Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ted »

madlark pisze:Fajny wywiad z Fabianem
http://www.volley24.pl/index.php/inne/p ... estochowie
Co w nim takiego fajnego?
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kuki91 »

Nie rozumiem pytania, bo wywiad faktycznie bardoz fajny.
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grimm »

Ted pisze:
madlark pisze:Fajny wywiad z Fabianem
http://www.volley24.pl/index.php/inne/p ... estochowie
Co w nim takiego fajnego?
Pytania i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lucass90 »

A mnie dziwi brak szacunku Fabiana do swoich byłych pracodawców. Żeby mu się to kiedyś nie odbiło czkawką, gdy pojawią się zawodnicy lepsi od niego...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Aż dziw że dopiero teraz dokopaliście się do tego wywiadu. Fabiana trochę ponosi, oby za pewnością siebie poszedł poziom sportowy.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ted »

Grimm pisze: Pytania i odpowiedzi.
A już się obawiałem, że czcionka i kolorystyka :]
A teraz pozwolę sobie ponowić pytanie do osoby, która zamieściła uprzednio link do wywiadu.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: astronauta »

lucass90 pisze:A mnie dziwi brak szacunku Fabiana do swoich byłych pracodawców. Żeby mu się to kiedyś nie odbiło czkawką, gdy pojawią się zawodnicy lepsi od niego...
Nie widzę tu nigdzie braku szacunku do byłych pracodawców, wywiad szczery i tyle.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Ted pisze: A teraz pozwolę sobie ponowić pytanie do osoby, która zamieściła uprzednio link do wywiadu.
Jeśli uważasz, że nie jest fajny, to chętnie przeczytam dlaczego tak uważasz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
cruelsamoan
Posty: 120
Rejestracja: 3 maja 2009, o 10:30
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: cruelsamoan »

Oj Fabian niezły z Ciebie bajkopisarz. Od osoby blisko związanej z klubem wiem że Azs dużo wcześniej chciał się pozbyć Drzyzgi.Złożyło sie na to kilka elementów : tragiczna sytuacja finansowa a Drzyzga małego kontarktu nie miał , gwiazdorski charakter i słaba dyspozycja sportowa Fabianka.Niestety nie było chętnych na zakup Drzyzgi i odciążenie budżetu Czewy , ale nie ma sie czemu dziwić oceniając jego dyspozycje w tamtym czasie gdy po ME przyjechał z nadwagą na Memoriał Ambroziaka i nie był w stanie wystawić piłki o rozegraniu nie wspominając.
AZS CZESTOCHOWA -
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ted »

madlark pisze:Jeśli uważasz, że nie jest fajny, to chętnie przeczytam dlaczego tak uważasz.
Misiu, obaj wiemy, że jesteś mistrzem odwracania kota ogonem, co właśnie próbujesz zrobić. Nigdzie nie stwierdziłem, że wywiad jest ani fajny, ani średni, ani, że nie jest fajny. Za to Ty stwierdziłeś, że jest fajny, co mnie bardzo zaintrygowało. Dlatego tak uparcie dochodzę "dlaczego"? Wierzę, że ten jeden raz będziesz nieszablonowy, porzucisz na chwilę swoją misję i odpowiesz na zadane wcześniej pytanie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 cze 2013, o 18:51 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Grosze. Gdybym miał pewność, że karnet dostanę, to zapłaciłbym i 500 zł więcej. Niesety jako kupujący karnet po raz pierwszy szanse mam tylko iluzoryczne.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Grosze. Gdybym miał pewność, że karnet dostanę, to zapłaciłbym i 500 zł więcej. Niesety jako kupujący karnet po raz pierwszy szanse mam tylko iluzoryczne.
Myślę, że nie jest aż tak źle. W ub. roku nie sprzedano wszystkich karnetów więc myślę, że spokojnie kupisz. Niestety lokalizacja na hali do najlepszych należeć nie będzie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Zostało około 150 sztuk więc szału nie ma. W każdym razie będę się starał jak tylko mogę. Lokalizacja to nie problem, dla mnie mogłobybyć nawet na kolanach u Swędrowskiego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KChudz »

weary_skier pisze:Zostało około 150 sztuk więc szału nie ma. W każdym razie będę się starał jak tylko mogę. Lokalizacja to nie problem, dla mnie mogłobybyć nawet na kolanach u Swędrowskiego.
Spoko. Pojawią się karnety z odsprzedaży 8-) od kibiców, którzy będą zmieniać swoje miejsca. Takich jest wielu. Na forum Resovii są już posty wspominające o tym.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Streeter »

weary_skier pisze:Zostało około 150 sztuk więc szału nie ma. W każdym razie będę się starał jak tylko mogę. Lokalizacja to nie problem, dla mnie mogłobybyć nawet na kolanach u Swędrowskiego.
Wiesz ile hotek by potem chciało to miejsce od Ciebie odkupić? :]

Co do karnetów to moim zdaniem jest zła proporcja pomiędzy karnetami a biletami. A już najbardziej uciążliwe jest to, że wyprzedadzą cały sektor na karnety, ale zostawią w środku tego sektora dwa miejsca, które można kupić. Skutkuje to tym, że chcąc kupić bilet we wspaniałym systemie internetowym sektor ten widnieje jako wolny, czyli taki, w którym można kupować bilety. Jak już odczekać 6 minut zanim strona się włączy, okazuje się, że w tym sektorze były dwa miejsca, które już zresztą dawno ktoś zajął. Naprawdę nie da się tych karnetów sprzedawać po ludzku, żeby potem te sektory po prostu świeciły na szaro i nie denerwowały przy rezerwacji pojedynczych biletów?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: azsiak88 »

Co do wywiadu. Nie docenia Częstochowy, która dała nieopierzonemu szansę na grę. Pewnie jak podpisywał czteroletni kontrakt to był wniebowzięty. A kontrakt jest po to, żeby go wypełnić.
Życie sportowca jest przewrotne i lepiej nie zostawiać po sobie spalonej ziemi po przejściu do innego klubu. Tyle.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mikser »

azsiak88 pisze: Życie sportowca jest przewrotne i lepiej nie zostawiać po sobie spalonej ziemi po przejściu do innego klubu. Tyle.
Może i chłopak jest utalentowany, ale widzę w nim manierę cwaniactwa...A może to po prostu wysokie poczucie wartości?
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Zaczynamy od Bielska, a potem Radom
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... iala-.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Asta pisze:http://www.youtube.com/watch?v=UEEzukSImGw
Dawid, witamy w RESOVII!
Dobra robota Asta! Jednak ja jako malkontent z urodzenia mam parę wskazówek.
Twoje filmiki są dobre więc fajnie byłoby, gdyby były dłuższe i nie tylko z jednego meczu. Niedługo pewnie będziesz robił Penczewa i w związku z tym, że to przyjmujący fajnie jakbyś dodał jakieś przyjęcia, czy ze dwie fajne obrony.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Streeter pisze:Co do karnetów to moim zdaniem jest zła proporcja pomiędzy karnetami a biletami.
Z każdego punktu widzenia im więcej karnetów tym lepiej - klub ma pewny dochód, na mecze przychodzą stali kibice a nie niedzielni (atmosfera piknikowa).
Oczywiście z punktu widzenia kogoś, kto raz na jakiś czas chcialby pójść na mecz, to jest to spory problem. Ale pamiętam jak za czasów Jordana, na karnet do United Center trzeba było czekać 5 lat. (nie wiem jak jest teraz).
Streeter pisze:A już najbardziej uciążliwe jest to, że wyprzedadzą cały sektor na karnety, ale zostawią w środku tego sektora dwa miejsca, które można kupić. Skutkuje to tym, że chcąc kupić bilet we wspaniałym systemie internetowym sektor ten widnieje jako wolny, czyli taki, w którym można kupować bilety. Jak już odczekać 6 minut zanim strona się włączy, okazuje się, że w tym sektorze były dwa miejsca, które już zresztą dawno ktoś zajął. Naprawdę nie da się tych karnetów sprzedawać po ludzku, żeby potem te sektory po prostu świeciły na szaro i nie denerwowały przy rezerwacji pojedynczych biletów?
Niestety nie da się narzucić, żeby ktoś kupił dane miejsce w sektorze J2. A że często ktoś potrzebuje dwa lub 3 miejsca obok siebie, to pozostają takie pojedyncze enklawy.
A co do rezerwacji i wyścigu za biletami, to jeśli już jest szansa kupienia trzeba od razu uderzać do sektora F, M lub O a nie liczyć na miejsce w D czy J.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Streeter pisze:A już najbardziej uciążliwe jest to, że wyprzedadzą cały sektor na karnety, ale zostawią w środku tego sektora dwa miejsca, które można kupić. Skutkuje to tym, że chcąc kupić bilet we wspaniałym systemie internetowym sektor ten widnieje jako wolny, czyli taki, w którym można kupować bilety. Jak już odczekać 6 minut zanim strona się włączy, okazuje się, że w tym sektorze były dwa miejsca, które już zresztą dawno ktoś zajął. Naprawdę nie da się tych karnetów sprzedawać po ludzku, żeby potem te sektory po prostu świeciły na szaro i nie denerwowały przy rezerwacji pojedynczych biletów?
Te wolne miejsca to przypadek, gdy ktoś zarezerwował karnet, lecz go nie odebrał.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Na turniej Strzelczyka zapraszani byli uczestnicy LM. Ciekaw jestem czy realne jest zaproszenie Biełgorodu z Grozerem czy też Halkbanku z Juantoreną i Kazijskim :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

pewniak pisze:Na turniej Strzelczyka zapraszani byli uczestnicy LM. Ciekaw jestem czy realne jest zaproszenie Biełgorodu z Grozerem czy też Halkbanku z Juantoreną i Kazijskim :)
Nie, bo turnieju nie będzie
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

Peter Veres pisze:Czuję się już naprawdę dobrze, nie narzekam na nic.
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... itych.html

Elegancko.
Idziemy na mistrza.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

kalosz pisze:
Elegancko.
Idziemy na mistrza.
Od kogo Ty się tak tym malkontenctwem zaraziłeś?
Idziemy na Mistrza, PP i Final Four.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”