Finał PlusLigi 2011/12

Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

Ruch jak najbardziej pozytywny!
Ale, przykro mi bardzo, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten ruch nie miałby miejsca, gdyby nie ostatnia piłka w finale LM ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: pk+ »

Z jednej strony fajnie, ale z drugiej całe rozgrywki powinny być prowadzone na takich samych zasadach - OK oba kluby mają wyrazić zgodę więc nikt nie będzie pokrzywdzony, ale część spotkań była rozgrywana bez weryfikacji (i to przynajmniej jeden mecz pamiętam z niepełną obsadą sędziów liniowych), część z wideo weryfikacją, a finał z super weryfikacją.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Ejpok »

@Bezowy
Również mam takie odczucie jakoby to było po prostu "zabezpieczenie" na wypadek kolejnej wpadki w końcówce sezonu. I również popieram Chala co do surowości karania zawodników awanturujących się.
Nie mniej już jutro sprawdzimy jak to wszystko wyjdzie w praniu, nie mniej obawiam się że teraz sprawdzanie bloku będzie co 2 piłki w ważnych momentach:(
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, o 14:27 przez Ejpok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: kalosz »

Kwadrans po rozpoczęciu rezerwacji i na sobotni mecz nie ma już biletów ;)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: nikt wazny »

Nie marudźmy, nie doszukujmy się drugiego dna itp.
Ja się cieszę, bo sędziom ciężej będzie pomóc Skrze ;)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: nicram »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, o 11:40 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu - to nie giełda
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: azsiak »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, o 11:41 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Machabe
Posty: 179
Rejestracja: 13 maja 2011, o 20:09
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Machabe »

Ejpok pisze:Nie mniej już jutro sprawdzimy jak to wszystko wyjdzie w praniu, nie mniej obawiam się że teraz sprawdzanie bloku będzie cos 2 piłki w ważnych momentach:(
Jeśli nie trafią, to się pozbawią szansy na sprawdzenie w kluczowych momentach. Wielkiej różnicy nie będzie. Ale sam pomysł na +.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: AsurBaniPal »

już to widzę : te branie czasu pod wybicie przeciwnika 2 godziny grania 3 godziny sprawdzania Challengu. Przez to mecz staje się nudniejszy co chwile jakieś przerwy, powinno się sprawdzać czy było boisko i tyle. Albo za każdą pomyłkę przy braniu wideoweryfikacji zakaz następnego w secie czy meczu..
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: dar70 »

Do rozpoczęcia finału już tylko kilkanaście godzin. Skra w całym sezonie przegrała tylko 4 mecze ( ZAKSA, Resovia, Tours, Zenit) z tego tylko dwa bez walki. Ciężko bedzie rzeszowianom prawie podwoić ten wynik. dlatego ja myślę że już w niedziele bedzie sie cieszyc z 8 mistrzostwa.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: BadTrue »

Kluczem dla Skry do wygrania spotkań jest zatrzymanie Grozera, bo to że Tichacek będzie grał głównie nim to pewnik. Ciekawy też jestem która drużyna będzie bardziej kąsała zagrywką... ;)
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: azsiak88 »

Rzeszów ma kopiącą zagrywkę i tutaj upatruję szansę dla nich. Jeżeli uda im się odrzucić Skrę od siatki to kto wie, ale jeśli nie zdołają to na lotnym podwójnym bloku Kurek spokojnie da sobie radę a Winiarski z Wlazłym zostawieni na czarną godzinę dokonają dzieła zniszczenia.
Bolączką Rzeszowa jak ich obserwuję jest łapanie głupich błędów (dotknięcia siatki, nieporozumienie w obronie, nieczyste odbicia) i to także może mieć znaczenie.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: VernonRoche »

Gościniak raczej nie ma najepszego zdania o zespole Resovii :D :

w razie potrzeby decydujący mecz zostanie rozegrany w Bełchatowie

niekoniecznie ostatni mecz musi byc w Bełchatowie

Obserwowałem prawie wszystkie mecze i Resovii, i Skry w tym sezonie, tak w lidze, jak i w europejskich pucharach, dlatego oceniam potencjał obu zespołów spokojnie, z zimną głową.


Jeśli założymy że Dynamo Moskwa jest drużyną słabszą od Skry, a z Dynamem graliśmy jak równy z równym,
Skra też ligi mistrzów nie rzuciła na kolana.

Cieszy, że akurat Skra te pieniądze inwestuje w Polaków. Jej rywale, którzy czasem lubią kupić zagranicznych emerytów, wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle.

Może i racja ale skąd ta niechęc? :)

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -spotkanie

Poraz kolejny dla mnie jednym z niewielu głosów w mediach na poziomie są wypowiedzi W.Drzyzgi, które
są stonowane, wyważone i obiektywne.

Z podejściem typu "i tak wygra Skra" to lepiej oddać mecze walkowerem i w ogole nie wychodzić na boisko.
NIgdy nie wygra ten kto boi się wygrać i kto w zwycięstwo nie wierzy.

Jak Resovia ma przegrać to po walce do ostatniej piłki i z wiarą że można.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: przeemekk90 »

ja tam niby wierzę, bo wszystko jest możliwe, ale z drugiej strony kiedy w zestawieniu kalosz'a od 2004 Resovia wygrala 12% pojedynków ze Skrą, to praktycznie nierealne jest teraz wygranie 3 pojedynków na 5 meczy, tym bardziej, że Skra nie jest wcale gorsza niż w ubiegłych latach.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: OlaMleko »

Będę trzymać kciuki za Resovię, ale też nie wierzę,żeby 3 razy zdołali pokonać Skrę. Mimo to, myślę,że srebrny medal i zdobycie Ligi Mistrzów to też jakieś osiągnięcie ;p
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: madlark »

Dzisiejszy mecz jest ważny, ale moim zdaniem ważniejszy będzie ten jutrzejszy. To od niego będzie zależeć w jakich nastrojach przystąpimy do meczów w Rzeszowie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: VernonRoche »

przeemekk90 pisze:od 2004 Resovia wygrala 12% pojedynków ze Skrą, to praktycznie nierealne jest teraz wygranie 3 pojedynków na 5 meczy, tym bardziej, że Skra nie jest wcale gorsza niż w ubiegłych latach.
Tak. rzeczywiście. Statystyki grają na boisku a Resovia to przecież ten sam zespół co w 2004,2005,2006,2007,2008,2009,nawet 2010, przecież ci sami tam ludzie wciąż grają. ;)
madlark pisze:Dzisiejszy mecz jest ważny, ale moim zdaniem ważniejszy będzie ten jutrzejszy. To od niego będzie zależeć w jakich nastrojach przystąpimy do meczów w Rzeszowie.
Istotne pewnie będzie wygranie przynajmniej jednego meczu w Bełchatowie, bez tego w ogole już będzie cięzko
pod presją wygrania 3 meczów z rzędu po dwóch porażkach w Bełchatowie.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Streeter »

Ja uważam że najważniejszy jest dzisiejszy mecz, jeśli go wygra Bełchatów, to chyba niestety wszystko będzie już przesądzone, natomiast jeśli Sovia to zrobi się ciekawie :)

Nic, piwko w lodówce już się chłodzi, odliczanie do Finału rozpoczęte i z całego serca życzę Sovii wygranej! :)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: figol »

Już niespełna 3 godziny dzielą nas od pierwszego finałowego starcia w Bełchatowie. Faworytem wydaje się być Skra i szczerze mówię że wygrana Resovii w aż 3 meczach z Bełchatowem byłaby przeogromną sensacją, 1 spotkanie to max co mogą wyrwać mistrzom Polski, czy będzie to ten dzisiejszy mecz wątpię, stawiam dziś jak i w całym finałowym starciu na Bełchatów 3-1.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: madlark »

Czy rzeszowianie mogą być tak bezczelni, by wierzyć w zdetronizowanie wielkiej PGE Skry?
;)
Czemu nie? Trochę argumentów w tekście
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Sia ... 1,897.html
Wielkim optymistą jest Grozer. – Nie można nas skreślać. Być może wszyscy stawiają na Skrę ale ja wierzę w swój zespół. Nie jestem głupi i nie obiecam, że zdobędziemy tytuł, ale nasze szanse oceniam na 50 procent – mówi Niemiec.
A przy okazji, kto to powiedział?
Koniec ery Skry? Prędzej nastąpi koniec świata
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Bibek
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 18:06
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bibek »

A przy okazji, kto to powiedział?
Koniec ery Skry? Prędzej nastąpi koniec świata
:D

Oczywiście Pan Konrad Piechocki.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Pele »

Bibek pisze:A przy okazji, kto to powiedział?
Koniec ery Skry? Prędzej nastąpi koniec świata
:D

Oczywiście Pan Konrad Piechocki.
No gosciu ma niezłego dilera :D Rozumiem wiarę w swój zespół ale nic nie trwa wiecznie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Streeter »

Pele pisze:No gosciu ma niezłego dilera :D Rozumiem wiarę w swój zespół ale nic nie trwa wiecznie
To nie diler, Piechocki po prostu wierzy w koniec świata 22 grudnia 2012 i liczy, że następny sezon nie zostanie dograny do końca :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: madlark »

Z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia i z większym spokojem podchodzi do kolejnych wyzwań. Kiedyś zaczynałem się denerwować już pięć dni przed meczem. A teraz? Gramy z Resovią, a ja jestem oazą spokoju - mówi środkowy bełchatowskiego zespołu.
:D
Bardzo ciekawy jestem tego spokoju Pliny. Odpuści sędziom? Nikogo nie będzie prowokował? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

Streeter pisze:
Pele pisze:No gosciu ma niezłego dilera :D Rozumiem wiarę w swój zespół ale nic nie trwa wiecznie
To nie diler, Piechocki po prostu wierzy w koniec świata 22 grudnia 2012 i liczy, że następny sezon nie zostanie dograny do końca :D
No jasne! Jakie to proste! To dlatego zawodnikom kończą się kontrakty. A on jeszcze rżnie głupa mówiąc: z Ruskimi nie mamy szans, nie będziemy kopać się z koniem... ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Aliassy »

madlark pisze:
Z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia i z większym spokojem podchodzi do kolejnych wyzwań. Kiedyś zaczynałem się denerwować już pięć dni przed meczem. A teraz? Gramy z Resovią, a ja jestem oazą spokoju - mówi środkowy bełchatowskiego zespołu.
:D
Bardzo ciekawy jestem tego spokoju Pliny. Odpuści sędziom? Nikogo nie będzie prowokował? ;)
<hahahaha> :D ale i tak i tak będzie latał ;) ot taka Jego definicja oazy spokoju ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: kalosz »

Skra: Falasca, Wlazły, Kurek, Winiarski, Pliński, Możdżonek oraz Zatorski (L)
Resovia: Tichacek, Grozer, Achrem, Lotman, Nowakowski, Kosok oraz Ignaczak (L)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: madlark »

Na ławce Grzyb zamiast Perły i bdb.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: ksjw90 »

kalosz pisze:Skra: Falasca, Wlazły, Kurek, Winiarski, Pliński, Możdżonek oraz Zatorski (L)
Resovia: Tichacek, Grozer, Achrem, Lotman, Nowakowski, Kosok oraz Ignaczak (L)

Zapewne Lotman będzie zmieniony szybko jak nie wejdzie dobrze w mecz, postawa Płaczka i Wsiurka będzie kluczowa dla tego meczu ze strony "dobra narodowego", a Grozera ze strony Resovii.
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: La Petomane »

Nooo to zaczynamy, dzisiaj wszyscy jesteśmy Resovią:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”