Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Za kilka miesięcy wszyscy będą mówić, ze Piechocki obiecywał Travicę, Gianniego, Prandiego itd...
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ze_wsi »

leeon pisze:Za kilka miesięcy wszyscy będą mówić, ze Piechocki obiecywał Travicę, Gianniego, Prandiego itd...
A dlaczego wszyscy mieliby mówić o Piechockim?
Ty chyba nie rozumiesz co znaczy słowo wszyscy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Heh, ok ok zluzuj trochę. Niech będzie nie wszyscy tylko " życzliwi" udzielający się na forach wszelakich.

Bartek podobno żegna się z Superligą, czyżby jednak powrót?
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Witam
Skra bełchatów jest zainteresowana trzema rozgrywającymi:
-Rafael Redwitz
-Dragan Travica
-Fabian Drzyzga
ponadto jest zainteresowana Piotrkiem Nowakowskim który ma oferty Bre Banca Cuneo i Belogorie Belgorod.

Do wyjęcia jest ponadto Facundo Conte poniewaz do jego zespołu ma przyjść Jan STOKR (limit obcokrajowców-2)

ZRODŁO:http://www.volleycountry.com
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

leeon pisze:Heh, ok ok zluzuj trochę. Niech będzie nie wszyscy tylko " życzliwi" udzielający się na forach wszelakich.

Bartek podobno żegna się z Superligą, czyżby jednak powrót?

Jeśli chodzi o Bartka to tam może być rozwiązanie kontraktU za poruzumieniem stron.Jeśli miałby wrocić to może byc ciężko.
TURCJA!!!
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

kader14 pisze:Witam
Skra bełchatów jest zainteresowana trzema rozgrywającymi:
-Rafael Redwitz
-Dragan Travica
-Fabian Drzyzga
ponadto jest zainteresowana Piotrkiem Nowakowskim który ma oferty Bre Banca Cuneo i Belogorie Belgorod.

Do wyjęcia jest ponadto Facundo Conte poniewaz do jego zespołu ma przyjść Jan STOKR (limit obcokrajowców-2)

ZRODŁO:http://www.volleycountry.com
CZy skra ma już zespół dla partnerki Facundo?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

MOze budowlane łódż:):):)
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

volleycountry.com to taki trochę siatkarski pudelek. Głównie opierają się na zasłyszanych informacjach, a nie konkretach. Aczkolwiek te nazwiska w miarę realne są prócz Conte. Aczkolwiek Facundo (w pełni zdrowia) w parze z Winiarem to byłaby najlepsza para przyjmujących w PLS.

Dodatkowo, wiadomości są tam redagowane przez polskiego dziennikarza Artura Skrzypczyńskiego, także to co tu się przewija z pewnością zostanie pochwycone w prasie czy temu podobnych portalach.
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2013, o 11:23 przez ciorny17, łącznie zmieniany 1 raz.
Kłamca.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Ja myślę że Conte to poważne wzmocnienie.
Zależy kto ma jaki cel.
Czy ZAKSA zdobędzie puchar europy z fontelesem i ruciakiem-NIE
Czy RESOVIA zdobędzie puchar europy z achremem i lotmanem-NIE

A te dwa kluby bedą nas prezentowac w LM 2013.2014
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: shevcu »

Ściągnięcie Conte do Polski to transfer wiązany, bo trzeba opłacić dwa kontrakty. Wydaje mi się, że szybciej taka opcja będzie podjęta po raz drugi w JW niż Skrze, ale mogę się mylić.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Jeszcze jedno Conte bliżej jest Fenerbahce niż polski.Rok temu miał być ale dziewczyna nie znalazła klubu stambule
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

kader14 pisze:Ja myślę że Conte to poważne wzmocnienie.
Zależy kto ma jaki cel.
Czy ZAKSA zdobędzie puchar europy z fontelesem i ruciakiem-NIE
Czy RESOVIA zdobędzie puchar europy z achremem i lotmanem-NIE

A te dwa kluby bedą nas prezentowac w LM 2013.2014

Co Conte ma do Sovii i Zaksy?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

kader14 pisze:Jeszcze jedno Conte bliżej jest Fenerbahce niż polski.Rok temu miał być ale dziewczyna nie znalazła klubu stambule
Może teraz Fenerbahce&Fenerbahce ?
:))
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Alfred Tennyson »

Przecież ta strona nie dość, że nie ma żadnej wiarygodności to jeszcze nie podaje nic nowego :( Redwitz, Travica, Drzyzga? To wszystko już było a co do Facundo to można gdybać w kontekście wszystkich zespołów szukających przyjmującego...
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: shevcu »

KuNowymHoryzontom pisze:
kader14 pisze:Jeszcze jedno Conte bliżej jest Fenerbahce niż polski.Rok temu miał być ale dziewczyna nie znalazła klubu stambule
Może teraz Fenerbahce&Fenerbahce ?
A może limit tam obowiązuje i nie dadzą rady go tam wpakować? Stokr nie jest jeszcze przyklepany, na razie to plota więc wstrzymałbym się z zakładaniem mu koszulki Skry. Do tego po tym jak ostatnio traktowano tutaj Calę, Vincicia i Kooistrę obawiam się, że średnio przyjdzie tutaj gwiazda.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Lucarelli »

Waszy zdaniem, który rozgrywajacy z tej trójki byłby najlepszy dlaSkry?
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Z Feneru odejdzie pewnie Cernić to i miejsce się zwolni dla przyjmującego, bo Marshal i Milij, mają przedłużone kontrakty, Frank Depestele i Novica Bjelica, nie wiem, tak czy inaczej, pewnie w miejsce Cernicia będą szukać kogoś, a z Feneru Paula, Mari, niew wiadomo co z Kim, więc o jakich limitach Ty mówisz?
:))
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiek1976 »

Ciekawe co Piechocki na te wszystkie transfery które wypisujecie , skoro J N to dla niego najlepszy trener.
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiek1976 »

[quote="jinx"][quote="kader14"]Witam
Skra bełchatów jest zainteresowana trzema rozgrywającymi:
-Rafael Redwitz
-Dragan Travica
-Fabian Drzyzga
ponadto jest zainteresowana Piotrkiem Nowakowskim który ma oferty Bre Banca Cuneo i Belogorie Belgorod.

jak dla mnie REDWITZ
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: VernonRoche »

Travica.
krzysiek1976 pisze:ponadto jest zainteresowana Piotrkiem Nowakowskim który ma oferty Bre Banca Cuneo i Belogorie Belgorod.
Skąd info o Bielgorodzie? W kontekście Nowakowskiego?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

kader14 pisze:
leeon pisze:Heh, ok ok zluzuj trochę. Niech będzie nie wszyscy tylko " życzliwi" udzielający się na forach wszelakich.

Bartek podobno żegna się z Superligą, czyżby jednak powrót?

Jeśli chodzi o Bartka to tam może być rozwiązanie kontraktU za poruzumieniem stron.Jeśli miałby wrocić to może byc ciężko.
TURCJA!!!
Nie sądzę, by Bartek dał się nabrać na Turcję. Jak już ma opuścić Dynamo to albo inny klub w Rosji, albo Włochy (jeśli nie Polska).

Redwitz bylby chyba łatwiejszy do zakontraktowania od Travicy.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Ludzie idioc.. Idioc...
Boze
Czy na volleycountry napisane jest ze Stokr idzie do skry ???shevcu pomysl.
Pisze jak byk O Nowakowskim gdzie może iść.
Czytac cały post a nie 1/3 bo potem wypisujecie głupoty.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: shevcu »

kader14 pisze:Ludzie idioc.. Idioc...
Boze
Czy na volleycountry napisane jest ze Stokr idzie do skry ???shevcu pomysl.
Pisze jak byk O Nowakowskim gdzie może iść.
Czytac cały post a nie 1/3 bo potem wypisujecie głupoty.
Idiotę to może znajdziesz w lusterku jak dobrze poszukasz. Jak byłbyś odrobinę bystrzejszy, to z kontekstu mojej wypowiedzi wywnioskowałbyś, że Stokrem zainteresowany jest zespół z Krasnodaru, a co za tym idzie przy obowiązującym limicie Conte gdyby chciał grać, to musiałby poszukać innego klubu i o niego mi chodziło w kontekście zakładania koszulki Skry. Niestety brak przecinka, kropki dał ci podstawy do obrażania innych osób.
KuNowymHoryzontom pisze:Z Feneru odejdzie pewnie Cernić to i miejsce się zwolni dla przyjmującego, bo Marshal i Milij, mają przedłużone kontrakty, Frank Depestele i Novica Bjelica, nie wiem, tak czy inaczej, pewnie w miejsce Cernicia będą szukać kogoś, a z Feneru Paula, Mari, niew wiadomo co z Kim, więc o jakich limitach Ty mówisz?
Brazylijki plus Koreanka to trzy zawodniczki, dodajemy do tego Okuniewską i mamy pokaźną liczbę zawodniczek spoza Turcji, co przy limicie 3 już sadza którąś na ławce.
Milijkowic, Marshall mają pewne miejsce w składzie, dodajmy do tego Blega i Serba ktorych wymieniłeś. Gdzie chcesz jeszcze upchnąć Conte, który jest młodym zawodnikiem, a nie trzydziestolatkiem z celem podróży nad Bosfor odcinania kuponów do emerytury.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Wiadomo , że jak Conte gdzieś pójdzie to razem ze swoją wybranką . Czyli na pewno nie pójdzie do Azerbejdżanu :) Zostaje Brazylia i Turcja.
Z tego co się interesuje kobiecą siatkówką to w U cioci Basi Stambuł mają być np. 4 zagraniczne i na rezerwę ma się zgodzić Maja Poljak ( bardzo dobra zawodniczka) . Dobra koniec żeńskiej siatkówki.
Trzeba mieć sporo kasy , żeby umieścić Havelkovą i Conte w Polsce. Może Conte pod skrzydła Castellaniego , tylko gdzie wybranka ?
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skrzypek »

O czym my w ogóle piszemy. Conte do Polski nie trafi to po pierwsze jest zbyt drogi i żaden z naszych zespołów nie ma aż dużego budżetu, aby skusić Argentyńczyka. Po drugie, H. Havelkova nie przeprowadzi się nad Wisłę i myślę że nie trzeba dalej rozwijać tego tematu. Nie będę zbytnio zaskoczony, jeśli Conte przeniesie się do innego zespołu z Superligi, a mianowicie do Dynama Moskwa. Pod warunkiem, że w ogóle opuści Krasnodar.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

shevcu pisze:
kader14 pisze:Ludzie idioc.. Idioc...
Boze
Czy na volleycountry napisane jest ze Stokr idzie do skry ???shevcu pomysl.
Pisze jak byk O Nowakowskim gdzie może iść.
Czytac cały post a nie 1/3 bo potem wypisujecie głupoty.
Idiotę to może znajdziesz w lusterku jak dobrze poszukasz. Jak byłbyś odrobinę bystrzejszy, to z kontekstu mojej wypowiedzi wywnioskowałbyś, że Stokrem zainteresowany jest zespół z Krasnodaru, a co za tym idzie przy obowiązującym limicie Conte gdyby chciał grać, to musiałby poszukać innego klubu i o niego mi chodziło w kontekście zakładania koszulki Skry. Niestety brak przecinka, kropki dał ci podstawy do obrażania innych osób.
KuNowymHoryzontom pisze:Z Feneru odejdzie pewnie Cernić to i miejsce się zwolni dla przyjmującego, bo Marshal i Milij, mają przedłużone kontrakty, Frank Depestele i Novica Bjelica, nie wiem, tak czy inaczej, pewnie w miejsce Cernicia będą szukać kogoś, a z Feneru Paula, Mari, niew wiadomo co z Kim, więc o jakich limitach Ty mówisz?
Brazylijki plus Koreanka to trzy zawodniczki, dodajemy do tego Okuniewską i mamy pokaźną liczbę zawodniczek spoza Turcji, co przy limicie 3 już sadza którąś na ławce.
Milijkowic, Marshall mają pewne miejsce w składzie, dodajmy do tego Blega i Serba ktorych wymieniłeś. Gdzie chcesz jeszcze upchnąć Conte, który jest młodym zawodnikiem, a nie trzydziestolatkiem z celem podróży nad Bosfor odcinania kuponów do emerytury.
Przecież ja piszę o przyszłym sezonie, a nie o tym! Skąd wiesz, że Bjelica Novica i Depestele zostaną? Bo Ivan i Leonel, tak, ale o 3 pozostałych zagranicznych zawodnikach, którzy tam grają nic nie wiem .:)
:))
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Skra Bełchatów

Post autor: AsurBaniPal »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2013, o 16:10 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skrzypek »

AsurBaniPal pisze:
Skrzypek pisze:O czym my w ogóle piszemy. Conte do Polski nie trafi to po pierwsze jest zbyt drogi i żaden z naszych zespołów nie ma aż dużego budżetu, aby skusić Argentyńczyka. Po drugie, H. Havelkova nie przeprowadzi się nad Wisłę i myślę że nie trzeba dalej rozwijać tego tematu. Nie będę zbytnio zaskoczony, jeśli Conte przeniesie się do innego zespołu z Superligi, a mianowicie do Dynama Moskwa. Pod warunkiem, że w ogóle opuści Krasnodar.

Co ty człowieku pieprzysz Conte za drogi weź ty się wogole nie wypowiadaj jak sie nie znasz
Czy to oznacza, że uważasz, iż Facundo Conte jest tanim graczem? Jeśli tak to przywołam jedną kwotę - 400 tys. Euro. Tyle zarabia w Krasnodarze. Który klub z Plus Ligi może położyć na stół tyle "forsy'' i przeznaczyć ją tylko na jednego gracza?
[...]weź ty się wogole nie wypowiadaj jak sie nie znasz
Przede wszystkim "wogóle" pisze się oddzielnie (w ogóle). A dodatkowo radziłbym nie prezentować takich tez jak powyższa, zwłaszcza jeśli nie Wiesz do kogo się zwracasz.
Możesz mi wierzyć, ja wiem co mówię.
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: shevcu »

Jak Fener z roku na rok będzie robić lawinową rotację, to będą w lidze wyglądać tak jak wyglądają, nie mówiąc już o europejskich pucharach. O ile jeszcze Conte jakoś da radę w Stambule zmieścić, to miejsca dla jego wybranki już cięzko byłoby znaleźć, a przecież nie przyjdzie do klubu, który nie da jej możliwości gry w pierwszym składzie. To jest moje subiektywne zdanie, jak taki transfer będzie miał miejsce, to uderzę się w piersi.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sb.slav »

VernonRoche pisze:Travica.
krzysiek1976 pisze:ponadto jest zainteresowana Piotrkiem Nowakowskim który ma oferty Bre Banca Cuneo i Belogorie Belgorod.
Skąd info o Bielgorodzie? W kontekście Nowakowskiego?

Grozer zareklamował :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”