Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

drukjul pisze:
ciorny17 pisze:Jak mówimy o Bednorzu w kontekście przenosin to w Polsce pewnie tylko Warszawa, a nie wydaje mi się aby Bartek chciał się wybrać gdziekolwiek za granicę.
IMHO znacznie szybciej "Ptoki" niż Warszawa.
No jak Ptoki jak on dopiero teraz ma mieć "poważne granie/ kariera"


:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

jinx pisze:
drukjul pisze:
ciorny17 pisze:Jak mówimy o Bednorzu w kontekście przenosin to w Polsce pewnie tylko Warszawa, a nie wydaje mi się aby Bartek chciał się wybrać gdziekolwiek za granicę.
IMHO znacznie szybciej "Ptoki" niż Warszawa.
No jak Ptoki jak on dopiero teraz ma mieć "poważne granie/ kariera"

Ewentualnie może jeszcze Olsztyn.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:"

Ewentualnie może jeszcze Olsztyn.
Przyznam, że o możliwym powrocie Bednorza do Olsztyna nic nie słyszałem, natomiast o przymiarkach do niego właśnie Ptoków robił już jakiś czas temu dosyć czytelne aluzje choćby Jakub Malke w swojej którejś z wypowiedzi i to już jakieś 1.5 miesiąca temu, więc cały temat zastąpienia w Skrze Bednorza Szalpukiem nie jest pewnie wcale taki nowy, jak się nam wydaje. Choć akurat Bednorz nie jest zawodnikiem z jego stajni menadżerskiej, więc to bardziej na zasadzie zasłyszanej plotki, gdzie Bartek się wybiera. Ciekawe natomiast, że Oliva i Bednorz mają wspólnego agenta.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Bednorz ponoć ma iść za granicę.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Świeżynki transferowe pewne źródło:
1. Droszyński -> Skra
2. Janusz -> Gdańsk

Cytuje, ale nie moge powtorzyc od kogo: ,, do Skry na mlotka, jakiegos mlodego wlocha szykuja"

Dokladajac, Janusz pewnie na 1, pokazal się z dobrej strony to Anastasi moment podlapal, ma byc mniejszy budzet, wiec uwazam, ze pomysl swietny.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Idziemy na majstra...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

No i zmuszony jestem przesłać przeprosiny niepoinformowanwmu, bo Mika i Schulz przyklepani.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Murilo0 »

leeon pisze:Idziemy na majstra...
Okaże się, że ten młody Włoch to Nelli i jeszcze będziesz dziękował Prezesowi Seniorowi za transfer :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Może tak a może nie. Znając Kondzia to będzie i tak Wlazły i młody przez rok na ławie sie zrazi i odejdzie w momencie gdy powinien wejść z biegu w pierwszy skład.

Oczywiście nie wiem co będzie, ciągle mam nadzieję że Kondzio wróci to wcześniejszego trybu zarządzania. Tyle ze to oznacza, out jeszcze innego zawodnika. :]
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiko »

Szampon093 pisze:No i zmuszony jestem przesłać przeprosiny niepoinformowanwmu, bo Mika i Schulz przyklepani.
Że w Rzeszowie ???
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Droszyński za Janusza to osłabienie. Ale widocznie taki jest plan żeby rozegranie było polskie, słabo to wygląda. Nelli też nie jest według mnie dobrą inwestycją bo nawet jak zacznie grać na dobrym poziomie to wróci zaraz do Włoch. Pewnie limity pójdą na atakującego i dwóch przyjmujących, a szkoda bo pewnie Bednorza i tak zastąpi Szalpuk, a limit będzie na jego zmiennika Rozalina Pencheva i defensywnego przyjmującego. Wolałbym żeby zmiennikiem Szalpuka był Orczyk to wtedy chociaż za Janusza można kogoś lepszego zakontraktować.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gabres96 »

Jakieś jeszcze pewne nowinki transferowe ?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Na razie nic wiecej nie wiem. Jeszcze moze dowiem sie czegos jutro swiezego. Droszynski to prawda, to spore oslabienie po tym sezonie, widac bylo co gra Janusz, ale ustalmy sobie, lawy grzac nie bedzie w Gdansku, skoro pieniedzy mniej, a Anastasi juz widac jak zespol buduje. Ciekawe.

@ Kiko - tak
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Ja się cieszę, że Janusz w Gdasku.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Skrzypek »

ciorny17 pisze:Jak mówimy o Bednorzu w kontekście przenosin to w Polsce pewnie tylko Warszawa, a nie wydaje mi się aby Bartek chciał się wybrać gdziekolwiek za granicę. Tym bardziej, że o ile Blain wolał Szalpuka to Stefan stawiał na Bartka.
Nie, Badnorz nie trafi do Warszawy.
waldek 28
Posty: 161
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: waldek 28 »

Mateusz Janikowski w Onico.
Fajny transfer, młody ma szanse podszkolić się pod okiem Stefana, bo talent niewątpliwe ma.
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

Tylko sobie tak o wspomniałem o stolicy jako ewentualnych przenosinach.

Szkoda Janusza i ciekawe jak Skra w przyszłym sezonie będzie wyglądała bo Piechocki powinien dostrzec, gdzie leżą aktualne problemy.
Kłamca.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: knightrider »

Jak Bednorz zagranica to tylko gdzie Serie a czy Rosja ?
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kamil92 »

ciorny17 pisze:Tym bardziej, że o ile Blain wolał Szalpuka to Stefan stawiał na Bartka.
To stwierdzenie to chyba taki trochę mit. Racja, Antiga zabrał Bartka kosztem Artura na IO, ale przedtem, to Szalpuk był w kadrze na wielu turniejach (MHJW15, PŚ15, ME15, LŚ16, poprawcie mnie jeśli się mylę) i gdy wchodził to nigdy raczej nie zawodził. Bednorz znalazł się tam trochę rzutem na taśmę i przyznam, że dla mnie to była jedna z lub jedyna dziwna decyzja personalna Stephane'a.
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

waldek 28 pisze:Mateusz Janikowski w Onico.
Fajny transfer, młody ma szanse podszkolić się pod okiem Stefana, bo talent niewątpliwe ma.
Super.
Znowu mi sie udalo "wykrakac". Moc sprawcza forum, czy transfer bardzo logiczny? :D
Znaczylo by to, ze Resovia odpuscila koncepcje kiszenia najzdolniejszych juniorow Metra. To dobrze, bo to najlepszy chyba przyjmujacy rocznika.
Mysle, ze powinno byc dobrze i dla grajka (dobry trener, stawiajacy na technike) i dla Onico-spory talent, ladnie ulozony technicznie, dobre warunki fizyczne. Pierwszy rok na przetarcie, moze tez troche gry dostanie.

Janusz w Gdansku tez mi sie podoba.

Kamila szkoda w Skrze. To w odroznieniu od Janikowskiego nie jest optymalny wybor ani dla klubu ani dla zawodnika
Ale moze spokojne potrenowanie da mu mozliwosc poprawy tego najslabszego punktu, czyli wystawy do lewego.
A jakies zmiany trenerow? W Skrze np albo Zaksie? .... Resovi?
Fefe zostaje w JW?
Stelmach zostaje w Czestochowie?

Co do Bednorza, Antigi i Szalpuka, to juz mi sie pisac nie chcialo, ale @Kamil92 napisal.
Obstawiam, ze Artur zagral wiecej na boisku za Stephana niz Bednorz. A ze Bednorz popychal wozek na IO (w zwiazku z lepszym przyjeciem :) ) to moim zdaniem niewiele znaczy.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

drukjul pisze:
ciorny17 pisze:Jak mówimy o Bednorzu w kontekście przenosin to w Polsce pewnie tylko Warszawa, a nie wydaje mi się aby Bartek chciał się wybrać gdziekolwiek za granicę.
IMHO znacznie szybciej "Ptoki" niż Warszawa.
Oliva-Bednorz na przyjęciu :o :o :o ??? Oj będzie bal, oj będzie bal....
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Noworoczny »

Zbawiciel ma kontrakt na następny sezon?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: astronauta »

Noworoczny pisze:Zbawiciel ma kontrakt na następny sezon?
Tak.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Skrzypek »

Murilo0 pisze: Okaże się, że ten młody Włoch to Nelli i jeszcze będziesz dziękował Prezesowi Seniorowi za transfer :]
Nelli ma za sobą przeciętny sezon w Superlega. Czy jest młody? Ma 25 lat.
W ogóle jaki sens miałby transfer Włocha do Skry? Nie zastąpi Wlazłego, bo nawet jeśli się rozwinie, to przy pierwszej okazji ucieknie do ojczyzny.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gabres96 »

A jak tam transfery w Zaksie?Jak będzie wyglądało przyjęcie w przyszłym sezonie?Śliwka taki pewny?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: niepoinformowany »

Szampon093 pisze:No i zmuszony jestem przesłać przeprosiny niepoinformowanwmu, bo Mika i Schulz przyklepani.
A niby dlaczego miałbyś mnie przepraszać? Ja nie jestem autorem tych plotek (jak widać poprawnych). Chodziło mi tylko o to, z jak regularną wybiórczością komentujesz niektóre spekulacje (dobre transfery do Resovii - "brednia", słabe - "pewnik") i tyle.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

niepoinformowany pisze:
Szampon093 pisze:No i zmuszony jestem przesłać przeprosiny niepoinformowanwmu, bo Mika i Schulz przyklepani.
A niby dlaczego miałbyś mnie przepraszać? Ja nie jestem autorem tych plotek (jak widać poprawnych). Chodziło mi tylko o to, z jak regularną wybiórczością komentujesz niektóre spekulacje (dobre transfery do Resovii - "brednia", słabe - "pewnik") i tyle.
Powiesz ,, cieplejsze" slowo i zle. Nie ma zadnej wybiorczosci, Mika to slaby transfer? Nikt Schulza nie byl pewny i w tym ja rowniez. Ciągnij to dalej sobie i baw sie w to, zamiaru wiecej nie mam prowadzic tej duskusji, skoro czlowiek wychodz i podaje reke. Szkoda slow. Pozdrawiam

Bednorz ma propozycje z Włoch tak jak i Srecko. Nie zdziwie sie jak ma propozycje z Trento, skoro rowniez propozycje mial Fornal. Wszystko mozliwe.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: niepoinformowany »

Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem.

O Mice i Schulzu pisałeś, że to transferowe brednie, więc dobry transfer. Skąd wynalazłeś słaby?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

drukjul pisze:
AZS OLSZTYN 1978 pisze:"

Ewentualnie może jeszcze Olsztyn.
Przyznam, że o możliwym powrocie Bednorza do Olsztyna nic nie słyszałem, natomiast o przymiarkach do niego właśnie Ptoków robił już jakiś czas temu dosyć czytelne aluzje choćby Jakub Malke w swojej którejś z wypowiedzi i to już jakieś 1.5 miesiąca temu, więc cały temat zastąpienia w Skrze Bednorza Szalpukiem nie jest pewnie wcale taki nowy, jak się nam wydaje. Choć akurat Bednorz nie jest zawodnikiem z jego stajni menadżerskiej, więc to bardziej na zasadzie zasłyszanej plotki, gdzie Bartek się wybiera. Ciekawe natomiast, że Oliva i Bednorz mają wspólnego agenta.

Olsztyn z Woickim,Hadravą i Bednorzem i Plusliga byłaby mocniejsza.
Szkoda ,że to tylko marzenia
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Czyli Andrzej dostał więcej kasy. A wydawało mi się że Skra jest najdziwniej zarządzaną drużyną pls. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”