Skra Bełchatów

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Chyba Edyta pytała się, dlaczego Marechala nie było na meczu w Austrii - nic mu nie jest, dostał krótkie wolne, chyba 2 dni, i poleciał do Francji. Conte po meczu też nie wrócil do Polski, tylko obrał kurs na Italię.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

W końcu Facu dostał wolne. Uriarte też powinien odpocząć. Wiadomo coś compact o ich umowach? Szkoda że Basil już się nie udziela, miał sporą wiedzę w temacie.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Nieoficjalnie są przedłużeni do 2016 oboje. Facundo ostatnio na twitterze pisał na pytanie czy zostaje w Polsce, że bardzo by chciał czy jakoś tak. Ja bym dała odpocząć Nico Uriarte teraz z Będzinem. Nawet jak nie ma zaufania do Muzaja to Aleksa z Mariuszem mają wytrenowane fajne szybkie piłki. A tak z obserwacji treningowych jakby nie było komu atakować z prawej. Można postawić Lisinaca na skrzydle. Poradzi sobie świetnie nawet ze słabszych piłek.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mateusz1993 »

Mówię nie będę zaśmiecał tematu o LM bo już dawno dyskusja o meczu Skry z Innsbruckiem się zakończyła. Pozwolę sobie zacytować kilka fragmentów:
Lucarelli pisze:Z Włodarczyka zrobił ciekawy w miare stabilny we wszystkich elementach gracz
compact pisze:
kanimo pisze: Co do Wlodarczyka to mam mieszane odczucia?. W ataku tak sobie, niby w przyjeciu lepiej niz bylismy przyzwyczajeni ale przeciwnik nie powalal. Jak dla mnie facet stanal w rozwoju.
Przyjęcie poprawił i blok.
Coś w tym chyba jest skoro dostrzega to kilka osób. Też mam takie wrażenie, że Wojtek się trochę rozwija, staje się stabilny i można na niego liczyć, co chyba najbardziej pozytywne widać gołym okiem lepsze przyjęcie. A w ostatnim meczu widać było, że nawet będąc w pierwszej linii i przyjmując obok Conte brał to przyjęcie na siebie gdy leciało między dwóch. Może nie gra jakoś dużo, ale Falasca daje mu pograć i widać, że Wojtek się odwdzięcza bo nie zawodzi. Fajna sprawa, bo był to już gracz trochę skreślany. Choć zdanie mam jednoznaczne, mimo, że widać, że w dobrym klubie jest (nie gra dużo) ale robi postępy, to jak chce czegoś więcej to po sezonie musi się ruszyć do jakiegoś trochę słabszego klubu gdzie pogra regularnie.

Co do samej Skry, wygrywają wygrywają i nie zanosi się by miało się to zmienić. Conte imponuje cały czas. Podobnie jak Lisinac, jak dla mnie numer jeden na tej pozycji w lidze, szkoda, że limity trochę mu nie pozwalają grać tyle ile powinien (przynajmniej takie jest moje zdanie). Uriarte o nim już tyle, zostało powiedziane, że nie ma co się powtarzać.
Wie ktoś jak to jest z tymi Argentyńczykami zostają czy też nie? Bo widzę to ostatnio modne pytanie i nikt dokładnie nie wie- niby było, coś że przedłużali? Czy mieli przedłużyć, jak Skra chce ich utrzymać to niech to robią jak najszybciej, bo tacy gracze podnoszą nam poziom ligi do góry i szkoda byłoby ich u nas nie móc oglądać ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Mateusz1993 pisze:...mam takie wrażenie, że Wojtek się trochę rozwija, staje się stabilny i można na niego liczyć, co chyba najbardziej pozytywne widać gołym okiem lepsze przyjęcie. A w ostatnim meczu widać było, że nawet będąc w pierwszej linii i przyjmując obok Conte brał to przyjęcie na siebie gdy leciało między dwóch. Może nie gra jakoś dużo, ale Falasca daje mu pograć i widać, że Wojtek się odwdzięcza bo nie zawodzi. Fajna sprawa, bo był to już gracz trochę skreślany.
Dobrze, że się rozwija, bo ma bardzo dobre warunki fizyczne i motoryczne. Szkoda, by stał się drugim Radomskim. Sam jeszcze niedawno myślałem o Wojtku, że nic z niego nie będzie, że "zgnije" na ławce, ale widać, że chłopak jest ambitny i pracuje nad sobą. Oby tak dalej.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

To co z Będzinem wyjdziemy składem z Wojtkiem i Marechalem. A generalnie chciałbym zobaczyć w składzie wyjściowym Piechockiego, Marechala, Włodarczyka, Muzaja, Brdovicia, Kłosa i Lisinaca nawet jakby miało iść w meczu jak po grudzie. Winiar, Wlazły, Conte i Uriarte na ławeczkę.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Wczoraj Uriarte grał w drugiej szóstce, także pewnie z Serbem na rozegraniu wyjdzie Falasca.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

No i super :)
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Marcy$ »

Mar1977 pisze:To co z Będzinem wyjdziemy składem z Wojtkiem i Marechalem. A generalnie chciałbym zobaczyć w składzie wyjściowym Piechockiego, Marechala, Włodarczyka, Muzaja, Brdovicia, Kłosa i Lisinaca nawet jakby miało iść w meczu jak po grudzie. Winiar, Wlazły, Conte i Uriarte na ławeczkę.
Wszystko fajnie, ale zostawiłbym Wlazłego - musi być ktoś taki na wszelki wypadek. Za dużo zmian to też ryzyko.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Podejrzewam, że Maciek o wiele lepiej rozumie się z Aleksą niż z Nicolasem. Więc jestem dziwnie spokojny o tą parę w sobotnim meczu. Maciek nie nadąża za piłami od Uriarte i potrzebuje chyba lekko podwieszonych i wyższych piłek niż TGV jakie suną do Mario a Serb to potrafi. Zobaczymy w sobotę jak to będzie wychodzić.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Wszystko świetnie, tylko w myśl zasady biednemu to i wiatr oczy Muzaj nie jest w pełnej dyspozycji i nie wiadomo czy jutro zagra
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Co mu znowu jest ??
timothee
Posty: 21
Rejestracja: 8 sie 2012, o 11:43
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: timothee »

Jiroux pisze:Wszystko świetnie, tylko w myśl zasady biednemu to i wiatr oczy Muzaj nie jest w pełnej dyspozycji i nie wiadomo czy jutro zagra
Właśnie, co jest z Muzajem?
Marcy$ pisze:
Mar1977 pisze:To co z Będzinem wyjdziemy składem z Wojtkiem i Marechalem. A generalnie chciałbym zobaczyć w składzie wyjściowym Piechockiego, Marechala, Włodarczyka, Muzaja, Brdovicia, Kłosa i Lisinaca nawet jakby miało iść w meczu jak po grudzie. Winiar, Wlazły, Conte i Uriarte na ławeczkę.
Wszystko fajnie, ale zostawiłbym Wlazłego - musi być ktoś taki na wszelki wypadek. Za dużo zmian to też ryzyko.
Racja, też jestem za tym, żeby nie wymieniać Wlazłego na Muzaja. Muzaj jeszcze ma za małe doświadczenie i to widać.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Plecy tak dla odmiany. Nie wiem nic więcej, a tym bardziej nie wiem jak wypadły wczorajsze konsultacje medyczne w Łodzi. Niestety. Prawdopodobnie jakichkolwiek szczegółów dowiem się dopiero jutro przed meczem.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Dziękuję bardzo za informację :)
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Ciekawe czy trenejro wyjdzie składem rezerwowym ?? Szczerze to zaryzykowałbym ponownie. Dwóch takich meczy pod rząd nie można zagrać. A dla drugiego garnituru będzie to super okazja do rehabilitacji i do udowodnienia, że potrafią grać na dobrym poziomie.
laki
Posty: 57
Rejestracja: 1 paź 2014, o 10:33
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: laki »

Falasca wystawiając ponownie rezerwy na mecz ligowy przed meczem w LM popełniłby błąd nie dając lepszym zawodnikom wejść w cykl meczy.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

No tak bo w LM gramy z takimi mocarzami, że strach się bać. :D
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: timshel »

Wlazły z Lubinem raczej nie zagra, problemy z kręgosłupem tym razem.
Learn to love the process.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

No to szykuje się ciekawy mecz. Ciekawe czy N.Uriarte odzyska zaufanie do M.Muzaja po Będzinie
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiak88 »

Jiroux pisze:No to szykuje się ciekawy mecz. Ciekawe czy N.Uriarte odzyska zaufanie do M.Muzaja po Będzinie
A będzie miał inne wyjście?
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Jak widać miał. N.Marechal na ataku poradził sobie dobrze
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Lucarelli »

Mam dwa pytania:
1) Czy problemy Wlazłego są poważne?
2) Dlaczego Winiarski gra tak mało (pomijają początek ze względu na kontuzję)?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Wlazły już lekko odbijał na treningach w tym tygodniu, raczej na pewno będzie w 12 w weekend.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Joker »

compact pisze:Wlazły już lekko odbijał na treningach w tym tygodniu, raczej na pewno będzie w 12 w weekend.
No właśnie raczej nie będzie. Podobno ma wrócić do gry dopiero po świętach, tak było w jakimś artykule Bińczyka na sport.pl
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: FLPman »

Jest szansa, że Wlazły zagra w meczu z JW? Jak poważna jest ta jego kontuzja?
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Czyli co Marechal na ataku a w obwodzie zostaje Maciek Muzaj. Będzie ciężko oj będzie. Nie ma co liczyć na przewagę w ataku.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Mar1977 pisze:Czyli co Marechal na ataku a w obwodzie zostaje Maciek Muzaj. Będzie ciężko oj będzie. Nie ma co liczyć na przewagę w ataku.
W kontekście meczu z zespołem, gdzzie na lewym ataku biega Bartman i Gierczyński, opinia kontrowersyjna.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

W systemie Skry Marechal powinien dać radę na luzie. Wygra Skra, chyba ze popsuje 25 zagrywek w 3 sety.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

StanLee chyba masz rację aczkolwiek miałem na myśli bardziej przewagę na pozycji.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”