Transfery 2013/14

Edyta

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Edyta »

Prawa jest taka, że ktoś musi beknąć za przegrany finał, a najprościej wskazać na francuskiego kozła ofiarnego. Do tego parę razy spóźnił się na trening, ale pisanie o "problemach ze sobą" to już mitologizowanie.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Basil »

Prawa jest taka, że ktoś musi beknąć za przegrany finał,
Prawda jest taka, że prawdopodobnie jedyny atakujący, dla którego opłacało by się zamieszanie z pożegnaniem Rouziera jednocześnie będący w zasięgu finansowym ZAKSY Kanadyjczyk Gavin Schmitt jest już w Izmirze. Wszystkie Klapwijki, Atanasijevice itd. to poziom tak naprawdę zbliżony do Francuza.
[edit]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: leeon »

W trakcie finałów mówiło się o problemach osobistych tego zawodnika. Jego zachowanie przy dekoracji wskazywało na to, że myślami był zupełnie w innym miejscu.
Edyta

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Edyta »

Nie żartuj nawet, że Klapwijk to poziom zbliżony do Rouziera. Wg mnie "zamieszanie" związane z rozwiązywaniem kontraktu i szukaniem następcy w obecnej sytuacji finansowej Zaksy nie ma sensu, bo jest najlepszą opcją w tym przedziale cenowym. Ale niektórzy w klubie się uparli i nie ma opcji, żeby został.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: kibic_siatki »

leeon pisze:W trakcie finałów mówiło się o problemach osobistych tego zawodnika. Jego zachowanie przy dekoracji wskazywało na to, że myślami był zupełnie w innym miejscu.
No dobrze- miał swoje problemy, tylko jedno pytanie: gdzie profesjonalizm w najważniejszym momencie sezonu? Rok wcześniej w trakcie finałów Grozer też obwieścił, że odchodzi z klubu, natomiast wiadomo jak grał.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: hardy »

Każdy może mieć problemy osobiste, to fakt. Ale jak podejść teraz do zawodnika który przy kontuzji Witczaka, przy nadziejach na walkę wszystkich swoich kolegów z zespołu, całej hali kibiców, tysiącom przed telewizorami nie chce wystąpić w ostatnim meczu sezonu, tym bardziej tym najważniejszym?
marosa
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 09:44
Płeć: K

Re: Transfery 2013/14

Post autor: marosa »

Jarosz - Delecta albo Lotos;
Bartman - Turcja albo Włochy

Zobaczymy jak sytuacja(na dniach) z Kubą się rozwinie.

http://plusliga.przegladsportowy.pl/Sia ... 1,897.html
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: leeon »

Ja nie oceniam, bo mam świadomość, że problemy osobiste to mogą być dramaty, ale też i bzdury.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: KadrO »

Edyta pisze:Nie żartuj nawet, że Klapwijk to poziom zbliżony do Rouziera. Wg mnie "zamieszanie" związane z rozwiązywaniem kontraktu i szukaniem następcy w obecnej sytuacji finansowej Zaksy nie ma sensu, bo jest najlepszą opcją w tym przedziale cenowym. Ale niektórzy w klubie się uparli i nie ma opcji, żeby został.
Nie wiem w jakim kontekście się wyraziłaś, ale tak w ramach wyjaśnień, to akurat Klapwijk to poziom nad Rouzierem, imo. We Włoszech zrobił spory postęp i odzwierciedlają to między innymi jego statystyki. Tyle że nie ma o czym mówić, bo gość jest już poza zasięgiem.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nicram »

Jakub Jarosz zamierza wrócić do ojczyzny. Nie doszedł do porozumienia z szefami ZAKS-y, ale ma propozycje z Delecty i Lotosu.

Hmm nie dogadał się z ZAKSA a ma dogadać się z Delectą ??? Strach myśleć jaki kontrakt mu ZAKSA zaproponowała :D
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: KadrO »

nicram pisze:Jakub Jarosz zamierza wrócić do ojczyzny. Nie doszedł do porozumienia z szefami ZAKS-y, ale ma propozycje z Delecty i Lotosu.

Hmm nie dogadał się z ZAKSA a ma dogadać się z Delectą ??? Strach myśleć jaki kontrakt mu ZAKSA zaproponowała :D
Zaksa najwyraźniej nie zamierza się wzmacniać ;)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Lineczka »

Z jednej strony uważam, że Rouzier powinien zostać w ZAKSIE, bo niby kto go zastąpi? Zasadniczą miał dobrą, w LM też na plus. Ale z drugiej strony kompletnie zawalił finały i nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Nie wiem co to za problemy miał, ze sobą, rodziną, dziewczyną czy Bóg wie kim, ale to jest jego praca i nie powinno się to w aż takim stopniu przełożyć na jego dyspozycje i motywację. No, ale to żadna nowość, Rouzier jest po prostu słaby psychicznie co dobitnie pokazały PO i rozgrywki reprezentacyjne, kiedy to po tym jak Francja nie zakwalifikowała się na IO zrobił sobie przerwę i zespół bez niego musiał walczyć o kwalifikacje na ME.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Murilo0 »

[quote="nicram"Strach myśleć jaki kontrakt mu ZAKSA zaproponowała :D[/quote]
Oszczędzają na Savaniego ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2013/14

Post autor: lucass90 »

KadrO pisze:
nicram pisze:Jakub Jarosz zamierza wrócić do ojczyzny. Nie doszedł do porozumienia z szefami ZAKS-y, ale ma propozycje z Delecty i Lotosu.

Hmm nie dogadał się z ZAKSA a ma dogadać się z Delectą ??? Strach myśleć jaki kontrakt mu ZAKSA zaproponowała :D
Zaksa najwyraźniej nie zamierza się wzmacniać ;)
A może, wzorem Resovii, Zaksa chciała mieć dwóch równorzędnych atakujących, a Jarosz nie zgodził się na niepewne miejsce w wyjściowym składzie...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Edyta

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Edyta »

No, ale to żadna nowość, Rouzier jest po prostu słaby psychicznie co dobitnie pokazały PO i rozgrywki reprezentacyjne, kiedy to po tym jak Francja nie zakwalifikowała się na IO zrobił sobie przerwę i zespół bez niego musiał walczyć o kwalifikacje na ME.
Ajajaj, to dopiero grzech ;) Odpuścił jedyny turniej reprezentacyjny od bodaj 6 lat i to już ma o czymkolwiek świadczyć. Turniej, w którym Francja bez niego w 6 meczach straciła 2 sety, taki to był poziom trudności. Można krytykować czy oceniać, ale niech to nie będą argumenty z ....y
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: KadrO »

lucass90 pisze:
KadrO pisze:
nicram pisze:Jakub Jarosz zamierza wrócić do ojczyzny. Nie doszedł do porozumienia z szefami ZAKS-y, ale ma propozycje z Delecty i Lotosu.

Hmm nie dogadał się z ZAKSA a ma dogadać się z Delectą ??? Strach myśleć jaki kontrakt mu ZAKSA zaproponowała :D
Zaksa najwyraźniej nie zamierza się wzmacniać ;)
A może, wzorem Resovii, Zaksa chciała mieć dwóch równorzędnych atakujących, a Jarosz nie zgodził się na niepewne miejsce w wyjściowym składzie...
To już pieniądze wydane na Jarosza mogliby zainwestować w przyjmującego czy powalczyć o pozostanie Fontelesa :D
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2013/14

Post autor: BadTrue »

Włodarczyk w Skrze...info na Skra.
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: gostek »

Jednak Skra wygrała rywalizację o WW. Dla mnie super, ale dalej czekamy na potwierdzenie Conte... Żeby się tylko nie okazało, że Argentyńczyka nie będzie, a Cupko zostaje. Mam nadzieję, że jednak Cupko out :D, a wtedy ekipa przyjmujących: Conte, Antiga, Włodarczyk i Bąku zapowiada się bardzo ciekawie, jeżeli nie najlepiej na papierze w Pluslidze. No chyba, że Rzeszów postara się o jakiegoś interesującego grajka na przyjęciu, zobaczymy...
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: kader14 »

Tak gra nowy zawodnik SKRY.

http://www.youtube.com/user/WWladeczek1 ... rid&view=0

Ciekawa nazwa profilu:) CHCIAŁO się komuś to robic
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Transfery 2013/14

Post autor: OlaMleko »

A Bińczyk znowu o 20 milionach Resovii...
Ale ogólnie wydźwięk artykułu (o dziwo!) trafny, chociaż mało odkrywczy. Ale jak zobaczyłam w jednym miejscu zbiór siatkarzy, których nie zobaczymy (Bartman, Fonteles, Winiar) to aż mi się przykro zrobiło.
Na razie przyszły sezon nie zapowiada się zbyt ciekawie, ale podejrzewam, że chodzi o zachowanie równowagi we wszechświecie po tych wielu, wielu niespodzeiwanych rozwiązaniach z ubiegłej edycji PlusLigi.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: jinx »

Bińczyk co notkę to dadaje Resovii tych milionów;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: VernonRoche »

jinx pisze:Bińczyk co notkę to dadaje Resovii tych milionów;)
Dziś 20 za rok 40.

Skrzydłowy Skry przyznał, że dostał propozycję nie do odrzucenia, z zarobkami kilkakrotnie wyższymi od polskich

Kilkukrotnie?! 8-) To ile mu zaproponowali? 4mln złotych/ :o ?

Według ostatnich doniesień trzecie w ostatniej Lidze Mistrzów Cuneo praktycznie przestanie istnieć

Trzecie? A nie drugie? I już nie włoski średniak?
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: betkrzys »

No to Skra skompletowala najszybciej skład na nadchodzący sezon, jestem pod wrażeniem zakupów , bezapelacyjnie Skra zrobiła najlepsze zakupy że wszystkich zespołów Plus Ligi, chociaż nie wiadomo co u Zaksa i JW, ale osobiście nie spodziewam sie jakieś bomby transferowej, na papierze skład wygląda świetnie, mam nadzieję że na boisku bedzie tak samo, sezon zweryfikuje wszystko ;)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: compact »

kader14 pisze:Tak gra nowy zawodnik SKRY.

http://www.youtube.com/user/WWladeczek1 ... rid&view=0

Ciekawa nazwa profilu:) CHCIAŁO się komuś to robic
To profil samego Włodarczyka.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Transfery 2013/14

Post autor: majonez »

VernonRoche pisze: Według ostatnich doniesień trzecie w ostatniej Lidze Mistrzów Cuneo praktycznie przestanie istnieć
Trzecie? A nie drugie? I już nie włoski średniak?
Widzisz, widocznie można być włoskim średniakiem i być w FF LM 8-)
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: radosoviak »

betkrzys pisze:No to Skra skompletowala najszybciej skład na nadchodzący sezon, jestem pod wrażeniem zakupów , bezapelacyjnie Skra zrobiła najlepsze zakupy że wszystkich zespołów Plus Ligi, chociaż nie wiadomo co u Zaksa i JW, ale osobiście nie spodziewam sie jakieś bomby transferowej, na papierze skład wygląda świetnie, mam nadzieję że na boisku bedzie tak samo, sezon zweryfikuje wszystko ;)
Jak piszesz że skompletowała to znaczy,że Woicki i Bąkiewicz zostają?
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: compact »

Skra nie ogłosiła jeszcze odejścia Alexa, bo "temat jest trochę skomplikowany". Może jednak będzie wypożyczenie?
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Ted »

betkrzys pisze:No to Skra skompletowala najszybciej skład na nadchodzący sezon, jestem pod wrażeniem zakupów , bezapelacyjnie Skra zrobiła najlepsze zakupy że wszystkich zespołów Plus Ligi,
Chyba ogłasza najszybciej nowe transfery, a to różnica.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: maciek77 »

compact pisze:Skra nie ogłosiła jeszcze odejścia Alexa, bo "temat jest trochę skomplikowany". Może jednak będzie wypożyczenie?
a jemu się nie skończył kontrakt?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: compact »

maciek77 pisze:
compact pisze:Skra nie ogłosiła jeszcze odejścia Alexa, bo "temat jest trochę skomplikowany". Może jednak będzie wypożyczenie?
a jemu się nie skończył kontrakt?
Nie wiem, każdy mówi co innego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”