Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: ciorny17 »

27 błędów na zagrywce Resovii i aż 15 sęków w przyjęciu. Good job Kowal. To Twój czas.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Castard8 »

grzegorzg pisze:raczej o "kontakt interpersonalny". ;)
Mimo, że niektórzy (Wlazły, Uriarte) sporo razem przeszli to po nich najmniej widać stare zatargi. Przeciwnie. Bo podczas spotkań widać jak obaj zachowują się wobec siebie bardzo w porządku.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: StanLee »

Nie wiem czy gorsze jest bronienie Kowala i jego wyczynów, czy przywiązywanie do nich zbyt wielkiej wagi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: madlark »

Castard8 pisze:Po dzisiejszym meczu w Rzeszowie trochę żałuję, że nie udało się ugrac trochę wiecej przeciwko Resovii.
A ja nie :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Pietroo »

A tymczasem Będzin prowadzi 1;0 z Olsztynem.:)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: ldz »

Castard8 pisze: [...]
po pierwsze, drogi kolego, wyluzuj troszeczkę, bo to, że masz odmienne zdanie od mojego nie uprawnia Cię do naskakiwania na mnie.
po drugie, nie pójdę sobie na trening, bo pracuję i nie mam ani czasu, ani pieniędzy, żeby jechać 50km w jedną stronę obejrzeć trening. Chętnie, ale doba się bezczelnie nie chce rozciągnąć do więcej niż 24h.
po trzecie, rzuciły mi się w oczy cieszynki, nawet o nich wspomniałam, ale chyba nie zauważyłeś. Były po długich akcjach, które udało się wygrać, czyli nie wiem, ze trzech, i po jakimś jednym spektakularnym bloku. Nie oczekuję od nich czegoś takiego po każdej akcji, ale chciałabym widzieć trochę życia na boisku, w stylu dzisiejszego Szalpuka. Mnie to trochę przypomina Resovię z większości sezonów za Kowala, niby są wyniki (i oczywiście, jak wyniki będą to pewnie o tym się zapomni, w końcu medal najważniejszy..), ale ja jakiejś super przyjemności z oglądania nie mam. Jak przywołujesz poprzednie sezony to chciałabym oglądać zespół "żyjący" meczem, jak w pierwszym sezonie Falasci albo ubiegłoroczna ZAKSA. Wtedy mam po prostu frajdę z oglądania. W kwestii samych zawodników, w meczu z Jastrzębiem to miałam wrażenie, że najbardziej ze zdobytych punktów cieszy się Mariusz, a reszta to trochę jak zlepek zawodników postawionych obok siebie na boisku, jest punkt to fajnie, nie ma to też żaden problem. Jakby przyszli odbębnić swoją pracę, jak wyjdzie to wyjdzie. I nie narzekam dla zasady na Piechockiego, po prostu brakuje mi jakiejś takiej "iskry" w tej drużynie (kanimo chyba użyła ostatnio określenia "bezjajeczna" i trochę jest w tym racji). Może przyjdzie z czasem. Oby :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: pewniak »

Co za weekend! :D :D :D :D
Wczoraj Polacy wygrywają 3-0, dzisiaj Resovia wyszarpuje bezcenny punkt z Katowicami! Jeszcze brakuje żeby jakaś Polka wygrała w UFC i będzie magiczny weekend!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: grzegorzg »

ldz pisze:(...)doba się bezczelnie nie chce rozciągnąć do więcej niż 24h
I w tym wszystkim TO jest najwiekszy skandal...
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: lipton »

Odnośnie podrzutu i przepisów - jeśli zawodnik podrzuci sobie piłkę do wykonania zagrywki, to ma obowiązek ją wykonać. Jeśli piłka spadnie na ziemię zespół serwującego traci punkt.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Noworoczny »

Czyli już dwóch amatorów na niszowym forum wie lepiej niż expert wielkiej telewizji.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: slepy sedzia »

Karol Butryn katem Resovii? gracz który rok temu grał jeszcze z 1. lidzie, nastukał gwiazdom Reski 26 pkt do worka? I to na wyjeździe ?
...
Kolejny przykład, że granie na wysokim poziomie w Plus Lidze od razu po przejściu, dla utalentowanych graczy, to wcale nie jest problem.
...
Butryna podziwiałem już ze 3 czy 4 lata temu , kiedy grał w ... Młodej Lidze!
I już wtedy się zastanawiałem: gdzie mają oczy tzw "siatkarscy łowcy talentów"?
Chyba w kieszeniach !!! Pewnie jeszcze przykryte kasą jaka biorą od agentów za promowanie kolejnych beztalenci ( krajowych i zagranicznych!) , jakich od lat masa przewija się przez nasze ligowe parkiety.
...
Karol Butryn już 3 lata temu miał młot parowy w łapie, windę w nodze i celne oko.
A punkty kosił jak siano.
Ale cóż , ja jestem tylko kibicem.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2016, o 21:48 przez slepy sedzia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: grzegorzg »

lipton pisze:Odnośnie podrzutu i przepisów - jeśli zawodnik podrzuci sobie piłkę do wykonania zagrywki, to ma obowiązek ją wykonać. Jeśli piłka spadnie na ziemię zespół serwującego traci punkt.
A pamiętasz jak to drzewiej bywało? ja juz nie bardzo, ale zdaje się, mozna było upuscic na plac złapa i wykonac powtórnie. Złapanie po podrzucie bez upuszczenia na plac było błędem.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: madlark »

lipton pisze:Odnośnie podrzutu i przepisów - jeśli zawodnik podrzuci sobie piłkę do wykonania zagrywki, to ma obowiązek ją wykonać. Jeśli piłka spadnie na ziemię zespół serwującego traci punkt.
Konkretny punkt?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Murilo0 »

@slepy sedzia Bycie katem Resovii w listopadzie nie jest jakieś szczególnie trudne zwłaszcza że w ubiegłych latach byli nimi m.in. Romać czy Troy. Chłopak ma już 23 lata, i gra na ataku przy 193 cm więc to naturalne, że nie pokłada się w nim nadziei reprezentacyjnych mając m. in. Muzaja, Kaczmarka, czy Ziobrowskiego. Kto jest według Ciebie należy do grupy promowanych beztalenci? Z ciekawości chętnie usłyszę ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: mily66 »

Olsztyn jeśli chcę się liczyć w walce o pierwszą czwórkę, to nie może tracić punktów z ogórkami. Kto widział mecz w poniedziałek z Kielcami nie powinien być w sumie zaskoczony męczarnią z Będzinem.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: lipton »

@madlark - 12.4.2
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Indyk AZS Ol »

mily66 pisze:Olsztyn jeśli chcę się liczyć w walce o pierwszą czwórkę, to nie może tracić punktów z ogórkami. Kto widział mecz w poniedziałek z Kielcami nie powinien być w sumie zaskoczony męczarnią z Będzinem.
mecz z Kielcami gdzie było gładkie 3:0 dobrze że nie widziałeś meczu z Częstochową tam to były męczarnie.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: nerwus »

Pierwszy raz wygrali w Będzinie. powoli wyłania się para Buchowski Palacios.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: mily66 »

Indyk AZS Ol pisze:
mily66 pisze:Olsztyn jeśli chcę się liczyć w walce o pierwszą czwórkę, to nie może tracić punktów z ogórkami. Kto widział mecz w poniedziałek z Kielcami nie powinien być w sumie zaskoczony męczarnią z Będzinem.
mecz z Kielcami gdzie było gładkie 3:0 dobrze że nie widziałeś meczu z Częstochową tam to były męczarnie.
Widziałem, niestety.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: slepy sedzia »

Murilo0 pisze:@slepy sedzia Bycie katem Resovii w listopadzie nie jest jakieś szczególnie trudne zwłaszcza że w ubiegłych latach byli nimi m.in. Romać czy Troy. Chłopak ma już 23 lata, i gra na ataku przy 193 cm więc to naturalne, że nie pokłada się w nim nadziei reprezentacyjnych mając m. in. Muzaja, Kaczmarka, czy Ziobrowskiego. Kto jest według Ciebie należy do grupy promowanych beztalenci? Z ciekawości chętnie usłyszę ;)
A to tylko kadrowicze maja prawo grać w Plus Lidze ???
Teraz jest 16 zespołów , to atakujących jest w składach pewnie ze 40-stu. W poprzednich latach było mniej drużyn , ale i tak kontrakty miało zawsze ze 30 rożnych atakerów i jakoś Butryn się nie mógł ww tym gronie znaleźć. A że ma 23 lat? No właśnie! jak to jest , że ten znakomity zawodnik dopiero teraz może się pokazać !!! bo dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć na co naprawdę go stać , jeżeli chodzi o ten górny poziom umiejętności jaki jest w stanie osiągnąć. Bo że ma umiejętności na solidnego gracza plusligowego , to było widać już dawno temu.
...
A co do wzrostu to zapewniam Cię że w siatkówce wygrywają nie wyżsi , ale umiejący lepiej grać.
193? to tyle co Kwolek? mam nadzieję że Bartosz nie czyta tego forum , bo jeszcze by biedak się załamał i przestał grać w siatkówkę :D
Skoro wg Ciebie to mało na wielkiego siatkarza, to Ci powiem, że był w kadrze Brazilii taki przyjmujący co się nazywał Murillo. Miał tylko 190 a nie przeszkodziło mu to być 2 razy mistrzem świata i kilka razy wygrać LŚ. I zdobyć wiele tytułów MVP.
Ale widać nigdy o nim nie słyszałeś , skoro podnosisz takie nędzne argumenty.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: hubert »

Z każdym meczem Śliwka coraz brutalniej jest weryfikowany. U nas za dużo za wcześnie nominuje się zawodników jako tych co za niedługo będą pukać do kadry. Jeśli niby utalentowanego zawodnika zdejmuje z boiska Będzin czy Kielce to coś tu nie gra.
Co do Olsztyna to wywindowały go mecze z dołem tabeli. Faktycznie w porównaniu do zeszłych lat jest lepiej bo z teoretycznie słabszymi Olsztyn powygrywał, ale nie ma co się nastawiać na jakieś myślenie o 4. Celem Olsztyna jest bycie w 8. I to jest realny cel.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: krzysiu »

Przecież u nas zawsze było tak,że kilka meczy i już do kadry i to nie tylko w siatkówce :) Po prostu mamy mały potencjał w wielu sportach i gdy odkryjemy kogoś ciekawego to już myslimy ,że będzie nie wiadomo kim za jakiś czas :)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: mily66 »

hubert pisze:Z każdym meczem Śliwka coraz brutalniej jest weryfikowany. U nas za dużo za wcześnie nominuje się zawodników jako tych co za niedługo będą pukać do kadry. Jeśli niby utalentowanego zawodnika zdejmuje z boiska Będzin czy Kielce to coś tu nie gra.
Co do Olsztyna to wywindowały go mecze z dołem tabeli. Faktycznie w porównaniu do zeszłych lat jest lepiej bo z teoretycznie słabszymi Olsztyn powygrywał, ale nie ma co się nastawiać na jakieś myślenie o 4. Celem Olsztyna jest bycie w 8. I to jest realny cel.
Poziomem AZS na tę chwilę wcale nie ustępuje Treflowi, Cuprum czy Resovii, moim zdaniem zapowiada się ciekawie.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Jiroux »

Ja w pierwszej chwili myślałam, że pani Sokół gwizdnęła Bartkowi osiem sekund i nie byłam w stanie zrozumieć o co chodzi. Ale się tu bzdur nazbierało. Tyrada o obrażalskim Conte doprowadziła mnie do face palma, a stwierdzenie, że w Skrze nie ma atmosfery do kolejnego. Ja tam dzisiaj widziałam dużą koncentrację i motywację przy każdym punkcie. Szalupa był naładowany. Kacper bronił co swoje i jak zawsze dbał, żeby do każdego podejść po punkcie przybić piątkę, czy coś tam innego zrobić. Penczew do chłopaków coś cały czas po polsku mówi i wszystko się ładnie klei.
Conte to inna sprawa. W Bełchatowie Mariusz Wlazły ma status świętego. Nie był kontuzjowany od ostatnich dwóch sezonów tylko wybierał sobie mecze które będzie grał, a które nie. Conte bardzo zależało na awansie z Zenitem który był na widelcu to się [cenzura] i nie wytrzymał.
Ten parodysta ze swoją obecną drużyną właśnie zlał Mistrza Włoch na jego domowej hali za trzy punkty.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: sb.slav »

hubert pisze:Z każdym meczem Śliwka coraz brutalniej jest weryfikowany. U nas za dużo za wcześnie nominuje się zawodników jako tych co za niedługo będą pukać do kadry. Jeśli niby utalentowanego zawodnika zdejmuje z boiska Będzin czy Kielce to coś tu nie gra.
Coraz brutalniej jest weryfikowany trener "Akademików", a nie Śliwka. Czego i od kogo ma się uczyć Śliwka - od tak niepoukładanego zespołu, przeciętnych zawodników i słabego trenera?

Chyba bym wpadł w depresję jakby mnie Resovia chciała oddać pod skrzydła Gardiniego a za partnera z boiska miał Włodarczyka.

Z całym szacunkiem dla AZS, bo do zespołu nie mam pretensji, ale ludzie którzy obecnie tworzą klub to...
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Kane
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 22:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Kane »

sb.slav pisze:
hubert pisze:Z każdym meczem Śliwka coraz brutalniej jest weryfikowany. U nas za dużo za wcześnie nominuje się zawodników jako tych co za niedługo będą pukać do kadry. Jeśli niby utalentowanego zawodnika zdejmuje z boiska Będzin czy Kielce to coś tu nie gra.
Coraz brutalniej jest weryfikowany trener "Akademików", a nie Śliwka. Czego i od kogo ma się uczyć Śliwka - od tak niepoukładanego zespołu, przeciętnych zawodników i słabego trenera?

Chyba bym wpadł w depresję jakby mnie Resovia chciała oddać pod skrzydła Gardiniego a za partnera z boiska miał Włodarczyka.
No sorry 3 miejsce na dzień dzisiejszy 8-) , tak gra głównie nie z zapewne przyszłą 4, ale jednak. Po tylu kolejkach znakomite miejsce.
Dobrze, że nie musimy zweryfikować Twojej postawy w zespole Olsztyńskim 8-)
Zapewne Resovia bedzie wyżej na koniec w tabeli, ale jej ,,klasowi" zawodnicy dostali dziś baty od GKS, z którym przeciętny Olsztyn ze słabtym trenerem wygrał :D
przed Śliwką jeszcze kawał sezonu. Zawsze ma większe szanse na rozwój niż modlitwa aby nie być na trybunach w Rzeszowie ;) o czym sam przenosząc się do Olsztyna zadecydował. Pozdrawiam
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: ldz »

sb.slav pisze: Coraz brutalniej jest weryfikowany trener "Akademików", a nie Śliwka. Czego i od kogo ma się uczyć Śliwka - od tak niepoukładanego zespołu, przeciętnych zawodników i słabego trenera?
nie to, że uważam, żeby Gardini był jakiś wybitny albo cuś, ale jakoś Bednorz dawał radę być liderem zespołu pod jego skrzydłami, trochę chyba przyjęcie ustabilizował w Olsztynie, więc trudno stwierdzić, żeby się niczego nie nauczył... no ale to może niech się wypowiedzą ci oglądający AZS i Gardiniego na co dzień.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: Murilo0 »

slepy sedzia pisze: A co do wzrostu to zapewniam Cię że w siatkówce wygrywają nie wyżsi , ale umiejący lepiej grać.
193? to tyle co Kwolek? mam nadzieję że Bartosz nie czyta tego forum , bo jeszcze by biedak się załamał i przestał grać w siatkówkę :D
Skoro wg Ciebie to mało na wielkiego siatkarza, to Ci powiem, że był w kadrze Brazilii taki przyjmujący co się nazywał Murillo. Miał tylko 190 a nie przeszkodziło mu to być 2 razy mistrzem świata i kilka razy wygrać LŚ. I zdobyć wiele tytułów MVP.
Ale widać nigdy o nim nie słyszałeś , skoro podnosisz takie nędzne argumenty.
No nie... Butryn gra na ataku (prawym skrzydle). Najlepszymi zawodnikami świata na tej pozycji są: Michajłow (203) Zajcew (202) Anderson (203) Kurek (207) Sokołow (208) Atanasijevic (200) Wallace (198, ale winda niesamowita) Stokr (206) Schmitt (208) i tak dalej... Niby jest jeszcze Wlazły, ale Butryn Wlazłym raczej nie jest. Ty natomiast przywołujesz zawodników przyjmujących jako kontrprzykład co jest manipulacją. I nie było żadnego Murillo tylko Murilo. Raczej ciężko bym o nim nie słyszał skoro mam nick, który właśnie pochodzi od imienia tego słynnego gracza :]
Nie przeczę, że jest zawodnikiem który prezentuje poziom pozwalający grać w Pluslidze, jedynie wskazuje poważne ograniczenie dla jego przyszłej kariery. Jednocześnie jest to przyczyna, z powodu której jest o nim tak cicho na tym forum. Tutaj na forum jest głośno tylko o polskich zawodnikach, którzy mają potencjał by być czołowymi siatkarzami na świecie, a przy całej sympatii raczej tego Butrynowi brakuje.
Wybacz jeśli poczułeś się urażony moją poprzednią wypowiedzią, Twoje posty są w mojej ocenie powyżej forumowej przeciętnej jeśli chodzi o wartość merytoryczną odkąd odkryłeś Szalpuka ;) Choć akurat w kwestii Butryna lekko się nie zgadzam.
All work and no play makes Jack a dull boy...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: mily66 »

ldz pisze:
sb.slav pisze: Coraz brutalniej jest weryfikowany trener "Akademików", a nie Śliwka. Czego i od kogo ma się uczyć Śliwka - od tak niepoukładanego zespołu, przeciętnych zawodników i słabego trenera?
nie to, że uważam, żeby Gardini był jakiś wybitny albo cuś, ale jakoś Bednorz dawał radę być liderem zespołu pod jego skrzydłami, trochę chyba przyjęcie ustabilizował w Olsztynie, więc trudno stwierdzić, żeby się niczego nie nauczył... no ale to może niech się wypowiedzą ci oglądający AZS i Gardiniego na co dzień.
Tamten zespół z zeszłego sezonu różnił się właśnie tym, że miał lidera, którego dyspozycja dnia decydowała o grze całego teamu.
AZS w tym sezonie wydaje się nie mieć takiego typowego lidera i to może być klucz do sukcesu.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - 8. kolejka

Post autor: sb.slav »

ldz pisze:
sb.slav pisze: Coraz brutalniej jest weryfikowany trener "Akademików", a nie Śliwka. Czego i od kogo ma się uczyć Śliwka - od tak niepoukładanego zespołu, przeciętnych zawodników i słabego trenera?
nie to, że uważam, żeby Gardini był jakiś wybitny albo cuś, ale jakoś Bednorz dawał radę być liderem zespołu pod jego skrzydłami, trochę chyba przyjęcie ustabilizował w Olsztynie, więc trudno stwierdzić, żeby się niczego nie nauczył... no ale to może niech się wypowiedzą ci oglądający AZS i Gardiniego na co dzień.
Tak ustabilizował, że jest zmiennikiem Wlazłego na ataku?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”