Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: zbyszek_2013 »

lucass90 pisze: Gdzie tak napisałem ? Proszę o cytat, zanim zaczniesz wciskać mi w usta słowa, których nie powiedziałem i stwarzać jakieś prymitywne napinki.

Nic tobie nie wciskam, bo nie mam takiego zamiaru. Skoro twierdzisz, że wymienione miasta są za słabe i nie mają kasy ( cytat "za drogi") to może bogata Częstochowa weźmie Łukasza (zbieżność imion przypadkowa).

Napinki, to ty stwarzasz i to już nie pierwszy raz.

Pozdrawiam Częstochowę.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: lucass90 »

zbyszek_2013 pisze:
lucass90 pisze: Gdzie tak napisałem ? Proszę o cytat, zanim zaczniesz wciskać mi w usta słowa, których nie powiedziałem i stwarzać jakieś prymitywne napinki.

Nic tobie nie wciskam, bo nie mam takiego zamiaru. Skoro twierdzisz, że wymienione miasta są za słabe i nie mają kasy ( cytat "za drogi") to może bogata Częstochowa weźmie Łukasza (zbieżność imion przypadkowa).

Napinki, to ty stwarzasz i to już nie pierwszy raz.

Pozdrawiam Częstochowę.
1. Skoro uważasz, że kluby które ledwo wiążą koniec z końcem stać na drugiego rozgrywającego Mistrza Włoch, to... serdecznie Cię pozdrawiam. Albo sobie robisz jaja, albo po prostu mało wiesz o siatkarskim rynku.

2. Gdzie padło zdanie, że Częstochowa "jest bogata" ? Ja tak napisałem ? Czy może jednak sam to sobie wymyśliłeś ? No chyba bardziej to drugie...
Gdybyś popatrzał parę postów wyżej, to zauważyłbyś jaka jest moja wizja AZS-u na przyszły sezon (co prawda trochę wydumana, ale raczej skromna).
Poza tym już chyba lepiej iść do ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów, niż do drużyny, która pierwszy raz, cudem, utrzymała się w lidze, nie uważasz ???
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: zbyszek_2013 »

Oczywiście WSZECHWIEDZĄCY wszystko jest moim wymysłem. Bardzo przepraszam, że pozwoliłem sobie zburzyć Twój tok myślenia. Jeśli będę miał jakikolwiek problem zgłoszę się do Ciebie.
Bardzo serdecznie pozdrawiam. :<
Kibic drużyny, która cudem uratowała się przed spadkiem. :D
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Nagorski »

lucass90, na atakującego mistrza Włoch było Was stać ;)
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: niepoinformowany »

lucass90 pisze:
zbyszek_2013 pisze:
lucass90 pisze: Gdzie tak napisałem ? Proszę o cytat, zanim zaczniesz wciskać mi w usta słowa, których nie powiedziałem i stwarzać jakieś prymitywne napinki.

Nic tobie nie wciskam, bo nie mam takiego zamiaru. Skoro twierdzisz, że wymienione miasta są za słabe i nie mają kasy ( cytat "za drogi") to może bogata Częstochowa weźmie Łukasza (zbieżność imion przypadkowa).

Napinki, to ty stwarzasz i to już nie pierwszy raz.

Pozdrawiam Częstochowę.
1. Skoro uważasz, że kluby które ledwo wiążą koniec z końcem stać na drugiego rozgrywającego Mistrza Włoch, to... serdecznie Cię pozdrawiam. Albo sobie robisz jaja, albo po prostu mało wiesz o siatkarskim rynku.
Z tego co ja słyszałem to w Bydzi ma być kolorowo z kasą, a te plotki z Samicą przypadkiem nie były.. ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
mati510
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 07:13
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: mati510 »

Skra - trudno powiedziec kogo można by tam ściągnąc, chyba ze kogos lepszego na zmiane za Wlazłego ...
Resovia - Hernandez raczej odejdzie wiec może Novice Bielice albo Gladyra (chociaż wolałbym tego pierwszego) ?? :p ; całkiem miłoby było gdyby Zagumny z Grzybem przyszli , gdyż uważam ze Kubańczyk zakończy juz kariere, a w Rzeszowie pożegnamy sie z Mitroviciem i Iliciem ...
JW - zdecydowanie rozegranie i środek, ale aktualnie nie mam pomysłu na odpowiedni zakup ...
Zaksa - środkowego , gdyż Kaźmierczak z Szczygłem troche odstępuja od Szczerbaniuka, a jesli K-K chce powalczy w europejskich pucharach to przydało by sie wzmocnienie na tą pozycje.
Czewa - jeśli patrzymy na budżet to radze liczy że pan Bosek z panem Pakoszem zdziałają cuda i zatrudnia zawodników (chociażby Chaberka/Buszka)
Olsztyn - nie wiem co z budżetem, ale wiadomo że tam zespół sie sypie wiec nie ma co liczy na spektakularne transfery ...
Bydgoszcz - koniecznie przyjmujący (np. Zanuto)
Wa-wa - fajnie było by otrzyma trzon drużyny ale bedzie to bardzo trudne.

Z tego co mi wiadomo Żygadło nie wróci do Polski, zostanie w Trentino, gdyż liczy zew tym sezonieco nadejdzie więcej bedzie grał; Szymańskiego też trudno przypisac/ztransferowa do jakiegoś klubu, gdyz nie błyszczał forma w tym sezonie; i prosze - Barman może sobie przechodzic, byle nie do Resovii !
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Chal »

Taka tylko mała dygresja... Nazywanie byłego reprezentacyjnego libero Kuby, wybranego najlepszym libero Final Four LŚ w roku 2005, zawodnikiem nie lepszym w przyjęciu od Bartmana jest chyba wyrazem lekkiego ignoranctwa ;)

W poniedziałek okaże się, jak będzie wyglądał skład AZS-u Olsztyn, w przypadku zażegnania kłopotów finansowych bardzo prawdopodobne, że tak:
Dobrowolski, Oczko
Józefacki, ? (Król)
Kowalczyk, Stańczuk, Grzyb?, ? (Czarnowski, Kadziewicz)
Siezieniewski, Jacyszyn, Chaberek, Wawrzyniak, Kunnari
Andrzejewski, ? (Lemay)

Ze znakami zapytania zawodnicy, o których pozostaniu w Olsztynie krążą różne słuchy, w nawiasach z kolei gracze, o których słychać było jedynie jakieś plotki

Jeśli zaś klub upadnie, to AZS wystartuje w II lidze w miejsce dotychczasowych rezerw, a pierwsza szóstka prawdopodobnie będzie wyglądała mniej więcej tak:
Pietkiewicz/Szablewski, Wawrzyniak, Kowalczyk?/Tański, Krzan/Władziński, Jacyszyn, Stańczuk, Andrzejewski
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Arff »

W poniedziałek okaże się, jak będzie wyglądał skład AZS-u Olsztyn
Mam Déjà vu ?? :D Dat podanych w zeszłym roku chyba nikt nie jest w stanie zliczyć :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: lucass90 »

Drogi Zbyszku, ja Twojej drużynie życzę jak najlepiej, nie mam absolutnie NIC do Waszego klubu, ani kibiców, lecz chyba warto było by spojrzeć prawdzie prosto w oczy i stwierdzić, że Bydgoszcz nie jest (przynajmniej na razie) ligowym potentatem.
Mnie wydaje się, że drużynę należy budować stopniowo, a nie od razu nachapać się gwiazd i później skończyć jak Trefl...

Pozdrawiam
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Wojciech »

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ewentualnego powrotu S. Świederskiego do PlusLigi ( czyt. ZAKSY)?? O ile mnie wiadomo, sprawa "comebacku" istaniała już rok temu jednak do transferu nie doszło, bo Sebastian postanowił zostać we Włoszech. Zapowiedział jednak zdecydowanie, że do Polski wróci, kwestia tylko kiedy...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Mate »

Wątpię, aby Bjelica chciał odejść z Włoch. W tegorocznej edycji LM zdobył 35 pkt blokiem(chyba). W 7 meczach ;) , co daje średnią 5 bloków na mecz. W Serie A gra słabiej, ale Bjelica to Bjelica. Bardzo dobra zagrywka i blok. Resovia go nie zakupi, za drogi.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Wojciech »

dreamer pisze: Ja zaczekałbym na koniec sezonu. Może okazać się, że Resovia zdobędzie mistrza i będzie się szykować do podboju Europy.
Też się ku temu skłaniam. Jeśli Sovii przypadnie gra w CEVCup zakupy będą ale moim zdaniem mniej efektowne. Gdy zaś do Rzeszowa zawita Liga Mistrzów, może być gorąco. Nie bez znaczenia będą wtedy znajomości, autorytet, Ljubo i pewnie łatwiej będzie namówić do gry w Rzeszowie nawet liderów Serbskiej kadry.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: zbyszek_2013 »

lucass90 pisze:Drogi Zbyszku, ja Twojej drużynie życzę jak najlepiej, nie mam absolutnie NIC do Waszego klubu, ani kibiców, lecz chyba warto było by spojrzeć prawdzie prosto w oczy i stwierdzić, że Bydgoszcz nie jest (przynajmniej na razie) ligowym potentatem.
Mnie wydaje się, że drużynę należy budować stopniowo, a nie od razu nachapać się gwiazd i później skończyć jak Trefl...

Pozdrawiam
Ja także życzę Częstochowie i Tobie jak najlepiej. Również mam nadzieję, że Bydgoszcz rozsądniej niż Gdańsk podejdzie do transferów. Proszę tylko o jedno - pozwól mi wypowiadać własne zdanie, bo póki co zawsze mnie kontrujesz.

Również serdecznie pozdrawiam.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Ted »

Wojciech pisze:Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ewentualnego powrotu S. Świederskiego do PlusLigi ( czyt. ZAKSY)?? O ile mnie wiadomo, sprawa "comebacku" istaniała już rok temu jednak do transferu nie doszło, bo Sebastian postanowił zostać we Włoszech. Zapowiedział jednak zdecydowanie, że do Polski wróci, kwestia tylko kiedy...
Wojtku, zawodnikiem również mocno interesował się Jastrzębskie Węgiel... Należy się spodziewać, że latem będzie kolejny odcinek batalii o Sebastiana Świderskiego.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Guilder »

Fajna para przyjmujących by była: Guillame Samica - Sebastian Świderski :D
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: marcinbvb »

Ted pisze:
Wojciech pisze:Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ewentualnego powrotu S. Świederskiego do PlusLigi ( czyt. ZAKSY)?? O ile mnie wiadomo, sprawa "comebacku" istaniała już rok temu jednak do transferu nie doszło, bo Sebastian postanowił zostać we Włoszech. Zapowiedział jednak zdecydowanie, że do Polski wróci, kwestia tylko kiedy...
Wojtku, zawodnikiem również mocno interesował się Jastrzębskie Węgiel... Należy się spodziewać, że latem będzie kolejny odcinek batalii o Sebastiana Świderskiego.
z tego co pamiętam to w zeszłym roku świderski mówił że jak wróci to tylko do Kedzierzyna, ale mogło się przez ten rok trochę zmienić :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: lucass90 »

marcinbvb pisze: z tego co pamiętam to w zeszłym roku świderski mówił że jak wróci to tylko do Kedzierzyna, ale mogło się przez ten rok trochę zmienić :)
Murek też tak mówił jak wracał do Polski, tylko że o Częstochowie... "Kasa misiu, kasa"
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: tomasol »

Świderski póki co to powiedział, że jemu i jego rodzinie we Włoszech się podoba. Jeżeli trener De Giorgi bedzie go widział w składzie to prędko może do Polski nie zawitać, najwyzej na koniec kariery. No ale nie pogniewałbym się gdybym mógł go oglądać na naszych parkietach już w przyszłym sezonie naprzykład.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: maksik »

Jak Świder jeszcze jutro podniesie puchar LM...to marne sząse jeśli chodzi o jego grę w +lidze.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: kuba18760 »

Łakomym kąskiem może być także, świetnie spisujący się Kubańczyk Hernandez.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Mate »

kuba18760 pisze:Łakomym kąskiem może być także, świetnie spisujący się Kubańczyk Hernandez.
A który Hernandez, bo mamy dwóch ???
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Nagorski »

Nie trudno się domyśleć... Chodzi o Radomskiego Kubańczyka - on by wnosił coś dobrego do drużyny w każdym polskim klubie.
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: damianho »

ja liczę że Zanuto zostanie w przyszłym sezonie w +Lidze bo ma potencjał(przez kontuzję go jeszcze do końca nie pokazał)
Ciekawe co będzie z Kubańczykami z Radomia.
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Nagorski »

Zanuto nie pokazał żadnego potencjału. Mogę wyjść na parkiet i pokazać to samo co on, atak z całej siły z zamkniętymi oczami, a nóż coś wyjdzie. Nie chcę go już oglądać, chyba, że będzie chciał grać za darmo. Na więcej nie zasłużył.
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Pele »

Świder wstępnie potwierdził że wróci do POlski wyłacznie do Kędzierzyna w sezonie 2009/2020 a jeśli nie to na bank w sezonie następnym
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Elgarten »

Pele pisze:Świder wstępnie potwierdził że wróci do POlski wyłacznie do Kędzierzyna w sezonie 2009/2020 a jeśli nie to na bank w sezonie następnym
A jeśli nie w następnym to jeszcze w następnym...
Powiedzmy sobie szczerze, oczywiście Świderski będzie wzmocnieniem każdej drużyny, ale kto wie co będzie za półtora roku? Po dzisiejszym bardzo słabym jego występie mam wątpliwości czy za kilkanaście miesięcy będzie w stanie pomóc jakiemuś zespołowi, przede wszystkim w pucharach. Uciekającego czasu się nie zatrzyma, Sebastian będzie coraz starszy,a nie gra przecież na pozycji rozgrywającego, gdzie wiek nie gra aż tak wielkiej roli.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Mate »

Świderski rzecz biorąc spadł teraz z pewnego poziomu. Znaczy w Serie A sobie radzi, ale gorzej jest z LM. Nie chce mi się sprawdzać, ale w większości spotkań LM grał Snippe. Pewnie de Giorgi dawał odpoczywać Świderskiemu, ale w niektórych spotkaniach Świderski wypadał słabo. W lidze skuteczność w ataku powyżej 50%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Można nawet rzec, że wspaniałym. Jednak, kto wie jak w Polsce grałby Świderski. We Włoszech ma "profesjonalną" opiekę medyczną. Świderski jest bardzo wrażliwy na kontuzję. Jakieś bóle czy problemy we Włoszech raz ciach i po problemie, a w Polsce mógłby być kłopot. Moim zdaniem Świder może przyjdzie, ale gdzieś za 2-3 lata(jeżeli dotrwa).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bolos
Posty: 95
Rejestracja: 9 lis 2008, o 13:44
Płeć: M
Lokalizacja: Gostyń

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: bolos »

Ja bym widział Łukasza Żygadło w Jastrzębiu :) na pewno lepiej by się spisywał niż hit transferowy Freriks
:) Pozdro Poćwicz :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: Mate »

Ale nie wiem, czy byłby lepszy od Łomacza...
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bolos
Posty: 95
Rejestracja: 9 lis 2008, o 13:44
Płeć: M
Lokalizacja: Gostyń

Re: plotki, słuchy, pomysły, fakty - czyli transfery 2009 !!!

Post autor: bolos »

na pewno bardziej ograny niż Łomacz :)
:) Pozdro Poćwicz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”