Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: azsiak »

jinx pisze:Naprawdę chciałbym większych epitetów użyć w stosunku do niektórych. Czy jeśli na hali w Olsztynie ktoś chciałby uczcić minutą ciszy ofiary katastrofy pociągów, niektóre to zj@#by z "organizowanej grupy kibicowskiej" wolałyby się drzeć a nie bacząc na moment "ciszy, zadumy spokoju"
WTF??!!
Hahaha nie ma to jak porownywac pieprzenia waszego prezesika do minuty ciszy. brak słów na ciebie człowieku. Dno i kilometr mułu.
weary_skier pisze:
azsiak pisze:Odróżnijmy pewna rzecz:

W sobote w kędzierzyńskiej hali był rozgrywany mecz siatkarskiej Plusligi pomiedzy ZAKSA i Olsztynem z udziałem zorganizowanych grup kibicowskich ? które przyszły na tą hale w celu dopingowania swojej drużyny
czy
cos w rodzaju mszy świetej w kościele
a w roli głownej pan Pietrzyk gdzie wszyscy powinni zachowac ciszę, zadumę i spokój ?
To nie ma nic wspolnego z kultura osobista. Mecz to nie teatr, mecz to nie msza w kościele.
Ok czyli na meczu można wyczyniać różne rzeczy nie mające nic wspólnego z kulturą osobistą? Gdy w rozmowie z Tobą opluję Cie w twraz to jest ok, bo to nie msza ani teatr?

Wpadasz ze skrajnosci w skrajność ale juz dawno zauwazylem, że dyskusja z toba jest bezproduktywna.
Jak dla mnie to Ty mozesz nawet w garniturze na mecz przychodzić ale pozwol żyć i kibicowac innym. Bez odbioru.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: dodonek »

Mecz w Częstochowie w środę o 19. Bydzia jednak wraca (wróciła juz chyba nawet) do swojego miasta a w środę przyjeżdżają w bardzo okrojonym składzie.. bodajze nawet w 7-miu.. Czewa powinna mieć 3 pnkty.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: henio »

Shibby pisze:Wg mnie nie można oceniać tego tak zerojedynkowo jak starasz się robić określając, kto komu i jaki ma okazywać szacunek bez względu na okoliczności. Ludzie nie myślą zerojedynkowo, to nie komputery.
PS. O co w ogóle chodzi ze starszą babcią w autobusie i co to ma do dopingu na hali podczas przemówienia prezesa Pietrzyka?
Według mnie ocena może być wyłącznie zerojedynkowa. I to własnie chciałem powiedzieć w niezrozumiałym dla Ciebie zdaniu. Podstawowe zasady współżycia w społeczeństwie i szeroko pojęte dobre wychowanie, a w tym przypadku szacunek dla innych obowiązują wszędzie, czy to na ulicy, autobusie, czy hali sportowej. I tak samo jak ustąpienie starszej pani miejca w autobusie, jest wyrazem szacunku, tak niezareagowanie na prośbę prezesa Pietrzyka o chwilę spokoju jest jego brakiem.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: madlark »

jinx pisze: Absolutnie nie ma to nic wspólnego z przegranego meczu, który traktowany był jak sparing.
Jest jakaś niekonsekwencja w tym, że mecz który miał być podziękowaniem dla swojego działacza potraktowaliście jako sparing, którego wynik nie miał większego znaczenia.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: jinx »

Mecz miał być podziękowaniem dla tego pana?? Nie zauważyłem. Medale także rozdano przed meczem. Nie widzę związku. Nie ma sensu tłumaczyć zawodników, że mieli mikrocykl siłowy i po tym jak zajęli 2 miejsce w tabeli nie było sensu się spinać
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: madlark »

Chodzi mi o to, że można było wybrać inny mecz, jakiś o stawkę.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: jinx »

A można było, nie wiem jak to chciał sobie prezes zrobić, ale jeśli mecz miałby być jakimś podziękowaniem to można było mecz z Sovią lub Skra
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

dodonek pisze:Mecz w Częstochowie w środę o 19. Bydzia jednak wraca (wróciła juz chyba nawet) do swojego miasta a w środę przyjeżdżają w bardzo okrojonym składzie.. bodajze nawet w 7-miu.. Czewa powinna mieć 3 pnkty.
A to z jakiego powodu taki skład ?
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: dodonek »

zbyszek_2013 pisze:
dodonek pisze:Mecz w Częstochowie w środę o 19. Bydzia jednak wraca (wróciła juz chyba nawet) do swojego miasta a w środę przyjeżdżają w bardzo okrojonym składzie.. bodajze nawet w 7-miu.. Czewa powinna mieć 3 pnkty.
A to z jakiego powodu taki skład ?
Hmmm..może oszczędności trochę to raz.. odpoczynek dla pierwszej szóstki to dwa..danie pogrania zmiennikom to 3, mecz o pietruszkę dla Bydzi to 4 i nieryzykowanie jeśli chodzi o kontuzje to 5...
Nie zdziwię się jeśli zagra w środę Lipa, Owczarz, Gradowski, Wika/Siltala, Cerven, Wrona, Dębiec. Tym bardziej że zmiennicy rządni gry (to 6) i pokazania się też trenerowi ( to 7) i była by heca jakby Czewa miała z nimi problem..:)
Dziękuję.
ZB9
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:10
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: ZB9 »

hahahah
@jinx
ale teraz dowaliłeś hahha

powiedz mi co ma wypadek to przemówienia jakiegoś typa? jakie porównanie... ahh te dzieci :/

wypadek=ranga krajowa
przemówienie jakiegoś tam= ranga co najwyżej lokalna, nawet nie do końca. Ranga halowa..

tak to jest jak dzieci biorą się za internet :/
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Shibby »

henio pisze:Według mnie ocena może być wyłącznie zerojedynkowa. I to własnie chciałem powiedzieć w niezrozumiałym dla Ciebie zdaniu. Podstawowe zasady współżycia w społeczeństwie i szeroko pojęte dobre wychowanie, a w tym przypadku szacunek dla innych obowiązują wszędzie, czy to na ulicy, autobusie, czy hali sportowej. I tak samo jak ustąpienie starszej pani miejca w autobusie, jest wyrazem szacunku, tak niezareagowanie na prośbę prezesa Pietrzyka o chwilę spokoju jest jego brakiem.
Jeżeli ludzi traktujesz jak roboty i chciałbyś programować ich według swojego widzimisię to możesz ich oceniać zerojedynkowo, ale ostrzegam, że tak to jednak nie działa. Zresztą paradoksalnie to świadczy o Twoim braku szacunku dla innych, jeżeli chcesz im narzucać swoje poglądy i decydować, komu mają okazywać szacunek, a komu nie. Może nie u każdego prezes Pietrzyk zasłużył na szacunek? Może nie każdy prowadzenie dopingu w czasie przemówienia prezesa Pietrzyka uważa za brak szacunku? Ilu ludzi tyle poglądów, nie da rady ograniczyć tych poglądów tylko do 0 i 1.

Pozwól, aby każdy sam we własnym zakresie decydował, komu i w jakim stopniu ma okazywać szacunek poprzez siedzenie cicho. Bo w sumie to równie dobrze ktoś mógłby oczekiwać szacunku w postaci siedzenia cicho, jak przeciwnicy zagrywają. A może znalazłby się nawet ktoś, kto chciałby ciszy przez cały mecz, bo tak lubi i w ogóle doping w jakiejkolwiek postaci uważałby za brak szacunku?
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: jinx »

ZB9 pisze:hahahah
@jinx
ale teraz dowaliłeś hahha

powiedz mi co ma wypadek to przemówienia jakiegoś typa? jakie porównanie... ahh te dzieci :/

wypadek=ranga krajowa
przemówienie jakiegoś tam= ranga co najwyżej lokalna, nawet nie do końca. Ranga halowa..

tak to jest jak dzieci biorą się za internet :/
To była ranga klubowa, zasłużony dla klubu człowiek i g@#$wno Cię to obchodzi. Obciach za Twoich kolegów i tyle w temacie.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: anty »

jinx pisze:Naprawdę chciałbym większych epitetów użyć w stosunku do niektórych. Czy jeśli na hali w Olsztynie ktoś chciałby uczcić minutą ciszy ofiary katastrofy pociągów, niektóre to zj@#by z "organizowanej grupy kibicowskiej" wolałyby się drzeć a nie bacząc na moment "ciszy, zadumy spokoju"
WTF??!!
bardzo sprytnie to zmanipulowałeś porównując przemowę prezesa z minutą ciszy dla uczczenia ofiar katastrofy, może nawet ktoś da się na to nabrać

mało znaczący incydent a płaczu na pięć stron... co się stało z Mostostalem jaki pamiętam? za tamtych czasów prezes nie płakał, kibice nie płakali, a grupa Kędzierzyńska mogła być wzorem dla wielu. a dziś co? płacz i biadolenie. niedługo strach będzie na Was krzywo popatrzeć, żeby nie narazić się na pięć stron gorzkich żalów, jakie to z innych są łobuzy.

no ale tak na poważnie, to mam pytanie do zorientowanych. co się stało ze starą ekipą kibiców, która była wizytówką Mostostalu? nie znałem ich imion, ale na każdym meczu widziałem tę samą zgraną grupę i powiem szczerze, dziś brakuje mi tego klimatu na trybunach ZAKsy...
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Xaar »

jinx pisze:To była ranga klubowa, zasłużony dla klubu człowiek i g@#$wno Cię to obchodzi. Obciach za Twoich kolegów i tyle w temacie.
Obciach dla twojego klubu, prezesa i twoich kolegów.

1.Jesteście jedynym klubem w PL, który kasuje przyjezdnych za bilety. Taka Kędzierzyńska gościnność :D
2. Zostaliście zagłuszeni na własnej hali przez ok. 50 kibiców przyjezdnych, zamiast prowadzić normalny doping i pokazać kto rządzi na meczach u siebie, lepiej było nas zagłuszać perkusją. I nie mów mi, że to było nieumyślne, bo zgłosiliśmy do Leszka Urbanowicza żeby zadziałał coś, bo w takich warunkach nie da się oglądać meczu. Oczywiście wasz prezesina miał wszystko w du... Wiedział, że przyjechali kibice, którzy zagłuszą ten kędzierzyński piknik i szukał wszelkich sposób żeby nas zagłuszać.

P.S

Resoviacy przyszykujcie się na półfinał. Zostaniecie wrzuceni pod 2 głośniki i perkusję, bo wstyd będzie Pietrzykowi, że jesteście lepszymi kibicami niż miejscowi ;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Chal »

Xaar pisze: 1.Jesteście jedynym klubem w PL, który kasuje przyjezdnych za bilety. Taka Kędzierzyńska gościnność :D
Jedynym to mimo wszystko nie, w Częstochowie też jest to normą ;)

Generalnie sugeruję nie spinać się kolegom po szalu, szkoda nerwów.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: compact »

Cos czesto przy okazji meczow ZAKSY sie rozgrywa jakis dramat, ktory potem sie przenosi do Internetu. :) Tutaj 3 strony postow, z meczem w Rzeszowie to sie nawet boje liczyc.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: weary_skier »

Najlepiej w ogóle o niczym nie dyskutowac, nie grac meczy, kupic final four i cieszyc się z sukcesu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: compact »

Wowowo, napinka start.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: weary_skier »

Zacząłeś, ja tylko dostosowałem się do poziomu. Pretensje kieruj do siebie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: henio »

Shibby pisze:...Pozwól, aby każdy sam we własnym zakresie decydował, komu i w jakim stopniu ma okazywać szacunek poprzez siedzenie cicho. Bo w sumie to równie dobrze ktoś mógłby oczekiwać szacunku w postaci siedzenia cicho, jak przeciwnicy zagrywają. A może znalazłby się nawet ktoś, kto chciałby ciszy przez cały mecz, bo tak lubi i w ogóle doping w jakiejkolwiek postaci uważałby za brak szacunku?
Może dla Ciebie sytuacja jest niejednoznaczna, ale dla mnie zagłuszanie podziękowań które chce przekazać prezes klubu wieloletniemu i zasłużonemu działaczowi jest przejawem braku kultury. Podobnie wypowiedzi na tym forum w tonie "Prezes coś tam sobie ględził a myśmy kibicowali" uważam za delikatnie mówiąc pogardliwe i grubiańskie. Jeśli uważasz, że nie mam prawa zwracać uwagi innym na zachowania nie mieszczące się w normach dobrego wychowania, to jesteś w błędzie. A w swojej argumentacji mylisz ograniczanie czyichś swobód z przestrzeganiem zasad współżycia (ogólnie przyjętych, nie moich). Jeżeli nie dociera do Ciebie mój sposób widzenia tej sytuacji, co zachowaj to proszę dla siebie, bo nie mam zamiaru brnąć w zupełnie pozasiatkarską dyskusję i zastępować komuś rodziców i uczyć dobrego wychowania. Z mojej strony pas.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: compact »

weary_skier pisze:Zacząłeś, ja tylko dostosowałem się do poziomu. Pretensje kieruj do siebie.
Naprawde nie widzisz, ze rozgorzała batalia pomiedzy frakcjami olsztynska i kedzierzynska na 3 strony, a postow o meczu nie ma nawet na 0,5 strony?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: weary_skier »

compact pisze: Naprawde nie widzisz, ze rozgorzała batalia pomiedzy frakcjami olsztynska i kedzierzynska na 3 strony, a postow o meczu nie ma nawet na 0,5 strony?
No i? Forum jest żywe, bo dyskusja wyszła sama z siebie i nikt nie narzuca tematów. Z resztą cały czas mówimy o temacie okołosiatkarskim. Co więcej ostatnia kolejka nie należała do zbyt emocjonujących.
W dyskusji biorą udział nie tylko kibice zainteresowanych drużyn. Wolałbym poznac Twoje zdanie na tę kwestie, niż nic nie wnoszącą uwagę ile stron ciągnie się wątek.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Shibby »

henio pisze:Może dla Ciebie sytuacja jest niejednoznaczna, ale dla mnie zagłuszanie podziękowań które chce przekazać prezes klubu wieloletniemu i zasłużonemu działaczowi jest przejawem braku kultury. Podobnie wypowiedzi na tym forum w tonie "Prezes coś tam sobie ględził a myśmy kibicowali" uważam za delikatnie mówiąc pogardliwe i grubiańskie. Jeśli uważasz, że nie mam prawa zwracać uwagi innym na zachowania nie mieszczące się w normach dobrego wychowania, to jesteś w błędzie. A w swojej argumentacji mylisz ograniczanie czyichś swobód z przestrzeganiem zasad współżycia (ogólnie przyjętych, nie moich). Jeżeli nie dociera do Ciebie mój sposób widzenia tej sytuacji, co zachowaj to proszę dla siebie, bo nie mam zamiaru brnąć w zupełnie pozasiatkarską dyskusję i zastępować komuś rodziców i uczyć dobrego wychowania. Z mojej strony pas.
Ale to już Ty sobie sam dorabiasz jakieś własne ideologie. Nie odbieram Ci prawa do zwracania komukolwiek uwagi. Nie zgadzam się jedynie z Twoim stwierdzeniem, jakoby wynik meczu nie mógł mieć żadnego wpływu na ocenę tej sytuacji. W przypadku jednej osoby to jestem nawet niemal przekonany, że wynik jakiś wpływ musiał mieć na zachowanie tej osoby.
jinx pisze:To była ranga klubowa, zasłużony dla klubu człowiek i g@#$wno Cię to obchodzi.
I to w sumie dobre podsumowanie. Może niektórych te całe wystąpienie właśnie tyle obchodziło tak jak tego jinx oczekuje. :)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: leeon »

weary_skier pisze:Najlepiej w ogóle o niczym nie dyskutowac, nie grac meczy, kupic final four i cieszyc się z sukcesu.
a czepiałeś sie mnie o Resovię, tu Cię boli....
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: VernonRoche »

wspanialy przyklad hm..zywiolowego i glosnego kibicowania mielismy ostatnio w Turcji. Mam nadzieje ze polskie trybuny siatkarskie nie beda rownac do tego wspanialego wzoru...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Pele »

Xaar pisze:[...Obciach dla twojego klubu, prezesa i twoich kolegów.

1.Jesteście jedynym klubem w PL, który kasuje przyjezdnych za bilety. Taka Kędzierzyńska gościnność :D
2. Zostaliście zagłuszeni na własnej hali przez ok. 50 kibiców przyjezdnych, zamiast prowadzić normalny doping i pokazać kto rządzi na meczach u siebie, lepiej było nas zagłuszać perkusją. I nie mów mi, że to było nieumyślne, bo zgłosiliśmy do Leszka Urbanowicza żeby zadziałał coś, bo w takich warunkach nie da się oglądać meczu. Oczywiście wasz prezesina miał wszystko w du... Wiedział, że przyjechali kibice, którzy zagłuszą ten kędzierzyński piknik i szukał wszelkich sposób żeby nas zagłuszać.

P.S

Resoviacy przyszykujcie się na półfinał. Zostaniecie wrzuceni pod 2 głośniki i perkusję, bo wstyd będzie Pietrzykowi, że jesteście lepszymi kibicami niż miejscowi ;)
Widzę że ciagle szukasz zaczepek ale pozwól ze wyjaśnie Ci kilka spraw.
1.W Olsztynie kibiece ZAKSY którzy przyjechali na mecz musieli zapłacić za bilety (było ich 5 osób)! Ale nie płakali, że musza to zrobić!
2.Miejsce w którym siedzieliście jest w obecnym sezonie sektorem w którym umiejscowione są zawsze kluby kibica zespołu przyjezdnego. Tak więc nie ze "strachu przed kibicami którzy przyjechali kibicować usiebie" zostaliście tam umieszczenie. A niestety to elektroniczne ustrojstow tylko tam może stać ze względów technicznych. Niestety bo ja jestem jeszcze niżej i naprawdę można ogłuchnąć i dostać wysypki od tego łomotu.
Jakoś nie podnosicie sprawy zachowania kibiców z Olsztyna wobec pani z ochrony? Niewygodny temat?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Xaar »

Pele pisze:Jakoś nie podnosicie sprawy zachowania kibiców z Olsztyna wobec pani z ochrony? Niewygodny temat?
Ja niestety nie wiem o co chodzi. Mógłbyś powiedzieć?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Pele »

Xaar pisze:
Pele pisze:Jakoś nie podnosicie sprawy zachowania kibiców z Olsztyna wobec pani z ochrony? Niewygodny temat?
Ja niestety nie wiem o co chodzi. Mógłbyś powiedzieć?
Już zostało to opisane kilka razy. BYłeś w Kędzierzynie?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 17 i 18 kolejka

Post autor: Xaar »

Pele pisze:
Xaar pisze:
Pele pisze:Jakoś nie podnosicie sprawy zachowania kibiców z Olsztyna wobec pani z ochrony? Niewygodny temat?
Ja niestety nie wiem o co chodzi. Mógłbyś powiedzieć?
Już zostało to opisane kilka razy. BYłeś w Kędzierzynie?
Byłem. Najwyraźniej mi umknęło. Zaraz przeszukam temat.

Edit:

jinx mi powiedział już.

Z braku informacji na temat tego zdarzenia, przemilczę.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: olow »

No to w Czewie będzie ciekawie... mają zagrać młode wilki z Delecty... Makowski będzie oszczędzał armaty na Play-Off. Choć Czewa i tak łatwo mieć nie będzie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”