Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pk+ »

tomikon pisze: Zresztą po zatrudnieniu Kowala jego pierwszy, albo drugi mecz miał najgorszą frekwencje od bodajże 10 lat... gdzie bilans wygranych/przegranych nie był wcale gorszy od sezonów mistrzowskich.
Nie wiem jak na mecze ligowe, ale na Biełgorod w rzeszowskich liceach bilety można było kupić po 10zł - więc jesteśmy już na etapie ratowania twarzy i podtrzymywania mitu pełnej hali. Ale nie obniżka cen biletów/karnetów to droga do sukcesu.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Kowalisko
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2018, o 18:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kowalisko »

W przypadku dzisiejszego niepowodzenia Resovii dopiero będą pustki przy kolejnych meczach, przejdzie to do historii.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Myślę, że dzisiaj Reska wygra. Z Biełgorodem nie było źle więc na przetrzebioną Wawę powinno wystarczyć
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Uuups.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: knightrider »

Jarosz i Tichacek to nie poziom +ligi :] :]
averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: averss »

Jutro Andrzej Kowal: To nie moja winna, nie ja przygotowywałem drużynę do sezonu :D
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Forma przyjdzie na PO :]
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Ależ to piękne symboliczne strzelenie sobie w kolano prezesa Górskiego :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Sir Andrew pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W nagrodę proponuję przedłużyć kontrakt na 10 lat, może ktoś zaproponuje to Górskiemu? W końcu z tak słabym składem, skompletowanym przez kogoś innego, heroicznie walczy o awans do play-off.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Milten »

Piękny widok. I mowie to dlatego, ze zycze wszystkim polskim klubom jak najlepiej. Resovia ma potencjal finansowy i kibicowski do bycia polską potega. Tylko niech wyniki przekonaja pana Górala że projekt "Polski Sir Alex Ferguson w siatkówce" nie ma przyszlosci.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Groteska w zarządzaniu klubem w Resovii i Skrze daje Zaksie monopol na sukcesy na lata.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: compact »

Sugerowanie, że Dobrodziej nie zbuduje Andrzejowi mocarnej 14-tki na następny sezon xD
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

leeon pisze:Groteska w zarządzaniu klubem w Resovii i Skrze daje Zaksie monopol na sukcesy na lata.
Jakoś w ostatnich latach ktoś odstaje przez słabość innych. Szkoda, bo ucztą dla oka byłoby spotkanie w jednym sezonie: Skry z czasów dominacji, Resovii 13-15 i Zaksy z Toniuttim...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

compact pisze:Sugerowanie, że Dobrodziej nie zbuduje Andrzejowi mocarnej 14-tki na następny sezon xD
Nawet jak dostanie to efekty będą niewspółmierne.
Blamażu ze zwolnieniem poprzedniego trenera to nie przesłoni..
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Prawdę powiedziawszy nie ma co się unosić, siódme miejsce - mniej więcej w tych okolicach było typowane miejsce Resovii przed sezonem. I pewnie już tak zostanie. Potencjał zespołu jest jaki jest. Wiadomo że dobry trener może by ukręcił z tego więcej (czyli około piątego miejsca i wejście do play-offów), ale czy ktoś o zdrowych zmysłach sadził że Sir Andrew "Ferguson" Kowal zrobi coś ponad stan? Chyba najwięksi optymiści. Aczkolwiek szanse nadal są, ale jak to mówią nadzieja jest matką.... :]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

"Moim zadaniem jest zbliżyć ten potencjał do wyniku sportowego"
Nie wiem o co Wam chodzi? Takie było zadanie. A po sezonie można zacytować klasyka: "Panie Prezesie..."
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

https://www.google.pl/amp/s/sport.onet. ... 6r57fq.amp

Pojawia się dużo analogii, ciekawe co prezes teraz by powiedział ?
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Cytuję dla tych co rozprzestrzeniają brednie, że Ahrema nie chciał Włoch:

"Czy można się spodziewać jakichś zmian kadrowych w drużynie ?

Andrzej Kowal: Nie, nie ma żadnych zmian. Trener Serniotti wspólnie z klubem myślał jeszcze o przyjmującym, ale na ten moment jest to temat zamknięty.



Mówiło się o powrocie do Rzeszowa Oliega Achrema. Czy jest to prawdą?

Andrzej Kowal: Był taki temat, ale na tę chwilę już go nie ma."

Link do całego wywiadu :

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ik/8jl5zz9
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

niepoinformowany pisze:Sir Andrew pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W nagrodę proponuję przedłużyć kontrakt na 10 lat, może ktoś zaproponuje to Górskiemu? W końcu z tak słabym składem, skompletowanym przez kogoś innego, heroicznie walczy o awans do play-off.
Przecież Pan Trener (:D) ma dożywotni kontrakt z Asseco. Z możliwością przedłużenia zza grobu :p
#kowalout
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Z forum Resovii, dobre :]
Gonzo pisze:Marketingowo Asseco z Resovii już wyciągnęło co miało wyciągnąć. Teraz to już taka zabawa w dobrego wujka Adama, który ukochanemu Andrzejkowi co roku kupuje nowe zabawki, a ten notorycznie je psuje.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Mija druga doba od meczu z Wawą, a tu cisza na stronie Asseco. Znając konsekwencje w działaniu zarządu
klubu myślałem, że szybko poznamy nazwisko nowego trenera ??!!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Kiko pisze:Mija druga doba od meczu z Wawą, a tu cisza na stronie Asseco. Znając konsekwencje w działaniu zarządu
klubu myślałem, że szybko poznamy nazwisko nowego trenera ??!!
A to nie czasem meczem na Podpromiu z Wawą Serniotti przelał czarę goryczy Zarządu? :)

A tak poważnie... no chyba nikt tu na forum się nie łudzi...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Tharaster »

pewniak pisze:
Kiko pisze:Mija druga doba od meczu z Wawą, a tu cisza na stronie Asseco. Znając konsekwencje w działaniu zarządu
klubu myślałem, że szybko poznamy nazwisko nowego trenera ??!!
A to nie czasem meczem na Podpromiu z Wawą Serniotti przelał czarę goryczy Zarządu? :)

A tak poważnie... no chyba nikt tu na forum się nie łudzi...

Zgadza sie
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szary Wilk »

Na stronie asseco? Czyli co, na stronie tej firmy, która sponsoruje Resovie? Nie ma takiego klubu jak asseco, nie ma takiego jak asseco Resovia.

Jest Resovia Rzeszów.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

pewniak pisze:
Kiko pisze:Mija druga doba od meczu z Wawą, a tu cisza na stronie Asseco. Znając konsekwencje w działaniu zarządu
klubu myślałem, że szybko poznamy nazwisko nowego trenera ??!!
A to nie czasem meczem na Podpromiu z Wawą Serniotti przelał czarę goryczy Zarządu? :)

A tak poważnie... no chyba nikt tu na forum się nie łudzi...
Dokładnie wtedy zwolnili Roberto, dlatego napisałem ten ironiczny post. Jasne, że nikt się nie łudzi.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Szary Wilk pisze:Na stronie asseco? Czyli co, na stronie tej firmy, która sponsoruje Resovie? Nie ma takiego klubu jak asseco, nie ma takiego jak asseco Resovia.

Jest Resovia Rzeszów.
Ten klub nazywa się Asseco Resovia Rzeszów i oprócz fragmentu nazwy nie ma nic wspólnego z Resovią rzeszów
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mewa »

Kiko pisze: Ten klub nazywa się Asseco Resovia Rzeszów i oprócz fragmentu nazwy nie ma nic wspólnego z Resovią rzeszów
aż sobie sprawdziłem... Nadal chwalą się na swojej stronie historią od 1937 roku, pisząc o tych wydarzeniach "nasza historia". Więc chyba jesteś nieco w błędzie.
SevenUP
Posty: 984
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: SevenUP »

mewa pisze:
Kiko pisze: Ten klub nazywa się Asseco Resovia Rzeszów i oprócz fragmentu nazwy nie ma nic wspólnego z Resovią rzeszów
aż sobie sprawdziłem... Nadal chwalą się na swojej stronie historią od 1937 roku, pisząc o tych wydarzeniach "nasza historia". Więc chyba jesteś nieco w błędzie.
No niestety Ty jesteś w błędzie, bo umowa z CWKS nie obowiązuje. Resovia w nazwie to tylko nazwa miasta, a nie nazwa klubu.
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szary Wilk »

Kiko pisze:
Szary Wilk pisze:Na stronie asseco? Czyli co, na stronie tej firmy, która sponsoruje Resovie? Nie ma takiego klubu jak asseco, nie ma takiego jak asseco Resovia.

Jest Resovia Rzeszów.
Ten klub nazywa się Asseco Resovia Rzeszów i oprócz fragmentu nazwy nie ma nic wspólnego z Resovią rzeszów

Typowy janusz z siatkówki :) asseco to nazwa firmy. Kibicujesz klubowi czy firmie? (Nie uderzam do kibicowania Resovii, ale ogólnie). Bawi mnie, jak kibice na siatkówce wykrzykuja nazwe sponsorów, zupełnie inny klimat niż na nodze, poszanowania tradycji 0.


Jest Resovia i Politechnika Warszawska, jest Skra. Zadne asseco, zadne onico, zadne pge.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mewa »

SevenUP pisze:No niestety Ty jesteś w błędzie, bo umowa z CWKS nie obowiązuje. Resovia w nazwie to tylko nazwa miasta, a nie nazwa klubu.
Napisałem, że kolega jest w błędzie twierdząc, że Asseco Resovię z Resovią łączy tylko część nazwy.

Sprawdziłem, Asseco Resovia Rzeszów SA nawiązuje do historii CWKS Resovii ciągnącej się od 1905 roku i sekcji siatkarskiej od 1937 roku. Piszać o tejże historii "nasza historia". Twierdę więc, że łączy ich oprócz fragmentu nazwy jeszcze wspólna historia, którą się chwalą.

Gdzie jest błąd w moim rozumowaniu?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”