mamy KSM... W przeciwnym przypadku osiągniemy nienormalne ceny za Polaków dostępnych dla 3-4 ekip albo zaczniemy masowe poszukiwania Jacobów Troynak i Emmanuelów Kołalskich, wiedząc, że 5 babcio-macocha od stony kochanki miała babcie pochodzącą z Chrzanowa...
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

michaek, tak naprawdę celami nr. 1 i nr 2 Pani Doleckiej są Gromadowski (mam nadzieję...) oraz polski środkowy (Zajder). Zagranicznego przyjmującego obok Vida aż tak trudno nie będzie chyba znaleźć, więc 2 powyższe kwestie są najważniejsze.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Fein »

Niech lepiej Józefackiego ściągną. :P Najlepsza dostępna opcja jeśli chodzi o Polaków na ataku według mnie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: maksik »

Dolecka mowiła w tamtym roku że teraz będzie 7 tłustych lat..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Fein pisze:Niech lepiej Józefackiego ściągną. :P Najlepsza dostępna opcja jeśli chodzi o Polaków na ataku według mnie.
Zgadzam się, ale raczej za Szymańskiego niż na pierwszego, tak mi się wydaje. Też bym wolała Tomka, ale i Marcel jest spoko opcją.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
preston
Posty: 49
Rejestracja: 23 cze 2010, o 17:13
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: preston »

maksik pisze:Dolecka mowiła w tamtym roku że teraz będzie 7 tłustych lat..
A może przed załamywaniem rąk poczekamy chociaż do końca okienka transferowego ? A najlepiej do 3-4 kolejki ;) Myślę, że nawet z Wojtkiem Żalińskim na przyjęciu nie będziemy się musieli wstydzić, a i tak w tym roku sytuacja jest 1000 razy lepsza niż była przykładowo 2 lata temu i to dosłownie na każdej pozycji.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Fein »

Mania pisze:Zgadzam się, ale raczej za Szymańskiego niż na pierwszego, tak mi się wydaje. Też bym wolała Tomka, ale i Marcel jest spoko opcją.
Mimo dobrych statystyk na Marcela narzekali w Olsztynie, więc coś jest nie tak. Poza tym mogli by przestawić Neroja na atak, z tym wzrostem, siłą i lewą ręką mógłby wspaniale bić z prawego skrzydła. :P
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: michaek »

Mania pisze:michaek, tak naprawdę celami nr. 1 i nr 2 Pani Doleckiej są Gromadowski (mam nadzieję...) oraz polski środkowy (Zajder). Zagranicznego przyjmującego obok Vida aż tak trudno nie będzie chyba znaleźć, więc 2 powyższe kwestie są najważniejsze.
To o wiele lepsza opcja, z resztą już o tym pisałem, że łatwiej tak to rozwiązać, tylko ktoś chyba z Warszawy napisał wtedy, że Kreek jest pewniakiem, stąd takie przypuszczenia stworzyłem.
Gromadowski jest lepszym pomysłem wg mnie niż Szymański. Porównując skład do tegorocznego to akurat taka wymiana mogłaby być na plus. Myślę, że przyjęcie też można skompletować fajne. Największy problem będzie ze środkowymi, ale słyszy o Zajderze i gdyby udało się ściągnąć jeszcze jednego gracza(może Skra) to uważam, ze Politechnika utrzymałaby poziom z tego sezonu, a może byłoby nawet trochę lepiej.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: nerwus »

Wnuk z Nowakiem stanowili by najstarszy środek w lidze. Nowy rekord. A Skra innych środkowych nie puści ale pomarzyć można.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Crooge »

Zajder juz podobno w Warszawie:

http://matchball.pl/index.php/plus-liga ... ak-zostaje

Nie wydaje wam się to dziwne, ze nie ma zadnego słowa o tym, by Kubiak wyraził jakąkolwiek chęć opuszczenia Polibudy? Gdyby rozmawiał z Jastrzębiem i faktycznie już był tam dwoma nogami, to raczej dałby znać władzom klubu z warszawy. Wydaje mi się, że wystawienie się na drużyne, która wyciągnęła do niego rękę, w sporej mierze go wypromowało bez żadnego słowa byłaby bardzo niemiłym zachowaniem, by nie nazwać tego jeszcze mocnejszymi słowami.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Fein, doskonale wiem o takich opiniach nt. gry Marcela w Olsztynie. Wydaje mi się, że przy lepszym sypaczu jakim jest Steuerwald oraz nieco mniejszej presji odpowiedzialności za cały zespół (a tak niejako było w Olsztynie...), Gromadowski mógłby sobie doskonale poradzić. :)

Michaek, oczywiście, Kreek ma obowiązujący kontrakt, ale w zaistniałej sytuacji z przyjęciem i potrzebą polskiego środka, kto wie jak dalej się to potoczy.

Inna opcją jest jeszcze Żaliński w wyjściowym składzie, ale takie rozwiązanie i tak wymaga ściągnięcia porządnego przyjmującego z zagranicy, bo na polskim runku już takowych nie ma. :|
Rezerwy w tym sezonie będą baaardzo istotne nie tylko w walce w PL, ale może przede wszystkim, występach w CC. ;]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: arbas »

Biznes is biznes - kluby tez sentymentu do zawodnikow nie maja - kiedy mozna za ta sama kase zatrudnic kogos lepszego to tak robia i tyle. Natomiast zapis w kontrakcie Kubiaka jest idiotyczny i nie wiem czemu sie tam znalazl - bo wlasnie taki zapis stawia klub pod sciana - jak juz jest kwota odstepnego to powinno byc tez sprecyzowane do kiedy ktos sie moze po Kubiaka zglosic - a tak JW nawet w sierpniu moze podpisac kontrakt z Kubiakiem...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: weary_skier »

Serio na polskim rynku nie ma lepszych środkowych niż Zajder? Gośc nie imponuje atakiem, blokiem, zagrywką....niczym nie imponuje...
Nie możliwym jest wyciągnięcie Kłosa z Skry? W momencie, w którym gra jest najważniejsza dla rozwoju, Kłos ma zamiar pomagac Bąkiewiczowi pchac wózek...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Crooge »

To nie jest kwota odstepnego, to jest kara umowna za zerwanie kontraktu, dlatego tutaj nie ma żadnego terminu ani nic w tym rodzaju. Równie dobrze Kubiak mógłby przyjść w połowie sezonu, wyłożyć te 200 tyś i powiedzieć, że sobie idzie. Podobnie jak kazdy inny zawodnik z kontraktem, róznica by poprostu polegała na wysokości kwoty.

Nikt nie miałby pretensji za to, że poszedłby do zespołu, ktrory zapłaci mu więcej, ale chyba dotychczasowemu klubowi, w którym ma się ważną umowę należy się jakaś informacja, że odchodzi bo to i to, zrywa kontrakt, dziękuje za współprace i tyle. Zwłaszcza, ze tak jak mówie Polibuda miała jednak istotny wpływ na to w jakim miejscu znajduje się teraz Kubiak i chyba powinien mieć choc minimalny dług wdziecznosci. Przyjście w ostatnim momencie byloby w mojej ocenie zwykłym buractwem, ale może ja wyznaje w zyciu troche inne, bardziej staroświeckie zachowanie i obdarzam szacunkiem ludzi, którzy mnie otaczają.

Ale być moze to własnie rozróżnia siatkarzy bardzo dobrych od zawodników wielkich.
Ostatnio zmieniony 9 cze 2011, o 21:41 przez Crooge, łącznie zmieniany 1 raz.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: arbas »

Crooge pisze:Ale być moze to własnie rozróżnia siatkarzy bardzo dobrych od zawodników wielkich.
Ta jasne to napisz mi proszę jak wygląda sytuacja z Kreek'iem? Bo ma wazny kontrakt, a jednak sporo sie cwierka o jego rozwiazaniu i nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo ze Kubiak zrywa kontrakt z Polibuda to Polibuda zrywa z Kreek'iem.

A co do kary umownej - no coz trzeba bylo ja konstruowac tak ze jak kontrakt jest zerwany do 1czerwca to wtedy 150k do 1 lipca 350k do 1 sierpnia 450k...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”