WKS Czarni Radom

dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

Ma ważny ( podpisał w tamtym roku na 2 lub 3 lata )
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: maniek009 »

Witam czy ktoś wie gdzie zagra w przyszłym sezonie Józek Piovarci i Kuba Radomski?
dia30
Posty: 260
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dia30 »

w polibudzie na przyjeciu zostal tylko szalpuk (+doszedl sliwka) wiec moze radomski zawita w stolicy
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: lipton »

Radom potwierdzony w PW.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

http://www.radom.sport.pl/sport-radom/5 ... 3.html?i=7
Jesli Pliński ma 204 cm to te 215 cm Ratajczaka wydaje się zaniżone.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: fibus »

weary_skier pisze:http://www.radom.sport.pl/sport-radom/5 ... 3.html?i=7
Jesli Pliński ma 204 cm to te 215 cm Ratajczaka wydaje się zaniżone.
Podejrzewam że młodsi (Ratajczak i Bołądź) mogli sobie zrobić lekkie jaja stajac na palcach:) A Ratajczak to straszny wieżowiec no ale tutaj to wyszedł na jakiegoś 220.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: qtp »

No ciekawe, Bołądź miał przed sezonem wpisane chyba 202cm, a tu wygląda na 206/7.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: compact »

Może jeszcze rośnie, Muzaj podobno dobił do 2.10
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Basil »

Muzaj dobił do 210 cm? On miał zawsze niesamowity zasięg to jaki ma teraz? Tak w ogóle to czy tylko mi Maciek pod wieloma względami przypomina pewnego Szweda na ataku? ;)
[edit]
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skra_7 »

Co robi Andrzej Piaseczny w składzie Czarnych Radom ?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: compact »

Skra ma Chajzera, nie mogli być gorsi. :) Z radomskiego pochodzi.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skrzypek »

Basil pisze:Muzaj dobił do 210 cm? On miał zawsze niesamowity zasięg to jaki ma teraz? Tak w ogóle to czy tylko mi Maciek pod wieloma względami przypomina pewnego Szweda na ataku? ;)
Na razie nie przypomina, bo praktycznie nie było szans, żeby go obserwować. Miałem nadzieją, że dostanie szanse w Lidze Europejskiej, ale z niezrozumiałych powodów siedział na ławce lub na trybunach albo w ogóle nie mieścił się w składzie. Co ciekawe, kiedy tylko pojawiał się na parkiecie, grał dobrze.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: compact »

Miał jakiś drobny uraz podczas drugiej części LE.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skrzypek »

compact pisze:Miał jakiś drobny uraz podczas drugiej części LE.
Tak, ale w dalszej części LE. Na początku nie było żadnych problemów, a mimo to nie grał.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: qtp »

Był Bołądź i Kaczyński którzy rozegrali dobre sezony, oni na gre nie zasłużyli?
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skra_7 »

qtp pisze:Był Bołądź i Kaczyński którzy rozegrali dobre sezony, oni na gre nie zasłużyli?
Oczywiście, że zasłużyli tylko powiedz mi czy Muzaj nie zasłużył. Poza tym nie wiem czemu został wybrany kapitanem skoro i tak nie grał a większość spotkań przesiedział na trybunach. Ale taka była wizja Kowala. Tak samo zresztą trzeba było ogrywać Żurka kosztem Kowalskiego.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: qtp »

Nie zasłużył, bo cały rok nie grał. Rozumiał bym pretensje gdyby na ataku byli jacyś leszcze od których Muzaj jest dwie klasy lepszy, ale nic takiego nie miało miejsca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: compact »

Nie żeby mnie to jakoś ruszało, że akurat Muzaj nie grał, ale "lepszość" czy "gorszość" zawodników w paru przypadkach nie miała znaczenia dla Kowala.

Ale to, że wziął Muzaja do kadry po straconym sezonie, się chwali. A czy grał to kwestia wtórna, bo niewiele mniej potrzebuje zwykłego treningu w grupie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skrzypek »

qtp pisze:Był Bołądź i Kaczyński którzy rozegrali dobre sezony, oni na gre nie zasłużyli?
Przepraszam, ale kadra B to nie miejsce, aby kogokolwiek nagradzać. Tam powinni trafiać ludzie, którzy mają szansę zasilić szeregi pierwszej reprezentacji. U Michała Kaczyńskiego nie dostrzegam potencjału, jaki mógłby pozwolić mu na taki awans. Nie mówię tego, bo np. nie lubię tego gracza. Jest wręcz odwrotnie. Znamy się od kilku lat, a nawet graliśmy razem w pewnym okresie, wiec radzę nie szukać innych powodów niż te sportowe, którymi mógłbym się kierować.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: qtp »

Ty potencjału nie widzisz, Kowal widocznie widział. Zresztą tak jak pisze, na chwile obecną Muzaj nie dał żadnych podstaw żeby w siatkówce seniorskiej stawiać go nad Kaczyńskiego.
A kadra owszem jest(powinna być) formą nagrody dla zawodnika za udany sezon ligowy.
Matius

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Matius »

I tak Kowal wykonał ukłon w stronę Muzaja powołując go po straconym sezonie, tego np. nie zrobił z Marcinem Januszem. A swoją wyższość trzeba zwyczajnie pokazać na treningach i pracą. To jest odniesienie do kadry seniorów, gdzie ci najlepsi w danym momencie i najlepiej pracujący zostali powołani i dostawali szansę w meczach. Skutkowało to sukcesem i osobistym podniesieniem umiejętności danych zawodników. Nie zrozumcie mnie źle bo lubię Muzaja i jest on niezwykle perspektywiczny ale tacy nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieję. Bołądź z Kaczyńskim wykorzystali swoje szansę, oby Maciej również pokazał pracą, że warto na niego stawiać to na pewno dostanie powołanie i dostanie szansę na grę. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Basil »

Trzeba było od razu pisać, że taki Michał Filip znalazł się w tej kadrze bo prezentował się lepiej od Muzaja czy Łapszyńskiego. Co prawda w tej zbieraninie był najsłabszym grajkiem ale co tam - trener obserwuje treningi i wyciąga wnioski.
[edit]
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

To Filip gral na tej samej pozycji co Muzaj, ze piszesz tak jakby rywalizowali o miejsce w skladzie?
Mnie Filip jest obojetny, denerwuje mnie ten drugoligowy grajek co nawet raz nie wszedl na boisko i szkoda Lapy. I oczywiscie ogrywanie Zurka wk… No nepotyzm w czystej postaci. Ale Boladz temu nie winny i gral niezle. Fajnie ulozony, widac reke Prygla.
I oby eksplodowal w tym sezonie bo jest potrzeba…. Czego i Muzajowi zycze.

A w tym sezonie i Lapa i Filip pograja w jednej lidze. Podobnie jak Szalpuk i Szymura. I zobaczymy kto da rade a kto nie.
Moze sie mylilismy i Filip odpali? :D ;) . i znowu jak po Mice trzeba bedzie posypywac glowe popiolem :]

Ale temat jest o Czarnych. Wiec apeluje o skonczenie wojenki Skra/reszta swiata;
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 20:52 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: WKS Czarni Radom

Post autor: Basil »

kanimo pisze:To Filip gral na tej samej pozycji co Muzaj, ze piszesz tak jakby rywalizowali o miejsce w skladzie?
Mnie Filip jest obojetny, denerwuje mnie ten drugoligowy grajek co nawet raz nie wszedl na boisko i szkoda Lapy. I oczywiscie ogrywanie Zurka wk… No nepotyzm w czystej postaci. Ale Boladz temu nie winny i gral niezle. Fajnie ulozony, widac reke Prygla.
I oby eksplodowal w tym sezonie bo jest potrzeba…. Czego i Muzajowi zycze.

A w tym sezonie i Lapa i Filip pograja w jednej lidze. Podobnie jak Szalpuk i Szymura. I zobaczymy kto da rade a kto nie.

Ale temat jest o Czarnych. Wiec apeluje o skonczenie wojenki Skra/reszta swiata;
Nie, Filip gra na tej samej pozycji co Łapszyński, który mimo dobrych występów w I lidze nie został w ogóle powołany. To był komentarz odnośnie całej rzekomo sprawiedliwej koncepcji doboru zawodników u Kowala.
[edit]
Matius

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Matius »

Basil pisze:Trzeba było od razu pisać, że taki Michał Filip znalazł się w tej kadrze bo prezentował się lepiej od Muzaja czy Łapszyńskiego. Co prawda w tej zbieraninie był najsłabszym grajkiem ale co tam - trener obserwuje treningi i wyciąga wnioski.

Nie, Filip gra na tej samej pozycji co Łapszyński, który mimo dobrych występów w I lidze nie został w ogóle powołany. To był komentarz odnośnie całej rzekomo sprawiedliwej koncepcji doboru zawodników u Kowala.
A czy pisałem coś o Filipie? Czy o ogólnej sprawiedliwości selekcji? Bo źle mnie zrozumiałeś, również jestem zdania, że selekcja była nieodpowiednia. Ale w swoim wcześniejszym poście miałem na myśli pozycje atakującego gdzie akurat wszyscy powołani byli najlepszym wyborem i tam swoje szansę dostali prawdopodobnie ci najlepsi na dany moment. No chyba, że specjalnie Kowal pomijał Muzaja, którego podejrzewam nawet szefostwo powinno forsować do gry ale jednak być może z powodu kontuzji lub słabszej dyspozycji nie grał.
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dedkam »

A co jest z Mikko Oivanenem, że nie grał w pierwszej kolejce?
Na zawsze Resovia
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

Coś ma ze szczęką albo twarzą ale już w tym tygodniu trenuje . Ponoć miał grać w masce ale nie jestem tego pewien .
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dedkam »

Czyli można się spodziewać że już bedzie grał. Dzięki za info
Na zawsze Resovia
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Przeglądając video z treningów oraz przecieki kibiców czarnych, w meczu z treflem Mikko może wyjść w pierwszej szóstce. Jak myślicie lepiej poradzi sobie od bołiego?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: sb.slav »

kanimo pisze:I zobaczymy kto da rade a kto nie. Moze sie mylilismy i Filip odpali? :D ;) . i znowu jak po Mice trzeba bedzie posypywac glowe popiolem :]
:) Filip daje radę, trza sypać popiół i chórem proszę "przepraszam Andrzeju Kowalu, widziałeś więcej na treningach, niż my w telewizorni". Tak jak z Antigą, który odczepił Kurka od kadry, widząc na treningach jego formę.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”