Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: nicram »

PustynnaBurza pisze:
nicram pisze:Wszystko będzie zależało od tego czy zarząd znów będzie chciał zawojować Europę(F4) jeśli tak to bierzemy Sokołowa, oraz Wiśnię i wraca Buszek żegnamy się z Dawidem, Kosokiem, Grzybem, Veresem. :) A tak całkiem serio to jestem za tym aby powalczyć o Wiśnię, pożegnać się z Kosokiem, Grzybem i Veresem i oczywiście powrót Buszka ;)

a co Sokołow badz inny swietny atakujacy przy odejsciu Veresa Lotmana i dwoch srodkowych nie jest calkiem na serio?!

Nie Sokołow nie jest na serio bo zwyczajnie go w Resovii nie będzie ;) ot takie marzenie ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

Jeszcze raz pochwalę Konarskiego za dzisiejszy mecz. Co prawda nie zmieniłam zdania na temat tego zawodnika, jego umiejętności i potencjału, ale bardzo cieszy mnie, że przyczynił się dzisiaj do awansu Sovii!

W Pencheva wierzyłam od początku, jak weary! I nie zawiódł. Kolejny bardzo dobry mecz Nico.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Taa, wierzyłaś. A czemu się do fanklubu nie zapisałaś, jak była okazja? :D
Teraz to każdy mądry i pisze, że wierzył w Nico. Kibice sukcesu :D

Ja też
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: nicram »

Ktoś wie co to za pan czarnoskóry siedział w loży vipów ???
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

sb.slav pisze:Taa, wierzyłaś. A czemu się do fanklubu nie zapisałaś, jak była okazja? :D
Teraz to każdy mądry i pisze, że wierzył w Nico. Kibice sukcesu :D

Ja też
Bo weary chciał za wpis kasę, a ja jestem biedną studentką. :]
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

nicram pisze:Ktoś wie co to za pan czarnoskóry siedział w loży vipów ???
Pan w brzuszkiem także pewnie Ratusz kogoś gościł z tamtych rejonów ;)
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

sb.slav pisze:Taa, wierzyłaś. A czemu się do fanklubu nie zapisałaś, jak była okazja? :D
Teraz to każdy mądry i pisze, że wierzył w Nico. Kibice sukcesu :D

Ja też
A ja przyznam, że nie wierzyłem :P
Uważałem Pencheva za zawodnika hmmm, jakby to określić, za delikatnego, cichego, może nawet chimerycznego.
Trzeba się do błędu przyznać i w sumie dobrze, to będzie bardzo dobry zawodnik o ile będzie się należycie prowadził i ciężko trenował (w zasadzie to już jest bardzo dobry ale może być znacznie lepszy.

Pomyliłem się także co do Veresa. Byłem przekonany, że to w końcu ten transfer na który w Rzeszowie czekaliśmy po średnio (delikatnie mówiąc) udanych przygodach Cernica i Kovacewica.
Nie mniej Veres jest znacznie bardziej krytykowany niż powinien, nie gra piachu, przyjęcie ma dość poprawne, w ataku nie błyszczy ale to nie jest też aż taka nędza. Po prostu względem niego były ogromne oczekiwania i po części słuszne. PRzyszedł jako gwiazdor, zarabia solidnie.
No ale czy aby na pewno na wszelakiej maści epitety pod swoim adresem zasłużył ? Wg. mnie nie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Przemyslaw pisze: Pomyliłem się także co do Veresa. Byłem przekonany, że to w końcu ten transfer na który w Rzeszowie czekaliśmy po średnio (delikatnie mówiąc) udanych przygodach Cernica i Kovacewica.
Nie mniej Veres jest znacznie bardziej krytykowany niż powinien, nie gra piachu, przyjęcie ma dość poprawne, w ataku nie błyszczy ale to nie jest też aż taka nędza. Po prostu względem niego były ogromne oczekiwania i po części słuszne. PRzyszedł jako gwiazdor, zarabia solidnie.
No ale czy aby na pewno na wszelakiej maści epitety pod swoim adresem zasłużył ? Wg. mnie nie.
Peter szykowany jest na finał ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: todus »

Gratulacje dla Resovii i trenera Kowala - w końcu kawał dobrej roboty taktycznej.

Trochę podał rękę trener Świderski ale to jego debiut - miał prawo do takich błędów.

Główny zarzut na ten sezon - brak silnej zagrywki i za dużo flotowców
pozostaje aktualny. To się musi zmienić !!

PS. Veres wygląda tak jakby już widział że nie będzie kolejnego
roku w Rzeszowie i zwyczajnie sobie olewa robotę.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

można odetchnąć z ulgą.

przyznam się szczerze - nie wierzyłem. po dwóch meczach jeszcze myślałem: "a nuż się uda", ale gdy w trzecim meczu było już 0-2 w plecy, nadzieja znikła. na szczęście zawodnicy walczyli do końca i chwała im za to. gratulacje i podziękowania dla całej drużyny.

generalnie cieszy mnie fakt, że jesteśmy w finale. fajnie, że mamy LM, ale pamiętajmy, że ciągle ratujemy słaby sezon. w LM dostaliśmy w papę, w PP w papę i teraz oczekuję od drużyny mistrzostwa Polski. brak Achrema nie zmienia celu.

według mnie na Skrę musimy wyjść z namiastką silnej zagrywki. niestety czarno widzę nasz serwis, dlatego na dzień dzisiejszy dla mnie faworytem finału będzie Bełchatów.

dwie sprawy na koniec.
- Veres. miałem mnóstwo cierpliwości do Węgra przez cały sezon i jestem w stanie być cierpliwy do końca finałów, ale na dzień dzisiejszy nie widzę George'a Michaela w naszej drużynie w przyszłym sezonie. a i przy okazji - Penczew jest genialny <3
- Konarski. zastanawiałem się cały sezon czym kieruje się Kowal tak uparcie stawiając na Dawida. przypomniał mi się sezon 2011/12 kiedy Grozer był obdarzony podobnym kredytem zaufania od trenera. Grozer kredyt spłacił, Dawid powoli spłaca. oczywiście Konarski nie gra na takim poziomie jak Niemiec, ale od meczów w Kędzierzynie prezentuje się przynajmniej dobrze. oby tak dalej.

:)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Ja nie wiedziałem, że Bednaruk jest takim fanem talentu Konarskiego :)
Jakub Bednaruk ‏@JakubBednaruk 17 godz.
Jak napisałem przed meczem.Wygrała indywidualność . Konar jesteś gość ...oj nie krępuj się...jesteś gość
Niby "specjaliści" tego forum pisali, że Konar już wszystko pokazał i maksa już osiągnął. A ja tylko w tym sezonie widzę poprawę choćby w jednym. Jeszcze kilka miesiecy temu pękał w końcówkach. Od trzech meczy nie pęka!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

A to też prawda :)
Pytanie tylko czy rozpatrywać grę Konarskiego w kontekście całego sezonu czy 3 ostatnich tylko meczów (ale jednak ważnych meczów).
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Lineczka pisze:
sb.slav pisze:Taa, wierzyłaś. A czemu się do fanklubu nie zapisałaś, jak była okazja? :D
Teraz to każdy mądry i pisze, że wierzył w Nico. Kibice sukcesu :D

Ja też
Bo weary chciał za wpis kasę, a ja jestem biedną studentką. :]
Warunki wpisowe były ogólnie znane i dalej są niezmienne.
Należy ugotować gar bigosu dla siatkarza, który jest naszym fanem, lub zaśpiewać ulubioną piosenkę Cara Mikołaja I. Jakby ktoś chciał przećwiczyć to wrzucam linka do oryginału:
http://www.youtube.com/watch?v=B1c-l3WkidE
kalosz pisze: Penczew jest genialny <3
A tak się wszyscy ze mnie śmiali.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Fajnie zobaczyć, że chłopaki chcą grać i walczyć i jestem dumny, że jestem częścią tego zespołu.
wg. mnie fajny wywiad
http://www.s-w-o.pl/paul-lotman-dla-s-w ... o-zespolu/
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Na treningu teamspiryt wyglądał obiecująco
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

madlark pisze:Na treningu teamspiryt wyglądał obiecująco
Ja jestem pełna podziwu dla tego zespołu. Byli już w tym sezonie w tak głębokiej d*** LM, PP, kontuzja Alka i 0-2 w po, że to mogło zakończyć się katastrofą. A tu taki zryw i coś niesamowitego. Może i Skra jest faworytem ale trzymam kciuki za Resovię ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Oglądnąłem sobie powtórkę i jednak rzeczywiście floty Pencheva nie były przyjmowane za dobrze. W pierwszym wrażeniu wydawało mi się, że były lepiej przyjmowane.

Po drugie parafrazując nie lekceważ serca mistrza, powinienem skierować do siebie nie lekceważ a w zasadzie nie niedoceniaj Konarskiego;) Zobaczymy jak się Dawid zaprezentuje w finale. Oby tak jak w ostatnim meczu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Niezależnie od wyniku finałów jak Resovia w przyszłym sezonie nie postawi na Pencheva to będzie wielbłąd.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

leeon pisze:Niezależnie od wyniku finałów jak Resovia w przyszłym sezonie nie postawi na Pencheva to będzie wielbłąd.
Śmiało opisz Twoja całą koncepcję zespołu na przyszły sezon, to będziemy mogli ocenić. Piszesz o 6?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Tak piszę o 6-tce. Jak bedziecie kisić młodego kosztem Veresy czy inny Cerniców to taki talent Wam zwieje.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

leeon pisze:Tak piszę o 6-tce. Jak bedziecie kisić młodego kosztem Veresy czy inny Cerniców to taki talent Wam zwieje.
czyli para Alek+Niko na przyjęciu ma zagwarantować finał LM?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Milten »

Nie, ale para "dla przykladu" (nie brac powaznie) Leon-Niko juz byc moze. Jesli zamierzacie budowac druzyne na final LM wokol Achrema to moze byc trudno.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Jeśli do tego dojdzie mocny atakujący to czemu nie. Poza tym powinniście się skupić na zastępcy Achrema.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

leeon pisze:Jeśli do tego dojdzie mocny atakujący to czemu nie. Poza tym powinniście się skupić na zastępcy Achrema.
czyli kto? Skupiamy się na zatrzymaniu Niko(który ma kontrakt) czy szukamy zastępcy Alka?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Skrzypek »

Jednak nie można wystawić wysokiej Penczevowi wysokiej cenzurki. Moim zdaniem poza trudną zagrywką w 1 secie, w tym tej ostatniej, która moim zdaniem była autowa, nie wniósł zbyt wiele.
Brasil

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Brasil »

Przyjęcie trzymał. A w ataku dostawał więcej piłek niż powinien, nie jego wina. Po drugim secie miał ponad 20, z tego co mówił Swędrowski.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:Jednak nie można wystawić wysokiej Penczevowi wysokiej cenzurki. Moim zdaniem poza trudną zagrywką w 1 secie, w tym tej ostatniej, która moim zdaniem była autowa, nie wniósł zbyt wiele.
Zawsze możesz się cofnąć do poprzedniego meczu ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

Niko nie musicie zatrzymać, raczej należy się skupić nad tym by się nie zaraził. Rośnie Wam nowy Winiar na razie na ławce....

Achrem pewnie będzie długo odpoczywał. Tu jest potrzeba inwestycji. Achrem może do formy nie wrócić (odpukać bo to świetny gracz).
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

madlark pisze:.......czyli para Alek+Niko na przyjęciu ma zagwarantować finał LM?
widać po dzisiejszym meczu, że Penchev nieco sparaliżowany, przyjęcie i atak nie taki jak jeszcze mecze wcześniej, chociaż niektóre zagrywki z wyskoku świetne.
co będzie w Resovi to nie wiadomo, jak będzie przebiegał powrót Achrema to może być bardzo długa droga, kto przyjdzie w miejsce Veresa.
ogólnie nie jestem fanem dużych zmian w zespołach, ale Skra i Resovia tych zmian dokonały sporo i są w finale, to trzeba przyznać, jednak najlepiej utrzymywać drużynę z małymi roszadami, maks przed sezonem 2 zmiany. W Resovii zmieniłbym tylko Węgra, może przydałby się drugi porządny środkowy (Nowakowski jest osamotniony), ale nie widzę w plus lidze Polaka na tej pozycji który mógłby coś wnieść do zespołu, bida. W Skrze szykują się głębsze zmiany, może nawet kolejna rewolucja: ma odejść Zatorski, odejdzie Antiga, Pliński niby też ma się pożegnać, Włodarczyk chcąc grać poszuka sobie słabszego zespołu, nie wiadomo co z Tuią.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: fwasilcz »

Co do Penczeva, to trzeba pamiętać, że on też w kadrze coś tam gra, więc na pewno mu przybędzie ogrania przez wakacje.
Ja bym go trzymał. Tak naprawdę to moim zdaniem drużynę powinno się budować na lojalnych zawodnikach, którzy dobrze czuję się w klubie i wiążą z nim swoją przyszłość, a nie koniecznie na Polakach. To w Polsce działa w przypadku Skry i Wlazłego, Resovii i Akhrema, a we Włoszech np. Zlatanowa i Copry albo Wijsmansa i Cuneo. I okazuje się, że po kilku latach obywatelstwo też przestaje być problemem. Teraz Resovia ma szanse zrobić coś takiego z Penczewem, który już jest dobry, a przecież jeszcze może się rozwinąć. Nie można go tylko posadzić na ławce mimo dobrej formy (nie wiadomo, czy tak by nie było w tym, gdyby Veres nie grał słabo), bo się zniechęci i znajdzie klub, w którym będzie grał.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”