Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

Pisząc o środkowych zapominacie o jednej istotnej rzeczy: wszyscy zakładamy, że MM będzie w 100% gotowy do gry. A czy będzie? Nie sądzę by było nam dane dowiedzieć się czegoś pewnego w tej kwestii.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

TommyLeeJones pisze:Ups, limity, w play-offach znowu floty przyjmuje Masłowski, nie Perry. Albo skrzydła to Mika i Buszek, dwa tytany ataku. Nonsens.
Sęk tylko w tym, że ani Śliwka, ani Rossard, czyli według Ciebie "tytani ataku" , Resovii nie uratowali... ;)
Ba, Rossard ją pogrązył, do spółki z Dryją...

A róznice w cecnach, to pewnie są wielokrotnosci. Pamietajmy o "ustawie kominowej". :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Aranger pisze:No, jednak chodziło zgodnie z domysłami o JW oczywiście: https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... la/c7elzbj

O, a Muzaj jednak w Gdańsku. Też fajny transfer.
Tylu dobrych atakujących PL zmienia klub. Cóż trzeba mieć nieźle pod pokrywką by z tego nie skorzystać...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Mysle, że gdyby Muzaj trafił do Skry, to temat klubowy na tutejszych łamach byłby równie obfity... :] ;)
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

grzegorzg pisze:Sęk tylko w tym, że ani Śliwka, ani Rossard, czyli według Ciebie "tytani ataku" , Resovii nie uratowali... ;)
Wskaż proszę gdzie to rzekomo stwierdziłem, dla mnie właśnie posunąłeś się do daleko idącej manipulacji. Z góry napiszę jeszcze, że nie bez przyczyny rozumowanie a contrario jest jednym z najsłabszych i w tym przypadku nie ma sensu po nie sięgać.

Edit: Przyjęte.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 10:10 przez TommyLeeJones, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Jesli napisałem cos nie tak, to przepraszam, nie było to moja intencją.

Raczej, by może zle i nieopatrznie, przejaskrawiłem, aby coś pokazac.

Tak po prawdzie, to myslałem, ze inaczej odbierzesz ten nieco frywolny styl moich wypoiwedzi... Ale ok, mea culpa.
Szary Wilk
Posty: 8080
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

Trefla będzie stać na zagranicznych przyjmujących? W sumie skoro stać ich na Muzaja i Nowakowskiego (+Anastasi, mimo ze kokosow nie bierze) to nie jest tak zle.

Gdzie przymierzany jest Kurek?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Chal »

Serio Dryja położył Resovii play-offy?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Skrzypek »

Szary Wilk pisze:Trefla będzie stać na zagranicznych przyjmujących? W sumie skoro stać ich na Muzaja i Nowakowskiego (+Anastasi, mimo ze kokosow nie bierze) to nie jest tak zle.
Nie wiem, jak ta sytuacja wygląda po negocjacji kontraktu i przyjęciu stanowiska trenera kadry Belgii, ale w trwającym sezonie Anastasi jest jednym z najlepiej zarabiających ludzi w Treflu. Był najmniej skory do cięć w pensji po wycofaniu się Lotosu. Wielu graczom to się nie podobało.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

Chal pisze:Serio Dryja położył Resovii play-offy?
Podobno tak przemówiły cyferki :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Irenka7 »

Kiedyś w naszej lidze hitem transferowym był Grozer, Conte, Tillie, Marchal, Ivovic i można by było tak wymieniać. A w tym momencie bombą transferową jest transfer Konarakiego do JW. Z całym szacunkiem do niego, ale chciałabym zobaczyć w tej lidze gwiazdy typu Toniutti czy Deroo... ciekawe czy któryś klub sprowadzi chociaż jedną gwiazdę do naszej ligi.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

weary_skier pisze:
grzegorzg pisze: A z przyczyn irracjonalnych, to Kowal ma słabosc do graczy z Ameryki Płn.
Czemu irrarcjonalnych? Jedną z niewielu zalet Kowala jest to, że dobrze mówi po angielsku :)

Napaliłem się na tego Shojiego na libero to taki Perry już nie zachwyca.
Ktoś wie czy Perry umie przyjąć flota?
Perry to solidny zawodnik, duże wzmocnienie ale do Shojiego, który jest w ścisłym topie mu daleko.

Przyjmując porównanie motoryzacyjne to mieliście wymienić Poloneza na Audi Q7 a skończyło się na Pasacie, czyli nie jest źle.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 14:38 przez Lucarelli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:
Chal pisze:Serio Dryja położył Resovii play-offy?
Podobno tak przemówiły cyferki :)
:D

Ja naprawdę ze spokojem przyjmę inne okreslenie/pojęcie/ocenę zawodnika, który w ostatnim meczu zdobywa dla swojej druzymy o jeden punkt więcej niz dla przeciwnej.

Serio, czekam na propozycje...

Aha - pisałem o ostatnim meczu, a nie o całych p-o. Chętnie też przeczytam coś o innej ocenie Rossarda, bo to spółkowicz.

PS zeby nie było - nie piszę o rozgrywajacym badz libero ... :]
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 14:42 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Robert77 »

Irenka7 pisze:Kiedyś w naszej lidze hitem transferowym był Grozer, Conte, Tillie, Marchal, Ivovic i można by było tak wymieniać. A w tym momencie bombą transferową jest transfer Konarakiego do JW. Z całym szacunkiem do niego, ale chciałabym zobaczyć w tej lidze gwiazdy typu Toniutti czy Deroo... ciekawe czy któryś klub sprowadzi chociaż jedną gwiazdę do naszej ligi.
Ani Toniutti, ani Deroo podpisując kontrakty do Zaksy gwiazdami nie byli. Sytuacja troszkę zmieniła się w przypadku Francuzów po sezonie reprezentacyjnym, ale na szczęście byli już klepnięci.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

Lucarelli pisze: Perry to solidny zawodnik, duże wzmocnienie ale do Shojiego, który jest w ścisłym topie mu daleko.
Moim zdaniem określenie "solidny" słabo pasuje do siatkarza z rocznika 1995, czyli raptem tylko dwa lat starszego od Masłowskiego. Perry już teraz jest rewelacyjnym libero, do tego jeszcze naprawdę bardzo młodym, czyli mającym przed sobą wspaniałe perspektywy rozwoju. We Włoszech mówiło się do niedawna, że Grbic koniecznie chce Australijczyka ściągnąć do siebie do Werony już w przyszłym sezonie, ale wygląda na to że będzie musiał zadowolić się.... Erikiem Shoji. Jak się nie ma co się lubi.... :D
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

drukjul pisze:
Lucarelli pisze: Perry to solidny zawodnik, duże wzmocnienie ale do Shojiego, który jest w ścisłym topie mu daleko.
Moim zdaniem określenie "solidny" słabo pasuje do siatkarza z rocznika 1995, czyli raptem tylko dwa lat starszego od Masłowskiego. Perry już teraz jest rewelacyjnym libero, do tego jeszcze naprawdę bardzo młodym, czyli mającym przed sobą wspaniałe perspektywy rozwoju. We Włoszech mówiło się do niedawna, że Grbic koniecznie chce Australijczyka ściągnąć do siebie do Werony już w przyszłym sezonie, ale wygląda na to że będzie musiał zadowolić się.... Erikiem Shoji. Jak się nie ma co się lubi.... :D
Nie da się obronić tezy, że Perry jest lepszym zawodnikiem od Shojiego zważywszy na to w jakich meczach na jakim poziomie brał udział Shoji a w jakich Australijczyk, nie należy mylić potencjału z aktualną klasą sportową.
Do tej pory a poziomie ligowym Perry był testowany w ogniu ligi fińskiej i niemieckiej.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: aezakmi »

Lucarelli pisze:Nie da się obronić tezy, że Perry jest lepszym zawodnikiem od Shojiego zważywszy na to w jakich meczach na jakim poziomie brał udział Shojiego w jakich Australijczyk, nie należy mylić potencjału z aktualną klasą sportową.
Lepszy nie jest, ale jakby nie patrzeć, to w reprezentacji Australii rozegrał sporo meczów przeciwko najlepszym ekipom świata, do tego poprzedni rok i super gra w Berlinie, gdzie jego drużyna dotarła do final four LM. Na poziomie międzynarodowym to jest już ograny libero. Z wiki widzę też, że był wybrany: "Najlepszy libero Światowego Turnieju Kwalifikacyjnego", tego turnieju w Tokio, co Polska wywalczyła w końcu ten awans na IO w Rio, a to było praktycznie 2 lata temu. W Resovii Kowala, problemy z przyjęciem to podstawa. Jak go nie popsują, to powinien być w czołówce libero plusligi.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

Lucarelli pisze: Nie da się obronić tezy, że Perry jest lepszym zawodnikiem od Shojiego zważywszy na to w jakich meczach na jakim poziomie brał udział Shojiego w jakich Australijczyk, nie należy mylić potencjału z aktualną klasą sportową.
Ale ja takiej tezy przecież nie stawiam i generalnie się z Tobą zgadzam, co do oceny doświadczenia i gwarancji klasy sportowej Shojiego. Niewłaściwie wydaje mi się tylko użycie określenia "solidny" w odniesieniu do Perrego, bo to kojarzy się automatycznie, że z jednej strony można już na nim polegać, ale z drugiej że wyżej swojej głowy ten ktoś już nie będzie potrafił podskoczyć. A w przypadku dopiero 23-latka to akurat może być bardzo mylące. Taki Erik Shoji w wieku Australijczyka stawiał dopiero pierwsze kroki w zawodowej siatkówce w bardzo słabych drużynach klubowych niemieckich i austriackich.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Franko »

Lucarelli pisze:
weary_skier pisze:
grzegorzg pisze: A z przyczyn irracjonalnych, to Kowal ma słabosc do graczy z Ameryki Płn.
Czemu irrarcjonalnych? Jedną z niewielu zalet Kowala jest to, że dobrze mówi po angielsku :)

Napaliłem się na tego Shojiego na libero to taki Perry już nie zachwyca.
Ktoś wie czy Perry umie przyjąć flota?
Perry to solidny zawodnik, duże wzmocnienie ale do Shojiego, który jest w ścisłym topie mu daleko.

Przyjmując porównanie motoryzacyjne to mieliście wymienić Poloneza na Audi Q7 a skończyło się na Pasacie, czyli nie jest źle.
o ho... miłośnik suvów :V

Ja bym raczej porównał że mieli wymienić poldka na porsche 911 carrera gts, a wymienią na zwykłą 911

Właściwie to nie wiem czy Masłowski jest taki tragiczny, może bardziej zamiast poldka pasowałby właśnie passat jako Masłowski a nie jako Perry?
Szary Wilk
Posty: 8080
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

Perry 95 rocznik, Shoji 89, więc jeszcze wszystko przed nim. Przewijał się tu temat Bartosza Kurka, ktoś napisał "VFB". Bynajmniej nie chodziło o niemiecki Friedrischafen, więc ponowie pytanie - ma ktoś jakieś przecieki (nawet te średnio wiarygodne), gdzie może Kurek zagrać w przyszłym sezonie?

Skra jeszcze poczyni jakieś poważniejsze ruchy kadrowe, poza ściągnięciem zmiennika dla niezniszczalnego Mario?

Chinenyeze zostaje, odchodzi czy idzie na wypożyczenie? Bo już się pogubiłem.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Dijkstra »

Całe szczęście że będą zmiany na libero w Rzeszowie, para Masłowski , Rusek nie daje jakości, czy to będzie Perry czy Shoji - gorzej niż w obecnym sezonie nie będzie
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: damianho »

Ziobrowski będzie uczestniczył w drafcie do Koreańskiej ligi. Skąd wam się wzięło info o Perrym w Rzeszowie? Kurek VFB? te transfery były dodawane tylko przez każdego anonimowego użytkownika do zatwierdzania na volleyball movies. Ja osobiście obok Muzaja w Treflu widziałbym Śliwkę.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

damianho pisze:Ziobrowski będzie uczestniczył w drafcie do Koreańskiej ligi. Skąd wam się wzięło info o Perrym w Rzeszowie? Kurek VFB? te transfery były dodawane tylko przez każdego anonimowego użytkownika do zatwierdzania na volleyball movies. Ja osobiście obok Muzaja w Treflu widziałbym Śliwkę.
Info o Perrym z PS, Śliwka w Zaksie.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pietrus72 »

Powoli kończy sie nam kolejny sezon siatkarski a w temacie transfery spekulacje jak w ulu z nadejściem wiosny :D
Dzisiaj dowiedziałem się od kogoś który potwierdza że do nas zawita Kaczmarek i Śliwka ...niestety.
Torres miał na rok z nami kontrakt bo tak chciał jego manager ,który nie zatwierdził gry na 2 lata,teraz jak jego forma wzrasta i cena za grę w ostatnich meczach zawirowało u managera ,podbijając sprawę o rok przedłużenia, ale niestety klub już klepnął Kaczmarka na jego miejsce.
Torres wraca do Włoch ale gdzie -cisza wyborcza.
Słuchy o przejściu Semeniuka i Rejno do Zawiercia nie potwierdzone,tym bardziej że na przyjęciu zostaje Szymura i Deroo ,wspomniany Śliwka ,więc można wnioskować że będzie to zagraniczny grajek ,a ci dwaj młodzi na kwadrat.
Rejno musi grać -opcja wypożyczenia jak najbardziej tym bardziej że zostajemy ponownie z dwójką środkowych.
Zmiennik Jungiewicz powinien grać w innym klubie a nie u nas,bo zastępując Kaczmara będzie osłabieniem jak i na przyjęciu w przypadku kontuzji dwóch stranieri.
W innych klubach też wiele dzieje się,,
Reska ponownie zacznie od zera ,zmienia skład od kilku lat,nowe twarze i inne cele może tam w klubie wierzą w sukces :D ale alternatywą zmian co sezon znów będą narzekania.Shoji,Schulz,Buszu,Mika- wiele zmian.
Skra wielka niewiadoma,zobaczymy jak to wyjdzie ale wiadomo tylko zmiany na środku/Kochanowski/
Co sklei Fefe w JSW??? ,bo jak ploty idą o Konarze tzn że robi ekipę,,,i zmiany -odejście Muzaja,Oliva narobil trochę szkód jako gwiazda a Kampa cień po tamtym sezonie.

Każdy klub będzie miał asa w rękawie,ale też minusy w taktyce kadrowej jak zacznie się sezon 2018/19 hahaha...i obejrzy się po 5 kolejkach ,,, powie prezes do trenera czy sztabu mogliśmy brać tego a nie tego co wzięliśmy na szybciocha :]
tak jak my z Jungiewiczem..po co ? załatanie dziury jak nie było nikogo na transferach live?
Resovia miała Krastinsa ...nie wiadomo po co brali do zespołu? :] in minus
Skra grała bez zmiennika atakującego - Romać to nie ten grajek z Cuprum,,,loty obniżone o 50 %
dlatego zawsze klub zatrudnia ćmoków w zarządzie nie mający pojęcia o grze taktycznej zawodnika którego sprowadzają, statystyka czy punktacja ligowa nie ma do rzeczy ..
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Irenka7 »

Jeśli zostałby Torres to Zaksa musiałaby mieć Polaka na przyjęciu, a tak może mieć obcokrajowca.
Szary Wilk
Posty: 8080
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

Jeśli ZAKSA bierze duet Kaczmarek-Śliwka za Torres-Buszek, to kadra się osłabia, a nie wzmacnia. Jeden to jak pisałem - słabsza wersja Konarskiego, choć jeszcze się rozwija, a drugi dobry w ataku, choć bez mocnego uderzenia, za to gorszy w przyjęciu niż Buszek. Więc według mnie trochę mogą być słabsi. Resovia wzmacnia się solidnie, jeśli potwierdzą się te transfery, to według mnie wygrani tego okienka, skład naszpikowany solidnymi zawodnikami i mocne rezerwy, w porównaniu do ZAKSY.

Najśmieszniejsza oczywiśćcie Skra. Tak w ogóle to ktoś wie, czy Ebadipour zostaje? Czy ktoś solidny w jego miejsce? Czy skończy się na przedłużeniu Pencheva, przyjściu jego brata i dołączeniu Orczyka? :D

Liczę na mocne transfery ze strony Jastrzębie i Politechniki Warszawskiej. Po cichu cały czas na solidne wzmocnienie ZAKSY na przyjęciu, ale ten Conte chyba nierealny. Fajnie, że Muzaj idzie do Trefla - może przy Anastasim jego notowania wzrosną.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: mmb »

Jeśli to prawda, to trenerze AA, poprosimy rozwinąć Muzaja tak jak Schulza 8-)
Dijkstra pisze:Całe szczęście że będą zmiany na libero w Rzeszowie, para Masłowski , Rusek nie daje jakości, czy to będzie Perry czy Shoji - gorzej niż w obecnym sezonie nie będzie
W Resovii to i Wojtaszek z Żurkiem nie zachwycali, a w innych klubach to czołówka w lidze. Rusek w Lubinie też był solidny, a nad Wisłokiem nawet balona przyjąć nie potrafi..
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiko »

Spokojnie, Australijczyk też się oduczy jak będzie musiał ćwiczyć pod okiem kowala przyjęcie zagrywki wykonywanej przez maszyny.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Szary Wilk pisze:Jeśli ZAKSA bierze duet Kaczmarek-Śliwka za Torres-Buszek, to kadra się osłabia, a nie wzmacnia. Jeden to jak pisałem - słabsza wersja Konarskiego, choć jeszcze się rozwija, a drugi dobry w ataku, choć bez mocnego uderzenia, za to gorszy w przyjęciu niż Buszek.
Kaczmarek to lepsza wersja Konarskiego.
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: woli »

Szary Wilk pisze:Jeśli ZAKSA bierze duet Kaczmarek-Śliwka za Torres-Buszek, to kadra się osłabia, a nie wzmacnia. Jeden to jak pisałem - słabsza wersja Konarskiego, choć jeszcze się rozwija, a drugi dobry w ataku, choć bez mocnego uderzenia, za to gorszy w przyjęciu niż Buszek. Więc według mnie trochę mogą być słabsi. Resovia wzmacnia się solidnie, jeśli potwierdzą się te transfery, to według mnie wygrani tego okienka, skład naszpikowany solidnymi zawodnikami i mocne rezerwy, w porównaniu do ZAKSY.
Tylko nie zapomnij, że tym wszystkim zarządzać będzie w dalszym ciągu Andrzej Kowal.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”