Skra Bełchatów

kara_2804
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, o 23:04
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kara_2804 »

Matius

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Matius »

Czy to szok że dobry środkowy i mistrz świata odchodzi z klaskacza przez którego aktualnie nawet nie łapie się na 5 środkowego w kadrze?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Co by nie mówić, to osłabienie Skry
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Od 2 lat zawodnicy uciekają z klubu, rozwiązują przedwcześnie umowy, po wygaśnięciu nie chcą zostawać. Brawo panie Konradzie, super efekt panu wyszedł.
Ciekawe gdzie teraz znajdziemy rozsądnego polskiego środkowego. Zwłaszcza, że Lisinac jest chyba jednak dosyć kontuzjogenny, a limity są napięte.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Wezmą jakiegoś juniora i będą wychwalac, co się z tym klubem dzieje.... Konradzie jak to śpiewają... "trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść". Odejdź, weź syna, zarejestruj się w PUP i wstydu oszczedz.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Będzie kasa na treningi z podstaw przyjęcia dla libero...
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

Hunek chyba jeszcze nie ma kontraktu :D
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

ma w Suwałkach
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: chemical_brother »

Achrem chyba wolny? Na piątego się przyda.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Od kiedy Skra szuka przyjmującego?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Ciekawe czy padnie nieśmiertelne "nie wchodzimy w licytację z bogatszymi klubami" 8-)
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Już na stronie oficjalnej podane także śmiało można krzyknąć: " IT'S MARCYNIAK TIME !!! " :D
Kłamca.
14jarek19
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2016, o 12:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: 14jarek19 »

nie bardzo przemawia do mnie ta decyzja... dlaczego klub nie wykorzystuje opcji wypozyczenia ?! Przeciez wg mnie niemal pewne jest ze lisinac bedzie chcial po sezonie wyrwac sie z tego burd.. klubu... Wtedy wrona by byl bardzo przyzwoita opcja ponownie na 1 sklad... NO coz nie zrozumiem tego, ale teraz maja wiecej hajsu to niech wroca do walki o igle ;d (tak wiem ze to moja wybujala wyobraznia)
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

chemical_brother pisze:Achrem chyba wolny? Na piątego się przyda.
Post nadaje się do usunięcia , nie wiem to śmieszne miało być?

Po pierwsze Achrem miałby być piątym? chłopie... po drugie 5 przyjmującym Skry jest już Stankovic, a po trzecie Achrem ma być w Halkbanku.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lipa210 »

I teraz Skra ma problem z rezerwowym środkowym bo nie ma już dostępnych ciekawych polskich zawodników, a mogli wcześniej spróbować zakontraktować Haina lub Sacharewicza. Pewnie szanse dostanie Marcyniak, a do Skry wróci Maćkowiak lub Badura. Widocznie Skra ma jeszcze mniejszy budżet niż w ubiegłym sezonie, bo jedynie wzmocnili atak, a osłabili przyjęcie i środek :/
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

Czy osłabili przyjęcie? Pewnie tak, aczkolwiek za Conte i Marechala kupili Pencheva, Bednorza i Szalpuka, gdzie trzeba wziąć pod uwagę, że szczególnie dwaj ostatni z racji, iż są Polakami i znanej nam mizerii na przyjęciu mogli swoje ceny troszkę wywindować do góry. Tak więc może personalnie nie wygląda tak imponująco, jak zeszłoroczny, ale nie postawiłbym pieniędzy na to, że obecna formacja przyjęcia jest tańsza od ubiegłorocznej.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

ldz pisze:Od 2 lat zawodnicy uciekają z klubu, rozwiązują przedwcześnie umowy, po wygaśnięciu nie chcą zostawać. Brawo panie Konradzie, super efekt panu wyszedł.
I skąd założenie, że do tego schematu - zakładając, że jest prawdziwy - łapie się Wrona? 28 lat, MŚ, PP i MP na koncie, stracone miejsce w kadrze i pozycja rezerwowego w Skrze - słabe warunki z perspektywy ambicji zawodnika do zostania w klubie. Ale to chyba nie wina Piechockiego. No i chyba Wrona jest z Warszawy.
14jarek19 pisze:nie bardzo przemawia do mnie ta decyzja... dlaczego klub nie wykorzystuje opcji wypozyczenia ?! Przeciez wg mnie niemal pewne jest ze lisinac bedzie chcial po sezonie wyrwac sie z tego burd.. klubu... Wtedy wrona by byl bardzo przyzwoita opcja ponownie na 1 sklad... NO coz nie zrozumiem tego, ale teraz maja wiecej hajsu to niech wroca do walki o igle (tak wiem ze to moja wybujala wyobraznia)
Wypożyczenie z rocznego kontraktu to byłby hicior. 8-)
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

StanLee pisze:Wypożyczenie z rocznego kontraktu to byłby hicior. 8-)
A czy Romać i Pashytskyy nie będą właśnie na zasadzie takiego "hiciorowego" kontraktu grać w Gdańsku? :)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Wypożyczenie zawodnika z jednorocznym kontraktem i wzięcie go po sezonie do siebie z powrotem to już większe wyzwanie. W przypadku Paszyckiego i Romacia takiej koniunkcji nie ma, zakładając, że masz rację.
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

StanLee pisze:Wypożyczenie zawodnika z jednorocznym kontraktem i wzięcie go po sezonie do siebie z powrotem to już większe wyzwanie. W przypadku Paszyckiego i Romacia takiej koniunkcji nie ma, zakładając, że masz rację.
Powiedziałeś, że byłoby dziwne wypożyczanie w ostatnim roku, to pokazałem dwa przykłady z obecnego sezonu, które właśnie czymś takim są. Inna sprawa, że pewnie zarówno z Paszyckim jak i Romaciem klub postąpił w sposób: "Słuchaj, albo idziesz na wypożyczenie, albo sobie nie pograsz", a Wrona raczej sam przyszedł do klubu i poprosił o transfer do Warszawy, gdyż chciał grać, niemniej kontrakt w przypadku wszystkich trzech był jeszcze na następny sezon ważny, co nie przeszkadzało pierwszym dwóm trafić na wypożyczenie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Napisałem, że wypożyczenie zawodnika z jednorocznym kontraktem (w celu zatrzymania go na jeszcze następny sezon - patrz post 14jarek19, do którego się wprost odnosiłem) to byłby hicior. Poza tym wypożyczenie Paszyckiego i Romacia de facto wypożyczeniem nie jest.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

Pewnie różnica pomiędzy wypożyczeniem a wcześniejszym rozwiązaniem jest związana z inicjatorem tego przedsięwzięcia. Jak idzie z tym zawodnik to klub wcześniej rozwiązuje i pozbywa się balansu finansowego związanego z jego kontraktem. Zwłaszcza, jak zawodnik nie jest potrzebny.
Opcja wypożyczenia to opcja w której inicjatorem jest klub a zawodnik wypożyczony w nowym klubie nie będzie miał kasy większej niż u dotychczasowego pracodawcy. Wtedy różnice pokrywa wypożyczajacy. Korzyść podobna jak wyżej. Klub mniej traci na finansowaniu zawodnika nie potrzebnego. Bo większość wynagrodzenia pokrywa nowy pracodawca. Idealnie jakby było to, iż nowy klub pokrywa całe wynagrodzenia. Ale rzadko tak jest.

A z tego co się mówiło w środowisku to Wrona od dłuższego czasu chciał zmienić otoczenie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:Czy osłabili przyjęcie? Pewnie tak, aczkolwiek za Conte i Marechala kupili Pencheva, Bednorza i Szalpuka, gdzie trzeba wziąć pod uwagę, że szczególnie dwaj ostatni z racji, iż są Polakami i znanej nam mizerii na przyjęciu mogli swoje ceny troszkę wywindować do góry. Tak więc może personalnie nie wygląda tak imponująco, jak zeszłoroczny, ale nie postawiłbym pieniędzy na to, że obecna formacja przyjęcia jest tańsza od ubiegłorocznej.
Wg mnie największa strata to strata combo Oleś-Uriarte. Oni potrafili wspólni zażegnać prawie każde zagrożenie. Teraz już nie będzie tak łatwo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Komunista »

Smutne to wszystko co dzieję się z tym zespołem. Jest tak wiele niewiadomych na nowy sezon a to wszystko przez pana prezesa. Za góra 2 lata z klubu odejdzie Wlazły na sportową emeryturę, to kapitanem tej drużyny zostanie Kacpero P. Skra idzie drogą Częstochowy.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lipton »

Libero nie może być kapitanem. 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Komunista »

lipton pisze:Libero nie może być kapitanem. 8-)
W Skrze wszystko jest możliwe :]
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lipa210 »

Teraz wydaje się, że najlepszą dostępną opcją będzie powrót do Bełchatowa Macieja Zajdera, który chyba jest najlepszym dostępnym polskim środkowym. Na dzienniku łódzkim jest informacja, że możliwe jest odejście Stankovicia, to może jednak Katić będzie piątym przyjmującym.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: barti522 »

Albo zostaną bez piątego a Winiar zaraz się rozwali :D

Swoją drogą Zajder miał tworzyć środek Szczecina z Perłowskim , to jednak go tam nie będzie ?
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lipa210 »

Nie wiem, nie ma chyba jeszcze potwierdzenia Zajdera w Szczecinie ;) A mógłby ktoś coś powiedzieć jak radził sobie Krulicki w Bielsku-białej, z tego co widziałem był chwalony na forum, a podobno odchodzi więc może on. Ale czy jest to lepszy zawodnik od Marcyniaka?
justynaa8
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2016, o 19:14
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: justynaa8 »

z tego co wiem to zostajemy z 4 przyjmującymi
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”