Relacje TV z meczów PlusLigi

marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: marakuja »

Rok temu również Polsat nie pokazywał meczów o brąz za wyjątkiem piątego spotkania, ale tylko dlatego bo mieli wolny termin ponieważ finał zakończył się szybciej niż pięć meczów i więc nie zdziwiłbym się gdyby to nie był żart.
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mikser »

Że kasy brak na transmisję to wkręt, ale że nie będzie w tv meczy o 3 miejsce to jestem skłonny uwierzyć, pewnie w tym samym czasie będzie trzeba puścić pasjonującą powtórkę czegoś tam...
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Z tego co wiem to Delecta gra we wtorek , a pierwsze mecze w KK są niedziela , poniedziałek . Pewnie pojadą do Bydgoszczy
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: d12343 »

Delecta gra w poniedziałek i wtorek, więc jeśli w ogóle będzie transmisja, to ewentualnie meczu nr 2 :< Poniedziałkowy zaplanowano na 18:00, czyli równolegle z meczem w Kędzierzynie.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lipton »

Ja nie rozumiem dlaczego pretensje za niepokazywanie meczów są kierowane w stronę Polsatu.

Stacja kupiła prawa do transmitowania rozgrywek, za które zapłaciła i to wyłącznie od jej widzi mi się zależy czy te mecze pokaże czy nie. To PLPS powinien przy zawieraniu umowy z Polsatem, wymóc na stacji aby dane mecze były pokazywane na żywo i wina leży tylko i wyłącznie po ich stronie.

Nie ukrywajmy że Polsatowi bardziej opłaca pokazać się walkę emerytowanych bokserów albo obwoźny cyrk w postaci KSW niż, używając terminologii stosowanej na forum wielokrotnie w stosunku do siatkarek, "żałosną przebijankę" (bo tym jest siatkówka dla przeciętnego widza - i męska, i żeńska).
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

http://www.jastrzebskiwegiel.pl/informa ... i,445.html

Nie będzie transmisji meczów o brąz. Skandal!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Klugenhammer »

Biciut pisze: Nie będzie transmisji meczów o brąz. Skandal!
Spokojnie. "Nie planuje" nie oznacza tego samego co "nie będzie".
Myślę że wiele zależeć będzie po ilu meczach skończy się rywalizacja o złoto, bo jeśli zakończy się szybko to otworzy się okienko dla Delecty i JW (o ile oczywiście w tej parze również szybko nie skończą).
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mikser »

Skoro nie planują, to pewnie figę zobaczymy;] Nie wiem czy rywalizacja finałowa się szybko zakończy także JW obejrzymy tylko osobiście w hali;] Ewentualnie jakaś transmisja w radiu ale i to mało pewne.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: d12343 »

lipton, właśnie o to polsatowskie widzimisię są pretensje - moje na pewno. Olanie meczów o brąz - małego finału - to wg mnie duża skucha i lekceważenie kibiców, bo pojedynek zapowiada się naprawdę przednio, a od powtórek na kanałach polsatowskich aż się roi.

Czy naprawdę transmisje z meczów o brąz są taką ekstrawagancją i fanaberią, żeby zastrzegać je w umowach? Dlaczego nie wystarczy odrobina zdroworozsądkowego podejścia?
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lipton »

d12343 pisze:lipton, właśnie o to polsatowskie widzimisię są pretensje - moje na pewno. Olanie meczów o brąz - małego finału - to wg mnie duża skucha i lekceważenie kibiców, bo pojedynek zapowiada się naprawdę przednio, a od powtórek na kanałach polsatowskich aż się roi.

Czy naprawdę transmisje z meczów o brąz są taką ekstrawagancją i fanaberią, żeby zastrzegać je w umowach? Dlaczego nie wystarczy odrobina zdroworozsądkowego podejścia?
No ale skoro ich nie puszczają to im się to najzwyczajniej w świecie nie opłaca. Dla nich zdrowy rozsądek to słupki oglądalności i zarobione złotówki, a nie to czy kilka (no może kilkadziesiąt) tysięcy ludzi obejrzy jakiś mecz. Takie są niestety brutalne realia rynku. Tą powtórkę, której puszczenie Polsat nic nie kosztuje i tak obejrzy niewiele mniej widzów, niż obejrzało by mecz o trzecie miejsce.

Myślisz że dlaczego na Polsacie mamy co tydzień magazyn T-Mobile Ekstraklasy, gdzie analizowane są wszystkie mecze, do tego skróty i bramki wszystkich spotkań? Bo ludzie to oglądają, a siatkówkę w porównaniu do tej widowni ogląda garstka ludzi i dlatego jest przez Polsat upchnięta do magazynu Liga razem z piłką ręczną.

Gdyby PLPS pomyślał przed sezonem i sobie w umowie zastrzegł, że mecze o medale mają być pokazywane, to byśmy mogli je obejrzeć. I to PLPS dał tutaj ciała, bo liga chcąc dbać o swój rozwój, powinna od stacji telewizyjnej, której sprzedała prawa do transmisji wymagać pokazywania meczów o medale.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Klugenhammer »

d12343 pisze:Dlaczego nie wystarczy odrobina zdroworozsądkowego podejścia?
Może właśnie rezygnując z tych transmisji Polsat postępuje zdroworozsądkowo? W końcu w przeciwieństwie do kibiców nie kierują się emocjami tylko na chłodno kalkulują rachunek ekonomiczny, a koszt wyprodukowania transmisji jednego meczu to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Gdyby uznali to za opłacalne to pewnie pokazaliby te mecze.
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ze_wsi »

lipton pisze:Ja nie rozumiem dlaczego pretensje za niepokazywanie meczów są kierowane w stronę Polsatu.
A co to ponarzekać sobie nie można?
Polsat ma swój punkt widzenia, a kibice swój.
Po prostu jako widzowie mamy prawo mieć oczekiwania skoro kupujemy ich produkt.
Kasę jest brać komu, ale o widzów zadbać nie ma komu ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lipton »

ze_wsi pisze:
lipton pisze:Ja nie rozumiem dlaczego pretensje za niepokazywanie meczów są kierowane w stronę Polsatu.
A co to ponarzekać sobie nie można?
No można, można, nikt nikomu nie broni narzekać.

Tylko mnie już po prostu trochę irytuje ten schemat dyskusji na temat transmisji, który pojawia się na forum mniej więcej co kilka tygodni i wygląda tak:
- kilku użytkowników wyraża oburzenie, że Polsat nie będzie transmitował jakiegoś meczu
- następuje seria postów z rozmaitymi epitetami w stronę Polsatu
- kilku innych użytkowników wyjaśnia dlaczego Polsat nie pokazuje danego meczu

No i zazwyczaj jeszcze jest trochę komentarzy jaka to beznadziejna nie jest OrlenLiga, której mecze są transmitowane z równą częstotliwością co mecze panów (a o powodach takiego stanu rzeczy też już tutaj nie raz było napisane).
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ze_wsi »

To Kmita swoimi obiecankami narobił nadziei opowiadając o planach Polsatu.
I teraz kibice są rozczarowani.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Klugenhammer »

ze_wsi pisze:To Kmita swoimi obiecankami narobił nadziei opowiadając o planach Polsatu.
I teraz kibice są rozczarowani.
Ale dzięki tym obietnicom i zapowiedziom trochę dekoderów CP się sprzedało z umowami na 24 m-ce :] :] :]
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lipton »

A więc wychodzi na to że ostatnim prezesem Kmitą, który spełniał swoje obietnice, był prezes Kmita z Powiśla z "Piłkarskiego Pokera"... :D
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

No jak widać można zrobić studio przed meczem bo dziś jest i przed i po. Ciekawe co puszczą jak się mecz szybciej skończy bo policzyli na niego dwie i pół godziny a po meczu jeszcze pół godziny studnia.
A gdyby tak ZAKSA lub Resovia wygrały szybko w trzch setach i po 90 minutach gry?? Będą gadać półtorej godziny po meczu :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Coś proroctwa Lewa o olewaniu siatkówki się nie sprawdzają, bo nie dość, że finału nie upchnęli, jak zapowiadał, to jeszcze mamy dziś transmisję z Orlen Ligi i jak Pele wspomniał przed i po meczowe studio.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OlaMleko »

No bo bez przesady. Brak studia meczów finałowych to byłaby kompromitacja ostateczna.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kurek7 »

OlaMleko pisze:No bo bez przesady. Brak studia meczów finałowych to byłaby kompromitacja ostateczna.

Jedna mądra wypowiedź...


Przecież to było jasne, że będzie studio, zresztą sam- jako kibic siatkówki- bym się zdziwił, a właściwie to oburzył brakiem studia przed i po meczu.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: d12343 »

Racja, choć sama sprawdzałam w programie, czy studio jest w planie. Najwyraźniej jestem człowiekiem małej wiary :P

Inna sprawa, że mecz OrlenLigi zaczął się o 14 i już wiadomo, że będzie trwał do minimum 16. Potem jeszcze reklamy więc pewnie dostaniemy jakąś okrojoną, przyspieszoną wersję studia.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Hirako »

Ciekawe czy jak mecz Muszyny sie przedłuży to czy zdążą ze studiem?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: radosoviak »

Szykuje się 5 set zapomni o studio :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: anty »

Magiera z Wójtowiczem komentują tak, jakby nie mogli się już doczekać końca, coby zasiąść przed TV i obejrzeć prawdziwy mecz.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adi_tiger »

Rozpacz. Mialy byc transmisje w Polsat Sport News i nadal tak jest napisane na PlusLiga a nagle im sie odwidzialo i setna powtorka Bayernu. Dobrze ze sa takie cyrki w nc+ i trzeba migrowac do Cyfrowego Polsatu
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2013, o 15:07 przez adi_tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Hirako »

Polsacik osiąga dno...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: KChudz »

adi_tiger pisze:Rozpacz. Mialy byc transmisje w Polsat Sport News i nadal tak jest napisane na PlusLiga a nagle im sie odwidzialo i setna powtorka Bayernu. Dobrze ze sa takie cyrki w nc+ i trzeba migrowac do Cyfrowego Polsatu
nie nagle. To było wiadomo już w czwartek :o To strona PlusLigi zamula - oszukuje. Rzetelna informacja na polsatsport.pl
Wiadomo, że takie ważne mecze to tylko za kaskę 8-)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adi_tiger »

KChudz pisze:
adi_tiger pisze:Rozpacz. Mialy byc transmisje w Polsat Sport News i nadal tak jest napisane na PlusLiga a nagle im sie odwidzialo i setna powtorka Bayernu. Dobrze ze sa takie cyrki w nc+ i trzeba migrowac do Cyfrowego Polsatu
nie nagle. To było wiadomo już w czwartek :o To strona PlusLigi zamula - oszukuje. Rzetelna informacja na polsatsport.pl
Wiadomo, że takie ważne mecze to tylko za kaskę 8-)
No ja sprawdzalem tylko na PlusLiga i tam nawet teraz jest napisane ze na News powinno leciec. No i lipa.
Tez mi promocja siatkowki. I tez siatkarska telewizja :/
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: KChudz »

Ja dla siatkówki kupiłem minimalny pakiet Cyfrowego Polsatu za 14.90/mies. ;)
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mikser »

Polsat - prędzej puści mecz z opóźnieniem w momencie wygrania pierwszego pkt, niż przepuści szansę na pokazanie miliona reklam :x
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”