Asseco Resovia 2018/2019

ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: ursula127 »

kamil1999 pisze: A co do Marufa o którym wspomniał kolega wyżej to ja go widzę w Skrze. Obecność Ebadipoura może go dodatkowo przekonać do transferu a transfer tego sypacza może przekonać Milada do pozostania w Skrze.
Maruf nie potrafił się odnaleźć w Rosji, mało prawdopodobne by potrafił w Polsce.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

ursula127 pisze:
kamil1999 pisze: A co do Marufa o którym wspomniał kolega wyżej to ja go widzę w Skrze. Obecność Ebadipoura może go dodatkowo przekonać do transferu a transfer tego sypacza może przekonać Milada do pozostania w Skrze.
Maruf nie potrafił się odnaleźć w Rosji, mało prawdopodobne by potrafił w Polsce.
Rosja to nie jest dobra liga dla rozgrywających to raz a dwa to to ,że w Zenicie nie jeden by się nie odnalazł. Skra to jednak nie ten poziom i jak na nią byłby to super transfer bo Łomacz mocno cieniuje a wybitny nie był nigdy. Maruf chociaż charakter ma jaki ma to jest to jednak wybitny rozgrywający.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

kamil1999 pisze:
ursula127 pisze:
kamil1999 pisze: A co do Marufa o którym wspomniał kolega wyżej to ja go widzę w Skrze. Obecność Ebadipoura może go dodatkowo przekonać do transferu a transfer tego sypacza może przekonać Milada do pozostania w Skrze.
Maruf nie potrafił się odnaleźć w Rosji, mało prawdopodobne by potrafił w Polsce.
Rosja to nie jest dobra liga dla rozgrywających to raz a dwa to to ,że w Zenicie nie jeden by się nie odnalazł. Skra to jednak nie ten poziom i jak na nią byłby to super transfer bo Łomacz mocno cieniuje a wybitny nie był nigdy. Maruf chociaż charakter ma jaki ma to jest to jednak wybitny rozgrywający.
Gorszy od Łomacza by nie był, a fakt że zostałby Milad jeszcze bardziej pomaga, bo może dzięki niemu Marouf by się właśnie potrafił odnaleźć.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Didek »

Zakładając, iż Fabian jest tak dobry jak piszecie to w innych klubach powinni się o niego również upominać. Poza Zaksą tematem powinna być zainteresowana Skra, Warszawa czy Jastrzębie. Ale poza tematem Resovii tematu Fabiana wśród innych kibiców nie ma. Rozgrywający to najważniejsza pozycja na boisku. Mózg drużyny. Wg. mnie Igła budując zespół 2019 najpierw powinien zacząć od trenera. To numer 1 w tej układance. Druga pozycja to rozgrywający. A później układać kolejne klocki. I choćby dlatego na tej pozycji limity nie powinny trzymać. Jeżeli zakładamy, iż kosztem zagranicznego libero stawia się na gorszego rozgrywającego to koncepcja budowy składu jest postawiona na głowie. Perry to świetny libero. Ale obcokrajowiec i to spowoduje, iż prawdopodobnie się rozstanie z Resovią.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Myslę, ze - poniekąd oczywiście i z przymrużeniem oka - ta "tęsknota" za Dzrzyzgą, to zrozumiał tęsknota za MP, czy szerzej za medalami. Ostatnie było przeciez z jego udziałem. Chcociaz tu warto jednak przypomniec, że na ostatniej prostej Fabian dostał mocnej zadyszki. Byc moze dojrzał juz do udzwignięcia pełnego wymiaru ligi i nie bedzie tłumaczeń o "rzyganiu" siatkówką. ;)
Natomiast co do personaliów i libero, to przeciez wszystko zalezy jaka siatkówkę ma grac Reska. Jesli idziemy w stronę szybkosci (Rossard?) to świetnie przyjmujacy libero wydaje się byc obowiązkiem.

Jesli chodzi o sypaczy, to ja - i pewnie nie tylko - z coraz wiekszą uwagą przygladam się Komndzie. Czasami nawet mam wrazenie, jakbym ogladał.... Drzyzgę. :D Tak jakos mi się jego sylwetka w odbiciu z nim kojarzy. ;)
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Gibson »

W sensie pulchności?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

:D
Nie wiem jak to okreslic... Drzyzga ma taką "zwartą" sylwetke, dośc mocno "w linie", relatywnie wąsko rozstawione ręce. Tak mi sie przynajmniej wydaje na pierwszy rzut oka. Dla jasnosci - to miał by komplement... :D
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: stemar1972 »

Nie wraca się do tej samej rzeki.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

stemar1972 pisze:Nie wraca się do tej samej rzeki.
A chodzi o to w tym przysłowiu ,że nic nie powtarza się dwa razy. Więc to byłby argument jak najbardziej na plus dla Resovii czyli to ,że Drzyzga wtedy grał słabo nie znaczy ,że i teraz będzie grał równie słabo bo okoliczności są inne i Drzyzga w końcu powrócił do formy z 2014 roku. Plus teraz nie ma Kowala. Takie jest właściwe rozumienie tego przysłowia ,że nie ma dwóch identycznych sytuacji ,wchodząc drugi raz do rzeki wejdziesz tak naprawdę do innej wody bo ta stara już upłynęła.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: tosterpro »

Jaki tu spokój, lalalala, nic się nie dzieje, lalalala..... :( :( :( :(

Gdzieś mi się obiło o uszy, że najbardziej na pozostawieniu fazy play-off 1-6 na tymże spotkaniu zależało włodarzom Resovii. Ot i myśliwy stał się zwierzyną. Gdybyśmy wrócili do starej i sprawdzonej 1-8, to dzisiaj i Resovia i Trefl i AZS czy GKS mieliby do końca o co grać. Panie Ignaczak, pomyśl Pan o tym przy rozmowach o kształcie następnego sezonu.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Bartek O »

tosterpro pisze:Jaki tu spokój, lalalala, nic się nie dzieje, lalalala..... :( :( :( :(

Gdzieś mi się obiło o uszy, że najbardziej na pozostawieniu fazy play-off 1-6 na tymże spotkaniu zależało włodarzom Resovii. Ot i myśliwy stał się zwierzyną. Gdybyśmy wrócili do starej i sprawdzonej 1-8, to dzisiaj i Resovia i Trefl i AZS czy GKS mieliby do końca o co grać. Panie Ignaczak, pomyśl Pan o tym przy rozmowach o kształcie następnego sezonu.
I mam nadzieję, że nikomu do głowy nawet nie przyjdzie kombinowanie w regulaminie PlusLigi w kwestii play-off. 1-6 jest w mojej opinii idealnym rozwiązaniem. A ten, ktorego porównałeś do mysliwego, albo właściwie zwierzyny ;-), niech zbuduje taki zespół, żeby w tej czołowej szóstce się w przyszłym sezonie znaleźć.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: dezerter »

Jak na razie, to Rzeszów jest drugi od końca i do ósmego traci 7pkt. A 6-10pkt. O czym Wy piszecie? 8-)
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Ejpok »

Witam,
dezerter pisze:Jak na razie, to Rzeszów jest drugi od końca i do ósmego traci 7pkt. A 6-10pkt. O czym Wy piszecie? 8-)
Prawdopodobnie o tym, że zarówno Katowice jak i Skra przegrały swoje mecze, przez co Rzeszów dalej ma tylko 10 punktów straty zamiast 12/13, więc teoretycznie mają jeszcze szansa na czołową 6. A na 8 to 100% :) Jeszcze trochę kolejek do rozegrania jest, a Rzeszów tych lepszych przeciwników już miał (nie licząc JW i Zaksy i Skry ale tu różnie może być...), bo chyba nie sądzicie że drugi raz przegrają z Będzinem? :):)
Bona
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:43
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Bona »

Ejpok pisze:Witam,
dezerter pisze:Jak na razie, to Rzeszów jest drugi od końca i do ósmego traci 7pkt. A 6-10pkt. O czym Wy piszecie? 8-)
Prawdopodobnie o tym, że zarówno Katowice jak i Skra przegrały swoje mecze, przez co Rzeszów dalej ma tylko 10 punktów straty zamiast 12/13, więc teoretycznie mają jeszcze szansa na czołową 6. A na 8 to 100% :) Jeszcze trochę kolejek do rozegrania jest, a Rzeszów tych lepszych przeciwników już miał (nie licząc JW i Zaksy i Skry ale tu różnie może być...), bo chyba nie sądzicie że drugi raz przegrają z Będzinem? :):)
W obecnej formie to sa w stanie przegrac z kazdym, nawet z Bedzinem
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: stemar1972 »

Martwią mnie wypowiedzi Możdzonka. Wiemy ale nie robimy. Chcemy ale niektórzy z nas nie chcą. Prezes Igła niedość że zamilkł, apo zmianie było go pełno, to jeszcze nie działając, utwierdza mnie we wrażeniu,że zmiany były dla zmian. Resovio o co chodzi.
Rafalkowaty
Posty: 19
Rejestracja: 5 lut 2019, o 22:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Rafalkowaty »

stemar1972 pisze:Martwią mnie wypowiedzi Możdzonka. Wiemy ale nie robimy. Chcemy ale niektórzy z nas nie chcą. Prezes Igła niedość że zamilkł, apo zmianie było go pełno, to jeszcze nie działając, utwierdza mnie we wrażeniu,że zmiany były dla zmian. Resovio o co chodzi.
Pan X wisi Panu Y 2,5zł...

Pan Q jest lepszy od Pana Ku bo pije wode po pierogach a nie z kranu...

Pan Z nie lubi Pana Li bo ten ma lepszą wanne...

Coś takie chciał powiedzieć Możdżonek
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Bartek O »

stemar1972 pisze:Martwią mnie wypowiedzi Możdzonka. Wiemy ale nie robimy. Chcemy ale niektórzy z nas nie chcą. Prezes Igła niedość że zamilkł, apo zmianie było go pełno, to jeszcze nie działając, utwierdza mnie we wrażeniu,że zmiany były dla zmian. Resovio o co chodzi.
A co uznałbyś za właściwe działanie Prezesa Ignaczaka? Wydaje mi się, że zrobił to, co na ten moment było możliwe do zrobienia. Prezesem został - jeśli się nie mylę - na początku grudnia. Rozwiązał kontrakt z Redwitzem, w jego miejsce ściągnął Łukasza Kozuba. Wyłącznie po to, żeby trenerowi prościej było dobierać skład mieszcząc się w limitach ;-) . Spodziewałeś się, że o tej porze dokona się jakaś rewolucja w składzie Resovii? Oczywiście niewykluczone jest, że również z innymi zawodnikami podjęte były jakieś rozmowy dotyczące rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Ale mogło być tak, że zwyczajnie nic z tego nie wyszło. Sami zawodnicy, których te (ewentualne) rozmowy dotyczyły mieli przecież świadomość, że kolejka chętnych się po nich teraz nie ustawi. Dobry kontrakt, niezagrażające widmo (to już po wycofaniu się Stoczni) spadku z PlusLigi :-D. Ktoś miałby z tego ot tak zrezygnować ;-) ? Na tym etapie sezonu nie da się zrobić wiele więcej. Wymienić w grudniu 4 - 6 zawodników ;-) ?

Prawdziwym sprawdzianem dla Krzysztofa Ignaczaka będzie okienko transferowe przed sezonem 2019-20. Dopiero znając skład Resovii na kolejne rozgrywki będzie można wstępnie ocenić działania jej nowego prezesa.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pk+ »

Bartek O pisze: Prawdziwym sprawdzianem dla Krzysztofa Ignaczaka będzie okienko transferowe przed sezonem 2019-20. Dopiero znając skład Resovii na kolejne rozgrywki będzie można wstępnie ocenić działania jej nowego prezesa.
Dla Resovii okienko transferowe już musi trwać, zbudowano dysfunkcjonalną drużyne, korekta Kozubem dała więcej luzu z limitami, ale jak widać nie wystarczyła. Zawodnicy są mentalnie fatalnie dobrani - zmiany muszą być duże i to będzie kolejny stracony sezon pod względem budowania drużyny. Poprzedni sezon mógł być wstępem do odbudowania mocnej pozycji - wspomnę tylko że można było zatrzymać Śliwkę i Kędzierskiego - młodzi rozwojowi, a Śliwka być może rozruszałby to introwertyczne towarzystwo.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Bartek O »

pk+ pisze:
Dla Resovii okienko transferowe już musi trwać, zbudowano dysfunkcjonalną drużyne, korekta Kozubem dała więcej luzu z limitami, ale jak widać nie wystarczyła. Zawodnicy są mentalnie fatalnie dobrani - zmiany muszą być duże i to będzie kolejny stracony sezon pod względem budowania drużyny. Poprzedni sezon mógł być wstępem do odbudowania mocnej pozycji - wspomnę tylko że można było zatrzymać Śliwkę i Kędzierskiego - młodzi rozwojowi, a Śliwka być może rozruszałby to introwertyczne towarzystwo.
Jestem więcej niż pewny, że okienko transferowe 2019-20 już w Resovii trwa. A jego koniec to będzie dopiero ten moment, od którego będzie można oceniać ruchy, jakich dokonał Krzysztof Ignaczak. Za ten sezon nie ponosi on żadnej odpowiedzialności.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: gabres96 »

Jak z Rossardem uda się go zatrzymać czy będzie ciężko?
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: stemar1972 »

Bartek O pisze:
stemar1972 pisze:Martwią mnie wypowiedzi Możdzonka. Wiemy ale nie robimy. Chcemy ale niektórzy z nas nie chcą. Prezes Igła niedość że zamilkł, apo zmianie było go pełno, to jeszcze nie działając, utwierdza mnie we wrażeniu,że zmiany były dla zmian. Resovio o co chodzi.
A co uznałbyś za właściwe działanie Prezesa Ignaczaka? Wydaje mi się, że zrobił to, co na ten moment było możliwe do zrobienia. Prezesem został - jeśli się nie mylę - na początku grudnia. Rozwiązał kontrakt z Redwitzem, w jego miejsce ściągnął Łukasza Kozuba. Wyłącznie po to, żeby trenerowi prościej było dobierać skład mieszcząc się w limitach ;-) . Spodziewałeś się, że o tej porze dokona się jakaś rewolucja w składzie Resovii? Oczywiście niewykluczone jest, że również z innymi zawodnikami podjęte były jakieś rozmowy dotyczące rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Ale mogło być tak, że zwyczajnie nic z tego nie wyszło. Sami zawodnicy, których te (ewentualne) rozmowy dotyczyły mieli przecież świadomość, że kolejka chętnych się po nich teraz nie ustawi. Dobry kontrakt, niezagrażające widmo (to już po wycofaniu się Stoczni) spadku z PlusLigi :-D. Ktoś miałby z tego ot tak zrezygnować ;-) ? Na tym etapie sezonu nie da się zrobić wiele więcej. Wymienić w grudniu 4 - 6 zawodników ;-) ?

Prawdziwym sprawdzianem dla Krzysztofa Ignaczaka będzie okienko transferowe przed sezonem 2019-20. Dopiero znając skład Resovii na kolejne rozgrywki będzie można wstępnie ocenić działania jej nowego prezesa.
Nie będę nikogo uczył podstaw zarządzania firmą. Także p.Ignaczaka. Ale wg mnie wycieczki po mediach i chlapanie językiem co bym zrobił z drużyną to dla mnie za mało. Klub to nie tylko transfery, klub to marka, to firma z odpowiednią wizją, strategią a tego nie widzę. Wg pora dorosnąć do kapelusza , który mu założono, ale to nie mój problem, prostego sympatyka klubu, tylko właścicieli klubu i rady nadzorczej.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: pk+ »

stemar1972 pisze: Nie będę nikogo uczył podstaw zarządzania firmą. Także p.Ignaczaka. Ale wg mnie wycieczki po mediach i chlapanie językiem co bym zrobił z drużyną to dla mnie za mało. Klub to nie tylko transfery, klub to marka, to firma z odpowiednią wizją, strategią a tego nie widzę. Wg pora dorosnąć do kapelusza , który mu założono, ale to nie mój problem, prostego sympatyka klubu, tylko właścicieli klubu i rady nadzorczej.
Jeśli Such wie co mówi, to może Igła jest właśnie od wycieczek po mediach, a reszta pozostanie bez zmian... a to by nie zwiastowało dobrze:

"Nie zgadzam się natomiast z koniecznością dymisji byłego prezesa Asseco Resovii Rzeszów, Bartosza Górskiego. To nie on ponosi winę, bo to nie on budował zespół. Ludzie, którzy za to odpowiadali, nadal zarządzają zespołem"
https://siatka.org/pokaz/jan-such-kryty ... i-rzeszow/
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kibic_siatki »

P. Such plecie bzdury, zresztą nie pierwszy raz.
Pamiętam, jak kiedyś siatkarze mieli do dyspozycji po meczu 15 złotych na obiad, spali w schroniskach i grali, bo bardzo chcieli zwyciężać. Dziś siatkarze stołują się w hotelu w Arłamowie i nie grają tak, jak powinni. O tym nie będą decydować pieniądze. To wyłącznie kwestia honoru i ambicji – mówi Jan Such.
Przy takim podejściu polskim trenerom reprezentacji, nie udawało się wejść wyżej niż 1/4 na imprezie docelowej, na przełomie wieków. Dopiero Lozano wykazał, że właściwe zaplecze jest bardzo ważne dla drużyny. Tacy ludzie jak p. Jan nigdy nie zrozumieją, że jak drużyna jest źle zbudowana (ze względu na limity zagranicznych zawodników), to ambicja niewiele pomoże. Jeśli twierdzi, że Perry blokuje miejsce innemu zagranicznemu zawodnikowi, przy kontuzji Masłowskiego, to jest śmieszne. Australijczyk jest przynajmniej o klasę lepszy od Masłowskiego, który moim zdaniem nigdy nie osiągnie dobrego poziomu.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kiko »

Słowa Cretu wypowiedziane w wywiadzie udzielonym konkurencyjnemu serwisowi, potwierdzają to co mówi pan Such.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: reeman »

Skład ustala główny sponsor A. Góral wg Cretu dla plus ligi
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Gibson »

pk+ pisze:
Bartek O pisze:i - wspomnę tylko że można było zatrzymać Śliwkę i Kędzierskiego - młodzi rozwojowi, a Śliwka być może rozruszałby to introwertyczne towarzystwo.
Boże broń młodych perspektywicznych przed Resovią
Kiedy zawodnik odchodzi z Resovii, to w innym klubie zaczyna grać dobrze. Gdy wraca – jest słabo. Co jest tego powodem? Atmosfera? Trzeba się nad tym bardzo poważnie zastanowić – przyznaje.
Śliwka już był w Rzeszovii rok temu, z wuadomym efektem, wystarczy. Niech mu się wiedzie w Zaksie tak jak do tej pory albo i lepiej i nie wracajmy do tematu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

kibic_siatki pisze:P. Such plecie bzdury, zresztą nie pierwszy raz.
Pamiętam, jak kiedyś siatkarze mieli do dyspozycji po meczu 15 złotych na obiad, spali w schroniskach i grali, bo bardzo chcieli zwyciężać. Dziś siatkarze stołują się w hotelu w Arłamowie i nie grają tak, jak powinni. O tym nie będą decydować pieniądze. To wyłącznie kwestia honoru i ambicji – mówi Jan Such.
Przy takim podejściu polskim trenerom reprezentacji, nie udawało się wejść wyżej niż 1/4 na imprezie docelowej, na przełomie wieków. Dopiero Lozano wykazał, że właściwe zaplecze jest bardzo ważne dla drużyny. Tacy ludzie jak p. Jan nigdy nie zrozumieją, że jak drużyna jest źle zbudowana (ze względu na limity zagranicznych zawodników), to ambicja niewiele pomoże. Jeśli twierdzi, że Perry blokuje miejsce innemu zagranicznemu zawodnikowi, przy kontuzji Masłowskiego, to jest śmieszne. Australijczyk jest przynajmniej o klasę lepszy od Masłowskiego, który moim zdaniem nigdy nie osiągnie dobrego poziomu.
Lozano przede wszystkim zaszczepił w zawodnikach podstawową wiedzę, ze jak nie beda [cenzura], to o medalach moga pomarzyc. A zawodnicy uwierzyli dopiero jemu. Poczytaj wspomnienia z tamtych lat. I tak na dobra sprawę, to iine są głowne powody sukcesów, chociaż to co wprowadził Lozano ma oczywiscie także wielkie znaczenie.

Ja tez nie widzę zadnej ambicji w zawodnikach. Nie widzę zasciśnietych zebów, emocji po nieudanych zagraniach etc etc. Nie wiem czyja to wina, chcociaz postawiłbym wszystkie dolary przeciwko orzechom, ze jakby Reske prowadził Polak, to wszyscy wieszaliby na nim psy. Dla jasności - nie mam zamiaru twierdzic, że Kowal jest lepszym trenerem niż Cretu...
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: TommyLeeJones »

Cytat z wywiadu udzielonego przez Cretu na stronie +Ligi:
- Bartek ma wszystko, co jest potrzebne do dobrej gry. Musi jednak pokazać, że chce być najlepszym i regularnie ciężko pracować. Bartek powinien też zrozumieć, że wszystko zależy przede wszystkim od niego, a nie od tego, co mówią o nim ludzie dookoła. Jeśli sam to zrozumie i dostrzeże, to na pewno ma potencjał, żeby być jednym z najlepszych środkowych. Tutaj dużo zależy od jego sposobu myślenia. Powinien bardziej zaufać ludziom, którzy są obok niego i zwracają mu na coś uwagę nie po to, żeby go obwiniać, ale chcą mu coś podpowiedzieć. Na ostatnich treningach Bartek prezentował się dobrze i coraz lepiej pracował. Jeśli będzie kontynuował tą prace, to na pewno dostanie szansę gry w meczach.
Czy tylko ja interpretuje to jako problemy z Lemańskim? Wiadomo, że atmosfera w drużynie nie może być zbyt wesoła ale według mnie ta wypowiedź jest nader konkretna i personalna. Mamy tylko szczątkowe informacje ale do tej pory Cretu nie dał się poznać jako konfliktowy trener.

Co do Sucha, dostrzegam pewien dysonans. Jedną rzeczą jest zapewnienie zawodnikom optymalnych warunków, drugą zaś wbijanie im do głowy pokory i dyscypliny. To często się zaciera w dyskusjach, co właśnie widać, niełatwo też to połączyć. Jupp Heynckes w Bayernie nakazywał swoim graczom składać swoje stroje, co dla wielu było szokiem ale to nie znaczy od razu, że był zamordystą jak Felix Magath.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Ja widzę dysonans pomiędzy pokorą a dyscypliną, przynajmniej w sporcie. :D ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”