Sezon 2012/2013, kolejka 12

Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: mikser »

Teraz mamy nowy sezon, nie interesuje mnie co kiedyś było ;) Więcej czytam obraźliwych słów na forum ZAKSY niż Reski.

A mecz repry ze Skrą okazuje się meczem Skry ze Skrą :D Podzieliły pszczółki swoich zawodników, dodały kilku nowych...Składy nie powalają ale zobaczymy...
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, o 19:44 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: bono »

[quote="mikser"]Teraz mamy nowy sezon, nie interesuje mnie co kiedyś było ;) Więcej czytam obraźliwych słów na forum ZAKSY niż Reski.

Najlepiej to siac ferment - bez sensownych argumentów...To nie strona plusligi czy onetu :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: mikser »

bono pisze: Najlepiej to siac ferment - bez sensownych argumentów...To nie strona plusligi czy onetu :]
Jakie mam sensowne argumenty przytoczyć na to, kto więcej chamskich pyskówek ma? :) Z jednej i z drugiej strony kibice mają swoje za uszami i już, to żadne sianie fermentu tylko stwierdzenie faktu:)
Edyta

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Edyta »

Porównywanie forum Zaksy i Resovii jest bzdurą. Na forum Zaksy nikt nie obraża ani klubu, ani kibiców Resovii, co najwyżej ludzie narzekają i wzdychają na to co się dzieje w stosunku do ich klubu na forum Resovii. A tam od ubiegłego roku jazda na maxa, więc darujcie sobie nawet porównania...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: weary_skier »

Edyta pisze:Porównywanie forum Zaksy i Resovii jest bzdurą. Na forum Zaksy nikt nie obraża ani klubu, ani kibiców Resovii, co najwyżej ludzie narzekają i wzdychają na to co się dzieje w stosunku do ich klubu na forum Resovii. A tam od ubiegłego roku jazda na maxa, więc darujcie sobie nawet porównania...
A to takowe istnieje? Czy ja o czymś nie wiem? :o
Mniemam, że skoro pokusiłaś się o tak kategoryczny wniosek, że zabierasz innym prawo do porównań, to zbadałaś sprawę dogłębnie? Na forum Resovii jesteś użytkownikiem, nie gościem, znasz wszystkie posty i porównałaś liczbę użytkowników na forum Resovii i forum widmo? Pytam, bo chyba najłatwiej wygłaszac kategoryczne oceny na "ziemi neutralnej", ciekaw jestem czy podyskutowałabys o tym problemie z represem1 (czytasz forum RR, więc pewnie wiesz kto to jest).
Pamiętam Cię z innego forum...czy zatem można porównywac forum Resovii już z postami uszata czy małegoświdra czy tutaj również odbierasz prawo do porównań?
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, o 20:24 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
cartman
Posty: 190
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 07:27
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: cartman »

weary_skier pisze:
Edyta pisze:Porównywanie forum Zaksy i Resovii jest bzdurą. Na forum Zaksy nikt nie obraża ani klubu, ani kibiców Resovii, co najwyżej ludzie narzekają i wzdychają na to co się dzieje w stosunku do ich klubu na forum Resovii. A tam od ubiegłego roku jazda na maxa, więc darujcie sobie nawet porównania...
A to takowe istnieje? Czy ja o czymś nie wiem? :o
Mniemam, że skoro pokusiłaś się o tak kategoryczny wniosek, że zabierasz innym prawo do porównań, to zbadałaś sprawę dogłębnie? Na forum Resovii jesteś użytkownikiem, nie gościem, znasz wszystkie posty i porównałaś liczbę użytkowników na forum Resovii i forum widmo?
Pamiętam Cię z innego forum...czy zatem można porównywac forum Resovii już z postami uszata czy małegoświdra czy tutaj również odbierasz prawo do porównań?
Edyta po za tym bywa na wszystkich meczach które Kędzierzyn gra w Rzeszowie i na tych na których Resovia gra w Kędzierzynie i wszystko wie co i jak ;) Edyta nigdy Resovii nie lubiła więc z nią w dyskusję na tematy tego typu nie ma co wchodzić :D pozdrawiam Cie Edytko serdecznie :) i na prawdę przyjacielsko...widzisz jestem kibicem Resovii i mimo to potrafię być miły ;) hihihi <3

Punkt 17. Regulaminu Forum: Kolekcja ortograficznych i innych kwiatków z forum
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: mikser »

W sumie Zaksa ma komentarze pod każdym artykułem na stronie, forum to nie jest w teorii, ale w praktyce czemu nie, taki twór na kształt forum :) Jak pisałem wcześniej, kibice swoje mają na sumieniu ( ja chyba oberwałem słownie od kibiców 3/4 klubów ligowych, lotto mi to - są ludzie i parapety ;) Żeby się kibice przeciwnych drużyn kochali, ba - lubili - to chyba niemożliwe :D

Bono, czy to Ty czy nie Ty na stronce Zaksy pod nickiem "bono33" ładnie napisałeś: "Powiem ktotko i po mesku trza im wpier...c i tyle.Ten klub nie lubi naszago a ja nie lubie ich ale glownie ich kibicow - bufonow" ? To tak z ciekawości pytam :)
preston
Posty: 49
Rejestracja: 23 cze 2010, o 17:13
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: preston »

Mecz w Warszawie zaskakująco bez historii - AZS zmierza w kierunku 6. miejsca, Delecta znacznie wyżej. Kontuzja Walińskiego wyglądała paskudnie, bo chłopak zwijał się z bólu dobre 10 minut i miejmy nadzieję, że to tylko kostka, a nie więzadła.
AZS wygląda bardzo źle już drugi mecz. Niestabilne przyjęcie i bojaźliwa zagrywka to główne problemy, ale generalnie widać brak tej zadziorności z początku sezonu, jakby z chłopaków uszło powietrze. Być może jak na play-off przyjedzie Skra to znowu ciśnienie podskoczy, ale na razie wygląda to nieciekawie.
Edyta

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Edyta »

Haha, uderz w stół... i już wściekły atak :D Jesteście naprawdę niesamowici :D Doprawdy, bo przecież żeby być godnym oceniania kibiców Resovii, trzeba ich czytać 24h na dobę, wykupić kartę stałego bywalca ich forum i karnet na mecze na Podpromiu. A może i parę rozprawek na ten temat napisać. I oczywiście nie można kibicować innemu zespołowi, bo tylko ich sympatycy mogą być obiektywni przy ocenianiu ich samych :D Ludzie, naprawdę trochę zluzujcie. Mam oczy i umiem czytać. Gwoli wyjaśnienia, pisząc o forum Zaksy mam na myśli oczywiście ich stronę, gdzie jest dużo komentarzy pod każdym newsem i tam toczy się życie. Kibice Zaksy komentując na forach nie zwykli pierwsi prowokować i obsmarowywać klubu z Rzeszowa, a odwrotnie dzieje się bardzo często. Przez to, że będziecie innych userów dyskredytować, wasza prawda nie stanie się prawdziwsza.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: mikser »

Edytka nie spinaj się bo szkoda zdrowia i urody ;) Jaki wściekły atak? Ot, dyskusja.
Bez napinki, są kibice i kibice, nie pokochamy się raczej a przebijać w pyskówkach się nie wypada ;)
Edyta

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Edyta »

Jestem ostatnią osobą, która by się spinała w tym temacie ;) Rozbawiła mnie megalomania rzeszowskich kibiców, ot co. Swoją drogą od dwóch sezonów między tymi klubami i ich kibicami (chyba nawet bardziej) narastają takie kontrowersje, że strach się bać co będzie w kolejnych play offach :) Bo że na siebie trafią, nawet nie wątpię. Polecą iskry, oj polecą :)
cartman
Posty: 190
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 07:27
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: cartman »

Edyta pisze:Haha, uderz w stół... i już wściekły atak :D Jesteście naprawdę niesamowici :D Doprawdy, bo przecież żeby być godnym oceniania kibiców Resovii, trzeba ich czytać 24h na dobę, wykupić kartę stałego bywalca ich forum i karnet na mecze na Podpromiu. A może i parę rozprawek na ten temat napisać. I oczywiście nie można kibicować innemu zespołowi, bo tylko ich sympatycy mogą być obiektywni przy ocenianiu ich samych :D Ludzie, naprawdę trochę zluzujcie. Mam oczy i umiem czytać. Gwoli wyjaśnienia, pisząc o forum Zaksy mam na myśli oczywiście ich stronę, gdzie jest dużo komentarzy pod każdym newsem i tam toczy się życie. Kibice Zaksy komentując na forach nie zwykli pierwsi prowokować i obsmarowywać klubu z Rzeszowa, a odwrotnie dzieje się bardzo często. Przez to, że będziecie innych userów dyskredytować, wasza prawda nie stanie się prawdziwsza.
Jesteś niesamowita :D gdzie po 1 wściekły atak ?:D Nie trzeba czytać 24 h na dobe naszego forum, ale by się wypowiadać w danym temacie trzeba trochę zaciągnąć lektury:D ja obserwuje różne fora. Polecam kibice.net chociażby, jest jeszcze jedno takie typowo Zaksowe, ale go nie pamiętam...nie chce mi sie szukać:D tam to dopiero żółcią ociekało :D Ty może też zluzujesz i przestaniesz w każdym poście okazywać niechęć w kierunku Resovii:D? przynajmniej poudawać wtedy może jakieś merytoryczne dyskusję z Tobą będzie można prowadzić :)

PS po za obserwowaniem hmmm forów zdarza mi się bywać na meczach i w Rzeszowie i w Kędzierzynie i tutaj dopiero by ohoho można by było napisać wiele rzeczy :D ale po co :D
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Hirako »

Oj Panie i Panowie odłóżcie animozje na bok, jak przyjdzie finał wtedy pogadamy :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: mikser »

Nie polecą, rozejdzie się po kościach. Albo inaczej - gdzie 2 się bije tam trzeci obrywa, czyli dostanie się może komu innemu :D
Kibice Reski megalomani, kibice Zaksy wrażliwcy na punkcie zespołu (zawsze pod górkę) :)

Cartman - nie wiem czy byś więcej powiedział niż ja, który jeżdżąc na mecze za każdym razem z Kędzierzyna wyjadę z urazem - na swojej osobie, rodzinie lub rzeczy :D Chyba tylko w Bydgoszczy mi nikt nigdy nie "dowalił".
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Pele »

Edyta pisze:Jestem ostatnią osobą, która by się spinała w tym temacie ;) Rozbawiła mnie megalomania rzeszowskich kibiców, ot co. Swoją drogą od dwóch sezonów między tymi klubami i ich kibicami (chyba nawet bardziej) narastają takie kontrowersje, że strach się bać co będzie w kolejnych play offach :) Bo że na siebie trafią, nawet nie wątpię. Polecą iskry, oj polecą :)
Bywam na meczach w Rzeszowie i różne akcje widziałem albo o nich tylko słyszałem więc nie wiem czy polegają na prawdzie. Ale miałem okazję twarzą w twarz rozmawiać, wymieniac poglądy czy też nawet kłucić się z kibicami Resovii w hali przed i po meczu. Zaden z nich mnie nie obraził "palcem" ani też słownie . Dlatego nie psujcie opini kibicom Resovi wy napinacze internetowi nie mający odwagi powiedzieć ludziom co o nich myślicie prosto w oczy czy twarzą w twarz!!
Edyta - daj spokój proszę, nie bądź blondynką z kawałów. Jesteś mądrą dziewczyną więc wiesz co trzeba zrobić :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Edyta

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Edyta »

Pele, a ty weź poczytaj uważnie, o co poszło w tej dyskusji, bo chyba nie do końca się wczułeś. Napisałam post na temat for internetowych obu zespołów, a wy uparcie widzicie coś, czego w tym poście nie zawarłam.
Aha, poza tym ci co mnie znają, wiedzą, że z odwagą cywilną u mnie wszystko ok i każdą prawdę walę prosto w oczy, więc bardzo proszę o nienazywanie mnie napinaczem internetowym :)
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: bono »

Bono, czy to Ty czy nie Ty na stronce Zaksy pod nickiem "bono33" ładnie napisałeś: "Powiem ktotko i po mesku trza im wpier...c i tyle.Ten klub nie lubi naszago a ja nie lubie ich ale glownie ich kibicow - bufonow" ? To tak z ciekawości pytam :)

Ja mam swój nick bez cyferek - raczej to by było bardzo nie roztropne gdybym używając takich słów jak wyżej wdawał sie w polemikę na tym forum.Generalnie ta dyskusja jest o niczym, kazdy ma swoje racje.Zgadzam się z Edytą i obawiam sie coraz większych spięć na lini ZAKSA - RESOVIA...Aby były one tylko na boisku i tylko sportowe.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: madlark »

Edyta pisze:Kibice Zaksy komentując na forach nie zwykli pierwsi prowokować i obsmarowywać klubu z Rzeszowa, a odwrotnie dzieje się bardzo często. Przez to, że będziecie innych userów dyskredytować, wasza prawda nie stanie się prawdziwsza.
Merytorycznie byłoby wskazać konkretne posty.
Jeśli chodzi o ten sezon i to forum, tu była rozgrzewka
hardy pisze:
Jastrzębski klub zwrócił się z prośbą do gdańszczan o przełożenie sobotniego spotkania, ale klub z Pomorza nie wyraził na to zgody ze względu na to, że poniósł już określone koszty związane z organizacją meczu.
Ciekawe czy teraz rzeszowscy kibice zrównają z ziemią prezesa Grodeckiego? Gdzie tam, w końcu to prezes ich zaprzyjaźnionego klubu.
p.s.
Edyta pisze:Jestem ostatnią osobą, która by się spinała w tym temacie ;)
Jak Ty wyznaczasz tę kolejność?(chodzi mi o metodologię)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: anty »

madlark pisze:
Edyta pisze:Jestem ostatnią osobą, która by się spinała w tym temacie ;)
Jak Ty wyznaczasz tę kolejność?(chodzi mi o metodologię)
Metodologia tego i podobnych twierdzeń jest banalnie prosta.

1. Bierzemy skończony zbiór x zawierający wszystkich uczestników tego forum
2. Przyjmujemy jako prawdziwą tezę: JA jestem ostatnią osobą, która by się spinała w tym temacie
3. Następnie bierzemy po kolei każdy element zboiru x i pytamy: czy on/ona może być ostatnią osobą, która się spina w tym temacie?
4. Odpowiadamy: nie, nie może, ponieważ: patrz punkt 2.
5. Po przebadaniu wszystkich elementów, zostaje jednoznacznie i definitywnie potwierdzona przyjęta przez nas teza.

c.b.d.o.

ps. mam pytanie do pokrzywdzonych kibiców, którym ktoś w tak bezczelny sposób pokazywał środkowy palec: a zabawek Wam nie chcieli zabrać?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: weary_skier »

Edyta pisze:Haha, uderz w stół... i już wściekły atak :D Jesteście naprawdę niesamowici :D Doprawdy, bo przecież żeby być godnym oceniania kibiców Resovii, trzeba ich czytać 24h na dobę, wykupić kartę stałego bywalca ich forum i karnet na mecze na Podpromiu. A może i parę rozprawek na ten temat napisać. I oczywiście nie można kibicować innemu zespołowi, bo tylko ich sympatycy mogą być obiektywni przy ocenianiu ich samych :D Ludzie, naprawdę trochę zluzujcie. Mam oczy i umiem czytać. Gwoli wyjaśnienia, pisząc o forum Zaksy mam na myśli oczywiście ich stronę, gdzie jest dużo komentarzy pod każdym newsem i tam toczy się życie. Kibice Zaksy komentując na forach nie zwykli pierwsi prowokować i obsmarowywać klubu z Rzeszowa, a odwrotnie dzieje się bardzo często. Przez to, że będziecie innych userów dyskredytować, wasza prawda nie stanie się prawdziwsza.
Wydaję mi się, że skoro podejmujesz dyskusję, to jednak powinnaś zbadać temat, o którym dyskutujesz...W poprzednim poście napisałaś, że od blisko roku na forum Resovii jedzie się po Zaksie. Mniemam, że musiałaś to forum pilnie przez rok śledzić, żeby takie wnioski wyciągnąć.
Głupie wycieczki o megalomanii, wściekłym ataku czy też monopolu na obiektywność ominę. Nie pociągniesz mnie na tak niski poziom.
Wiesz co? Nie ty jedyna posiadasz oczy i umiesz czytać. Zupełnie zapominasz o kontekście tamtych wydarzeń. Reakcja na forum Resovii była przesadzona, nie podobały mi się teksty o LZSie i prowincjonalnym klubiku, ale nie można powiedzieć, że nie została sprowokowana i to zarzutami dużo cięższymi, których nie wypowiedzieli kibice ani internetowi napinacze. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi.
Nie mogę odpowiadać za cały internet. W komentarzach u konkurencji pojawiają się oczywiście głupie "gimnazjalne" sprzeczki, ale zdecydowanie dominuje konflikt Resovii ze Skrą. Zresztą nie wiem czy jest sens w ogóle rozmawiać o tych komentarzach. Bądźmy poważni.
Oczywiście za forum Resovii też odpowiedzialny czuć się nie mogę, jednakowoż odnośnik z oficjalnej strony Resovii prowadzi do niego i nie mogę zaregować jeśli się piszę o nim nieprawdę, czego dokonałaś w tym temacie. Możesz nazywać to wściekłym atakiem, nie interesuje mnie to.
Zarzucasz nie byle co, piszesz, że na forum Resovii jedzie się po Kędzierzynie do równego roku, przy czym nie podajesz żadnego przykładu, ba Ty nawet sugerujesz, że jest tam taki syf, że nawet nie można porównywać to z "komentarzami" z Kędzierzyna. Nawet w sytuacji, gdy stawia Ci się przed oczami (a podobno umiesz czytać) przykład chamskiego komentarza z "forum" KK, Ty dalej twierdzisz swoje. Zresztą oboje wiemy jak wyglądało forum sportsboardu za czasów jego największej popularności, czyim folwarkiem było i jak wyglądały komentarze głównych przedstawicieli kibiców KK. Było bardzo daleko od LZSu i prownicji. Może tutaj już mogę porównywać, czy znów autorytarnie stwierdzisz, że nie mogę?
Z resztą jeśli o porównania chodzi to w jednym masz rację, nie ma co porównywać forum z komentarzami. Zupełnie inne cechy jakościowe i ilościowe.
Przykro mi to stwierdzić, ale postami takimi jak Twoje ostatnie sama ustawiłaś się w roli internetowego napinacza, bez względu na to jak daleko sama siebie widzisz od niej.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Klugenhammer »

Wiele hałasu o nic. Jakiś podrzędny dziennikarzyna napisał tekścik robiący z igły widły i wywołał niepotrzebną wymianę zdań.
Edyta

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Edyta »

Widzę, że ten jałowy wątek z lubością ciągniecie. Przecież nie może do mnie należeć ostatnie słowo, jakże to tak. Ciekawa rzecz, że ode mnie domagacie się analizy i przykładów, gdy sami posługujecie się ogólnikami.
mikser pisze:Więcej czytam obraźliwych słów na forum ZAKSY niż Reski. (...)
Jakie mam sensowne argumenty przytoczyć na to, kto więcej chamskich pyskówek ma? :)
No właśnie. Może zaczniemy tutaj stosować kopiuj - wklej i liczyć, tylko po co.
Kolejna rzecz - nigdy nie byłam zarejestrowana na forum sportsboardu, więc ktoś mnie tu z kimś myli. I zastanawiam się, co ma udowodnić wyciąganie dyskusji sprzed lat do mojego postu na temat ostatniego roku.
Nie ty jedyna posiadasz oczy i umiesz czytać. Zupełnie zapominasz o kontekście tamtych wydarzeń. Reakcja na forum Resovii była przesadzona, nie podobały mi się teksty o LZSie i prowincjonalnym klubiku, ale nie można powiedzieć, że nie została sprowokowana i to zarzutami dużo cięższymi, których nie wypowiedzieli kibice ani internetowi napinacze. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi.
Oczywiście, że wiem o co chodzi, bo dyskusja na ten temat toczyła się i na tym forum, równie jałowa co ta. Twoim zdaniem pogardliwe i chamskie komentarze można uzasadnić jakąś sytuacją, moim zdaniem nie można. Tym bardziej, że nigdy nie uważałam, że Resovia ma patent na rację w tamtej sprawie. Teksty o komuchu, o dennym klubiku, który powinien zniknąć z mapy Polski, o tchórzach itd. Nie macie pojęcia, jak przykro się czyta takie obrzucanie błotem. Nawet wiele miesięcy po tamtym meczu co i rusz można znaleźć echa tu i ówdzie. Różnica między kibicami obu klubów jest taka, że resoviacy prowokują, a zaksiarze tylko reagują na te zaczepki. Oczywiście, że obie strony mają swoje za uszami, ale moje odczucie jest takie, jak napisałam w pierwszym poście - czyli kto jest stroną bardziej agresywną i dążącą do konfliktu.

Jeszcze uwaga do panów, którzy najwidoczniej mają zacięcie matematyczne, bo skrupulatnie próbują dociec prawdopodobieństwa mojego sformułowania. Jako humanistka chciałabym wam uświadomić, że istnieje coś takiego jak przenośnia, mająca na celu wzmocnić i podkreślić przekaz. Umiejętność korzystania z tej figury stylistycznej czasem się przydaje, choć, jak widać, potrzebuje zrozumienia od wszystkich stron dyskusji.

Jeśli ktoś chce mi coś jeszcze napisać to proszę na PW, bo nie sądzę, żeby kogoś tutaj interesował ciąg dalszy tej rozmowy, w dodatku w nieodpowiednim wątku.
vvv
Posty: 26
Rejestracja: 26 lis 2012, o 21:33
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: vvv »

Już dawno prosiłem o umiar na wszystkich forach, nawet tych gdzie używa się tylko wulgarnych określeń w stosunku do zawodników czy drużyn.Zazwyczaj są to uczestnicy którzy nie chodzą na mecze nawet swoich drużyn, ponieważ jeszcze w czasie trwania meczu wypisują różne oceny. Proponuję z takimi osobnikami nie podejmować polemiki, przyjąć zasadę swoistego sita. Najbardziej zaangażowani są piewcy najmocniejszych drużyn, idąc tym tropem to prym wiedzie tu po kilku uczestników, a szczególnie Ci których drużyny dawno nic nie wygrały. Zobaczycie co spadnie na Skre jak wygra z ZAKS-ą. Czym się różni pajacowanie na boisku, a tym pajacowaniem na forum? Być może wysiłkiem bo przy klawiaturze kondycji i siły nie potrzeba, a intelektualnie też niektórzy nie powalają. Zróbcie sito na które wpisy odpowiadać, na które nie, a forum wróci do właściwych ram.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: weary_skier »

Edyta pisze:Widzę, że ten jałowy wątek z lubością ciągniecie.
Oczywiście, że wiem o co chodzi, bo dyskusja na ten temat toczyła się i na tym forum, równie jałowa co ta. Twoim zdaniem pogardliwe i chamskie komentarze można uzasadnić jakąś sytuacją, moim zdaniem nie można. Tym bardziej, że nigdy nie uważałam, że Resovia ma patent na rację w tamtej sprawie. Teksty o komuchu, o dennym klubiku, który powinien zniknąć z mapy Polski, o tchórzach itd. Nie macie pojęcia, jak przykro się czyta takie obrzucanie błotem. Nawet wiele miesięcy po tamtym meczu co i rusz można znaleźć echa tu i ówdzie. Różnica między kibicami obu klubów jest taka, że resoviacy prowokują, a zaksiarze tylko reagują na te zaczepki. Oczywiście, że obie strony mają swoje za uszami, ale moje odczucie jest takie, jak napisałam w pierwszym poście - czyli kto jest stroną bardziej agresywną i dążącą do konfliktu.
Sama ten jałowy wątek zaczęłaś i to jeszcze od bardzo obraźliwego stwierdzenia, że na forum Resovii to panuje taka mowa nienawiści, że nawet nie ma co porównywać. Nawet nie masz pojęcia jak przykro się czyta takie obrzucanie błotem. W szczególności, gdy od tchórzów klub, któremu kibicujesz wyzywa prezes innego klubu.
Co do patentu na rację, to chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest uznanie, że komisarzem ligi jest kłamcą.
To jak to jest? Wątek ciągnie się od roku i jest tak źle z forum Resovii, że nie ma nawet co porównywać czy od wielu miesięcy słychać tu i ówdzie echa? Jak to jest w końcu?
Nie wpieraj mi tego co nie napisałem. Wyraźnie zaznaczyłęm, że wyzywanie klubu z Kędzierzyna mi się nie podobało. Sam w emocjach napisałem za dużo i siebie samego też oceniam negatywnie.
Widzę, że wyluzowałaś, bo teraz to jest "twoje odczucie" a nie jak przedtem, gdy stwierdziłaś fakt, którego nie można z niczym porównać. O jednak nie. To Resoviacy prowokują. Nie bedę porównywał, w końcu zabroniłaś.
. Różnica między kibicami obu klubów jest taka, że resoviacy prowokują, a zaksiarze tylko reagują na te zaczepki. Oczywiście, że obie strony mają swoje za uszami
w połączeniu z:
Twoim zdaniem pogardliwe i chamskie komentarze można uzasadnić jakąś sytuacją, moim zdaniem nie można.
Mistrzostwo.
Kolejna rzecz - nigdy nie byłam zarejestrowana na forum sportsboardu, więc ktoś mnie tu z kimś myli. I zastanawiam się, co ma udowodnić wyciąganie dyskusji sprzed lat do mojego postu na temat ostatniego roku.
Co do sportsoboardu, to widać pomyłiłem się i jednak nie byłaś użytkownikiem tamtego forum.
Co ma udowodnić? Może to, że sprawa nie wygląda wcale tak jakl chcesz ja widzieć. No chyba, że grzechy przeszłości się przedawniają?
A wątek interesuje mnie i będę odpisywał dopóki będziesz pisać coś co ma mało wspólnego z obiektywnym osądem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:Wiele hałasu o nic. Jakiś podrzędny dziennikarzyna napisał tekścik robiący z igły widły i wywołał niepotrzebną wymianę zdań.
Nie żartuj bo piłek zabraknie jak z niego zrobią widły :]
Poza tym tekst uwłaczajacy podstawowym zasadom dziennikarskim, nie wart dyskusji.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Chal »

Rysio z Klanu pisze:Patrzę sobie na tabelę i błagam! Niech się ona utrzyma do końca w dokładnie takim zestawieniu!
Autostrada do finału 8-)

Ale jak Chemik utrzyma tak dobrą dyspozycję (a grają ostatnio bardzo dobrze, wczoraj w zasadzie poza momentem w drugim secie Polibuda im nie była w stanie zagrozić), to coś czuję, że Zaksa i Skra wcale nie muszą się zabijać o to 1. miejsce, pytanie tylko, czy przypadkiem nie skorzystają na tym jeszcze bydgoszczanie :P
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Tatko
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2012, o 01:23
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Tatko »

Chemik gra teraz bardzo dobrą siatkówkę, ale moim zdaniem nie ma większych szans na medal... W play-offach wyłazi na wierzch zaplecze, doświadczenie (także to organizacyjne) - tu "wielka czwórka" ma ogromny handicap.
"Pasja. Emocje. Na końcu - pieniądze."
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Klugenhammer »

Tatko pisze:Chemik gra teraz bardzo dobrą siatkówkę, ale moim zdaniem nie ma większych szans na medal... W play-offach wyłazi na wierzch zaplecze, doświadczenie (także to organizacyjne) - tu "wielka czwórka" ma ogromny handicap.
Przede wszystkim w play-offach Stefan nie wytrzyma fizycznie rozgrywania meczów dzień po dniu, a bez niego nie ma Delecty. Niestety.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2012/2013, kolejka 12

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:
Tatko pisze:Chemik gra teraz bardzo dobrą siatkówkę, ale moim zdaniem nie ma większych szans na medal... W play-offach wyłazi na wierzch zaplecze, doświadczenie (także to organizacyjne) - tu "wielka czwórka" ma ogromny handicap.
Przede wszystkim w play-offach Stefan nie wytrzyma fizycznie rozgrywania meczów dzień po dniu, a bez niego nie ma Delecty. Niestety.
Oczywiście że masz rację a pokazały to już ubiegłoroczne play offy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”