Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: laanca »

To co, kto za Deroo w Zaksie ? Tillie ?
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
dyletant
Posty: 5114
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: dyletant »

To co? Kentucky już oficjalnie na zakupach w Warszawie?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Irenka7 »

Jeśli Onico zagra na 99% w niezmienionym składzie to kto przyjdzie do Zaksy? Jest ktoś wolny na rynku?
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lynn »

no już pisali, że Penchev

Kędzierzyn będzie miał najlepsze przyjęcie w lidze.
anty-hejter
Posty: 55
Rejestracja: 27 lip 2019, o 03:17

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: anty-hejter »

laanca pisze:To co, kto za Deroo w Zaksie ? Tillie ?
Penchev. :D
dyletant pisze:To co? Kentucky już oficjalnie na zakupach w Warszawie?
Na zakupach w Warszawie? No chyba w Lidlu albo Biedronce. :]
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Pawel909 »

Zobaczymy wesołku czy ci będzie tak do śmiechu jak podadzą nazwisko zastępcy już niedługo ;)
anty-hejter
Posty: 55
Rejestracja: 27 lip 2019, o 03:17

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: anty-hejter »

Czekam z niecierpliwością, już nie Kwolek i Tillie? :D
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Bartek O »

anty-hejter pisze:Czekam z niecierpliwością, już nie Kwolek i Tillie? :D
Może udało się wyciągnąć Dawida Murka z Częstochowy? AZS nie dostał licencji na grę w I lidze, więc może były reprezentant naszego kraju zastąpi Samą Deroo?
A całkiem serio, skoro nie Kwolek, nie Tillie i nie Penchev, to jestem potwornie ciekawy czy rzeczywiście będzie to gracz tego samego kalibru co Belg? Szczerze życzę tego zarówno ZAKSIE jak i PlusLidze.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: VolleyFan10 »

Z wolnych graczy zostaje jeszcze Irańczyk Manavinezhad, który w poprzednim sezonie grał pod skrzydłami Grbicia w Veronie.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Dzięki kasie za Deroo, Zaksa nie tylko w wolnych zawodnikach moze się rozglądać. Może jakiś Rossard dla którego jeszcze do niedawna nie znalazło się miejsca w żadnym z czołowych klubów ligi. Albo może Cebulj po dobrym turnieju jednak zechce grać a nie być rezerwowym. Chociaż ja jestem zwolennikiem opcji zaoszczędzenia pieniędzy z Deroo na następny sezon i zakontraktowanie później może takiego Sandera po kontuzji.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kanap »

kamil1999 pisze:Dzięki kasie za Deroo,....
Nie sądzę aby ZAKSA dostała jakiekolwiek pieniądze za Deroo. Jedynie zwolniły się środki za jego kontrakt.
Umową można podpisać taką, że zawodnik może odejść kiedy chce bez żadnych kosztów. :]
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: jaet »

Coś tam jednak z tej Moskwy dostaną. Deroo nie miał małych pieniędzy w KK, oczywiście one są relatywnie małe w stosunku do tego, co zarobi na wschodzie, ale to była pierwsza trójka płac w +Lidze. Nie sądzę, żeby się klub kontraktowo nie zabezpieczył przed przedwczesnym rozwiązaniem umowy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Bartek O »

jaet pisze:Coś tam jednak z tej Moskwy dostaną. Deroo nie miał małych pieniędzy w KK, oczywiście one są relatywnie małe w stosunku do tego, co zarobi na wschodzie, ale to była pierwsza trójka płac w +Lidze. Nie sądzę, żeby się klub kontraktowo nie zabezpieczył przed przedwczesnym rozwiązaniem umowy.
Zdecydowanie pierwsza trójka. Wydaje mi się, że "na podium" był obok kolegi klubowego Toniuttiego oraz Irańczyka z Bełchatowa.

Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie następcy Sama Deroo. Jeśli "Warszawska promocja" rzeczywiście odwołana oraz jeśli nie jest nim Niko Penchev, to co takiego wymyślił Sebastian Świderski?
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

A skąd wiadomo, że nie Penchev? Szczerze byłby to z tych wolnych zawodników najlepszy ruch. Bardzo niedoceniany zawodnik, który pokazał w zeszłym sezonie, że on za Kwolka to nie jest osłabienie. Jakieś odszkodowanie pewnie Dynamo będzie musiało zapłacić no i Deroo był na pewno w czołówce zarabiających, więc jak dla mnie na pewno starczy na kontrakt razem z rozwiązaniem umowy dla takiego Rossarda, który kosztuje raczej mniej no i sam chciał zostać w PlusLidze bo wypowiadał się, że chciałby stąd odejść dopiero po wywalczeniu medalu.
Bartek O pisze: Zdecydowanie pierwsza trójka. Wydaje mi się, że "na podium" był obok kolegi klubowego Toniuttiego oraz Irańczyka z Bełchatowa.
Ci zawodnicy to na pewno czołówka, ale czy pierwsza trójka to jak dobrze mówisz, może się tylko wydawać. Nie znamy liczb. Ja bym też nie niedoceniał polskich zawodników , którzy dostają też więcej choćby z tego faktu, że są Polakami a raczej temu bo mają polski paszport.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Bartek O »

kamil1999 pisze:A skąd wiadomo, że nie Penchev? Szczerze byłby to z tych wolnych zawodników najlepszy ruch. Bardzo niedoceniany zawodnik, który pokazał w zeszłym sezonie, że on za Kwolka to nie jest osłabienie. Jakieś odszkodowanie pewnie Dynamo będzie musiało zapłacić no i Deroo był na pewno w czołówce zarabiających, więc jak dla mnie na pewno starczy na kontrakt razem z rozwiązaniem umowy dla takiego Rossarda, który kosztuje raczej mniej no i sam chciał zostać w PlusLidze bo wypowiadał się, że chciałby stąd odejść dopiero po wywalczeniu medalu.
Nie wiadomo. Jedni są przekonani, że następcą Deroo będzie właśnie bułgarski zawodnik, inni z kolei twierdzą, że po ogłoszeniu nowego przyjmującego Mistrzów Polski wszyscy będziemy bardzo zaskoczeni ;).

W Rossarda nie bardzo chce mi się wierzyć. Trafił do Turcji, gdzie płacą przecież sporo. Chociaż podobno mniej niż jeszcze do niedawna.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

a ja powiem tak..... cierpliwości !!! Co do kasy za odejście Sama to chyba nikt o zdrowych zmysłach nie pospisuje kontraktów bez klauzuli o karze za zerwanie kontraktu. Po cyrkach jakie robił Kurek czy Perrin i Tillie to każdy prezes musi dbać o swój klub włączając do kontraktu taka klauzulę. Myślę że mamy fajny grosz tylko co z tego skoro nie ma zawodników .... Osobiście jestem zdania, że Warszawa padła i tylko czekać informacji o tym. Ale czy będzie zaciąg warszawski ? Pożyjemy zobaczymy, telefon prezesa na pewno ma multum połączeń od menadżerów i cos tam wybierze....
Awatar użytkownika
pawlik83
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2018, o 16:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: pawlik83 »

Jak to powiedział prezes Świderski: "Nie mogę zdradzić, czy za rozwiązanie umowy z Samem dostaniemy odszkodowanie finansowe, bo to tajemnica handlowa"
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

mitam pisze:Osobiście jestem zdania, że Warszawa padła i tylko czekać informacji o tym. Ale czy będzie zaciąg warszawski ?.
https://www.rdc.pl/informacje/onico-war ... -skladzie/

Już jest informacja od Zagumnego, że nic nie padnie i nie będzie żadnego zaciągu warszawskiego, gdyż mają zostać w niezmienionym składzie. Artykuł napisany wczoraj z dzisiejszą datą aktualizacji, więc to świeże info.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Jakby mieli 100 zawodników to tytuł "Onico na 99% w niezmienionym składzie" by coś mówił konkretnego - jeden zawodnik będzie zmieniony. A tak to nie wiadomo, co to znaczy, że na 99% będzie w niezmienionym składzie. Chyba, że chodzi nie tylko o zawodników ale w ogóle o cały klub i jednego pracownika wymieniają?

W każdym razie niżej stoi napisane, że klub
walczy
.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Prezes Polskiej Ligi Siatkówki mówi, że nie będzie zmieniony żaden zawodnik, ty dalej, że jeden, ok skoro wiesz lepiej. Przypominam, że niedawno dość mocno mnie wyśmiewałeś, kiedy pisałem, że wierzę, iż utrzymają skład. Kazałeś typować faworyta, więc wytypowałem Warszawę, co miało być takie śmieszne i zabawne, bo przecież lada dzień miał nastąpić upadek tego zespołu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Jest info z klubu, że utrzymają? Ignorujesz wszystkie sygnały z giełdy? Po co się tak napinać i wytwarzać niepotrzebnie negatywne emocje? Zaczekajmy do rozstrzygnięcia sprawy.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, o 12:39 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Noworoczny pisze:A tak to nie wiadomo, co to znaczy, że na 99% będzie w niezmienionym składzie.
To znaczy, że wg niego jest to praktycznie pewne, iż zostanie utrzymany cały skład, a 1% jest pozostawiony na jakiś nagły zwrot akcji aczkolwiek bardzo mało prawdopodobny, to właśnie oznacza 99% w tym zdaniu.
Noworoczny pisze:Jest info, że utrzymają?
W zasadzie to tak, na razie nieoficjalnie, ale jest.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

No i o to chodzi. Zaczekamy spokojnie na ten jeden procent i wtedy będziemy się cieszyć/martwić/napinać/wypominać/przypominać/wyzywać, czy co kto tam woli.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Noworoczny pisze:Jest info z klubu, że utrzymają? Ignorujesz wszystkie sygnały z giełdy? Po co się tak napinać i wytwarzać niepotrzebnie negatywne emocje? Zaczekajmy do rozstrzygnięcia sprawy.
Jeśli ktoś się napina od dłuższego czasu, to na pewno nie ja, jeśli mówisz o negatywnych emocjach, to chyba piszesz o sobie, ja po prostu stwierdzam fakt, czyli to o czym mówił Zagumny, na podstawie tego artykułu został również już napisany news na stronie głównej.
Noworoczny pisze:No i o to chodzi. Zaczekamy spokojnie na ten jeden procent i wtedy będziemy się cieszyć/martwić/napinać/wypominać/przypominać/wyzywać, czy co kto tam woli.
Nikogo nie trzeba wyzywać, oczywiście, że trzeba poczekać na ten 1% i to tutaj pisałem od dłuższego czasu, podczas gdy sporo osób przekreślało już klub z Warszawy aczkolwiek, jeśli wierzyć Zagumnemu, a chyba nie mamy podstaw żeby mu nie wierzyć wszystko wskazuje, iż Wa-wa zostanie w całym składzie, który zakontraktowano i o to chodzi, niech wszystko rozstrzygnie się w sportowej walce.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, o 12:48 przez barti522, łącznie zmieniany 1 raz.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: lobmar »

Jeszcze dziś informacja o wielomilionowych przekrętach spółki mającej koncesje na obrót paliwami.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

No, to po co te wszystkie posty, skoro w dalszym ciągu nic nie wiadomo. Np. nie wiadomo, kto będzie sponsorem klubu. (to było do Barti522).
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, o 12:49 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Noworoczny pisze:No, to po co te wszystkie posty, skoro w dalszym ciągu nic nie wiadomo. Np. nie wiadomo, kto będzie sponsorem klubu.
na 99%(czyli jest to praktycznie pewne) wg prezesa Polskiej Ligi Siatkówki Warszawa utrzymuje cały obecny skład na nadchodzący sezon, więc jak nic nie wiadomo, chyba właśnie wiadomo już bardzo dużo. :) a kto będzie tym sponsorem i jak będą się nazywać, Onico, Orlen, czy jeszcze inaczej to akurat mi kompletnie obojętne.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: drukjul »

lobmar pisze:Jeszcze dziś informacja o wielomilionowych przekrętach spółki mającej koncesje na obrót paliwami.
Onico (spółka-matka) już nie ma koncesji na obrót paliwami z zagranicą. Nie mieli pieniędzy, żeby wpłacić kaucję/zabezpieczenie majątkowe i w związku z tym koncesja przez Urząd Regulacji Energetyki została cofnięta miesiąc temu.

Nie zmieniło to specjalnie sytuacji spółki o tyle, że mając zamrożone linie kredytowe i cofnięte gwarancje bankowe już od lipca faktycznie przestali prowadzić działalność handlową, a ich kontrahentów przejęła już dawno konkurencja.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Już to czytałem z 10 razy. Po co jeszcze raz o tym pisać. To nie jest żadna nowa informacja. Przy tej wierze w te procenty zapewne postawiłbyś zakład 50:1, że Warszawa utrzyma skład, bo przecież szanse są 99:1, więc miałbyś warunki 2 razy lepsze w stosu*nku do szans?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Klugenhammer »

Chirurg do pacjenta: "Niech się pan nie martwi. Na 99% przeżyje pan tę operację".
Pacjent: "To spoko. Nie mam powodów do obaw. Luzik"
:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”