Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

Brasil pisze:
Mam na mysli zawodnika o podobnej charakterystyce do Akhrema.
Wolałem dopytać, bo Leon przyjmuje lepiej od Achrema, i pewnie lepiej od większości siatkarzy, z jakimi łączona może być Resovia.
Skąd wiesz jak przyjmuje Leon po tak długiej przerwie?
Brasil

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Brasil »

Wiem, jak przyjmował przed przerwą.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

weary_skier pisze: A ten karnet masz?
Nawet gdybym miał, to po ostatniej Twojej fali krytyki mocno bym się zastanawiał(+ostrzeżenie :D ) ;)
Poszukaj na meczach w rejonach sponsorskich.
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2014, o 21:23 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

Brasil pisze:Wiem, jak przyjmował przed przerwą.
W ogóle On chyba trenował z młodą Resovią. Ciekawe jak wyglądało jego przyjęcie. Pisał ktoś o tym?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

madlark pisze: Nawet gdybym miał, to po ostatniej Twojej fali krytyki mocno bym się zastanawiał ;)
Płacę 450 cebulcoinów, to wymagam ;). A tak poważnie to stoję murem za Kowalem, ale jest wiele rzeczy, które mi się nie podobają a rozgoryczenie tym sezonem spowodowało, ze wylazł ze mnie complainaitor.
A Tobie wszystko się podoba? Nie ma powodów do narzekań?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

weary_skier pisze: A Tobie wszystko się podoba? Nie ma powodów do narzekań?
Dla mnie nie ten moment, po sezonie będzie mi łatwiej.
Chociaż, chyba będzie trudno o prostą receptę.
Coś (być może) zawiodło? Wszystko po trochu, niestety.
p.s.
kanap pisze:Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Z ciekawości spytam: skąd wiesz, że ich nie było? :o
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2014, o 21:35 przez madlark, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

kanap pisze:Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Na pierwszym meczu byli, nie wiem jak na drugim. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

kanap pisze:Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Bez złośliwości pytam. Pojawiasz się pod koniec sezonu, kiedy pojawiają się sprawy "transferowe"?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

jinx pisze:
kanap pisze:Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Bez złośliwości pytam. Pojawiasz się pod koniec sezonu, kiedy pojawiają się sprawy "transferowe"?
jinx przecież znasz odpowiedź :D
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

Pawel_RZ pisze:
jinx pisze:
kanap pisze:Dlaczego Kubańczyków Leona i Diaza nie było na trybunach podczas meczu z ZAKSą? Przynoszą pecha? :]
Bez złośliwości pytam. Pojawiasz się pod koniec sezonu, kiedy pojawiają się sprawy "transferowe"?
jinx przecież znasz odpowiedź :D
Się dziwicie chłopaki, kolega siedzi w tematach, ma sprawdzone informacje, to się z nami chce podzielić. :D
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Domyślałem się że ich nie było gdyż kamery polsatu ani razu ich nie pokazywały, gdy byli na meczu z JW to kilkukrotnie znajdowało się dla nich miejsce w przekazie telewizyjnym. Widocznie wtedy byli jakąś atrakcją, teraz już nie są.

Despaigne od 6 marca załapał się w jakimś średniaku z serie A pewnie na dogranie sezonu coś jak starszy z Kovaceviczów. Ciekawe. Przy okazji Osmany Camejo gra w pierwszej szóstce Lokomotivu Novosybirsk czy stoi w kwadracie?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

kanap pisze:Domyślałem się że ich nie było gdyż kamery polsatu ani razu ich nie pokazywały
Przecież mogłeś tu zapytać ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Widzę że niektórzy z Was wierzą w Leona w Sovi.
Owszem była szansa, klub miał czas do połowy marca na podpisanie umowy.
Kwota była wysoka, ale rezygnacja z 3 aktualnie przyjmujących
pozwoliła by na jego kontrakt.Teraz już po zawodach.
Z tego co wiem podpisał kontrakt z czołowym klubem Superligi.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

madlark pisze:Przecież mogłeś tu zapytać ;)
mogłem

Bąkiewicz w artykule swojego autorstwa o przegranej Resovi i braku szans na zwycięstwo: Resovia już wie, że ryzyko nie zawsze popłaca

"kontuzja może zakończyć karierę Alka" - przesada
Bakiewicz chyba nie pamięta o teorii dwóch wyrównanych szóstek w zespole jeszcze aktualnego Mistrza Polski. Achrem jest tylko jeden.
"Nie wierzę, że rzeszowianie są w stanie jeszcze wyeliminować rozpędzoną Zaksę. A gdyby mieli Achrema to byłoby zupełnie inaczej." ciekawe jak zupełnie
qtp pisze:....Z tego co wiem podpisał kontrakt z czołowym klubem Superligi.
Jak podpisał z Zenitem to Anderson będzie wolnym zawodnikiem :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

qtp pisze:Widzę że niektórzy z Was wierzą w Leona w Sovi.
Owszem była szansa, klub miał czas do połowy marca na podpisanie umowy.
Kwota była wysoka, ale rezygnacja z 3 aktualnie przyjmujących
pozwoliła by na jego kontrakt.Teraz już po zawodach.
Z tego co wiem podpisał kontrakt z czołowym klubem Superligi.
Nawet nie chce mi się tego komentować :]
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Abdullo »

weary_skier pisze:
todus pisze: Reasumując:
Środek - według mnie Nowakowski + Perła + Grzyb = najmocniejszy środek w lidze.
Mocno dyskusyjna teoria. A zasadniczo to nie do obrony.

Konarski - młot który ma potężny potencjał, potrzebuje jeszcze wsparcia i prowadzenia
Do czterdziestki. Wtedy będzie gotowy.
todus pisze: No to spójrz na sezon wcześniej co wyprawiał Konarski.

Konarski przed przyjściem do Resovii kopal zagrywką,
Grał to samo co dwa sezony temu. Jak widać za mało na rywalizację z najlepszymi.
A i serwuje względnie tak samo jak w tamtym roku. A nawet chyba lepiej.
Dwa Mistrzostwa Polski, lider po rundzie zasadniczej, do tego Kosa i Nowakowski to pewniacy w kadrze Anastasiego.
Coś jest na rzeczy, przynajmniej do wieczora ;p
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

qtp pisze: Kwota była wysoka, ale rezygnacja z 3 aktualnie przyjmujących
pozwoliła by na jego kontrakt.Teraz już po zawodach.
Ja nigdy nie wierzyłem i jakoś nie dziwię się, że nie podpisano z nim kontraktu. Leon jest wart każdych pieniędzy, ale nie każdy te pieniądze ma. Jeśli klub miałby zrezygnować z Akhrema, Veresa i Penczewa, to ten biznes byłby nieopłacalny. No chyba, że Ci trzej przyjmujący to Lotman, Mika i Buszek. Wtedy trochę szkoda :D.
Abdullo pisze:Dwa Mistrzostwa Polski, lider po rundzie zasadniczej, do tego Kosa i Nowakowski to pewniacy w kadrze Anastasiego.
Coś jest na rzeczy, przynajmniej do wieczora ;p
To na pewno do mnie?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

qtp pisze:Widzę że niektórzy z Was wierzą w Leona w Sovi.
Owszem była szansa, klub miał czas do połowy marca na podpisanie umowy.
Kwota była wysoka, ale rezygnacja z 3 aktualnie przyjmujących
pozwoliła by na jego kontrakt.Teraz już po zawodach.
Z tego co wiem podpisał kontrakt z czołowym klubem Superligi.
A czy przypadkiem karencja nadal nie trwa i nie ma jeszcze możliwości podpisywania jakichkolwiek kontraktów z tym zawodnikiem?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

W tym co napisał qtp może być coś racji. Pamiętam słowa Kowala gdy jeszcze Priddy był na topie. Mówił wtedy, że stać by go nas było gdybyśmy poświęcili paru zawodników. Taka sama sytuacja.
Co do Konarskiego: w cafe futbol trener Lecha powiedział, że jeden zawodnik potrzebuje miesiąc, innych paru a jeszcze jeden całego sezonu aby wejść w dobrą grę. Może tu będzie podobnie, może trzeba dać mu jeszcze szanse. Nie wiem.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Pawel_RZ pisze:W tym co napisał qtp może być coś racji. Pamiętam słowa Kowala gdy jeszcze Priddy był na topie. Mówił wtedy, że stać by go nas było gdybyśmy poświęcili paru zawodników. Taka sama sytuacja.
Co do Konarskiego: w cafe futbol trener Lecha powiedział, że jeden zawodnik potrzebuje miesiąc, innych paru a jeszcze jeden całego sezonu aby wejść w dobrą grę. Może tu będzie podobnie, może trzeba dać mu jeszcze szanse. Nie wiem.
Oczywiście, że trzeba dac mu szansę. Jeśli szukać zmian to jednak za Jochena. Ale nie odpadów z Rosji tylko w ligach niemieckiej, belgijskiej, holenderskiej, francuskiej...
Dawid musi zrozumieć, dokładnie tak samo jak Fabian, że rozwijać sie trzeba cały czas. Bo nie może powiedzieć że nie gra.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

Jochena absolutnie bym nie ruszał. Jak dla mnie jest to bardzo dobry zawodnik i przecież ma dopiero 31 lat.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

O ile wierzę że Fabian jest w stanie osiągnąć wysoki poziom gry o tyle w przypadku Konara kompletnie nie mam takiego przekonania.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

leeon pisze:
Zgadzam się z Tobą. Drzyzga to inwestycja w przyszłość. Powinien być przygotowywany
do roli pierwszego. Konarski za to rokuje. Rokuje tak już z pięć lat. Może koło 40-stki wybuchnie.

*
W sumie to nie jest czas na zajmowanie się transferami. Na to będzie dużo czasu po sezonie.
W piątek mecz o życie. Skra przegrywała 0-2 w zeszłym roku i 0-2 w setach. Potrafiła
wyrównać do 2-2 i wrócić na decydującą batalię do Rzeszowa. Tam też przegrywała 0-2.
I potrafiła wyrównać do tie breaka a tam przegrać tylko o "dwa" punkty. Jeśli Resovia
zagra tak aby wygrać jeden mecz, to potem zostanie już tylko jeden aby wyrównać.
A potem wszystko jest możliwe. Jeśli wygraliby trzy kolejne mecze pod rząd, a ja wierzę,
że są w stanie, to te dwa przegrane nie będą miały absolutnie żadnego znaczenia.
Veres musi zagrać tak jak w II meczu. Albo ciut lepiej. Konarski, Tichacek i Perłowski
muszą serwować tak jak w II meczu. Lotman musi dołożyć to coś co zawsze potrafił
dołożyć od siebie w ważnych meczach. Shops może przypomni sobie jak się gra,
albo Konarski pokaże trochę więcej niż zazwyczaj. A jeśli przegrają po walce to wstydu
nie będzie i mogą wracać z podniesionymi głowami, a potem walczyć o LM.
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2014, o 11:03 przez VernonRoche, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hardy »

powiem Wam tylko że czasem trzeba dać szansę tym których sie posiada. Gdyby w ZAKSie było bogactwo przyjmujących to Kooy pewnie by trafił do kwadratu i nigdy by się nie przełamał.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

VernonRoche pisze:...Konarski za to rokuje. Rokuje tak już z pięć lat. Może koło 40-stki wybuchnie.
Konarski rozegrał dwa bardzo dobre sezonu w Deleckie Bydgoszcz, ładnie jechać po Konarskim poszukaj sobie jednak innego obiektu ten nie jest najlepszym celem do opluwania. Szkoda czasu ale można pokazać np zestawienie Konarski-Wlazy z sezonu 2012/2013, oczywiście nie mam złudzeń że ulubiona "łysa kobyła" w postaci Konara nie zostanie porzucona i wciąż będą po nim jeździć, powodzenia tylko nóg sobie nie połam zeskakując z niej :]
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

kanap pisze:
VernonRoche pisze:...Konarski za to rokuje. Rokuje tak już z pięć lat. Może koło 40-stki wybuchnie.
Konarski rozegrał dwa bardzo dobre sezonu w Deleckie Bydgoszcz, ładnie jechać po Konarskim poszukaj sobie jednak innego obiektu ten nie jest najlepszym celem do opluwania. Szkoda czasu ale można pokazać np zestawienie Konarski-Wlazy z sezonu 2012/2013, oczywiście nie mam złudzeń że ulubiona "łysa kobyła" w postaci Konara nie zostanie porzucona i wciąż będą po nim jeździć, powodzenia tylko nóg sobie nie połam zeskakując z niej :]
Od kiedy konstruktywna krytyka to obrażanie zawodnika? Moim zdaniem Konarski nie rokuje na przyszłość i bardziej nadaje się do drużyn ze środka tabeli niż do zespołu walczącego o MP i w LM.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

kanap pisze: Konarski rozegrał dwa bardzo dobre sezonu w Deleckie Bydgoszcz
Skoro rozegrał dwa bardzo dobre sezony i w tym roku gra tak samo jak w poprzednich,
to wynikałoby z tego, że i w tym gra bardzo dobrze. A tak jego gry nijak nazwać nie można.
Nikt nie twierdzi że gra jakoś szczególnie źle. Po prostu gra za słabo, za przeciętnie.
Każdy zespół z czołówki ma przewagę na tej pozycji. A Resovia stawiając na grę skrzydłami
potrzebuje może bardziej kogoś mocniejszego na ataku niż Dawid. Ale skoro tylko taki był
wybór..to trzeba grać takimi kartami jakie rozdano. Tylko potem nie bądźmy zaskoczeni,
że karta na którą postawiliśmy to zwykły walet i z nią trudno wygrać najważniejsze rozdania.

kanap pisze:Szkoda czasu ale można pokazać np zestawienie Konarski-Wlazy z sezonu 2012/2013
Masz rację szkoda. Po perturbacjach Wlazłego z pozycjami w zeszłym sezonie
porównywanie będzie bezsensowne.
To samo może powiedzieć młody Bułgar.
Raczej tego, że przychodząc do Resovii nie będzie grał w I szóstce mógł się w pełni spodziewać.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: todus »

kanap pisze: Konarski rozegrał dwa bardzo dobre sezonu w Deleckie Bydgoszcz, ładnie jechać po Konarskim poszukaj sobie jednak innego obiektu ten nie jest najlepszym celem do opluwania. Szkoda czasu ale można pokazać np zestawienie Konarski-Wlazy z sezonu 2012/2013, oczywiście nie mam złudzeń że ulubiona "łysa kobyła" w postaci Konara nie zostanie porzucona i wciąż będą po nim jeździć, powodzenia tylko nóg sobie nie połam zeskakując z niej :]
Dokładnie - jadą po tym Konarskim jak po łysej kobyle.

Mam nadzieję że Dawid wyjdzie w 1 szóstce i zamknie co poniektórym jadaczkę
bo go stać na to podobnie jak Veres pokazał na co go stać w 2 meczu półfinałowym.

Co do Drzyzgi - tak chłopak ma potężny potencjał tylko na dzień dzisiejszy
odstaje mocno od Tichacka. Według mnie powinno być jasno powiedziane:
Tichacek to numer 1 a Drzyzga nabiera szlifów przez kolejne 2 lata w fazie grupowej.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Brasil

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Brasil »

Troszkę stary jest Fabian na bawienie się w drugiego sypacza.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”