Skra Bełchatów

lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lobmar »

BadTrue pisze:Po prostu Piazza chciał Winiara a nie Stelmacha.

Skład Skry został zamknięty.
Znaczy Penczew i Bednorz na przyjęcie.To skład na 5 miejsce,za Politechniką.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

Kurcze szkoda, że co niektórzy już zapomnieli o tym jak znakomitym Michał był siatkarzem. Aktualnie na drugiego trenera nadaje się chyba idealnie. Ostatnie 3 lata jego kariery przyciemniają jego sprawiedliwy osąd.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Papilot »

Skra_7 pisze:Kurcze szkoda, że co niektórzy już zapomnieli o tym jak znakomitym Michał był siatkarzem. Aktualnie na drugiego trenera nadaje się chyba idealnie. Ostatnie 3 lata jego kariery przyciemniają jego sprawiedliwy osąd.
Nie uważam wcale, że znakomity siatkarz = znakomity trener.
Przykład: Świderski chociażby - przykład banalny, ale dobitny. Z drugiej strony Bednaruk, który zawodnikiem był takim sobie, w trenerce radzi sobie dobrze.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

Papilot pisze: Nie uważam wcale, że znakomity siatkarz = znakomity trener.
Przykład: Świderski chociażby - przykład banalny, ale dobitny. Z drugiej strony Bednaruk, który zawodnikiem był takim sobie, w trenerce radzi sobie dobrze.
To kto Twoim zdaniem powinien brać się za trenerkę ?
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Papilot »

Skra_7 pisze:To kto Twoim zdaniem powinien brać się za trenerkę ?
Ten, kto ma do tego predyspozycje: wiedzę, zdolności interpersonalne, pomysł, charyzmę. Ja nie piszę nigdzie, że to błąd - żeby to było jasne, bo, oczywiście, póki się nie zacznie, to nie wiadomo, czy ktoś umie coś robić. Choć nie uważam, że każdy musi zaczynać od razu od reprezentacji jak Antiga na przykład. W teorii jednak mądry jest każdy, życie weryfikuje. Tylko same osiągnięcia zawodnicze to dla mnie za mało, żeby powiedzieć, że to świetny wybór. Jest to jakiś wybór, a czy dobry, czy zły to się okaże, gdy facet zacznie pracować.
Dla ciebie wystarczy, że ktoś był dobrym zawodnikiem?
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

Papilot pisze:
Skra_7 pisze:To kto Twoim zdaniem powinien brać się za trenerkę ?
Ten, kto ma do tego predyspozycje: wiedzę, zdolności interpersonalne, pomysł, charyzmę. Ja nie piszę nigdzie, że to błąd - żeby to było jasne, bo, oczywiście, póki się nie zacznie, to nie wiadomo, czy ktoś umie coś robić. Choć nie uważam, że każdy musi zaczynać od razu od reprezentacji jak Antiga na przykład. W teorii jednak mądry jest każdy, życie weryfikuje. Tylko same osiągnięcia zawodnicze to dla mnie za mało, żeby powiedzieć, że to świetny wybór. Jest to jakiś wybór, a czy dobry, czy zły to się okaże, gdy facet zacznie pracować.
Dla ciebie wystarczy, że ktoś był dobrym zawodnikiem?
Dobrym nie wystarczy. Np. Bąkiewicz był dobrym zawodnikiem i moim zdaniem nie nadawał się na trenera z tego względu, że się jąka. Michał W. był zawodnikiem wybitnym, ale także posiada odpowiednie cechy charakteru do objęcia tego stanowiska.
chlanko
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 14:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: chlanko »

jak dla mnie to Winiara niech wezmą do Spały na trenera przyjęcia, bo co rocznik to gorzej z tym u naszych juniorów.
14jarek19
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2016, o 12:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: 14jarek19 »

Do Waszej dyskusji pasowaloby wtracic ze Winiar z tego co wiem mowil otwarcie ze nie lubi siatkowki ani ogladac ani analizowac :) Jesli sie myle to mnie poprawcie
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Papilot »

Skra_7 pisze: Michał W. był zawodnikiem wybitnym, ale także posiada odpowiednie cechy charakteru do objęcia tego stanowiska.
No, to się okaże, czy to wystarczy. Na szczęście ma być drugim trenerem, a nie pierwszym, więc opinia publiczna długo się nie dowie. Chociaż czasami wystarczy, że ktoś, jak Gruszka, uczy się na błędach żółtodzioba. Pytanie, czy chłop ma w sobie tyle autorefleksji.
14jarek19 pisze: Do Waszej dyskusji pasowaloby wtracic ze Winiar z tego co wiem mowil otwarcie ze nie lubi siatkowki ani ogladac ani analizowac :) Jesli sie myle to mnie poprawcie
Nie kojarzę tej wypowiedzi, ale jeśli tak, to jest bardzo ciekawe i świadczy o wybitności.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

Rysio z Klanu pisze:Na facebook Skry pojawiła się ckliwa kompilacja zagrań Winiara w Skrze. Marketingowcy chyba musieli miesiąc składać te akcje, bo samo odnalezienie meczów w których grał było prawdziwym wyzwaniem. Gdyby zrobić uczciwa kompilację, to wyglądałaby ona przez ok. 15 minut tak:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... F4I1kho1vA
http://www.ebelchatow.pl/sites/default/ ... _00000.jpg
https://i.ytimg.com/vi/vOr4zp10ZjM/hqdefault.jpg
Wiem, że dyskusja z Tobą na temat Winiarskiego nie ma sensu, ale znalezienie materiałów z 5 sezonów w Skrze, w których grał regularnie to raczej takiego wyzwania nie stanowi. :)
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

lobmar pisze:
BadTrue pisze:Po prostu Piazza chciał Winiara a nie Stelmacha.

Skład Skry został zamknięty.
Znaczy Penczew i Bednorz na przyjęcie.To skład na 5 miejsce,za Politechniką.
No po przywróceniu spadków i awansów to myślę, że walka z Bielskiem i Kielcami będzie dla Skry tą decydującą.

Też nie popadajmy w paranoję.
Kłamca.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

A ja powtarzam po raz setny. On może i był dobrym siatkarzem. Ale w kadrze. W Skrze pierwszy i ostatni dobry sezon zagrał w 2005 roku. Poza tym zawsze był kulą u nogi. Większe zasługi dla Skry ma Szczerbaniuk, Stelmachy, Ignaczak, czy Heikinen. Nie mówiąc o Wnuku, albo Dobrowolskim. Skra zawsze była dla niego szpitalem i przychodnią, więc robienie z niego jakieś ikony jest niesmaczne i odrażające. Jest ikoną, ale brudnych interesów i cuchnących układów.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Z tym 2005 to nieprawda
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

No ok 05/06. W 2010 też przyszedł się leczyć i cały sezon dochodził do siebie. Jak zaczął grać regularniej, dziwnym trafem skończyła się era Skry, a w 2013 może grał często, ale był najsłabszym punktem całej wyjściowej 7ki, która zakończyła sezon na 5. miejscu. Wystarczyło że odszedł na rok i zdobyliśmy majstra. Wrócił i znów była padaka.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Koniec dyskusji o Savanim
Wraca do Włoch, konkretnie do Top Volley Latina
Szary Wilk
Posty: 8059
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Szary Wilk »

Bzdury piszecie. Winiarski był bardzo dobrym siatkarzem, po prostu kontuzje go zniszczyły. W Skrze byłó różnie, ale do Skry wrócił w 2009 roku, nikt mi nie powie, że jego wielkie granie skonczylo sie w wieku 26 lat. Na MŚ 2014 grał świetnie, jego kariera tak na prawdę skończyła się w 2015, potem już równia pochyła.

Skra na 100 % zamknięty skład, potwierdzone info? To kto tam jest na przyjęciu? Katić,Bednorz,Penchev i kto?

Skra szykuje się na 5-6 miejsce. Jest bardzo słaba.
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

chlanko pisze:jak dla mnie to Winiara niech wezmą do Spały na trenera przyjęcia, bo co rocznik to gorzej z tym u naszych juniorów.
Jak wiekszosc uogolnien-nieprawdziwe. Kwolek i Fornal przyjmuja lepiej niz Sliwka i Szymura. Janikowski i Szymanski wyraznie poprawili przyjecie (ofensywni) a Firszt go nie popsul . W kadecie najgorzej przyjmujacym byl Jastrzabek-Czyrnianski.
Wiec mam wrazenie, ze na ten element zwrocona uwage, choc pewnie jeszcze niedostatecznie.

Ale owszem-fajnie by bylo, gdyby jakis super trener zabral sie za mlodziez, choc jest to inna specyfika. Nawrocki sporo wniosl.
Tylko Misiek trenerem jeszcze nie jest. Zobaczymy, jakim bedzie, jak juz nim zostanie. Mnie jakos srednio pasuje, chyba ze te wypowiedzi o analizowaniu to taki szpan. Tez je pamietam.

Kiedys marzylo mi sie, ze bedzie to Antiga. Niestety w mlodziezowej siatkowce ani blichtru, ani pieniedzy. Trzeba byc pasjonatem.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Katicia w Skrze nie będzie, 4 będzie Rozalin Penchev.

Co do drugiego trenera to ogólnie tak naprawdę nie jest jakoś bardzo kluczowe kto nim będzie, bo i tak nie przypominam sobie, żeby któryś z drugich trenerów miał jakiś duży wpływ na drużynę. Istotne jest kto jest pierwszym trenerem.
14jarek19
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2016, o 12:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: 14jarek19 »

BadTrue pisze:Katicia w Skrze nie będzie, 4 będzie Rozalin Penchev.
A trzecim/drugim/pierwszym :)?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

BadTrue pisze:Katicia w Skrze nie będzie, 4 będzie Rozalin Penchev.
Penchev, Penchev, Bednorz i ? Jakaś podpowiedź ? :)
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Milten »

Zdecydowanie najsłabszy skład Skry jaki pamiętam. To już nawet ten z Vinciciem czy Wlazlym na przyjeciu wydawal sie personalnie mocniejszy.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Aleksiev i Bułgaria w Skrze :]
Milten jakby do tego był Kurek, Conte nie byłoby źle...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Najslabsza Skra może i tak ale i tak spokojnie może powalczyć o 3 biorąc pod uwagę ogólny poziom naszej ligi.
SevenUP
Posty: 984
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Skra Bełchatów

Post autor: SevenUP »

Raczej z JW, ZAKSĄ i może PW będzie im ciężko :)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

A ten mniej zdolny Penczew to nie miał przypadkiem w Chaumont wylądować?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

Ciągle nie wiemy kto będzie tym przyjmującym zamykającym skład, ale jeśli nie jest to ktoś lepszy od Bednorza, to ten skład wygląda gorzej nawet od tego zbudowanego przez Resovię.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Aranger pisze:Ciągle nie wiemy kto będzie tym przyjmującym zamykającym skład, ale jeśli nie jest to ktoś lepszy od Bednorza, to ten skład wygląda gorzej nawet od tego zbudowanego przez Resovię.
Lepsze rozegranie, atak, środek... Libero tez.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2017, o 14:37 przez StanLee, łącznie zmieniany 2 razy.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Atak to już teraz zależy od dnia. Jak dla mnie poziom Top 4 zrównał się w dół
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pawel909 »

StanLee pisze:
Aranger pisze:Ciągle nie wiemy kto będzie tym przyjmującym zamykającym skład, ale jeśli nie jest to ktoś lepszy od Bednorza, to ten skład wygląda gorzej nawet od tego zbudowanego przez Resovię.
Lepsze rozegranie, atak, środek... Libero tez.
Jaki lepszy środek?! Czarnowski lepszy od Gladyra? To chyba dowcip :D W ataku to dalej wszystko zależy od Wlazłego, a Romać to raczej niewielkie wsparcie. Łomacz lepszy od Uriarte? Hmmm :D Dla mnie to też osłabienie, ale co kto lubi.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aranger »

StanLee pisze:Lepsze rozegranie, atak, sypa, środek...
No moim zdaniem przyjęcie Rossard-Perrin na papierze prezentuje się znacznie lepiej od Bednorz-Penchev i tutaj jest spora przewaga na korzyść Resovii. Na rozegraniu jakiejś wielkiej różnicy być nie powinno. Na ataku Skry według mnie istnieje znak zapytania po tym, co Wlazły pokazał w play-off. Jak wróci na lepszy poziom, to zgoda, ale równie dobrze on może być kulą u nogi nawet w porównaniu do Resovii.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”