Relacje TV z meczów PlusLigi

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pk+ »

Ron Swanson pisze:
Edyta pisze:Ja piszę o Ipli. Skoro jeszcze niedawno można było pokazywać tam mecze to pewnie dalej by można było, tylko potrzeba chęci.
No i właśnie dlatego wszyscy dedukują, że umowa jest źle skonstruowana. Polsat musiał ocenić, że mu się to nie opłaca. I trudno mieć o to do nich pretensje. To związek powinien tak skonstruować umowę, by troszczyć się o popularyzację dyscypliny a nie o kasę filantropa.
Umowa nie jest przecież sztywna, tylko strony negocjują... Lata działania związku spowodowały że Polsat rozdaje karty, Polsat jest stroną dominującą, związek może sobie chcieć. Mleko się rozlało już dawno temu, teraz zbieramy owoce wcześniejszej bezmyślności.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Ron Swanson »

Ale z tego co rozumiem obecna umowa między PZPS a Polsatem na transmisje niedługo się kończy i dobrzy by było, by nowa została skonstruowana tak jak należy.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

Edyta pisze:Nie ma to jak widzieć nie dalej niż czubek własnego nosa. Transmisje są kierowane nie tylko do takich jak ty, czyli niezainteresowanych. Ilu kibiców, tyle gustów i opcji kibicowania. Dla ciebie liczy się Resovia i hity, dla mnie może się liczyć obejrzenie jak sobie radzi Gruszka w nowej roli, Krzysiek w nowym klubie, czy Śliwka w Pluslidze. A przede wszystkim dla każdego klubu liczy się, ile razy jest pokazywany w tv, dla jego kibiców także.
Nie ma to jak hipokryzja. Nie chce mi się nawet dalej ciągnąć tego wątku, każdy może przeczytać twój post powyżej o zaksie i olsztynie i wyciagnąć wnioski.
lucass90 pisze:
Edyta pisze:Nie ma to jak widzieć nie dalej niż czubek własnego nosa. Transmisje są kierowane nie tylko do takich jak ty, czyli niezainteresowanych. Ilu kibiców, tyle gustów i opcji kibicowania. Dla ciebie liczy się Resovia i hity, dla mnie może się liczyć obejrzenie jak sobie radzi Gruszka w nowej roli, Krzysiek w nowym klubie, czy Śliwka w Pluslidze. A przede wszystkim dla każdego klubu liczy się, ile razy jest pokazywany w tv, dla jego kibiców także.
Później jeszcze tacy wybredni wypowiadają się na temat zawodników, których nie oglądają, bo ci nie grają w Skrze, Resovii, czy Jastrzębiu.
I to niby do mnie po stwierdzeniu, że dzisiejszy hit sobie darowałem? Nigdy nie widziałem Gonzaleza, Ferensa czy Staszewskiego, tak. Jakoś nie miałem ochoty oglądać ich dzisiaj po prostu i mam nadzieję, że zbyt dużo takich meczów nie będzie.
majonez pisze:
niepoinformowany pisze:
majonez pisze:Myślę, że jednak da się to lepiej rozplanować. Może zamiast meczu mocarza ze słabszą drużyną lepiej pokazać dwie drużyny na tym samym poziomie?
No to konkrety: jaki mecz za jaki, bo tak to każdy może sobie pisać.

Mam nadzieję, że wszyscy narzekacze z radością teraz oglądają "hit" dziś serwowany. Ja jednak nie oglądam.
Nie oglądaj, ja z wielką chęcią oglądałam. Nie każdy czeka tylko na mecze Skry czy Resovii, inne drużyny też są ciekawe o ile nie ciekawsze, a liga nie kończy się na "Wielkiej czwórce".
Prosze bardzo..
Ósma kolejka, zamiast meczu AZS PW-JW chętniej obejrzałabym mecz Będzina z Czestochową, w dziewiątej zamiast meczu Transfer-Skra mecz ZAKSY z Politechnika, gdzie Wilki Bednaruka mogą powalczyć, albo mecz Częstochowy i BBTSu. Dziesiąta kolejka: zamiast meczu Resovii z Transferem dać mecz Olsztyn-PW. W jedenastej ograniczyć transmisje drużyny z Gdańska i zamiast dać ten zespół w meczu z Sovią, to transmisja z innego meczu, a tutaj jest spory wybór: Czarni-Olsztyn, AZS PW-Będzin, BBTS-Lubin. Aż tak trudno? Myślę, że chętnych do obejrzenia tych meczów by nie brakowało.
No to nie oglądaj meczów wielkiej czwórki, nikt ci nie każe. Ja oglądam z wielką chęcią.

No, w sumie spodziewałem się takiej wyliczanki. PW- JW ble (nie chcesz Śliwki obejrzeć?), ale już z ZAKSĄ tak, byle ponarzekać i pozmieniać. Lotos - Resovia, na to spuszczę zasłonę milczenia i nie ma tu znaczenia że jestem za Resovią (podobnie chętnie obejrzę ich ze Skrą i JW). Jedynie co do Bydgoszczy bym mógł się zgodzić że coś mogło być inaczej, ale reszta to narzekanie jako sztuka dla sztuki. O tym, że 2 transmisje na kolejkę to śmiech na sali pisano nie raz, nie będę się więc teraz rozpisywał na ten temat. Ale jak mam do wyboru taki hit jak dzisiejszy, to wolę sobie rozplanować dzień jakoś inaczej i obejrzeć coś innego a z siatkówki np. Serie A (tak jak dzisiaj Perugia - Trento).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Edyta

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Edyta »

Nie ma to jak hipokryzja. Nie chce mi się nawet dalej ciągnąć tego wątku, każdy może przeczytać twój post powyżej o zaksie i olsztynie i wyciagnąć wnioski.
Że jako kibic tych ekip jestem zniesmaczona ich grą, nie znaczy, że mam teraz zapomnieć o ich istnieniu. Zresztą nie pisałam o sobie tylko przede wszystkim o znaczeniu transmisji dla klubów. Wystarczy wybierać transmisje z głową, a nie jednostronne pojedynki lepszych ekip z outsiderami. Dlatego majonez woli mecz PW z Zaksą, a nie z JW.
Nigdy nie widziałem Gonzaleza, Ferensa czy Staszewskiego, tak. Jakoś nie miałem ochoty oglądać ich dzisiaj po prostu i mam nadzieję, że zbyt dużo takich meczów nie będzie.
To skąd wiesz, że mecz nie był wart oglądania? Może w ogóle wywalmy kilka zespołów z ligi i delektujmy się meczami wielkiej (i jedynej) czwórki. Że ciebie inne ekipy nie interesują, nie znaczy, że innych też. Ja tam klapek na oczach nie mam i jak tylko czas pozwala to oglądam co można. To poszerza horyzonty i wiedzę o lidze, uwierz. Co więcej, każdy klub ma swoich kibiców i im też coś się należy. Jeśli ktoś ogląda mecze na tej zasadzie co filmy - tylko głośne hity, to jego sprawa. Problemu by nie było, gdyby dać ludziom wybór, jak w Serie A.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: StanLee »

Wydaje mi się, że ciężko byłoby rozplanować transmisje tak, żeby wszystkim pasowało, bo na jakiej zasadzie. Oczywiście problem jest wiadomy, i Edyta go regularnie porusza od kilku dni. Trudno się nie zgodzić.

Mogę tylko dodać, że w moim postrzeganiu sportu raczej nie ma miejsca na sentymenty i w tym kontekście do każdych rozgrywek siatkarskich podchodzę z podobnym dystansem, a wolę te, które stoją na wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym. Sorry, ale przez takie skąpstwo w transmisjach Plusliga jest po prostu mniej interesującą ligą niż Serie A, która transmituje wszystkie mecze, lub Superliga, która ma transmisje z 4-5 spotkań na kolejkę (prawdopodobieństwo braku transmisji interesującego mnie meczu jest minimalne). Domyślam się, że nie ma wielu takich osób, bo jednak większość użytkowników tutaj swoje zainteresowanie rozgrywki warunkuje zainteresowaniem poczynaniami swoich ulubionych zespołów - nie oceniam, niekiedy zazdroszczę, ale muszę napisać, że może to będzie bardzo banalne, ale ta różnica w odbiorze ligi jest gigantyczna.

Jak siadam do oglądania Serie A, to oglądnę sobie w sobotę bardzo ciekawą Ravennę, w niedzielę włączę sobie na seta Modenę i Padwę, widzę, że Quiroga gra dno, jego zespół jest słabiutki, a Modena ich rozjedzie, więc idę na Sandera i jego Weronę, oglądam dwa sety, mecz się kończy 3-0, więc potem włączę spotkanie Trentino z Perugią, i prawie od początku oglądam kolejne już spotkanie w weekend. Albo wracam wcześniej do domu w środę, włączam bardzo ciekawy mecz Nowosybirska z Kemerowem i jednym okiem patrze na Biełgorod, potem oglądam spotkanie Dynama Moskwa z Dynamem Krasnodar, ale nie do końca mi się podoba, więc zaczynam Zenit z Fakiełem.

A jak chcę pooglądać Plusligę? Włączam mecz Zaksa-JW, i jak mi się nie podoba poziom, to mogę przełączyć na Miodowe Lata. Ew. czekać na pasjonujący pojedynek Bielska z jakimś Effectorem.
Edyta

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Edyta »

może to będzie bardzo banalne, ale ta różnica w odbiorze ligi jest gigantyczna.
Ale odchodzi ci cała emocjonalna strona związana z odbiorem sportu. Chyba że ci to nie przeszkadza. Ja na tyle lubię siatkówkę, że też oglądam co można, ale wiem jak bardzo się różni odbiór bez emocji z emocjonalnym zaangażowaniem. Porównałabym to do innej sfery życia, ale nieletni też tu są, więc sobie daruję :)

Ja oglądam trochę inaczej, bo kiedy skaczę po transmisjach to w końcu niczego porządnie nie zobaczę i niewiele mi się zatrzymuje w głowie. Choć nie zawsze tak się da. Jak jest turniej, np. mś, gdzie ważne są konkretne rozstrzygnięcia, wtedy pilnuję wszystkiego naraz, żeby śledzić rozwój wydarzeń i sprawdzać wynik. Ale jak mam się delektować czystą siatkówką to wolę oglądać jeden, góra dwa mecze naraz. Bo mnie fascynuje dynamika meczu. Każdy mecz, set ma swoją historię, dlatego lubię śledzić od początku do końca. Ciężko się wczuć jak się skacze po kanałach i ogląda tylko fragmenty. I ciężko wyciągnąć prawidłowe wnioski. Trafiasz na kilka dobrych lub złych akcji zespołu lub zawodnika, ale nie ogarniasz całości. Nie rozumiesz sypacza, bo daje trzy piłki pod rząd gościowi, który żadnej nie kończy, ale nie widziałeś, że wcześniej skończył mu pięć. Albo krytykujesz zawodnika, który rzekomo wymięka, bo dostał czapę w ważnej kontrze, ale nie wiesz że wcześniej był nie do zatrzymania i blok skakał do niego już w ciemno. Do tego cała sfera psychologiczna, dynamika zmiennych nastrojów po jednej i drugiej stronie siatki. Nie da się tego wyłapać oglądając fragmentami. W siatkówce jest mnóstwo niuansów, a mecz to balansowanie na cienkiej linie.
Ale odbiegłam od tematu. Krótko mówiąc, dajmy każdemu wybór co i jak chce oglądać, bo dwa mecze z kolejki to obciach w lidze mistrzów świata :P

Swoją drogą jak czytam to forum to tak sobie myślę - ile meczów w tygodniu oglądają "eksperci" Polsatu. Powinni zaliczać więcej niż StanLee i mieć w małym paluszku wszystko co było do obejrzenia w Europie, Brazylii i Azji. A oni? Stawiam, że widzą to co akurat sami komentowali, w niedzielę wieczorem sprawdzą resztę wyników +ligi, a w maju nauczą się nazw mistrzów paru najważniejszych lig. Przykre, ale raczej prawdziwe.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Abdullo »

Eksperci Polsatu to mają wszystko.. gdzieś głęboko.
W sumie to macie rację. Polsat zawala. Powinien transmitować wszystko to każdy znalazł by coś dla siebie. I każdy byłby zadowolony.
Oczywiście Polsat poda swój tradycyjny argument, jak przy MŚ iż transmisja kosztuje ileś tam tys i ich nie stać na transmisję każdego meczu. Ale to raczej taka gadka szmatka. Myślę iz koszt transmisji całej kolejki to koszt produkcji jednego z odcinków tańca z gwiazdami. Ale każda stacja ma swoje priorytety.
Zresztą myślę iż pieniądze z TV to nie jest jakiś istotny punkt w budżecie klubu. Polsat płaci każdemu niezależnie od liczby transmisji.
Ale nowa umowa jest przygotowywana i może będą większe pieniądze do wzięcia i lepszy podział praw, zwłaszcza do meczów z których nie ma transmisji. Koniec z zasadą my dla Polsatu wszystko a on niewiele. I w dodatku uniemożliwia czegoś na własną rękę np. Transmisję internetową. Przy obecnym stanie techniki większość klubów była by w stanie zrobić własny stream.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

StanLee pisze:Jak siadam do oglądania Serie A, to oglądnę sobie w sobotę bardzo ciekawą Ravennę, w niedzielę włączę sobie na seta Modenę i Padwę, widzę, że Quiroga gra dno, jego zespół jest słabiutki, a Modena ich rozjedzie, więc idę na Sandera i jego Weronę, oglądam dwa sety, mecz się kończy 3-0, więc potem włączę spotkanie Trentino z Perugią, i prawie od początku oglądam kolejne już spotkanie w weekend. Albo wracam wcześniej do domu w środę, włączam bardzo ciekawy mecz Nowosybirska z Kemerowem i jednym okiem patrze na Biełgorod, potem oglądam spotkanie Dynama Moskwa z Dynamem Krasnodar, ale nie do końca mi się podoba, więc zaczynam Zenit z Fakiełem.
Szczerze podziwiam i zastanawiam się, skąd Kolega ma na to czas i siły ?
Grać mogłem do upadłego, oglądać już nie. Bywają momenty, że postanowię coś obejrzeć, po czym mam tego dość po jednym secie, w szczególności transmiosji z lig zagranicznych jesli już zdarzy się akurat na coś trafić. I dlatego czasami rozumiem komentatorów ...
Dobrze, że jest to forum, na które można wpaść i dowiedzieć się od zorientowanych, co dzieje się w świecie. ;)
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: jinx »

Stan jest studentem. Wszystko wyjaśnia:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

To, że nie skusiłem się na wczorajszy hit nie oznacza, że "mam klapki na oczach" i "inne drużyny mnie nie interesują". Tak ciężko zrozumieć, że po prostu ten mecz mnie nie interesował? Zamiast bawić się w mistrza dedukcji i jakieś insynuacje stosować w pouczającym tonie. Jeszcze może mi wypisz, których zawodników znam, a których nie, na pewno +10 do szacunku uzyskasz. Tak w ogóle dzięki za rady co jest ciekawe i warte oglądania, ale o tym to sam zdecyduję jeśli pozwolisz.

No tak, ZAKSA vs Politechnika to mega wyrównany mecz, a spotkanie tych drugich z JW to będzie ścięcie. To może idź do lotto obstaw numerki, skoro taka pewność. Równie dobrze ten pierwszy mecz może skończyć się 3-0 a drugi w tie-breaku. Ale to wróżenie, w które nie mam zamiaru się bawić, a na moment planowania transmisji zdecydowanie ciekawiej zapowiada się mecz z JW.

Narzekać to można na liczbę transmisji bo ta jest kompromitująca, a nie na wybór transmisji bo ten jest w miarę dobry i logiczny.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Jolly »

O kilku już lat niektóre kluby walczą o transmisje internetowe i dalej Polsat i PZPS mają to gdzieś... niestety
Edyta

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Edyta »

@niepoinformowany, sam przybierasz niegrzeczny i protekcjonalny ton, to się nie dziw, że ktoś ci odpowiada podobnie. Zresztą sama treść twoich wypowiedzi aż się o to prosi :)
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: majonez »

niepoinformowany pisze: No to nie oglądaj meczów wielkiej czwórki, nikt ci nie każe. Ja oglądam z wielką chęcią.

No, w sumie spodziewałem się takiej wyliczanki. PW- JW ble (nie chcesz Śliwki obejrzeć?), ale już z ZAKSĄ tak, byle ponarzekać i pozmieniać. Lotos - Resovia, na to spuszczę zasłonę milczenia i nie ma tu znaczenia że jestem za Resovią (podobnie chętnie obejrzę ich ze Skrą i JW). Jedynie co do Bydgoszczy bym mógł się zgodzić że coś mogło być inaczej, ale reszta to narzekanie jako sztuka dla sztuki. O tym, że 2 transmisje na kolejkę to śmiech na sali pisano nie raz, nie będę się więc teraz rozpisywał na ten temat. Ale jak mam do wyboru taki hit jak dzisiejszy, to wolę sobie rozplanować dzień jakoś inaczej i obejrzeć coś innego a z siatkówki np. Serie A (tak jak dzisiaj Perugia - Trento).
A gdzie widzisz moje słowa, że mecze wielkiej czwórki mnie nie interesują? Nie nadinterpretuj. Po prostu nie na tych drużynach się PlusLiga kończy.
Chciałeś konkretne przykłady a teraz, że spodziewałeś się takiej wyliczanki.. To się zdecyduj, bo jedno przeczy drugiemu.
Patrząc na obecny poziom ZAKSY chyba oczywiste jest, że można obstawiać, że ten mecz będzie bardziej zacięty niż ten z JW. Tak odchodząc od tematu, to grę Śliwki tak czy siak mam okazję oglądać regularnie, a że raczej w tej rundzie nie uda mi się ich obejrzeć w tv, skoro 2/2 transmisje są z Warszawy..
Dla Ciebie jest to narzekanie a dla mnie fakt, że to sie dało lepiej rozplanować, wystarczy tylko chcieć. A to, co Polsat robi nawet nie da się nazwać planowaniem.
Tak ciężko zrozumieć, że po prostu ten mecz mnie nie interesował?

to w takim razie jakie mecze Cię interesują?
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Wess »

Dla wiekszosci ekspertow na tym forum licza sie tylko mecze wielkiej czworki. A reszte zespolow oceniaja na bazie statystyk, a statystyki to mozna sobie w d.... wsadzic do miarodajnej oceny.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Gdyby zasady były zdrowe to ilości meczy poszczególnych drużyn powinny być mniej więcej odzwierciedleniem tabeli z roku poprzedniego dla wszystkich ekip. Ale ponieważ to Polsat jest panem i władcą to nie dość że jest mało transmisji, to wybierane są te, które dają większą oglądalność (teoretycznie).
O ile mecze między najlepszymi drużynami powinny stać na dobrym poziomie i wybór tych meczy nie powinien budzić zastrzeżeń, to pokazywanie Skry i Resovii z beniaminkami jest bezsensem.
Mecz jest ciekawy wtedy gdy grają drużyny o zbliżonym poziomie. Więc ciekawszym powinien być mecz Olsztyna z Warszawą niż Resovii z Efectorem.
Ale pamiętajmy, że to tylko Polsat.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Abdullo »

Tradycja meczy Mistrzów z beniaminkami jest długa. Odkąd pamiętam tak było. Nawet pierwszy mecz Resovii w PlusLidze był z Jastrzębiem czyli Mistrzem. Oczywiście zawsze kończy się to podobnie i emocji raczej nie ma bo mecze są dość jednostronne. Ale tak otwarcie jest i wg mnie Ok.
Co do wyboru meczów do transmisji to moim zdaniem Skra i Resovia ma optymalne mecze. Polsat wytypował sobie najlepszą 4 i pokazuje mecze między nimi. Czyli pojedynki Skry, Resovii, Gdańska i Bydgoszczy we wzajemnych potyczkach są w komplecie.
Po paru kolejkach wydawało się iż to Radom będzie 4 do brydża, ale przez głupie porażki wyleciał chyba z grona faworytów.
ZAKsa to obecnie walczy sama ze sobą niż o jakieś wyższe cele. Jastrzębie tez nie zachwyca póki co.
Ps. Nie ma transmisji Kielc z Resovią.
jerry_a_
Posty: 21
Rejestracja: 3 cze 2014, o 10:16
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: jerry_a_ »

a ja tak z ciekawości sprawdziłem sobie jakie mecze będą na żywo do końca 1 rundy.
29 październik Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
8 listopada AZS Politechnika Warszawska-Jastrzębski Węgiel
8 listopada BBTS Bielsko Biała - Lotos Trefl Gdańsk
12 listopada Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
15 listopada Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz
16 listopada PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk
21 listopada BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin
22 listopada Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
26 listopada Jastrzębski Węgiel- Lotos Trefl Gdańsk
28 listopada Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom
30 listopada PGE Skra Bełchatów -Asseco Resovia Rzeszów
większość meczów to Skra , Resovia , Lotos ,JW , Bydgoszcz chociaż ,jest wyjątek mecz BBTS Bielsko Biała - Cuprum Lubin :)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Mateusz1993 »

Jakby ktoś miał jakiś namiar na mecz Czarni- Skra. Bo chciałem, sobie obejrzeć powtórkę (bo na żywo oglądać nie miałem jak-trening).
Po MŚ polsat dalej żenuje kibiców!!! Dziś była powtórka od 14 na ps i nie dość, że puścili godzinę później to pokazali pierwszego i 5 seta :x Po co komu więcej, kończ waść wstydu oszczędź. Fakt to jest norma, bo nawet jak zaczną pokazywać punktualnie to i tak puszczą ze 30 min reklam i meczu prawie nic jakoś canal plus potrafi pokazywać powtórki. Ale polsat nie.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Na ipli jest
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

No i zamiast hitu Lotos Gdańsk vs Resovia Rzeszów mamy Kielce z ZAKSą. Brak słów...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: SerCos »

Już nawet hiszpańska ma streamy ze wszystkich spotkań męskich i żeńskich :o
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Nie mają filantropów to tak jest ;)
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Ron Swanson »

niepoinformowany pisze:No i zamiast hitu Lotos Gdańsk vs Resovia Rzeszów mamy Kielce z ZAKSą. Brak słów...
Ta... Właśnie sobie sprawdziłem co zamierzają transmitować. Warto do tego dodać, że zamiast Bydgoszcza (jak mówią niektórzy członkowie partii rządzącej...) z Jastrzębiem mamy jeszcze Bielsko z Lubinem. Brawo! :(
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pawel_RZ »

niepoinformowany pisze:No i zamiast hitu Lotos Gdańsk vs Resovia Rzeszów mamy Kielce z ZAKSą. Brak słów...
Mecz został przełożony dlatego nie ma transmisji.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Dlaczego polsat transmituje Kielce zamiast Gdańsk-Rzeszów?! Jakie ma dla nich ma znaczenie zmiana hali?
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: d12343 »

Wydaje mi się, że problemem jest nie tyle zmiana hali, co zmiana terminu - z polsatowskiej pory 14:45 w sobotę na (jeśli chodzi o weekendy mocno nietypową) 18:00 dzień później.

Nie śledzę ramówki sportowych Polsatów zbyt dokładnie, ale może ktoś lepiej poinformowany orientuje się, jaka dyscyplina rządzi w Polsatach w weekendowe wczesne wieczory. Ręczna?
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Różnie jest. Ręczna, kosz, F1, czasami boks, liga Holenderska w noge
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Koso »

Akurat w czasie Lotosu z Resovią w niedzielę pokazywana jest PGNiG Superliga, więc nie mogliby pokazać Plus Ligi, ponieważ w weekendy też musi być transmisja z ręcznej.
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: banro9 »

Gdzie najszybciej mozna przeczytać plan transmisji na następny miesiąc?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Koso pisze:Akurat w czasie Lotosu z Resovią w niedzielę pokazywana jest PGNiG Superliga, więc nie mogliby pokazać Plus Ligi, ponieważ w weekendy też musi być transmisja z ręcznej.
Bo polsat ma tylko jedna antene sportową
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”