Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: michaek »

Jolly pisze:Nie wiem o co tu chodzi. Podkarpackie niby takie biedne, karnety 450-550 a ludzie się o nie zabijają. Szkoda że w innych miastach nie ma takiego szału na punkcie siatkówki.
Tyle, że w Rzeszowie ceny rosły stopniowo, a dodatkowo klub wprowadził chociażby możliwość zakupu karnetu na kredyt (we współpracy w PBS). Poza tym biedny jak biedny, bardziej byłbym skłonny do stwierdzenia, że mocno rozwarstwiony i na siatkówce świetnie to widać.
Prezes Grodecki zagrał ryzykownie, bo rynek nie lubi takich ruchów. Sam jestem ciekawy jaki będzie wynik, choć obstawiam, że każdy ponarzeka, paru się oburzy i powie, że nie kupi, ale finalnie sprzeda się tyle co w tamtym sezonie. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Jolly pisze: Nie jest problemem przez wakacje zarobić 500 zł studencie także bez przesady. To i tak wychodzi mniej niż bilety na wszystkie mecze.
Dokładnie. To raptem jakiś tydzień pracy dorywczej. Nie chcę się wywyższać, ale biorąc pod uwagę mój trud jaki włożyłem w zakup karnetu na RR to różnica 200 zł to dla mnie niepoważna sprawa.
No, ale nie każdy klub ma najlepszych kibiców na świecie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: biker74 »

Widać czytają w JW forum, pojawiła się informacja na stronie klubowej o sprzedaży karnetów.

http://www.jastrzebskiwegiel.pl/karnety ... ,1179.html

Czy jest spore zainteresowanie to się przekonamy za 1 - 2 miesiące, jakie i ile zostało karnetów niesprzedanych.
Sporo miejsc na hali rozdysponowano między vipów, więc w cenie karnetu pewnie dorzucamy się do nich.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: astronauta »

W momencie rozpoczęcia sprzedaży, do kasy, która mieściła się w oficjalnym sklepie Jastrzębskiego Węgla, ustawiła się spora kolejka.
Ja tam na zdjęciu tej kolejki nie widzę, chyba, że to ci, którzy stali ostatni :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: madlark »

wszystkie mecze Młodej Ligi, II ligi oraz spotkania we wszystkich rozgrywkach młodzieżowych z udziałem drużyn z Akademii Talentów.
to te mecze są u Was biletowane? :o
szkoda, że nie napisali iż w ramach karnetu toaleta jest bezpłatna :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: biker74 »

Pan w żółtej koszulce wygląda na stacza kolejkowego, on pewnie pojawił się o 12 godzinie.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: astronauta »

madlark pisze:
wszystkie mecze Młodej Ligi, II ligi oraz spotkania we wszystkich rozgrywkach młodzieżowych z udziałem drużyn z Akademii Talentów.
to te mecze są u Was biletowane? :o
szkoda, że nie napisali iż w ramach karnetu toaleta jest bezpłatna :D
Oczywiście, że nie są (przynajmniej na razie :D ). Gdy kilka razy byłem na meczach ML, która, nawiasem mówiąc gra w kurniku, wolnego miejsca było tyle, ile za komuny na półkach w spożywczym.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: Jolly »

michaek pisze:
Jolly pisze:Nie wiem o co tu chodzi. Podkarpackie niby takie biedne, karnety 450-550 a ludzie się o nie zabijają. Szkoda że w innych miastach nie ma takiego szału na punkcie siatkówki.
Tyle, że w Rzeszowie ceny rosły stopniowo, a dodatkowo klub wprowadził chociażby możliwość zakupu karnetu na kredyt (we współpracy w PBS). Poza tym biedny jak biedny, bardziej byłbym skłonny do stwierdzenia, że mocno rozwarstwiony i na siatkówce świetnie to widać.
Prezes Grodecki zagrał ryzykownie, bo rynek nie lubi takich ruchów. Sam jestem ciekawy jaki będzie wynik, choć obstawiam, że każdy ponarzeka, paru się oburzy i powie, że nie kupi, ale finalnie sprzeda się tyle co w tamtym sezonie. ;)

A czy karnety JW obowiązują tez na Ligę Mistrzów? Bo np Resovii już nie, karnetowicze mają tylko prawo pierwokupu ale dodatkowo murza płacić.

Jeszcze ciekawostka w Rzeszowie jest Loża Vip w której miejsce kosztuje 2 500 zł(miejsc jest ok 30) Galeria Vip 1500 zł ( miejsc ok 60), pokoje Vip ( 5 osobowy - 5tys. zł, 2 os. 2500 zł) i nigdzie już w tym momencie się nie dostaniesz.

Swoją drogą można sobie policzyć jaką kasę klub zbija na wejściówkach.
_David_
Posty: 111
Rejestracja: 28 lut 2014, o 18:34
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: _David_ »

Karnety są na PP, PlusLigę i Ligę Mistrzów, więc mamy komplet imprez ;)


I tak najlepszy był poniedziałek gdzie szło tylko i wyłącznie WYMIENIĆ swój karnet kupując NOWY. Nie szło kupić nowych miejsc ani nic bo sprzedaż zaczęła się we wtorek, a rano godzinę przed otwarciem robiła się kolejka :] Moja dziewczyna podsumowała to tylko, że "Polacy kochają kolejki" i nawet jak nie muszą, to i tak postoją sobie :D


Ps Ceny biletów po 30zł, oprócz wielkiej czwórki. Cena wtedy 40zł
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: sb.slav »

Nie tylko Grodecki przegina z cenami. Resovia też się popisuje, i zupełnie nie na miejscu jest w w tym wypadku szydzenie z płatnej toalety gdzieś tam, bo ceny biletów na Resovię też wzrosły skokowo, np. ulgowy z 15 na 25 złotych. I jeszcze karta kibica, żeby ten beznadziejny bilet kupić. Ja bojkotuję.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: Pawel_RZ »

No tak, powinny być za pinć złoty. Chce się oglądać siatkówkę na wysokim poziomie i z solidnymi graczami to trzeba bulić.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: Wess »

Pawel_RZ pisze:No tak, powinny być za pinć złoty. Chce się oglądać siatkówkę na wysokim poziomie i z solidnymi graczami to trzeba bulić.
Dokladnie. Gwiazdy to chca, a za bilet placic juz nie.

i z ciekawosci sie spytam jak wyglada frekwencja na zespolach z dolnej polki? Sa komplety?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: sb.slav »

Skra też ma gwiazdy, a utrzymuje 15 zeta za ulgowy. Zresztą już bez przesady z tymi gwiazdami, za Grozera, Czernicza, Millara ceny potrafiły być niższe.

Zwyczajnie klub doszedł do wniosku, że przy takim popycie dlaczego by nie zedrzeć z kibiców więcej, zapłacą? Bo przecież klub ze sprzedaży biletów się nie utrzymuje, albo stanowi to nikły procent.

A ZAKSA i JW to już w ogóle w porównaniu do Asseco filantropi i kibice mają raj ;)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: Pawel_RZ »

sb.slav pisze:Skra też ma gwiazdy, a utrzymuje 15 zeta za ulgowy. Zresztą już bez przesady z tymi gwiazdami, za Grozera, Czernicza, Millara ceny potrafiły być niższe.

Zwyczajnie klub doszedł do wniosku, że przy takim popycie dlaczego by nie zedrzeć z kibiców więcej, zapłacą? Bo przecież klub ze sprzedaży biletów się nie utrzymuje, albo stanowi to nikły procent.
Dokładnie!
Poza tym w Rzeszowie to jest tak: ogromny popyt na siatkówkę, średnia hala, fajny zespół który z każdym rokiem jest coraz bardziej popularny. Cena skacze, nie kupisz Ty, kupi kto inny.
Gdybyśmy np. mieli halę jak w Gdańsku, to co innego ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: weary_skier »

sb.slav pisze:
Bo przecież klub ze sprzedaży biletów się nie utrzymuje, albo stanowi to nikły procent.
3000x450= 1 350 000 zł z samych karnetów. Z tego nikłego procentu masz Penczewa, Buszka i jakiegoś Dryję.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: compact »

BTW, Piechocki ostatnio mówił, że żeby zarobić na dniu meczowym w Atlas Arenie trzeba sprzedać 80% biletów.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: pewniak »

sb.slav pisze:Nie tylko Grodecki przegina z cenami. Resovia też się popisuje, i zupełnie nie na miejscu jest w w tym wypadku szydzenie z płatnej toalety gdzieś tam, bo ceny biletów na Resovię też wzrosły skokowo, np. ulgowy z 15 na 25 złotych. I jeszcze karta kibica, żeby ten beznadziejny bilet kupić. Ja bojkotuję.
Oj już tak nie płacz. Dobry produkt kosztuje. Resovia dobrym zarządzaniem klubu wyrobiła sobie markę, która ma wysoką wartość więc ceny poszły w górę.
Developres powinien wpuszczać prawie za darmo żeby przyciągnąć kibiców, a Resovia może sobie podnosić ceny bo chętni się znajdą.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: Jolly »

Ceny w porównaniu z zeszłym sezonem na Resovię się przecież nie zmieniły. Taka sama cena była biletów jak i karnetów. Były karty kibica i rozróżnienie pomiędzy meczami z słabszymi i mocniejszymi przeciwnikami.

Jak do hali Podpromie na taki Będzin czy Bielsko sprzedane są wszystkie bilety choć potem w hali jest ok 4tys. kibiców bo karnetowcy odpuszczają to czemu się dziwicie? Za miejsce karnetowicza i tak mają zapłacone a biletów jest ok 800 (ok 3300 podobno jest karnetów). Nie wiem ile jeszcze tych krzeseł jest dostawionych po bokach boiska ale na Jastrzębiu było chyba z 200 jak nie więcej. Tak działa rynek popyt przewyższa podaż więc szuka się ceny równowagi.

Zauważcie że w Kędzierzynie nie było pełnej hali na meczu z Resovią. Skra mimo, że jest mistrzem też na nadmiar kibiców nie narzeka. Tylko w tym Rzeszowie jest jakiś klimat inny i ludzi ciągnie strasznie na Podpromie ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: VernonRoche »

weary_skier pisze:
sb.slav pisze:
Bo przecież klub ze sprzedaży biletów się nie utrzymuje, albo stanowi to nikły procent.
3000x450= 1 350 000 zł z samych karnetów. Z tego nikłego procentu masz Penczewa, Buszka i jakiegoś Dryję.
Z samych karnetów. Plus Bilety na mecze, na mecze Lm. Uzbiera się ze dwa miliony. To pewnie ze 20% budżetu.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: KadrO »

VernonRoche pisze:
weary_skier pisze:
sb.slav pisze:
Bo przecież klub ze sprzedaży biletów się nie utrzymuje, albo stanowi to nikły procent.
3000x450= 1 350 000 zł z samych karnetów. Z tego nikłego procentu masz Penczewa, Buszka i jakiegoś Dryję.
Z samych karnetów. Plus Bilety na mecze, na mecze Lm. Uzbiera się ze dwa miliony. To pewnie ze 20% budżetu.
A uwzględnił ktoś koszty za halę? ;) Czy tak na poważnie myślicie, że to się wlicza tak solidnie w budżet?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: pewniak »

KadrO pisze:A uwzględnił ktoś koszty za halę? ;) Czy tak na poważnie myślicie, że to się wlicza tak solidnie w budżet?
A rozumiesz definicję budżetu? Koszt hali jest jednym z kosztów utrzymania drużyny, takim jak przejazdy na mecz czy kontrakty zawodników.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Przecież miasto jest sponsorem Resovii poprzez oddanie hali do użytkowania. Nie sądzę, żeby koszty związane z przygotowaniem obiektu czy też wynajęciem ochrony były na tyle znaczące, żeby włączyć je do dyskusji.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: compact »

Jak klub ma halę za dobre słowo, to git. Wynajęcie Atlas Areny kosztuje 50 000, ale dalej nie wiem skąd taki próg opłacalności podany przez Piechockiego, bo coś mi się to nie kalkuluje.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Przecież miasto jest sponsorem Resovii poprzez oddanie hali do użytkowania. Nie sądzę, żeby koszty związane z przygotowaniem obiektu czy też wynajęciem ochrony były na tyle znaczące, żeby włączyć je do dyskusji.
Sponsorowanie polega na tym, że miasto płaci klubowi a potem klub płaci za halę. Barteru nie ma. Zatem to też się wlicza do budżetu klubu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Zasadniczo nie wiem po co te machloje, bo nieodpłatne udostępnienie też wliczałoby się. Pewnie przy takim rozwiązaniu łatwiej o wycenę. W każdym razie można przyjąć, że klub ma halę za darmo.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: StanLee »

compact pisze:Jak klub ma halę za dobre słowo, to git. Wynajęcie Atlas Areny kosztuje 50 000, ale dalej nie wiem skąd taki próg opłacalności podany przez Piechockiego, bo coś mi się to nie kalkuluje.
Może Magiera taki drogi? Nie wiem, kto Wasze mecze obsługuje, sorry...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: compact »

No Magiera jest na LM, ale ile on weźmie z 5 czy 10 kafli. W abonamencie. Chociaż teraz to SPIKER MISTRZÓW ŚWIATA.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: StanLee »

compact pisze:Chociaż teraz to SPIKER MISTRZÓW ŚWIATA.
This.

25 złotych to jak dla mnie lajtowa cena. Znaczy się jakbym był jakimś januszokibicem, to swobodnie bym kupował.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: weary_skier »

A jak studentem śmieszkiem to już nie? Argentyńczyków, których można pooglądać na żywo masz całkiem blisko.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
bartek_em
Posty: 178
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Ceny Karnetów na sezon 2013/2014

Post autor: bartek_em »

Ja się wypowiem co sądze o cenach biletów karnetów w Jastrzebiu.

Co do karnetów. Zgoda 500zł to jest za dużo jak na nasze realia. Ale dlaczego jakoś mało kto zauważyłem , że przecież można kupić też i za 300zł jak to było rok temu, tyle ze w gorszym miejscu( co nie znaczy złym) ? Nie rozumiem tego podejścia.. Do tego za te 300zł wchodzi sie na każdy jaki będzie grany u siebie. To tak jeszcze o karnetach..

CO do biletów. Ceny na zwykły mecz to 30zł bez możliwości ulg. na Reske Skre i Zakse po 40 a na LM po 50 !!!. Czyli mamy sytuacje ze na mistrza Bułgarii bilet jest droższy niż na mecz ze Skrą. A 30zł na mecz z kielcami bedzinem czy inną częstochową.. I nie ma co się dziwić ze hala świeci pustkami. Prezes kiedyś się wypowiadał ze się obawia frekwencji na spotkaniach ze słabszymi rywalami.. I nic nie zrobił z cenami biletów... Na takie mecze powinny być cenny maks 20zł a ulgowe po 10 zł. Oczywiście jeżeli chce się zapełnić hale.. Rozróżnienie od rangi meczu rozumiem powinno być.. można nawet przełknąć to ze na lepszy rywali jest za te 40zł.. Bo raczej można się spodziewać ze będą chętni by wejść na taki mecz.. Ale gdy ich nie ma na meczach niższej rangi to rozsadek podpowiada aby obniżyć ceny biletów..
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”