Skra Bełchatów

Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Bełchatów Shore prawie nas dziś prawie oszukał, że coś potrafi i nawet ja momentami dawałem się na to nabrać. Skra parę lat temu zadziwiała tym, że w meczach ze ogórkami grała sobie na remis do 20:20, a później sobie odjeżdżała w 5 ostatnich akcjach. Teraz to oni są ogórkami - Lube i Resovia rozpykały Bełchatów Shore tak samo, a te sety jakoś się przyfarciły. Skąd te zachwyty nad Lube ze 100 letnim Milijkoviciem w wyjściówce? Są mocni, super libero, rozegranie i Juan, ale na ataku jest dziura i tak czuje że nie wejdą do F4, a jeśli ktoś kogoś ma wciagnąć nosem to Kazań i Modena ich.
Winiar zaszczycił nas dziś swoją obecnością. Wow, wow uszanowanko. Sonda: kiedy wróci na swoje normalne miejsce,czyli na trybuny? W sobote, za tydzien, do konca listopada, czy do końca roku?
To teraz mecz o wszystko z Belgami i jak przegrają to na bank możemy skupiać się na lidze. Jak ja zazdroszcze Resovii.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

Pozycja libero tam widzę największą bolączkę Skry. Przyjęcie nawet na 6,7 metr praktycznie powoduje że nie da się grać.
Słaba forma Conte, Wlazłego i Uriarte, na pozycji libero to nie wiem czy tak gra normalnie czy to optymalna dyspozycja, po pokazach umiejętności w tamtym roku naprawdę jestem zaniepokojony. Skra ma drugi rok, po odejściu Zatorskiego w niezbyt miłych okolicznościach, na przemyślenie jak dużą wartością był zawodnik który przeniósł się do ZAKSy.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Skra Bełchatów

Post autor: hardy »

Ciekawe czy Skra wyciągnie ręce po Zatora. Świder już powinien z nim rozmawiać o przedłużeniu kontraktu.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

Co Piechocki musi zrobić, żeby nie został zjechany? Przyjmować jedną ręką? Na leżąco? Wczoraj popełnił chyba 1 błąd, parę przyjęć w punkt, reszta solidnie, w obronie słabiej. A po drugiej stronie nie grał Czarnowski z Wroną.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

maciek77 pisze:Co Piechocki musi zrobić, żeby nie został zjechany? Przyjmować jedną ręką? Na leżąco? Wczoraj popełnił chyba 1 błąd, parę przyjęć w punkt, reszta solidnie, w obronie słabiej. A po drugiej stronie nie grał Czarnowski z Wroną.
Przyjmował beznadziejnie, dogrywając daleko od siatki, podbijając piłkę w przyjęciu nad siebie, statystycznie popełnił jeden błąd, oglądając mecz piłki przyjęte do góry, nie dociągnięte do siatki bardzo komplikują grę ofensywną, załatwiają możliwość oszukania wystawą rywali.
Nikt nie zabrania tobie chwalenie Piechockiego, proszę bardzo nie krępuj się, komentatorzy polsatu też chwalili Kacpra. Drzyzga opowiadał że jest spokojny o wynik bo skra wskoczyła w swój rytm. :]
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sb.slav »

Nic dodać, nic ująć @Kanap. Co z tego, ze nie przyjmował w buraki, jak ciągle było na 6 metr? Skuteczna obrona też raczej nie zapadła w pamięć.

SKRA jest chyba najwrażliwsza w przyjęciu z zespołów B4.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Jak czytam słaba forma Wlazlego to mi się nóż w kieszeni otwiera, MVP 3 na 4 spotkania w lidze, ok wczoraj słabo, ale tak to zdecydowanie lepiej gra niż druga część poprzedniego sezonu, martwi mnie natomiast forma Conte. Co do libero, Zator wróć.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

betkrzys pisze:Jak czytam słaba forma Wlazlego to mi się nóż w kieszeni otwiera, MVP 3 na 4 spotkania w lidze, ok wczoraj słabo, ale tak to zdecydowanie lepiej gra niż druga część poprzedniego sezonu, martwi mnie natomiast firma Conte. Co do libero, Zator wróć.
Wszystko zgoda, ale Wlazły jest dużo słabszy niż rok temu o tej porze i niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że pewnego poziomu już nie przeskoczy. A MVP, to przy Bełchatów Shore nie jest wielki wyczyn.
Conte już zrobił jak winiar i wie, że lepiej założyć knajpę (firmę), bo w siatkówce nic z niego nie będzie ? :)
Każdy kibic Rzeszy, KK, Jastrzębia, który pozytywnie wypowie się o Piechu niech sobie go weźmie. Dopłacimy.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

betkrzys pisze:Jak czytam słaba forma Wlazlego to mi się nóż w kieszeni otwiera, MVP 3 na 4 spotkania w lidze, ...
Wlazły gra słabo a to że z ogórkami dostaje MVP, naprawdę o niczym nie świadczy. W spotkaniu z Resovią słabo, w spotkaniu z Maceratą to samo i te mecze z silnymi zespołami wskazują w jakiej jest dyspozycji.
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Przesadzacie. Na oko wiekszosc przyjec w obrebie 4 metra. I do tego przesunieta, czasem mocno, pod antenke, co zaweza mozliwosci rozegrania. Bylo pare w okolicach 3 metra, centralnie.
Jest postep, tylko dalej poza poziomem pozadanym dla Skry.
Dodatkowo co roku jest w lidze zespol srodka, ze swietnym trenerem i luka na pozycji libero. W zeszlym roku Bydzia, w tym Czarni.
Pewnie przed sezonem by z podziekowaniem wypozyczyli Kacpra. Moim zdaniem mialby wieksza szanse na skok rozwojowy grajac stale w 6 u Heynena czy Lozano niz wchodzac pod obciazeniem i gwizdami u Falasci.

Wlazly dobrze nie zagral w tym meczu, trudno z tym dyskutowac. Moze forma jeszcze przyjdzie a moze powoli Mariusz bedzie spuszczal z tonu. Atak-jedyna pozycja wzmocniona na lawce Skry.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

kanap pisze: Przyjmował beznadziejnie, dogrywając daleko od siatki, podbijając piłkę w przyjęciu nad siebie, statystycznie popełnił jeden błąd, oglądając mecz piłki przyjęte do góry, nie dociągnięte do siatki bardzo komplikują grę ofensywną, załatwiają możliwość oszukania wystawą rywali.
Nikt nie zabrania tobie chwalenie Piechockiego, proszę bardzo nie krępuj się, komentatorzy polsatu też chwalili Kacpra. Drzyzga opowiadał że jest spokojny o wynik bo skra wskoczyła w swój rytm. :]
To inny mecz oglądaliśmy.
Chyba, że zagrał beznadziejnie w porównaniu do tego jak mógłby zagrać Zatorski. Ale Zatorskiego nie ma i pewnie już nie będzie, a trudno jest dorównać najlepszemu polskiemu libero.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Rysio z Klanu pisze: Conte już zrobił jak winiar i wie, że lepiej założyć knajpę (firmę), bo w siatkówce nic z niego nie będzie ? :)
powiem tak, różne rzeczy czytam w Twoim wykonaniu, jedne wywołują u mnie uśmiech politowania, z innymi się, przynajmniej częściowo, zgadzam, ale weź Ty się łaskawie odp... od Conte. Facet jest trochę bez formy, co po powrocie z kadry nie jest jakieś bardzo dziwne, skoro szczyt formy miał na kwalifikacje w październiku - wystarczy popatrzeć na naszych chłopaków, co maxa mieli na PŚ, jak wyglądali na ME. A Ty piszesz jak o jakimś ułomie. Jeden z najlepszych skrzydłowych ligi, a tu takie farmazony można poczytać, od kibica rzekomo.
jeśli to ironia (bardzo możliwe, że się zirytowałam na wstępie i nie wyczułam) to trochę słaba, chyba stać Cię na więcej, patrząc po Twoich wpisach.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Do Conte nic nie mam. Często zresztą podkreślam, że nie pasuje do Bełchatów Shore. Zobacz co wyboldowałem w cytacie od betkrzysia (taka jego literówka) i to wszystko wyjaśni
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

Rysio z Klanu pisze:Do Conte nic nie mam. Często zresztą podkreślam, że nie pasuje do Bełchatów Shore. Zobacz co wyboldowałem w cytacie od betkrzysia (taka jego literówka) i to wszystko wyjaśni
Po sezonie odejdzie i będziesz miał spokój. :P
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

maciek77 pisze:To inny mecz oglądaliśmy. ..
dokładnie inny, jak widziałeś dobrze grającego Piechockiego to z pewnością inny
do Zatorskiego nie ma sensu go porównywać
Mak
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2015, o 13:55
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mak »

Niby dlaczego?
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Mak, to najpierw porównaj Marcina Wikę i Juan Torenę, albo Ferrari z Trabantem, to zrozumiesz czemu to bez sensu.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ursula127 »

kanap pisze:
maciek77 pisze:To inny mecz oglądaliśmy. ..
dokładnie inny, jak widziałeś dobrze grającego Piechockiego to z pewnością inny
do Zatorskiego nie ma sensu go porównywać
po pierwsze masz klapki na oczach,hejt ci zasłania widoki.
po drugie Kacper grał świetnie do momentu... kontuzji Grebennikowa.Wtedy cały zespół nagle siadł i Kacper z nimi
po trzecie porównania do Zatorskiego można robić jak będzie miał tyle lat i doświadczenia co Zatorski.

Nie uważam ,że Piechocki jest na dziś libero do zespołu z aspiracjami do F4LM,ale takie kopanie jak mu się tu uskutecznia (w sumie tylko za idiotyzm ojca)to wywołuje odruch wymiotny.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Ile możecie kopać Kacpra dlatego że nazywa się tak jak się nazywa? Proszę was... 100/100% w przyjęciu i MVP też będzie budziło słowa krytyki?
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

Rysio z Klanu pisze:Mak, to najpierw porównaj Marcina Wikę i Juan Torenę, albo Ferrari z Trabantem, to zrozumiesz czemu to bez sensu.
niech sobie porówna Real Madryd do Huragana Wołomin.
Jiroux pisze:...
ursula127 pisze:po pierwsze masz klapki na oczach,hejt ci zasłania widoki....
przykład myślenia życzyniowo-uczuciowego połączonego z absurdalną analizą, "kopię Piechockiego" bo nazywa się Piechocki co za głębia. hejt jest to krytyka niemerytoryczna mająca swoje źródła w nienawiści, chęci upodlenia danej osoby. nie mieszczę się w tych ramach, obojętność to uczucie, albo brak jakie żywię do libero Skry :] . uważam, że krzywdę mu uczyniono wstawiając go do składu silnego zespołu. klub taki jak Skra nie powinien ogrywać juniorów kosztem wyników sportowych.
Skupiliście się na Piechockim, a ja od początku wymieniłem kilka spraw i słaby libero to nie była jedyna przyczyna porażki. Słaba gra Wlazłego, Conte i Uriarte też przyczyniła się do marnego rezultatu.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Jak o meczu z Lube mowa, to Conte grał całkiem nieźle.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ursula127 »

Wszystko pięknie ale jakoś cągle umyka wam,że mecz miał dwa oblicza.Przed kontuzją Grebennikowa i po kontuzji.Dziwne takie dzielenie,bo schodzi najlepszy zawodnik rywali i .......... Włosi grają równie słabo jak do tej pory,a Polacy nagle zaczynają grać beznadziejnie. I ocena gry Conte,Uriarte,Marechala,Piechockiego w obu częściach jest zupełnie różna.Tylko Wlazły zagrał równo.
kanap pisze: "kopię Piechockiego" bo nazywa się Piechocki co za głębia.
piszę tak bo nie widzę by swoją grą w tej częsci meczu ,kiedy cały zespół grał dobrze dał Ci inny powód do kopania.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

ursula127 pisze:Dziwne takie dzielenie,bo schodzi najlepszy zawodnik rywali i .......... Włosi grają równie słabo jak do tej pory,a Polacy nagle zaczynają grać beznadziejnie.
tego właśnie nie rozumiem, czemu tak się stało, i to najbardziej boli. Można przegrać, ale nie w sytuacji kiedy właściwie wszystko jest podane na tacy, żeby wygrać.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Ktoś napisał, że junior jest wygwizdywany? Chyba powinien być wygwizdywany, gdzie się da, ale przeciez w tym kółku wzajemnej adoracji można o tym zapomnieć.
Czy ci pojedynczy obrońcy juniora to jakaś jego rodzina? Bo nie wiem za co go bronić. Jego ojciec kosztem najlepszego zawodnika na tej pozycji, ściąga synka do najlepszej drużyny z najgorszej (wcale sie tam nie wyróżniał), teraz muszą go kryć inni, łatwo zrobić z niego strzelnicę ( w jakiej drużynie szukają do ustrzelenia libero?), w obronie bierze tyle co ja bym złapał (nic), jak już przyjmie to niedokładnie, a Wy mówicie, że w sumie to hejt jest niesprawiedliwy, bo pojedyncze piłki jakimś cudem nie spartolił. Ale mam sposób jak uratować ten sezon. To tylko moje marzenia, bo przeciez trzeba spełniać marzenia o karierze juniora. Winiarskiego przesunąć na libero, bo na przyjeciu i tak z niego nic nie będzie, juniora do Młodej Ekstraklasy. Odpuszczamy ligę i pilnujemy tylko 4 miejsca, bo na finał i tak nie ma szans. Do połowy stycznia Conte, Uriarte, Kłos i Marechal grają tylko mecze o życie z Roeselare. Później modlić się o drogę taką jak miała ZAKSA, albo Jastrzębski, czyli jakieś Fryderyki i Arkas i wejść cudem do F4 w Krakowie. Tam wierzyć, że Conte z Wlazłym zagrają mecz życia i pokonają Rzeszów jakimś cudem. A w finałach liczyć na cud nad cudami i sezon będzie udany :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Można przegrać, ale nie w sytuacji kiedy właściwie wszystko jest podane na tacy, żeby wygrać.
Podane na tacy? Nie przesadzasz?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Rysio z Klanu pisze:Ktoś napisał, że junior jest wygwizdywany? Chyba powinien być wygwizdywany, gdzie się da, ale przeciez w tym kółku wzajemnej adoracji można o tym zapomnieć.
Młody winny przegranej? Pora zapisać się do lekarza. Jeśli twierdzisz że Zator wygrałby ten mecz, to zazdoszęczę dobrego samopoczucia
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Rysio ma problem, napina się niesamowicie, fan programów z MTV, także proponuje jego posty traktować jak posty naszego moda sb. slav czyli mieć w głębokim poważaniu . Co do obecnej Skry, jest jak jest, najlepsi może i nie są, budżetu nie przeskoczy się, prezesa również, ale dalej jest to topowa drużyna. Kiedyś na szkoleniu w pewnej firmie usłyszałem tekst... "jesteśmy jak Barcelona w piłce nożnej, ciągle topowi ale nie zawsze najlepsi" coś w tym jest hyh, hegemonia Skry juz jakiś czas temu minęła, ale mimo wszystko coś tam zawsze osiągają. Przyszedł czas na Resovie, a może i Zakse, kto wie co czas pokaże :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Dobrego samopoczucia zazdroszczę z kolei tym, którym nie przeszkadza beztalencie pchane po znajomości. Tego meczu może by nie uratował (choć dlaczego niby nie?), ale może inne? Coś by pewnie obronił (wiem, że gdy gra junior można zapomnieć, że libero też jest od bronienia), nie przyjmowałby non stop tak, że nie da się nic z tym zrobić. Przecież to nie jest granie 6 na 6, tylko 5 na 7. Tylko winiarski na libero, brak kontuzji, Wlazły który zagra mega w kilku najważniejszych meczach, Marechal w życiowej formie i oszczędzanie 1. składu może uratować ten sezon. Choć nie wiem czy nie lepiej przegrać z kretesem ten sezon żeby patrzeć na trzęsienie ziemi w tym klubie i reset. A programu na MTV nie oglądałem, ale gdybyś trochę czytał, to byś wiedział, że tak się nazywa zespoły z przepłacanymi gwiazdeczkami, które bardziej niż na grze skupiają się na pierdołach.
Spoko, żyjcie sobie dalej w idealnym świecie i oklaskujcie największy talent w historii Polski i najlepszego przyjmującego w historii świata.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Nie o to chodzi, że nie przeszkadza. Po prostu ile można się rozwodzić nad tym, że Piechockiego w ogóle w tym zespole nie powinno być? Prezes zadecydował jak zadecydował i żadne jęki i żale tego nie zmienią. Nie jęczę na prawo i lewo, że tęsknię za Zatorem bo to i tak nic nie zmieni. Młody to średni libero, ale też nie jest tak, że jest beztalenciem na litość...
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Ze mozna wygrac bez jednego z najlepszych w swiecie libero udowodnili Wlosi.
Wiec Kacpra nie powinno byc w Skrze dla dobra obu stron, ale i z nim Skra powinna grac cos wiecej.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”