Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

qtp pisze:
Wspólnie i w porozumieniu z wice prezesem (byłym?) Bartoszem...
Cały czas liczę, że wiceprezes Bartosz jednak zostanie w PlusLidze.
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: boftek »

Bołądź w #7strefa informuje, że odchodzi z niemieckiego klubu. Ciekawe kto o niego walczy, może ktoś z PlusLigi? ;)
nogciu
Posty: 49
Rejestracja: 9 maja 2018, o 11:32

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: nogciu »

Może Warszawa? :)
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: boftek »

nogciu pisze:Może Warszawa? :)
Też o tym pomyślałem :)
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Za słaby na Warszawę. Może Bydgoszcz,Suwałki albo Lubin ?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

boftek pisze:
nogciu pisze:Może Warszawa? :)
Też o tym pomyślałem :)
Status quo jeśli chodzi o liczbę Bartków w ONICO zachowany ;-) ?
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mbor3k »

Tak myślałem, że temat się otworzy. Bartek nie powiedział wprost, że wraca do Polski, ale się zawahał. Kombinuję, czy w studio nie siedział obok przyszłego kolegi z zespołu, bądź faktycznie Warszawa? Ciekawie.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Ale bzdury. Radom go bez żalu pożegnał, poszedł do przeciętnej ligi niemieckiej, gdzie nie był wielką gwiazdą, przez moment w tym sezonie miał problem z miejscem w pierwszej szóstce, a wy go widzicie w Warszawie, która ma aspiracje na mistrzostwo...
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze:Ale bzdury. Radom go bez żalu pożegnał, poszedł do przeciętnej ligi niemieckiej, gdzie nie był wielką gwiazdą, przez moment w tym sezonie miał problem z miejscem w pierwszej szóstce, a wy go widzicie w Warszawie, która ma aspiracje na mistrzostwo...
Raczej jako rezerwowego go widzą, ja też tak myślę, że może przyjść do Warszawy na ławkę. A jeśli ma przyjść Rychlicki, który jest według mnie trochę niepewny bo na wysokim poziomie rozegrał jeden sezon to ten drugi musi być przynajmniej przyzwoity. Bydgoszcz za mały budżet, Suwałki raczej też, choć nie wiadomo kto będzie ich sponsorować. Może Cuprum, chociaż obawiam się, że tam może zostać para Ziobrowski-Patucha.
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: boftek »

Szary Wilk pisze:Ale bzdury. Radom go bez żalu pożegnał, poszedł do przeciętnej ligi niemieckiej, gdzie nie był wielką gwiazdą, przez moment w tym sezonie miał problem z miejscem w pierwszej szóstce, a wy go widzicie w Warszawie, która ma aspiracje na mistrzostwo...
Problemem Warszawy może być jakość tego 2 atakującego, za dużo solidnych grajków na rynku nie ma ;)
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mbor3k »

Szary Wilk pisze:Za słaby na Warszawę. Może Bydgoszcz,Suwałki albo Lubin ?
Szary Wilk pisze:Ale bzdury. Radom go bez żalu pożegnał, poszedł do przeciętnej ligi niemieckiej, gdzie nie był wielką gwiazdą, przez moment w tym sezonie miał problem z miejscem w pierwszej szóstce, a wy go widzicie w Warszawie, która ma aspiracje na mistrzostwo...
Nie jest za słaby. Tak jak Bucki nie jest za słaby na JW, Jungiewicz na ZAKSĘ, Filip na Radom, a Teppan na SKRĘ ;)
Heynen, przypuszczam, też go do kadry nie zaprosił bez powodu.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

kamil1999 pisze:
Szary Wilk pisze:Ale bzdury. Radom go bez żalu pożegnał, poszedł do przeciętnej ligi niemieckiej, gdzie nie był wielką gwiazdą, przez moment w tym sezonie miał problem z miejscem w pierwszej szóstce, a wy go widzicie w Warszawie, która ma aspiracje na mistrzostwo...
Raczej jako rezerwowego go widzą, ja też tak myślę, że może przyjść do Warszawy na ławkę. A jeśli ma przyjść Rychlicki, który jest według mnie trochę niepewny bo na wysokim poziomie rozegrał jeden sezon to ten drugi musi być przynajmniej przyzwoity. Bydgoszcz za mały budżet, Suwałki raczej też, choć nie wiadomo kto będzie ich sponsorować. Może Cuprum, chociaż obawiam się, że tam może zostać para Ziobrowski-Patucha.
Dobrze wiadomo, że sponsorem Suwałk oprócz Ślepska jest Malow. Budżet podobno w granicach 4 mln zł ale nie jestem pewny ile tak naprawdę. To po pierwsze. Po drugie Patucha nie zostaje w Lubinie. Myślę też, że skoro Bołądź już trafił do tej kadry to raczej nie będzie chciał być zmiennikiem nigdzie. Dlatego też wątpię w transfer do Onico. Najprędzej chyba widziałbym go właśnie w Cuprum bo całkiem ciekawa drużyna tam powstaje. Jeszcze małe pytanko, czy ktoś wie co z Yanagidą?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

greatworldofvolley pisze:Jeszcze małe pytanko, czy ktoś wie co z Yanagidą?
Japończyka w sezonie 2019-20 będziemy nadal oglądać w PlusLidze. W koszulce Cuprum oczywiście. Ze względu na to, że trafił tam mój ulubiony rozgrywający, skład Lubinian interesuje mnie wyjątkowo. Fajnie gdyby rzeczywiście udało im się pozyskać solidnego atakującego. Np. Bartłomieja Bołądzia ;-).
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: uszat »

Bartek Bołądź był w zeszłym roku przymierzany do Kędzierzyna. Aż dziwne że to się już w zeszłym roku nie rozniosło.
Mostostal BB´97´02´08
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Bartek O pisze:
greatworldofvolley pisze:Jeszcze małe pytanko, czy ktoś wie co z Yanagidą?
Japończyka w sezonie 2019-20 będziemy nadal oglądać w PlusLidze. W koszulce Cuprum oczywiście. Ze względu na to, że trafił tam mój ulubiony rozgrywający, skład Lubinian interesuje mnie wyjątkowo. Fajnie gdyby rzeczywiście udało im się pozyskać solidnego atakującego. Np. Bartłomieja Bołądzia ;-).
Jak to Yanagida w Cuprum nadal? Przecież jest tam Lipiński, Dvoranen, Maruszczyk oraz Biegun, to co 5 przyjmujących będą mieć?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

barti522 pisze: Jak to Yanagida w Cuprum nadal? Przecież jest tam Lipiński, Dvoranen, Maruszczyk oraz Biegun, to co 5 przyjmujących będą mieć?
W tej chwili nie potrafię sobie przypomnieć w jakich okolicznościach usłyszałem zdanie, że Japończyk zostaje w Lubinie. Padło ono zapewne w trakcie jakiejś transmisji meczu lub w jednym z odcinków "Prawdy Siatki", gdzie poruszano temat transferów. Niemniej jestem przekonany, że to właśnie usłyszałem ;-).
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Lubin ogłosił 7 zawodników, którzy zostają na kolejny sezon i nie było wśród nich Yanagidy więc byłem przekonany, że odchodzi. Odcinki Prawdy Siatki oglądałem chyba wszystkie i tam to raczej nie padło. Pozyskanie Lipińskiego chyba pewne, Dvoranen i Maruszczyk ogłoszeni, Biegun jest wśród tej 7 która została.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

barti522 pisze:Lubin ogłosił 7 zawodników, którzy zostają na kolejny sezon i nie było wśród nich Yanagidy więc byłem przekonany, że odchodzi. Odcinki Prawdy Siatki oglądałem chyba wszystkie i tam to raczej nie padło. Pozyskanie Lipińskiego chyba pewne, Dvoranen i Maruszczyk ogłoszeni, Biegun jest wśród tej 7 która została.
Może w tzw. międzyczasie coś się zmieniło? Faktycznie nawet na stronie Miedziowych jest podana informacja o siedmiu zawodnikach, którzy przedłużyli swoje kontrakty. Japończyka wśród nich nie ma. Więc za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jestem zmuszony szczerze przeprosić ;-).
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Son »

Ktoś wie co dalej z Morozau? Szkoda, żeby tak dobry gracz męczył się dalej w Bydgoszczy.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

Son pisze:Ktoś wie co dalej z Morozau? Szkoda, żeby tak dobry gracz męczył się dalej w Bydgoszczy.
Z Bydgoszczy odchodzi na pewno. Nazwisko Białorusina pojawiało się w kontekście transferów Olsztyna (ale tam wyląduje podobno Averill) oraz Lubina.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

Kolejny dzień z operą mydlaną wokół kontraktów Zajcewa, Kurka i Rychlickiego. Pasini twierdzi na swoim blogu, że jeżeli do Lube nie trafi ostatecznie Zajcew, który jak utrzymuje według jeszcze do niedawna aktualnych planów miał być przedstawiony w Civitanovie jako nowy zawodnik 20 maja, to Fefe De Giorgi już chętniej by widział w roli następcy Sokołowa właśnie Rychlickiego niż Bartka. :o Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak te "rewelacje" skomentować.
Son pisze:Ktoś wie co dalej z Morozau? Szkoda, żeby tak dobry gracz męczył się dalej w Bydgoszczy.
Całkiem możliwe, że pójdzie grać do Rosji. W przyszłym roku Białorusini mają być w rosyjskiej superlidze traktowani na specjalnych warunkach - limit jako cudzoziemców będzie obowiązywać zawodników z tego kraju tylko na parkiecie, natomiast dowolna liczba Białorusinów może znaleźć się w kadrze każdego rosyjskiego zespołu, co z punktu widzenie rosyjskich drużyn czyni z nich bardziej atrakcyjnych zawodników niż do tej pory. Choć czyni przynajmniej teoretycznie, bo z dwójki grających ostatnio w Superlidze Białorusinów Radziwon Miskiewicz wraca ponoć z Uralu Ufa do Serie A1 (Sora), a i Artur Udrys odchodzi z Nowego Urengoju i na razie nie wiadomo gdzie trafi.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

drukjul pisze:Kolejny dzień z operą mydlaną wokół kontraktów Zajcewa, Kurka i Rychlickiego. Pasini twierdzi na swoim blogu, że jeżeli do Lube nie przejdzie ostatecznie Zajcew, który jak twierdzi według jeszcze do niedawna aktualnych planów miał być przedstawiony w Civitanovie 20 maja, to Fefe De Giorgi już chętniej by widział w roli następcy Sokołowa właśnie Rychlickiego niż Bartka. :o Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak te "rewelacje" skomentować.
Tę informację, o ile oczywiście jest ona prawdziwa i wynika z faktycznie posiadanej przez Pasiniego wiedzy, a nie wyłącznie z chęci "nabicia sobie wyświetleń";-) należy chyba traktować w charakterze informacji pozytywnej. Jeśli jest tak jak twierdzi najsłynniejszy siatkarski blogger, to wzrastają szansę ONICO na zatrzymanie w swoich szeregach Bartosza Kurka.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Papito13 pisze:Słyszał ktoś coś o możliwości wypożyczenia Szerszenia do Radomia?
Na forum volleybox też znalazłem taką informację, że Szerszeń miałby być wypożyczony właśnie do Radomia.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Paragon »

Radom: Masłowski-Penczev,Szerszeń-Butryn-Vincic-Pajenk,... - Czarni raczej będą słabsi w nadchodzącym sezonie. Ktoś coś odnośnie środkowego do Radomia? Na bank musi to być Polak, a atrakcyjnych opcji już nie ma. Gunia, Sacharewicz?
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Gunia w Będzinie, Sacharewicz w Lubinie, a Szerszeń przynajmniej do grudnia, jak mówił w wywiadzie nie będzie mógł grać jako Polak więc w 1 składzie z Penchevem, przy jednoczesnej obecności na boisku Pajenka oraz Vincica znajdować się nie może. :)
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Paragon »

barti522 pisze:Gunia w Będzinie, Sacharewicz w Lubinie, a Szerszeń przynajmniej do grudnia, jak mówił w wywiadzie nie będzie mógł grać jako Polak więc w 1 składzie z Penchevem, przy jednoczesnej obecności na boisku Pajenka oraz Vincica znajdować się nie może. :)

No to grube problemy Radomia ze skompletowaniem składu. A Dryja?
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Paragon pisze:
barti522 pisze:Gunia w Będzinie, Sacharewicz w Lubinie, a Szerszeń przynajmniej do grudnia, jak mówił w wywiadzie nie będzie mógł grać jako Polak więc w 1 składzie z Penchevem, przy jednoczesnej obecności na boisku Pajenka oraz Vincica znajdować się nie może. :)

No to grube problemy Radomia ze skompletowaniem składu. A Dryja?
Również Będzin. :)
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lipa210 »

W karuzeli było zainteresowanie Adamczykiem, więc może on dostanie dużą szansę w PlusLidze.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ksjw90 »

Jako, że ostatnio nie miałem zbytnio możliwości obserwowania transferów, chciałbym zapytać, co się dzieje z moimi dwoma ulubieńcami ze środka i gdzie będą "grać" w przyszłym sezonie, mianowicie Boruch i Sobala? :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

ksjw90 pisze:Jako, że ostatnio nie miałem zbytnio możliwości obserwowania transferów, chciałbym zapytać, co się dzieje z moimi dwoma ulubieńcami ze środka i gdzie będą "grać" w przyszłym sezonie, mianowicie Boruch i Sobala? :D
Rozwalił mnie ten post :D jako, że Borucha jeszcze zdzierże bo nie zachowuje się jak buc, to Sobala nie wiem co robi w PL od kilku ładnych lat..
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”