Stroje zespołów w Pluslidze

Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Mateja »

Dzisiaj wieczorem na Łuczniczce mecz o Puchar Prezydenta Bydgoszczy, a i prezentacja drużyny Chemika przed nowym sezonem, w tym właśnie strojów ekipy na najbliższe rozgrywki ;) Żadna rewolucja się nie szykuje i zapewne dużo się one nie zmienią, ale liczę na coś fajnego i schludnego :)
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

Edit
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 15:20 przez Basil, łącznie zmieniany 1 raz.
[edit]
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Mateja »

Basil pisze:@Mateja stroje Bydgoszczan zawsze mi się podobały pewnie dlatego nigdy nie zrobiłem swojej wersji :)
Mi również na ogół przypadały do gustu i myślę, że podtrzymają dobrą formę w tej dziedzinie :D
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

Mateja pisze:
Basil pisze:@Mateja stroje Bydgoszczan zawsze mi się podobały pewnie dlatego nigdy nie zrobiłem swojej wersji :)
Mi również na ogół przypadały do gustu i myślę, że podtrzymają dobrą formę w tej dziedzinie :D
Widzę, że popisałem jakieś głupoty w pracy - miałem na myśli, że ich nie skrytykowałem nigdy bo mi się podobają :)
[edit]
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: PH3N-x »

Bo jeszcze ludzie pomyślą, że jesteś Designinho i zapomniałeś się przelogować. :D
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

tak, jesteś u celu w rozgryzieniu wielkiej intrygi ;) tak serio to SwiftKey zamienił mi w telefonie wtrąciłem na zrobiłem dlatego wyedytowałem bo wyglądało dość dziwnie :D
[edit]
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Zaraz wrzucę Polonię Londyn, pracowało mi się znakomicie bo dostałem właściwie wolną rękę poza tym świetnie rozumieliśmy się z kierownictwem klubu, które było otwarte na moje wszelkie propozycje :) Nowy herb, koszulki i logo staraliśmy się zrobić w miarę możliwości minimalistycznie, mam nadzieję, że chociaż w części się to udało.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 18:09 przez Designinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 18:17 przez Designinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 18:22 przez Designinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Kurczę zapomniałem, że to forum nie formatuje zdjęć... :/ Zaraz poprawię.

Ok poprawione, nie sugerujcie się proszę onetem i pocztą o2 na rękawkach ponieważ znajdują się tam jedynie w poglądowych celach tak aby sprawdzić dodatkowe miejsce reklamowe :)
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Szkoda, że w Częstochowie znowu nie podjęli z tobą współpracy. Podziękowali chociaż?
Źle mnie zrozumiałeś, napisałem, że nie podobają mi się tegoroczne stroje AZS wyłącznie jako kibic bo zeszłoroczne działania zakończyliśmy w bardzo miłej atmosferze i nie mam powodu, żeby się na nich jakoś mścić komentując ich nowe stroje :D
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2014, o 10:27 przez Designinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ddarekk69 »

Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: compact »

Obrazek

A Skra w czymś takim dzisiaj gra, ale to podobno nie jest oficjalny komplet Errea na ten sezon, tylko tak jak rok temu szyte przez V-coś tam na sparingi.
Awatar użytkownika
ProBC
Posty: 36
Rejestracja: 25 maja 2011, o 11:52
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ProBC »

czarne stroje reski skojarzyly mi sie od razu z tym, inspiracja?

Obrazek
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy."
— Salvador Dalí
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Jak już to tradycyjną koszulką rzeszowskich czempionów ;) Chciałem wyraźnie napisać, że Resovia (mówiąc ogólnie) skontaktowała się ze mną w sprawie tej koszulki proponując nawet (!!) ewentualną rekompensatę. Uważam, że jest różnica między plagiatem a histerią a ja przecież nie będę żądał od nikogo pieniędzy i honorów za kilka pasków, na które na dobrą sprawę mogło wpaść kilka osób w tym samym momencie! Chciałbym, żeby wszyscy zawsze podchodzili z taką dbałością do tych spraw jak Resovia, która zachowuje całkowity profesjonalizm!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: compact »

Obrazek
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: lucass90 »

Jak dla mnie, to brzydsze nawet od tych radomskich. Paskudztwo!
AZS CZĘSTOCHOWA!
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: akukuk »

Transfer zmienił dostawcę odzieży klubowej (niestety) i trafiło na firmę Masita. Koszulki najgorsze nie są, jednak trochę takie nijakie. I biorąc pod uwagę, że poprzednie wijmarowskie stroje były świetne, to zmiana wyjątkowo niekorzystna.
Awatar użytkownika
Fradi
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2009, o 13:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa / Budapeszt

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Fradi »

To i ja coś tam od siebie napiszę w temacie koszulkowym.

Resovia - dużych zmian w domowej nie ma, wyjazdowa mi się z AC Milan skojarzyła, ale ogólnie Sovia idzie utartym już szlakiem.

Chemik - na razie opieram się o to jedno forumowe zdjęcie. Jakieś takie oldschoolowe mi się wydają. Coś w stylu koszulek pilkarskiej reprezentacji Chile 1998.

Częstochowa - po zeszłosezonowym misz-maszu poszli w stronę trochę pod Jasną Góra znaną, czyli schludności i prostoty z delikatnymi akademickimi akcentami (chociaż ten AZS, to już akademicki tylko z nazwy). Na plus.

Olsztyn - po wyjątkowo obfitym sezonie reprezentacyjnym przywykłem do tego głośnego kroju kadrowych koszulek, więc podobny układ na koszulkach AZS-u nie spowodował u mnie palpitacji serca. Tym bardziej, że opcja zielono-biała / biało-zielona jest jakaś mniej drastyczne, a nawet całkiem przyjemna.

Trefl - nad morzem znów zaszaleli ze strojem. Intrygujące dla mnie te kleksy. Ogólnie prezentuje się ładnie.

Cuprum - kolejne ze schludnych i porządnych koszulek. Taka trochę spokojniejsza wersja (chociasz związek wyłącznie kolorystyczny) Jastrzębskiego.

Czarni - tu przyznaję, bardziej mi się podobały te w zeszłym sezonie. Jak pierwszy raz zobaczyłem nowe stroje, skojarzyły mi się z Resovią.

Będzina, Skry, Kielc, JW, ZAKS-y, BBTS-u - jeszcze nie widziałem, to i nie mam jak się wypowiedzieć.

I na koniec Warszawa (bo ja już wiem jak wyglądają i tym razem mogę się śmiało podpisać pod projektem i czekam na krytykę tych, którzy je zobaczą dopiero [najpewniej juz przy okazji Memoriału Ambroziaka]) - mi osobiście się podobają, chociaż nie są jakieś niezwykłe. Na pewno lepsze od tego w czym "Inżynierowie" grali przed wakacjami. Bo wówczas trochę się projekt z realizacją rozjechał.
György Grózer, Węgier z niemieckim paszportem - TAK
Georg Grozer, Niemiec węgierskiego pochodzenia - NIE
"Śmiejecie się z komentatorów piłkarskich TVP1. Ale tylko Szaranowicz i Szpakowski poprawnie wypowiadają imię i nazwisko Grózera."
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pk+ »

Czarno-czerwone pasy Resovii wyglądają kozacko, reszta jak dla mnie bez szału.
https://www.youtube.com/watch?v=HPZic_a ... e=youtu.be
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Abdullo »

pk+ pisze:Czarno-czerwone pasy Resovii wyglądają kozacko, reszta jak dla mnie bez szału.
https://www.youtube.com/watch?v=HPZic_a ... e=youtu.be
Ze strony klubu

Koszulka domowa, w której Asseco Resovia zagra w PlusLidze towarzyszy drużynie od mistrzowskiego sezonu 2011/2012. Jej charakterystycznym elementem są biało-czerwone pasy, znak rozpoznawczy rzeszowskiego zespołu. Co roku jednak na koszulce oprócz logotypów sponsorów zmienia się również kilka istotnych szczegółów. Tak jest i tym razem. W porównaniu do zeszłego sezonu na nowych trykotach zmieniona została czcionka
a nazwisko zawodników znalazło się nad numerem. Zmianie uległa również tekstura czerwonych pasów oraz kolory na rękawach.

Całkowitą nowością jest koszulka wyjazdowa. Powstała ona z inicjatywy Klubu Kibica Asseco Resovii. Swoją kolorystyką nawiązuje do pierwotnych barw rzeszowskich Championów, dominują na niej czerwono-czarne pasy. Koszulka ta jest symbolem pamięci o historii klubu, przypomina także o tradycji rzeszowskich pasów.

Obrazek
W Lidze Mistrzów Asseco Resovia wystąpi w koszulkach białych i czerwonych. Od kilku lat nieodłącznym elementem koszulki wyjazdowej był motyw kibiców, którzy są dumą rzeszowskiego klubu. W tym roku występuje on także na koszulce domowej.

Obrazek
Zaprezentowana została także koszulka nowego libero wicemistrzów Polski - Michała Żurka. Koszulka Krzysztofa Ignaczaka pozostaje jeszcze tajemnicą.

Od siebie dodam, iż pierwotnymi barwami Resovii były właśnie czerwono-czarne. Od początku istnienia klubu w 1905 roku. Wtedy drużyna Rzeszowska była nazywana Rzeszowskimi Championami lub właśnie czerwono czarni. Barwy biało - czerwone zostały oficjalnie barwami klubu dopiero w 1911 roku. Fajny gest ze strony klubu iż na 110 lecie klubu, które będzie w następnym roku zrobił koszulkę w historycznych barwach. Koszulkę klub zrobił na prośbę kibiców.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Alfred Tennyson »

Designinho pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jest Moc!! :D
Częstochowa - po zeszłosezonowym misz-maszu poszli w stronę trochę pod Jasną Góra znaną, czyli schludności i prostoty z delikatnymi akademickimi akcentami (chociaż ten AZS, to już akademicki tylko z nazwy). Na plus.
Dla wielu osób w tym dla mnie zeszłosezonowe koszulki Częstochowy były najlepsze w lidze ale wiadomo, że każdy ma trochę inny gust.
Jak dla mnie, to brzydsze nawet od tych radomskich. Paskudztwo!
Koszulki Bydgoszczy są super ale na zjazd KC PZPR z okazji pochodu pierwszomajowego. Jak dla mnie wyglądają jak żywcem wyjęte z jakiegoś zapyziałego demobilu...

Resovia wyjazdowa fajna, domowa to kopia zeszłorocznej a te na LM są słabe :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: sb.slav »

Powiem krótko - nie podobają mi się w ogóle. Ale o gustach się nie dyskutuje.

edit: Stroje Resovii. W zasadzie każda propozycja na ten sezon to "nie moja bajka".
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Alfred Tennyson »

Powiem krótko - nie podobają mi się w ogóle. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Ale które masz na myśli?
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: StanLee »

Bardzo fajne są koszulki Resovii na Ligę Mistrzów.
Awatar użytkownika
Red John
Posty: 56
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 18:50
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Red John »

Co ważne, jest dużo lepsza czcionka, która w poprzednich latach była bardzo przeciętna, np. 7 wyglądała jak 1; tył też jest lepszy ze względu na umiejscowienie nazwiska, no i to nazwisko nie wygląda jak etykietka na piwie. Zmian dużych nie ma, bo jak wiadomo, że jak są pasy, to nie ma wielu kombinacji. Na plus wyjazdowa koszulka.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Jest Moc!! :D
Dzięki!

Ja jestem zdania, że wiele z tych koszulek w tym te Resovii wyglądałoby dużo lepiej gdyby były lepiej skrojone. Firma Vigo ma jakiś niezrozumiały dla mnie problem z porządnym wykonaniem rękawków, które po pierwsze są odstające (cała reszta koszulki jest przylegająca) a po drugie już drugi rok z rzędu powtarza się datalne wykonanie tego wykończenia na rękawku. Patent ten po raz pierwszy wykorzystała firma Nike dla swojej linii koszulek chyba z 2011 roku i wykończenie miało "dopinać" rękawek do ręki natomiast Vigo próbuje to naśladować z tym, że robi to tak niedokładnie, że wykończenie o którym mowa przebiega w poprzek rękawka i kończy się na fragmencie torsu...

tutaj widać o co mi chodzi:

Obrazek
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Odp: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: PabloFX »

Abdullo pisze:
pk+ pisze:Czarno-czerwone pasy Resovii wyglądają kozacko, reszta jak dla mnie bez szału.
https://www.youtube.com/watch?v=HPZic_a ... e=youtu.be


Obrazek
W Lidze Mistrzów Asseco Resovia wystąpi w koszulkach białych i czerwonych. Od kilku lat nieodłącznym elementem koszulki wyjazdowej był motyw kibiców, którzy są dumą rzeszowskiego klubu. W tym roku występuje on także na koszulce domowej.
Taki mały offtop: ale Alkowi lewa łydka spadła, jeszcze troche poczekamy na niego aż wróci. Niby w wywiadach mowi się że koniec wrzesnia to normalne treningi ale w przypadku ACLa zielone swiatlo jest z reguly wtedy jak umiesnienie rehabilitowanej nogi nie odstaje od drugiej.

A stroje wyjazdowe bardzo ładne ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: lucass90 »

Zakładanie czarnych skarpetek do krótkich spodenek powinno być karane finansowo.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”