Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Żenada.Z takimi ogórkami się męczyć.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
indygo
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 14:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: indygo »

Skra wygląda jak zblazowane dziadki.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

kader14 pisze:Żenada.Z takimi ogórkami się męczyć.
Obrazek
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

popatrzyłam na Niko na zagrywce i tak mnie naszło - co robią jego młodsi bracia? Internet twierdzi, że Rozalin jest w Latinie, a Chono w ogóle nie zlokalizowałam. Ktoś coś wie, gdzieś grają, jak im idzie? Czy Skra tak sobie opłaca ich wypożyczenia w ramach lokowania funduszy?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Po tej kompromitacji nawet jeśli to wygrają,to powinna wydarzyć się jedna z dwóch opcji.Albo dymisja Blaina,albo Kurek na przyjęcie,bo z takim lewym skrzydłem to co najwyżej możemy z tymi wielkimi rywalizować w bierki.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dzordz1993 »

ldz pisze:popatrzyłam na Niko na zagrywce i tak mnie naszło - co robią jego młodsi bracia? Internet twierdzi, że Rozalin jest w Latinie, a Chono w ogóle nie zlokalizowałam. Ktoś coś wie, gdzieś grają, jak im idzie? Czy Skra tak sobie opłaca ich wypożyczenia w ramach lokowania funduszy?
Chono gra w Grecji. W Salonikach. Iraklis Thessaloniki dokładnie.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

Czemu komentatorzy Polsatu boją się powiedzieć,że to wstyd,kompromitacja?
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ligamistrzow »

takiej kompromitacji to Polska siatkowka dawno nie zaliczyła , nie nazwał bym siebie laikiem siatkarskim a nikogo nie znałem z rumuńskiej drużyny.
Wstyd hańba i kompromitacja
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dzordz1993 »

kader@ Bo to nie Resovia. Taki "żart". ;)
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Krystian2973 »

Zasłużona porażka. Blain to kolejny trener, który nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku. Janusz z Wlazłym lub Kurkiem powinien w każdym secie wchodzić na podwójną.
leeon pisze:http://m.sport.pl/siatkowka/1,105008,21 ... trzow.html

Marcyniak to taki prawie Lisiniac
Może nie Lisiniać ale na pewno Kłos, który jak to powiedział don Konrado jest w 5 (chyba pięćsetce) najlepszych środkowych na świecie i Marcyniak powinien wejść na boisko jeśli Gladyr miał kontuzję.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2016, o 19:17 przez Krystian2973, łącznie zmieniany 1 raz.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

dzordz1993 pisze:kader@ Bo to nie Resovia. Taki "żart". ;)
irytuje mnie to wmawianie januszom ,że to sport,teraz nie ma słabych drużyn ITD.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: qtp »

Skra kolejnego poważnego przeciwnika ma 7 stycznia(Zaksa), może Blain metodą na Kowala postanowił przycisnąć zespół licząc że ogórków jakoś uda się ogrywać?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Simao »

Wstyd i kompromitacja polskiej siatkówki! Pisze to jako kibic polskiej siatkówki. Ja liczyłem na dobre występy polskich klubów w LM. Teraz widzę, że tylko ZAKSA może ratować honor naszej siatkówki. Kłos ten przeciętniak, celebryta, dzisiaj to chyba tylko mikołajki mu w głowie ;) Nie tam jakies mecze, Skra powinna mu podziękować, tak jak Wronie. Jego miejsce powinno być w podobnym klubie, środka tabeli. Najbardziej to się obawiam, jako kibic Resovii, o nasz jutrzejszy mecz. Jacyś skrajni fanatycy, sympatycy Kowala nie będą mi mydlić oczu. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej kompromitacji polskiej siatkówki na arenie międzynarodowej. Ponieważ to,że będzie męka, to wręcz pewne.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

qtp pisze:Skra kolejnego poważnego przeciwnika ma 7 stycznia(Zaksa), może Blain metodą na Kowala postanowił przycisnąć zespół licząc że ogórków jakoś uda się ogrywać?
Modena nie jest poważna?
Simao pisze:jako kibic Resovii, o nasz jutrzejszy mecz.
jutro nie ma meczu
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dzordz1993 »

Simao pisze:Najbardziej to się obawiam, jako kibic Resovii, o nasz jutrzejszy mecz.
W czwartek jest mecz. Mamy gorszy terminarz. Czwartek LM a w sobotę już liga.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Simao »

Rzeczywiście w czwartek, przepraszam :) W tym roku możemy mieć poważne problemy, nawet z wyjściem z grupy w LM. W szczególności z obecnym poziomem naszej gry. Wracając do tematu Skry, o pierwszą,ym miejscu w grupie mogą raczej zapomnieć. Podobnie jak Resovia. Mam nadzieję, że jakoś nasze kluby się ogarnął. W konfrontacji z włoskimi klubami nie będzie kompromitacji. W tym roku myślę, że wreszcie nastąpi detronizacja Zenitu. Wszystko zależy w jakiej dyspozycji, będą kluby, w tym najważniejszym momencie. Najlepszy klub znajduje się po za Europą w Brazylii. Sada wygrała by tą naszą LM ;)
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kibic-alk »

Zgadzam się, że Kłos to nieporozumienie. Jeżeli on dostanie powołanie w tym roku do kadry, to zwątpię.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Simao pisze:Wracając do tematu Skry, o pierwszą,ym miejscu w grupie mogą raczej zapomnieć.
uwzględniając, że mamy w grupie mocniejszą jednak Modenę to nie wiem, czy ktokolwiek na poważnie rozmyślał o wygraniu grupy, a teraz co najwyżej się w tym utwierdził. Żebyśmy chociaż dobre trzecie zajęli 8-)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Makabryczna gra. Kompromitujący występ. Przyjęcie na poziomie drugiej ligi. Cóż grudzień... przyzwyczajmy się. Ciekawe czy to już ten okres by powiedzieć - koniec sezonu dla Winiara?

Kolejna obserwacja - Wlazly już zagrywką nie straszy.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2016, o 22:05 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kibic_siatki »

Problemem nie jest sam Winiarski- tylko cała formacja przyjmujących: z Resovią zagrał, a wynik taki sam jak z Rumunami. Niestety w tym sezonie przyjęcie Skry jest takie "resowiackie": dużo zawodników wyspecjalizowanych- połowa potrafi przyjąć, a połowa atakować. Przez taki układ mamy zmienników na każdej pozycji- tyle, że nie ma kto grać... Zamiast świetnego Conte i dobrego Marechala jest 2 takich samych słabych w przyjęciu młodych + Bułgar, który tylko trochę lepiej od nich przyjmuje.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Problemem jest że Winiar to ma być ten trzymający przyjęcie. Od 3 lat. Ostatnio wziął to na swoje bary Facu. Teraz kto?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: hubert »

Napiszcie do Maceraty aby też ogłosili żałobę i najlepiej wycofali się z rozgrywek bo nic nie ugrają.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kamil92 »

A mnie się wydaje, że przyjęcie nie było takie tragiczne jak to niektórzy piszą. Zawiódł atak w ważnych momentach i zagrywka.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Jak juz pisałem kiedys, jesli bierzesz przyjmujących z Radomia, Olsztyna i z głebokiej rezerwy Rzeszowa, to grasz jak Radom i Olsztyn.

Poza tym wiadomo, Wlazly kompromitacja, nie ma w naszej lidze atakującego ktory cześciej wpada w pojedynczy blok.

Za Kłosa dajcie do Skry jakiegos Zniszczoła, Zajdera czy Haina i bedzie bomba.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

ja tak sobie patrzę na zagrywkę Szalpuka... szczerze mówiąc to jeśli myśli o jakimś poważnym graniu w reprezentacji to musi, po prostu musi to podszkolić. Kiedyś miał ostrzejszego tego flota, tak mi się wydaje, były jakieś próby antigówki, a teraz wygląda to tragicznie. No bo skoro Rumuni sobie radzili z tym bez problemu to inni też sobie poradzą. Mika też niby nie serwuje z wyskoku, ale ten jego flot jest/był ostrzejszy, lepiej przyjmuje od Artura, a atak na porównywalnym poziomie chyba. Może lepszy w bloku trochę. Jak nie zacznie jakoś tego ćwiczyć to nie widzę dla niego lepszej przyszłości jak solidny ligowiec.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Murilo0 »

Mika ma lepszą zagrywkę od Szalpuka a i tak jest za słaba na najwyższy poziom reprezentacyjny. Niestety ale flotem obecnie żadnej Brazylii, Włoch ani USA pokonać się nie da. Szkoda, że tak zdolny zawodnik jak Szalpuk się najprawdopodobniej zmarnuje, bo z takim przyjęciem i zagrywką nie ma co myśleć w dłuższej perspektywie o reprezentacji :( Niestety jeśli nie stanie się jakiś cud to Artur nie będzie miał większych szans w rywalizacji m.in. z Fornalem, Kwolkiem a nawet Semeniukiem.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jaet »

Mnie bardziej przeraża fatalny poziom przyjęcia Szalpuka i Bednorza. Wszyscy o tym oczywiście wiedzieliśmy, ale w europejskim praniu wychodzi jeszcze smutniej. Szalpuk jeszcze jakoś próbuje koślawo podbić, ale Bednorz jest w stanie wysłać w trybuny absolutnie wszystko, co leci w jego stronę. Z takim przyjęciem obydwaj panowie mogą zapomnieć o grze na poziomie reprezentacji, bo po prostu tak się nie da. Dziś radośnie dołączył do nich jeszcze junior, który momentami odwalał takie numery, że sam miałby chyba problem wytłumaczyć jaki miał na siebie pomysł. Generalnie siatkówka rodem z przedsezonowego koszmaru każdego kibica Bełka, który patrzył na personalia i zastanawiał się jak to będzie wyglądało.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
tobivc
Posty: 3
Rejestracja: 7 gru 2016, o 00:53

Re: Skra Bełchatów

Post autor: tobivc »

Krystian2973 pisze:Zasłużona porażka. Blain to kolejny trener, który nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku. Janusz z Wlazłym lub Kurkiem powinien w każdym secie wchodzić na podwójną.
leeon pisze:http://m.sport.pl/siatkowka/1,105008,21 ... trzow.html

Marcyniak to taki prawie Lisiniac
Może nie Lisiniać ale na pewno Kłos, który jak to powiedział don Konrado jest w 5 (chyba pięćsetce) najlepszych środkowych na świecie i Marcyniak powinien wejść na boisko jeśli Gladyr miał kontuzję.
Gładyr kontuzja, gdzieś mówili o tym ?
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pietroo »

tobivc pisze:
Krystian2973 pisze:Zasłużona porażka. Blain to kolejny trener, który nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku. Janusz z Wlazłym lub Kurkiem powinien w każdym secie wchodzić na podwójną.
leeon pisze:http://m.sport.pl/siatkowka/1,105008,21 ... trzow.html

Marcyniak to taki prawie Lisiniac
Może nie Lisiniać ale na pewno Kłos, który jak to powiedział don Konrado jest w 5 (chyba pięćsetce) najlepszych środkowych na świecie i Marcyniak powinien wejść na boisko jeśli Gladyr miał kontuzję.
Gładyr kontuzja, gdzieś mówili o tym ?
Komentator parokrotnie, że problemy z mięśniami brzucha.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”