Transfery 2011

Patro
Posty: 105
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:06
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Patro »

dreamer pisze:
Patro pisze:...Ci "nieznani" rozgrywający z Brazylii czy Argentyny na pewno nię są lepsi od Petkovica. Piszesz że 34 lata na karku...
Zostawiłem tyle tekstu, żeby było wiadomo o którego Petkovića chodzi.
Możesz napisać jakie argumenty cząstkowe za Petkovićem a przeciwko tym "nieznanym" mieszczą się po jedynym argumentem ogólnym jakim operujesz - na pewno.

dreamer

PS do Mateusz 1993
Sorry, widzę twojego posta z pytaniem do mnie, ale teraz z obiektywnych powodów nie mogę już odpisać. Zrobię to wcześnie rano w pracy (mam nadzieję, że szef tego forum nie czyta... ;))
Przede wszystkim doświadczenie jakie nabył w reprezentacji. Pamiętam mecze LŚ jak sypał przeciwko Polsce ;) Miałem okazję także oglądać tego zawodnika na żwyo i naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie. Jego spokój i opanowanie na boisku, to właśnie charakteryzuje zawodnika kompletnego. Jeśli natomiast chodzi o tych "nieznanych" zawodników z Ameryki Południowej to przede wszystkim może im brakować ogrania międzynarodowego. Nie mówię że są to źli rozgrywający bo wiem jaka rywalizacją ma miejsce w kadrze Brazylii. Mam nadzieję że choć połowicznie udało mi się odpowiedzieć na Twoją "prośbę" ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

Velijko Petković to zawodnik, który jest zmiennikiem obecnie najsłabszego rozgrywającego w całej fazie interkontynentalnej Ligi Światowej... nie świadczy to najlepiej o jego umiejętnościach... już wolałbym Zhekova, którego swoją drogą uważam za zło konieczne dla reprezentacji Bułgarii, choć ostatnimi czasy bardzo poprawił swoją grę i już nie może być obiektem drwin... tym bardziej, że teraz jest nowy obiekt, mianowicie Vlado Petković, który ma się tak do Grbicia jak Neroj do Zagumnego :P

Na drugiego rozgrywającego Jaszczombków widziałbym młodziutkiego rozgrywajacego reprezentacji Portugalii... Tiago Violasa... 21letni siatkarz robi naprawdę pozytywne wrażenie i jak na swój wiek jest bardzo stabilny w tym co robi... choć muszę przyznać że wszystkich meczy Portugalii nie widziałem, ale w tych co udało mi się zobaczyć, prezentował się bardzo pozytywnie... nie sądzę, aby były jakieś problemy z wyciągnięciem go z ligi portugalskiej i zapewne pieniądze, jakie JW planuje zaoferować zmiennikowi na pozycji rozgrywającego ten młodzieniec rozpatrywałby w kategoriach fortuny...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Patro
Posty: 105
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:06
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Patro »

Może Kolaković widzi w nim następcę Grbica i pcha go na siłe do tej pierwszej szóstki ? :D No ale Serbia z tym młodszym Petkoviciem jakoś wygrywa ;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Chal »

Ten sam Kolaković w Bledzie już przyszłości w nim nie widzi, bo cały sezon w szóstce grał Vincić :P Po prostu w Serbii na tej pozycji panuje widocznie nie mniejsza posucha niż u nas.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

Myślę, że z łatwością można wymienić 5ciu lepszych Polaków od Petkovicia... ten zawodnik w dzisiejszym meczu 3 akcje z rzędu wystawiał na lewą rękę do Janicia :D Może nie zgubią bloku lepiej od Serba(a przy okazji swoich kolegów), ale na pewno potrafią wystawić precyzyjną piłkę na skrzydło... a to jest chyba ważniejsze w rozegraniu niż szybkość ??? :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Transfery 2011

Post autor: AsurBaniPal »

na volleyballmovies Ktoś napisał że Bazin w Jastrzębskim ale marne to info mi się wydaje
aggaa
Posty: 37
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:41
Płeć: K

Re: Transfery 2011

Post autor: aggaa »

AsurBaniPal pisze:na volleyballmovies Ktoś napisał że Bazin w Jastrzębskim ale marne to info mi się wydaje


Ja bym nie była taka pewna, bo Magiera na meczu Francja- Kuba mówił o tym, że będzie u nas grał jeszcze jeden Francuz. Tylko nie wiem, czy ma sprawdzone informacje. ;)
"dopóki piłka w grze"
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

Z naszych, nieoficjalnych informacji wynika, że polskie rozgrywki zasili także Amerykanin Brian Thornton,
http://www.plusliga.pl/news/id/4294

wczoraj podczas meczu Francja - Kuba, Magiera 'wspomniał' że możliwe, że jeszcze jakiś Francuz może dołączyć do któregoś z zespołów z plusligi.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Aliassy pisze:
Z naszych, nieoficjalnych informacji wynika, że polskie rozgrywki zasili także Amerykanin Brian Thornton,
http://www.plusliga.pl/news/id/4294

wczoraj podczas meczu Francja - Kuba, Magiera 'wspomniał' że możliwe, że jeszcze jakiś Francuz może dołączyć do któregoś z zespołów z plusligi.
Może na 2 do JW?
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

KadrO pisze: Może na 2 do JW?
własnie Jastrzębski to chyba jedyna możliwa opcja, patrząc, że reszta zespołów ma już sypaczy.
pierwszym zostanie.. Pająk ?
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2011

Post autor: akukuk »

Jesteście pewni, że Thornton w kontekście JW rozważany by był jako drugi rozgrywający? Bo ja mam mieszane myśli.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2011

Post autor: Guilder »

Jeśli na pierwszego, to JW w tym sezonie będzie bliżej zajęcia pozycji z sezonu 2010/2011 aniżeli z 2009/2010.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Aliassy pisze:
KadrO pisze: Może na 2 do JW?
własnie Jastrzębski to chyba jedyna możliwa opcja, patrząc, że reszta zespołów ma już sypaczy.
pierwszym zostanie.. Pająk ?
2 nowych rozgrywających ma być. Zresztą Brian to jednak lepszy zawodnik niż Pająk ;)
boczek
Posty: 91
Rejestracja: 26 maja 2011, o 12:09
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: boczek »

Szymański oficjalnie w PW http://azspw.com/?pi=News&id=731
Awatar użytkownika
Napoleon
Posty: 38
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:31

Re: Transfery 2011

Post autor: Napoleon »

Pająk odchodzi z Jastrzębia. Czyli szukamy 2 rozgrywających.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

boczek pisze:Szymański oficjalnie w PW http://azspw.com/?pi=News&id=731
do tego na dwa lata.. ja nie wiem gdzie włodarze klubu miały oczy..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: -INFORMATOR- »

Widać że JW ma za dużo pieniędzy szkoda Pająka bo myślę że jakby dostał szansę grania to byłby lepszy od Łomacza.Ciekaw czy miał jeszcze ważny kontrakt czy go wypożyczą czy odejdzie
mucha0029
Posty: 19
Rejestracja: 21 cze 2011, o 16:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: mucha0029 »

Nie za dużo tych obcokrajowców się pcha do naszej ligi ? A gdzie młodzież ? :x
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Napoleon pisze:Pająk odchodzi z Jastrzębia. Czyli szukamy 2 rozgrywających.
O tym wiemy jednak już od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Napoleon
Posty: 38
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:31

Re: Transfery 2011

Post autor: Napoleon »

No nie wiem czy byliśmy o tym przekonani:) Wielu widziało Pająka nawet jako...pierwszego sypacza. Z najnowszych przypuszczań internetowych: Bazin, Violas
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Mateusz1993 »

Napoleon pisze:No nie wiem czy byliśmy o tym przekonani:) Wielu widziało Pająka nawet jako...pierwszego sypacza. Z najnowszych przypuszczań internetowych: Bazin, Violas
Jeśli faktycznie będzie dwóch sypaczy nowych (choć ja byłem zwolennikiem zostawienia Pająka) to jeden z dwójki Bazin/Violas będzie dobrym pomysłem + jeden gracz z Brazylii (kto wie może już zakontraktowany)
daniel
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2011, o 13:17
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: daniel »

Nie za dużo tych obcokrajowców się pcha do naszej ligi ? A gdzie młodzież ?

Niech juniorzy uczą się grać w pierwszej lidze,a nie pchają do plusligi bo większość z nich nie prezentuje jeszcze poziomu na pluslige !!! :D,a większość jeśli nie wszyscy obcokrajowcy pozyskani przez kluby plusligi przed nadchodzącym sezonem zdecydowanie podnoszą poziom naszej ligi !!! :D
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2011

Post autor: ryzka1990 »

Kto na przyjęcie do JW? Bartman-Kubiak-Kovacevic/KAliberda/Schwarz czy jakiś typ z Brazylii? ma ktoś jakieś info czy wszystko rozstrzygnie się z wejściem na GPW:) Ja jedynie słyszałem o Thiago Alvesie i to ma być podobno hit transferowy ogłoszony po meczach Polski z Brazylią! Nie wiem jak obejdą limity ale wychodzi na to że Holmes na ławe!! Bo sypacz musi być stranieri! Moje typy to:Violas,Bazin,Thorton,Arjona lub Tonutti innych opcji nie widać:(

Ps. jak ktoś ma jakieś info to niech się podzieli:)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, o 14:22 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zgodnie z zasadami ortografii umieściłeś o 13 zapytajników za dużo w swej wypowiedzi. Punkt 17. Regulaminu Forum.
ryzka1990
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: yeti98 »

Kovacevic na pewno nie,bo będzie grał w Rosji,a Alves podpisał w Japoni.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

Alves już dawno podpisał kontrakt w Japonii, Kovacević w Rosji... Toniutti też już podpisał we Francji, a Thorton to średniak... osobiście obstawiam na przyjęcie jakiegoś Polaka, a kto nim będzie, to jeszcze się okaże... najlepszą opcją byłby Pęcherz, ale nie sądzę, żeby w rok po odejściu, chciał wrócić na ławkę... sprowadzenie obcokrajowca, jakkolwiek dobry by on nie był, w sezonie bez pucharów, jest po prostu bez najmniejszego sensu... tzn sens ma, ale po co w takim razie Holmes ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2011

Post autor: ryzka1990 »

Po cholercie był ten Holmes!!!!!!! Nie lepszy Wiśniewski! I wtedy zakontraktować Oli Kunariego np:)
ryzka1990
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

a po taką..."cholercię"( :D ) że Wiśniewski ma ważny kontrakt w Częstochowie, bez kwoty odstępnego...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

ryzka

[ingerencja moderatora] Wiśnia ma kontrakt w Czewie, Kunnari wrócił do ojczyzny
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, o 13:14 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ...
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2011

Post autor: ryzka1990 »

to były tylko przykłady!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. jak jesteś cwany to kogo Jw dokoptuje na sype i przyjęcie?????????/
ryzka1990
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

Przykłady, może sprawdź je zanim napiszesz. Bartman i Kubiak są najbliżej, rozgrywający nie mam pojęcia, ale w takim przypadku nie piszę niedorzeczności
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”