Sezon 2011/12 1. kolejka

Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Kuba_JW »

Gierek bardzo dobrze zagral.
Super sprawa z ta weryfikacja.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

Kuba_JW pisze:Bozko ma polski paszport.
Poki co super gra na bloku Bontje.
No to super - a kto w pierwszej "szóstce" potrafi mówić po Polsku???
A tak swoją drogą to nie poglądam meczu tylko obserwuję wynik i .... ta słaba Czewa prowadzi ??!!!??!!! :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Kuba_JW »

Rusek, Lasko, Bartman (Kubiak) - nie wiedziałeś? [']
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Arff »

Janeczek jakby trochę przypakował przez wakacje, czy mi sie wydaje? :) Co by jednak nie mówić o jego budowie, gra dzisiaj po prostu fenomenalnie... miejmy nadzieję, że Częstochowa w końcu będzie czerpać ogromna korzyść z inwestycji w tego chłopaka :) Patrząc na Janeczka i Łasko zastanawiam się, kto jeszcze 2 tygodnie temu stał na podium ME :P Choć to pewnie również dlatego Łasko gra dzisiaj po prostu słabo... :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: mAiZkSe »

Młodzieżowy i skazywany na pożarcie AZS ma punkt z drużyną sław z Jastrzębia. Wystarczy zagotować Zbyszka i jest ok :)
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: jinx »

Sypacz Jw jest kiepski :|
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Arff »

Janeczek zaatakował w 1,5m po skosie prawą ręką z prawego ataku :D Zadziwia mnie ten chłopak... nie ważne jak będzie grał w kolejnych meczach... dzisiaj widzę jak gra i bije się po głowie, że rok temu w niego zwątpiłem... a co będzie potem, to już mnie nie obchodzi, bo ja na ten dzień czekałem bardzo długo :)
Sypacz Jw jest kiepski
No właśnie... Bernardi miał rozgrywającego z Polski, kombinował, kombinował i wykombinował... słabszego zawodnika niż miał... i to jeszcze bez polskiego paszportu :P

EDIT: Poprawione lewy na prawy, dzięki depciak za zwrócenie uwagi :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: depciak »

z prawego skrzydla atakowal nie z lewego. a atak palce lizac :D. a jsw to sam Lasko i jakies buraki.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3872
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: tomasol »

Częstochowa gra tak jak przyzwyczaiła nas w ostatnich latach: ambitnie i walecznie, do tego znakomite zawody gra cała trójka skrzydłowych AZS-u. A Jastrzębianie już w pierwszym meczu zaczynają zbierać negatywne efekty przedsezonowej rewolucji w składzie. Jak przeciwnik zaczął się stawiać i sam wywierać presję to momentalnie pękli bo nie potrafią jeszcze zagrać jako zespół.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

Kuba_JW pisze:Rusek, Lasko, Bartman (Kubiak) - nie wiedziałeś? [']
Chodziło mi o szóstkę bez libero! A nie wiedziałem że Lasko zna polska mowa. No i ten Kubiak w nawiasie dlaczego, wszak jeszcze nie jest zawodnikiem JW :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: depciak »

co jak co ale Lasko mowi bardzo dobrze po polsku. dawal raz wywiad po memoriale Wagnera i nie ma co narzekac, ze kaleczy czy cos mowi bardzo plynnie.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: jinx »

Brawo Czewa. JW kubeł lodowatej wody się przyda JW-niezgrany zespół, pary zawodników grało bardzo słabo
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

Czewa - JW 3:1 - niespodzianka?? Chyba trochę tak, wszak JW to kandydat do medalu a CZewa to "niby" osłabiony zespół. Ale na boisku okazało się że to nie tak. Sam przewidywałem że JW to wygra a tymczasem?? Oj chyba w Jastrzębiu będą nerwowe rozmowy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: lucass90 »

Ja w ogóle nie wiem jak można było zrobić Bartmana kapitanem drużyny... Przecież jemu jak nie idzie, to obwinia wszystkich wokół, a jak słabo grają jego koledzy z boiska, to zupełnie się od nich alienuje, a czasami nawet ich opieprza... Zero wsparcia z jego strony.

Ale w sumie to nie mój problem... :D

AZS CZĘSTOCHOWA !!!
AZS CZĘSTOCHOWA!
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: 23_Janne »

Falstart w sezon Jastrzębskiego. Nie ma co oczywiście wyciągać daleko idących wniosków (choć niektórym zapewne już palce na klawiaturze goreją :D ), ale nie można tak przechodzić obok meczu jak to miało miejsce przez cały 3 i większość 4 seta: po prostu takiej ekipie to nie przystoi. Zastanawiające też momenty przerw na żądanie Bernardiego, mam tu na myśli 4 seta: może jednak lepiej byłoby przerwać grę po 3,4 punkcie z rzędu Częstochowy na początku tej partii zamiast brać czas punkt po pierwszej technicznej: niby szczegół a jednak. To wtedy trzeba było już wstrząsnąc ekipą, a nie przyglądać się biernie jak mecz "odpływa". Końcówka seta pokazała, że cały mecz był(by) jeszcze do wygrania przy mniejszej stracie punktowej. No nic, pierwsze śliwki robaczywki.
Gratulacje dla Częstochowy: zgrana ekipa, ze świetnym, równym przyjęciem, no i prawie bezbłędny Janeczek. Zasłużona wygrana.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: cwirek »

Czy będzie nerwowo? Raczej nie, sam Bernardi w jakimś wywiadzie wypowiadał się, że ta drużyna będzie zgrana dopiero za kilka tygodni. Sam przypuszczałem, że będzie dzisiaj szalenie trudno. Myślę, że za tydzień powinno już być lepiej. Każdy dzień treningu dla tej drużyny będzie szalenie cenny. JW ma szalenie wielki potencjał, dojdzie Kubiak (oby się jego sprawa już wyjaśniła) i powinno być dobrze!
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3872
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: tomasol »

Warto dodać, że z dotychczas trzech rozegranych spotkań w premierowej kolejce, mecz AZS-u Częstochowa z Jastrzębiem stał na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

cwirek pisze:Czy będzie nerwowo? Raczej nie, sam Bernardi w jakimś wywiadzie wypowiadał się, że ta drużyna będzie zgrana dopiero za kilka tygodni. Sam przypuszczałem, że będzie dzisiaj szalenie trudno. Myślę, że za tydzień powinno już być lepiej. Każdy dzień treningu dla tej drużyny będzie szalenie cenny. JW ma szalenie wielki potencjał, dojdzie Kubiak (oby się jego sprawa już wyjaśniła) i powinno być dobrze!
Z tego co piszesz to wyjazd na Klubowe rozgrywki (tak zwane KMŚ) do KAtaru są dla JW bardzo niefortunne. W tym czasie mogliby trochę potrenować?? :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Aliassy »

tomasol pisze:Warto dodać, że z dotychczas trzech rozegranych spotkań w premierowej kolejce, mecz AZS-u Częstochowa z Jastrzębiem stał na najwyższym poziomie.
oo tak, w pełni się z Tobą zgadzam. poziom był naprawdę wysoki i miło sie oglądało mecz, gdzie na starcie 3/4 ludzi skazywało Częstochowian na 'pożarcie' przez Jastrzębian :D


na ogromny plus dzisiaj Janeczek :) o wiele lepiej niż jego vis a vis Łasko.
ogromne brawa także dla Murka oraz Gierka ( pomimo tych kilku zagrywek.. )
a najgorszym mankamentem JW są rozgrywający oraz zagotowany Bartman :D
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: vii »

Fajny mecz. Chociaz widac ze JW jeszcze nie do konca jest zgrany. Po 2 secie cos caly zespol siadl. Lasko to szlajal sie pod linia koncowa i nawet nie zbiegal sie z reszta zespolu.
Ogolnie brawa dla AZSu. Kawal dobrej gry zaprezentowali. Ladne przyjecie. Mozna byloby sie tam poprzyczepiac. A to do zagrywki Gierka z poczatku meczu, a to do gry Stanczyka. Ale ogolnie jest jeszcze troche pracy przed nimi aby zniwelowac bledy i bedzie w miare ok.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: tclancy22 »

Aliassy pisze:zagotowany Bartman :D
Bartman w Częstochowie już kolejny raz nie daje rady z emocjami. Znane sa na trybunach sposoby, jak tego czlowieka wylaczyc z meczu :] Nie wiem, ale jakos przeciwko Częstochowie a zwlaszcza w Hali Polonia to on wygrywal chyba tylko jako zawodnik AZS-u. Czemu zostal kapitanem, nie mam pojecia. Dziwny pomysl.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Mateusz1993 »

tclancy22 pisze:
Aliassy pisze:zagotowany Bartman :D
Bartman w Częstochowie już kolejny raz nie daje rady z emocjami. Nie wiem, ale jakos przeciwko Częstochowie a zwlaszcza w Hali Polonia to on wygrywal chyba tylko jako zawodnik AZS-u. Czemu zostal kapitanem, nie mam pojecia. Dziwny pomysl.
A w którym momencie Bartman był zagotowany?
W ataku najlepiej, ale dostał za mało piłek, a w Częstochowie Bartman raczej zwykł grać bardzo dobrze, a że zespół nie grał dobrze to już inna sprawa, dla przypomnienia: że by nie było że gołosłowny jestem:
http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=465

http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=599
Dwa ostatnie mecze Bartmana w Częstochowie.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: pk+ »

mAiZkSe pisze:Młodzieżowy i skazywany na pożarcie AZS ma punkt z drużyną sław z Jastrzębia. Wystarczy zagotować Zbyszka i jest ok :)
To jedno

jinx pisze:Sypacz Jw jest kiepski :|
To drugie, a wczoraj Łomacz grał całkiem OK i do tego Polak.

Na pewno w Częstochowie procentuje stabilny skład i przepracowany z wszystkimi zawodnikami okres przygotowawczy, ta przewaga z biegiem czasu będzie malała, ale za to mogą się podnosić umiejętności młodych zawodników. Kluczowe może być jednak czy Murek i Gierek wytrzymają kondycyjnie.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: tclancy22 »

Mateusz1993 pisze:
tclancy22 pisze:
Aliassy pisze:zagotowany Bartman :D
Bartman w Częstochowie już kolejny raz nie daje rady z emocjami. Nie wiem, ale jakos przeciwko Częstochowie a zwlaszcza w Hali Polonia to on wygrywal chyba tylko jako zawodnik AZS-u. Czemu zostal kapitanem, nie mam pojecia. Dziwny pomysl.
A w którym momencie Bartman był zagotowany?
W ataku najlepiej, ale dostał za mało piłek, a w Częstochowie Bartman raczej zwykł grać bardzo dobrze, a że zespół nie grał dobrze to już inna sprawa, dla przypomnienia: że by nie było że gołosłowny jestem:
http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=465

http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=599
Dwa ostatnie mecze Bartmana w Częstochowie.
aaa tam statystyki. Nawet nie patrze. On po prostu w najwazniejszym momentach kiedy trybuny odpowiednio reaguja, daje ciala po calej linii. Dzisiaj gral marnie w przyjeciu, marnie w zagrywce i w ataku szalu nie bylo. Poza tym chodzil non stop obrazony po boisku z oznakami nie pobrania lekow na ADHD dzisiaj. Zbyszek, znowu zapomniales!
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: mAiZkSe »

tclancy22 pisze:aaa tam statystyki. Nawet nie patrze. On po prostu w najwazniejszym momentach kiedy trybuny odpowiednio reaguja, daje ciala po calej linii. Dzisiaj gral marnie w przyjeciu, marnie w zagrywce i w ataku szalu nie bylo. Poza tym chodzil non stop obrazony po boisku z oznakami nie pobrania lekow na ADHD dzisiaj. Zbyszek, znowu zapomniales!
Zapomniał, ale młyn mu przypomniał :] I nie musiał co ważne, bardzo się z tym wysilać...Osłabienie Bartmana i zadziałał efekt domina. W 1 secie Jastrzębie nas wykańczało flotami - a potem my włączyliśmy taką zagrywkę i mimo przyjęcia na palce Bozko i Zibi sobie nie radzili...Choć nie ukrywam - końcówka 4 seta była gorąca...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: KK fan »

To może być dokładnie klucz do pokonania JW, odrzucić od siatki i już zero szybkiej gry, zero środka, wkur..... Bartman i sam Łasko niewiele poradzi. Zbyszek niech naprawdę wrzuci trochę na luz bo się zachowuje jak rozkapryszone dziecko kiedy nie idzie :|
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: lucass90 »

pk+ pisze:Na pewno w Częstochowie procentuje stabilny skład i przepracowany z wszystkimi zawodnikami okres przygotowawczy...
No to akurat jest nieprawda, bo w ciągu całego okresu przygotowawczego brakowało Fabiana Drzyzgi, a Bartek Janeczek długo był kontuzjowany. Do tego do pierwszej szóstki wskoczył Sobala, który poprzedni sezon w większości spędził w klaskaczu.
Zawodnicy sami przyznawali, że teraz z Fabianem często wychodzą nieporozumienia, ale widocznie pewne niedoskonałości można pokryć świetną grą :)

Ja uważam, że nie tylko Jastrzębie może grać lepiej. AZS Częstochowa również... Tak jak pisał Tclancy22, to że nie sprowadziliśmy w okienku transferowym zgrai obcokrajowców, nie oznacza od razu że można nas z góry skazywać na pożarcie...
Częstochowa po raz enty udowadnia, że nie należy jej przedwcześnie skreślać.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

pk+ pisze:
mAiZkSe pisze:Młodzieżowy i skazywany na pożarcie AZS ma punkt z drużyną sław z Jastrzębia. Wystarczy zagotować Zbyszka i jest ok :)
To jedno

jinx pisze:Sypacz Jw jest kiepski :|
To drugie, a wczoraj Łomacz grał całkiem OK i do tego Polak.

Na pewno w Częstochowie procentuje stabilny skład i przepracowany z wszystkimi zawodnikami okres przygotowawczy, ta przewaga z biegiem czasu będzie malała, ale za to mogą się podnosić umiejętności młodych zawodników. Kluczowe może być jednak czy Murek i Gierek wytrzymają kondycyjnie.
Ale chyba obecnie w Jastrzębiu Polak w skłądzi ejest "passe" ! :D Bo inaczej (po pierwszym meczu sezonu w obu zespołach) jak można było tak pozamieniać rozgrywaczy??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: weary_skier »

A mało kto wierzył w Częstochowę, przyznam, że sam z dnia na dzień traciłem tę wiarę, a tu jednak. Oczywiście to tylko pierwszy mecz, jednak już co nieco o każdej drużynie można coś powiedziec.
Co do meczu wiele już zostało napisane, ale chciałbym zaznaczyc, że ci Brazylijczycy do grali dramatycznie słabo, zobaczymy jak to będzie w dalszej części sezonu.
Oczywiście pomysł z Bartmanem jako kapitanem jest skrajnie głupi, ale sam zawodnik nie był winny przegrania meczu. Totalna dezorganizacja i brak pomysłu na rozegranie- w tych dwóch elementach upatrywałbym słabości Jastrzębian.
No i serwer ze statystykami jednak działa. Nawet z Warszawy już dotarły.
Co do poziomu spotkania to faktycznie był dobry. Ogólnie na poziom początkowych spotkań (oprócz meczu z Warszawy) nie ma co narzekac.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: PH3N-x »

Jeśli Murek albo Gierek złapią kryzys formy to może być ciężko. A wątpię by cały sezon zagrali na równym wysokim poziomie. Oczywiście za dzisiaj wielkie brawa. Amerykański rozgrywajacy JW to może być największa pomyłka w lidze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”