Skra Bełchatów

siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: Skra Bełchatów

Post autor: siatkarz12 »

Ciekawe co bedziecie pisać jak skra dzisiaj wygra ,a tym bardziej przejdzie dalej w Play Off , nie skazujcie nikogo na pozarcie przed meczem ,jeśli zawodnicy by tak mieli myśleć to po co grąć te mecze ,pierwszy set pokazał bardzo wyrażnie gdzie jest droga i że można
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

grzegorzg pisze:Dokładnie tak. Z tym, że kogo musiałby miec w parze, aby odbierac dobrze floty ? Ruciaka ?
Ja mam wrażenie, że przede wszystkim Winiar ma problem z oceną odległości. Wzrok ?
Ja uważam, że Nawrocki ma pecha, poniewaz Winiar drastycznie od IO obizył swoje loty w przyjęciu. A bardzo dobra gra Winiara w przyjęciu to warunek konieczny w tym momencie Wlazłego do pary. Kurek naprawdę nie przyjmował więcej.
Winiar jak inni zawodnicy reprezentacji którzy nie mogli odpocząć (Kurk, RUciak) po prostu nie daje rady. Oamiętasz że Winiar ciagnął reprezentację pzez Puchar Świata, potem bez przerwy grał w Skrze i znów Igrzyska. kiedyś sił musi zabraknąć
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

Dzisiaj pewnie Bąkiewicz Winiarski Wlazły na boisku... Inaczej 3-0 dla Sovii, tak pewnie też ze 3-1 może 3-2, ale przynajmniej będzie co oglądać.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

kevinpsb pisze:Dzisiaj pewnie Bąkiewicz Winiarski Wlazły na boisku... Inaczej 3-0 dla Sovii, tak pewnie też ze 3-1 może 3-2, ale przynajmniej będzie co oglądać.
Na dzisiejszym treningu Wlazły cały czas grał na przyjęciu.
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: Skra Bełchatów

Post autor: siatkarz12 »

kevinpsb pisze:Dzisiaj pewnie Bąkiewicz Winiarski Wlazły na boisku... Inaczej 3-0 dla Sovii, tak pewnie też ze 3-1 może 3-2, ale przynajmniej będzie co oglądać.


A GDZIE WLAZŁY BYŁ ,PO ZA BOISKIEM
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kicu »

siatkarz12 pisze:A GDZIE WLAZŁY BYŁ ,PO ZA BOISKIEM
Po 1: Nie krzycz.
Po 2: Jak zadajesz pytanie, to znak zapytania wypadałoby postawić (ależ mnie drażni, gdy ktoś tego nie robi).
Po 3: Skoro Winiarski i Bąkiewicz będą na boisku, to logiczne, że Wlazły jak się na nim również znajdzie, to zagra na ataku, a nie na przyjęciu, jak to miało miejsce we wczorajszym meczu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Grimm pisze:
kevinpsb pisze:Dzisiaj pewnie Bąkiewicz Winiarski Wlazły na boisku... Inaczej 3-0 dla Sovii, tak pewnie też ze 3-1 może 3-2, ale przynajmniej będzie co oglądać.
Na dzisiejszym treningu Wlazły cały czas grał na przyjęciu.

No to będzie powtórka z wczoraj. Ehh co za trener - liczy na cud, ze nagle z dnia na dzień wszystko się zmieni. To ze zespół tak gra od dłuższego czasu wydaje się nie mieć dla Niego znaczenia.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Skra Bełchatów

Post autor: figol »

Grimm pisze:Na dzisiejszym treningu Wlazły cały czas grał na przyjęciu.
No a gdzie ma grać jak nie na przyjęciu ?? Gdzieś już pisałem że Nawrocki wystawiając go w dzisiejszym spotkaniu na pozycji atakującego przyznałby się do ogromnego błędu nie w pojedynczym spotkaniu a całej swojej dotychczasowej koncepcji, myślicie że się na to zdecyduje ? Nie, on dalej będzie szedł w zaparte dopóki, dopóty nie przegra PO i nie zostanie zwolniony.
No i to akurat jest pozytyw :)
Jeżeli JN zmieniłby cały swój dotychczasowy pomysł na grę i przestawił Wlazłego, to chociaż dalej będę miał go za słabego szkoleniowca, to zyskałby w moich oczach szacunek.Ale wątpię że to się stanie, przyznać się do takiego olbrzymiego błędu też trzeba umieć, myślę że może w trakcie spotkania w ferworze walki takie zmiana na pozycji mogłaby zaistnieć bo od początku meczu szczerze wątpię.
poznasz głupiego po czynach jego
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: Skra Bełchatów

Post autor: siatkarz12 »

Grimm pisze:
kevinpsb pisze:Dzisiaj pewnie Bąkiewicz Winiarski Wlazły na boisku... Inaczej 3-0 dla Sovii, tak pewnie też ze 3-1 może 3-2, ale przynajmniej będzie co oglądać.
Na dzisiejszym treningu Wlazły cały czas grał na przyjęciu.

Ciekawe co napiszesz jak twoja teoria nie wypali jakich argumentów uzyjesz ,a na Wlazłego na ataku bym raczej nie liczył trener pójdzie w zaparte ,apo zatym to ty krzyczysz
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Jak pisałem przy całej nędzy na ławce Skry na bolączki wczorajszego spotkania jest rozwiązanie. Ale treneiro musiałby się przyznać do bankructwa własnej koncepcji, której wydaje się być bezwolnym niewolnikiem. Brak elastyczności -kolejna wada trenera, który w trakcie sezonu podkreślał uniwersalność niektórych zawodników.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Przemyslaw »

Trzeba się z Wami zgodzić.
Nawrocki nie może wrócić do ustawienia z Wlazłym na ataku bo by jednocześnie przyznał się do błędnej taktyki przez cały dotychczasowy sezon.
Wg. mnie wyjdą takim samym składem, jedynie co się może zmienić to wejście Plińskiego, choć to nie jest wcale takie oczywiste.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

grzegorzg pisze:...A propos trenerów. W Olsztynie juz był Włoch darzony powszechną estymą na forum. Teraz jest kolejny, może jeszce bardziej poważany po sezonie pracy też jakby nie miał się czym pochwalić. Glenn Hoag z Arkasu przez ostatni rok ...
W którym klubie Totolo był pierwszym trenerem (oczywiście poza Olsztynem i JW [przez kilka miesięcy]). Po opuszczeniu Olsztyna od razu funkcja drugiego trenera w Treviso a potem drugi trener Iskry Odincowo. Nie porównywałbym go do Roberto PIAZZY
Potrzebny jest ktoś taki jak Piazza, po pierwszym meczu z Maceratą byłem pewny, że Cuneo nie ma najmniejszych szans. Co zrobili z Macerata w rewanżu to poezja. ZAKSa też go pewnie pamięta bo to on wtedy prowadził Treviso jak grali z nimi w finale pucharu CEV.
Gleen Hoag nie jest złym trenerem dwa razy wprowadził dość przeciętne zespoły (Izmir, Ach voley Bled [jeszcze wtedy Bled]) do czwórki LM. Jednak myślę że Włoch jest wstanie sprowadzić lepszych zawodników do Polski i zbudować silniejszy zespół (również wykorzystując niektórych zawodników z obecnego składu Skry).
Nawrocki może się obronić wystarczy tylko 3 razy pokonać Resovię.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 16:18 przez kanap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

leeon pisze:Jak pisałem przy całej nędzy na ławce Skry na bolączki wczorajszego spotkania jest rozwiązanie. Ale treneiro musiałby się przyznać do bankructwa własnej koncepcji, której wydaje się być bezwolnym niewolnikiem. Brak elastyczności -kolejna wada trenera, który w trakcie sezonu podkreślał uniwersalność niektórych zawodników.
A jesli Bakiewicz (a Cupko po kontuzji) jest taki słaby po chorobie, ze nie nadaje się do gry w pełnym obejściu na dystansie całego, może 5-setowego meczu ?
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 16:19 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Skra Bełchatów

Post autor: oliwia »

Kanap, w każdym wątku już pisałeś, jakim wspaniałym trenerem jest Piazza :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: OlaMleko »

Nie zależy mi na powodzeniu Skry, ale w tym wszystkim bardzo szkoda mi Wlazłego. Nawrocki go niszczy, to fakt, ale Mariusza niszczy też jego przywiązanie do Skry.
Podoba mi się jego podejscie i zachowanie na boisku, bardzo podziwiam jego spokój, kiedy nawet przy fatalnych błędach sędziów wie, że nic nie wskóra, więc nie lata bez sensu po boisku, tylko próbuje się skupić na następnej akcji. To bardzo trudna sztuka.
Zastanawiam sie, czy Mariusz postawi jakieś ultimatum po tym (na 80% przegranym) sezonie. Tzn "wracam na atak, albo odchodzę". Nawet przy ważnym kontrakcie, bo - jak powiedział sam Piechocki - z niewolnika nie ma pracownika.
Mam nadzieję,ze Wlazły się ocknie i przestanie spełniać dziwne zachcianki swojego trenera i pójdzie odratować swoją karierę w innym miejscu.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Marcy$ »

OlaMleko pisze:Nie zależy mi na powodzeniu Skry, ale w tym wszystkim bardzo szkoda mi Wlazłego. Nawrocki go niszczy, to fakt, ale Mariusza niszczy też jego przywiązanie do Skry.
Podoba mi się jego podejscie i zachowanie na boisku, bardzo podziwiam jego spokój, kiedy nawet przy fatalnych błędach sędziów wie, że nic nie wskóra, więc nie lata bez sensu po boisku, tylko próbuje się skupić na następnej akcji. To bardzo trudna sztuka.
Zastanawiam sie, czy Mariusz postawi jakieś ultimatum po tym (na 80% przegranym) sezonie. Tzn "wracam na atak, albo odchodzę". Nawet przy ważnym kontrakcie, bo - jak powiedział sam Piechocki - z niewolnika nie ma pracownika.
Mam nadzieję,ze Wlazły się ocknie i przestanie spełniać dziwne zachcianki swojego trenera i pójdzie odratować swoją karierę w innym miejscu.
Popieram a do tego jeszcze szkoda mi Bąkiewicza. Mają takie problemy ze składem a on na ławie.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: przeemekk90 »

kanap pisze: Nawrocki może się obronić wystarczy tylko 3 razy pokonać Resovię.
Zwolnienie jest pewne, teraz tylko walczy o to, czy dyscyplinarnie czy nie ;)
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Alfred Tennyson »

Problem polega na tym, że Skry Bełchatów najprawdopodobniej nie stać na takich trenerów jak Piazza, który z powodzeniem prowadzi teraz Cuneo. O ile rzeczywiście Nawrocki wyleci to nie byłbym bardzo zdziwiony gdyby jego następcą został po okrzyknięciu przez Bińczyka "najlepszych trenerem młodego pokolenia" Bednaruk bądź ...Bartodziejski :D
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Lineczka »

Skra na ławce trenerskiej potrzebuje przewietrzenia. Oby tylko nie trafili z deszczu pod rynnę. Szczerze? Szkoda mi trochę tego Nawrockiego, tak normalnie, po ludzku.
Lampi
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, o 23:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Lampi »

Trener Skry podtrzymuje zdanie o Mariuszu na przyjęciu:

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... iecznoscia
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Lampi pisze:Trener Skry podtrzymuje zdanie o Mariuszu na przyjęciu:

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... iecznoscia
I bardzo dobrze. Jacek naszym przyjacielem jest ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: OlaMleko »

Lampi pisze:Trener Skry podtrzymuje zdanie o Mariuszu na przyjęciu:

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... iecznoscia
Ten upór jest już tak niedorzeczny, że podejrzewam, iż stoją nad Nawrockim siły wyższe, zabraniające wycofania tego pomysłu. Poważnie. I jest to z mojej strony ukłon w stronę trenera Skry, bo próbuję tu zachować wiarę w jego... rozsądek.
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

Akurat po dzisiejszym meczu nie dziwię się Nawrockiemu ,że chce pozostać z Atanasijevicem na ataku.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Grimm pisze:Akurat po dzisiejszym meczu nie dziwię się Nawrockiemu ,że chce pozostać z Atanasijevicem na ataku.
Ja też uważam że z tak grającym Alexem, to Wlazły na przyjęciu ma sens - ale jest jeden warunek Bąkiewicz w Bełku musi grać na przyjęciu z Zatorem.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Grimm pisze:Akurat po dzisiejszym meczu nie dziwię się Nawrockiemu ,że chce pozostać z Atanasijevicem na ataku.
A po KMŚ dziwiłeś się ?
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

W tym tygodniu postaram się dowiedzieć co z umową sponsorską na nowy sezon;).
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

A wracając do wczorajszego meczu, to tak jak pisałem po 1 meczu byłem zły nie z tego powodu że przegrali, tylko z powodu braku woli walki. Dzisiaj chociaż przegrali po raz drugi, pokazali charakter, i za to należą się drużynie brawa. Szkoda, że takiego hartu ducha nie wykazywali we wszystkich meczach. I bardziej chodzi mi o mecze ligowe...
In minus dla mnie w obu meczach słabsza postawa Wlzłego w przyjęciu. Wydawało się, ze łapie juz lepszy poziom. Cóż, zagrał jak debiutant na tej pozycji, którego troszkę obezwładniła stawka meczu.
Ciekawy jestem, czy Anastasi powoła Wlazłego (tzn czy sie dogadają) i czy na przyjęcie ?
OlaMleko pisze:Ten upór jest już tak niedorzeczny, że podejrzewam, iż stoją nad Nawrockim siły wyższe, zabraniające wycofania tego pomysłu. Poważnie. I jest to z mojej strony ukłon w stronę trenera Skry, bo próbuję tu zachować wiarę w jego... rozsądek.
Te opowieści, to troche jak z Harlequin, miło się czyta (chyba), czasami załzawi...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

PGE na pewno nadal będzie sponsorowało Skrę i to nie będzie kwota mniejsza niż w tym roku, teraz trwa załatwianie formalności. Swoją drogą trwają poszukiwania innych sponsorów (info bezpośrednio od naczelnego wodza Skry).
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Alfred Tennyson »

Czyli Konrad pozostaje niezatapialny? A nie wiesz czy poszukuja duzych sponsorow obok pge czy uzupelniaja sklad tych pomniejszych?
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Alfred Tennyson pisze:Czyli Konrad pozostaje niezatapialny? A nie wiesz czy poszukuja duzych sponsorow obok pge czy uzupelniaja sklad tych pomniejszych?
Dokładnie, prezes pozostanie na stanowisku. Małych sponsorów nie brakuje, trwają rozmowy z większymi firmami.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”