Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

przemik
Posty: 1610
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

Aquino pisze:Według Prawdy Siatki zostaje:
Kwolek,Wrona, Nowakowski i Udrys(chociaż z Białorusinem mogłem źle usłyszeć)
odchodzi: Tillie, Brizard, Niemiec
przychodza: Trynidad, Lemański i negocjują z Szalpukiem
Niestety słyszałeś dobrze... ale sprawa nowego atakujacego w Warszawie nie jest zamknięta.

Wg mnie Kadziewicz mowil też, że Kędzierzyn wyjdzie bardziej poobijany z "kryzysu" niż Warszawa.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2020, o 22:07 przez przemik, łącznie zmieniany 2 razy.
___
Noworoczny Kibic Siatki
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

Dziwne rzeczy mówili komentatorzy:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pacos »

Kiepski pisze:Widać że kolega Vervy nie tankuje :D Tak to by znał to zdanie :D
Kolega miał na myśli właśnie przez to zdanie Vervę Warszawa że się posypie
Dzięki, faktycznie z Vervą mi nie po drodze. :P A wystarczyło dodać cudzysłów i nie byłoby pytań.
Ciekawe kto zgarnie Nowakowskiego, jeśli "Czy zbiera Pan punkty, a może hot doga" się posypie.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Nikt. Bo Nowakowski przedłużył kontrakt.
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Trynidad? A co to za wybór. Równie dobrze może grać Kozłowski...

Szalpuk średnio.
lauba
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2009, o 22:30
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lauba »

Może nie wszyscy wiedzą bo i były tu opinie ze Grbić odchodzi z ZAKSY...nie.
Oficjalnie klub potwierdza, że Nikola Grbić zostaje na kolejny sezon .
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Aquino pisze:Według Prawdy Siatki zostaje:
Kwolek,Wrona, Nowakowski i Udrys(chociaż z Białorusinem mogłem źle usłyszeć)
odchodzi: Tillie, Brizard, Niemiec
przychodza: Trynidad, Lemański i negocjują z Szalpukiem
W Zaksie odchodzi Smith ,Parodi i przychodzi Kochan . Nie było mowy o Hernandezie.
Przesłuchałem właśnie całość i jest dokładnie tak jak mówisz. Czyli w Warszawie wcale nie jest tak źle, jak tutaj niektórzy przewidywali. Najważniejsze, że Kwolek, Nowakowski, Wrona, czy Wojtaszek zostają. Schodzimy jednak na ziemie z oczekiwaniami i nie będzie raczej żadnego Hernandeza, czy Muzaja, tylko bardziej Kaczmarek i Udrys. Mniej więcej miałoby to wyglądać tak:

Warszawa:
A: Udrys, ?
R: Trinidad, Kozłowski
P: Szalpuk, Kwolek, Grobelny, ?
Ś: Nowakowski, Wrona, Lemański, Kowalczyk
L: Wojtaszek, Jaglarski

Zaksa:
A: Kaczmarek, ?
R: Toniutti, ?
P: Semeniuk, Śliwka, Łukasik, Łaba
Ś: Kochanowski, Rejno, Warda, ?
L: Zatorski, Banach
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Ktoś tu pisał jakieś wypociny odnośnie Sole w Olsztynie? Mało tego były osoby które kręciły nosem na taki transfer...tymczasem Sole podpisał kontrakt z Perugią. Pozdrawiam
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Adriano pisze:Ktoś tu pisał jakieś wypociny odnośnie Sole w Olsztynie? Mało tego były osoby które kręciły nosem na taki transfer...tymczasem Sole podpisał kontrakt z Perugią. Pozdrawiam
Czyli Travica na rozegraniu i ciekawe co z Lanza.

Nie wiem jak można kręcić na transfer Sole do Olsztyna, ale cała ta dyskusja mnie mocno bawiła.
Ogólnie ostatnio bardzo mocno powstał front pod banderą "cudze chwalicie swego nie znacie", pewnie lekko firmowany przez Michała "Polaków w Pluslidze się nie docenia" Kubiaka. Bardzo mocno można powiązać to z tym co powiedział Grzyb. Wiele osób zapomina, że klubu siatkarskie nie mają budżetów bez dna, a później za polskiego zawodnika, który zagra 2 dobre spotkania, ktoś rzuci, że może go do kadry, polsatowscy eksperci to podłapią i cyk cena 30% w górę. A później skończymy jak koszykówka gdzie przed tym sezonem zniesiono limit obcokrajowców w piątce na boisku.
Wszyscy managerowie zapominają, niezależnie od sportu, że wartość zawodnika jest taka, jaką może za niego zaoferować dany klub. Niekoniecznie może to się odbić na poziomie sportowym.
Kłamca.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Adamde
Posty: 838
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adamde »

Źródło to znowu dobrze wszystkim znany Gianluka Pasini więc jeszcze bym się wstrzymał z wyciąganiem wniosków z tego artykułu.
przemik
Posty: 1610
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

Zastanawia mnie czemu AA nie chce wyjąć Malinowskiego z Zawiercia.... w miejsce Udrysa ?
Przecież finansowo na bank by się to jakoś spinało.
Chyba ze malina nie chce/nie chciał.
___
Noworoczny Kibic Siatki
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jeśli się dogadają z Udrysem, to ktoś 2 do niego będzie musial i tak dołączyć, jednak Malinowskiego chcą zatrzymać w Zawierciu i być może wgl nie było tematu tego zawodnika na giełdzie transferowej. Byla mowa o tym, że Resovia, Zawiercie i Suwałki stoją dobrze finansowo w obliczu epidemii, więc mógł dostać tam całkiem niezły kontrakt.
apiotrek
Posty: 19
Rejestracja: 2 mar 2015, o 16:55
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: apiotrek »

Prezes Ślepska mówi o rozmowach z Miką, Szalpukiem, Walińskim i Łabą.
https://www.radio.bialystok.pl/wiadomos ... /id/182231
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gandalf »

Mnie zastawia co z Taht. Niby był blisko Resovi a tu się słyszało że może Kwolek teraz coś o Szalpuku a o nim cicho. Czy Resovia szuka Polskiego przyjmującego?
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

Gandalf pisze:Mnie zastawia co z Taht. Niby był blisko Resovi a tu się słyszało że może Kwolek teraz coś o Szalpuku a o nim cicho. Czy Resovia szuka Polskiego przyjmującego?
Wczoraj w prawdzie siatki potwierdzili że Kwolek zostaje w Warszawie, przyjęcie Resovii najprawdopodobniej: Cebulij, Szreszeń, Taht, Buszek.
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Czyli teraz spółki skarbu państwa mają problemy i ciężko będzie wyłożyć dobrą kasę na sponsorowanie siatkówki, we Włoszech są również przecieki o możliwej "ewakuacji" zawodników do Azji i wykorzystuje to Resovia, który ma duży budżet i podstępnie podbiera takie gwiazdy jak Taht,Tammemaa,Hain,Butryn,Woicki

Sprytnie, bardzo sprytnie :D
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Z Szalpukiem to zaskoczyli a więc szykuje się przyjęcie z szostkowymi przyjmującymi z drużyny Mistrzow Świata :D
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

co do Resovii nie wiemy co sie stanie moze ktos jeszcze przyjdzie
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kleju pisze:Z Szalpukiem to zaskoczyli a więc szykuje się przyjęcie z szostkowymi przyjmującymi z drużyny Mistrzow Świata :D
Myślę, że akurat Suwałki mimo wszystko to ostatni kierunek, jaki wybrałby Szalpuk. Wyobrażacie sobie sytuację:
Bednorz - Kazań
Szalpuk - Suwałki
Przecież to byłoby nieźle upokarzające dla niego.

Z tego co mówili, to kluby do których mógłby przejść Szalpuk w Polsce są następujące: Warszawa, Rzeszów, Zawiercie, Suwałki. Później zaczęli się zastanawiać, to Rzeszów przy Cebulju i Szerszeniu wykluczyli, Kadziewicz od razu stwierdził, że Szalpuk nie jest odważnym graczem, aby zaryzykować rywalizację o skład z Szerszeniem. :) Dodali do tego, że nawet jeśli w Warszawie dostałby delikatnie niższy kontrakt niż w Zawierciu, czy Suwałkach z tego względu, iż wykosztowali się już na zatrzymanie Kwolka, Nowakowskiego, Wrony, czy Wojtaszka, to jeśli chce utrzymać poziom sportowy i ma jakieś ambicje powinien tam przejść.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Przecież w teorii Suwałki mogą pytać nawet Leona, co samo w sobie nic nie znaczy, poza podniesieniem prestiżu klubu w środowisku. Oczywiste jest, że Szalpuk w Suwałkach nie zagra, bo to nie jest dla niego właściwe miejsce na ten etap kariery. On i Mika są zupełnie w różnych miejscach skali. I faktycznie jeżeli będzie taka konieczność, to weźmie mniej w takiej Warszawie, ale zostanie na klubowym świeczniku.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

filippiotro pisze:
Kleju pisze:Z Szalpukiem to zaskoczyli a więc szykuje się przyjęcie z szostkowymi przyjmującymi z drużyny Mistrzow Świata :D
Myślę, że akurat Suwałki mimo wszystko to ostatni kierunek, jaki wybrałby Szalpuk. Wyobrażacie sobie sytuację:
Bednorz - Kazań
Szalpuk - Suwałki
Przecież to byłoby nieźle upokarzające dla niego.
Rozwiń myśl proszę, co w tym upokarzającego? Pytam z ciekawości bo co najmniej dziwne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że sumując ostatnie 2 sezony klubowe, to Artur rozegrał jeden. Po drugie, jest w takim miejscu jakim jest. Może pora trzeźwiej patrzeć na zawodników, jak przez to co się o nich 4 czy 5 lat temu mówiło. Znacząco i im i nam ułatwi to stawianie oczekiwań. Nie tylko Szalpuka się to tyczy a i wielu innych. Czasami jeden sezon albo wręcz kilka spotkań powoduje to, co napisałem w poprzednim poście.
Kłamca.
dyletant
Posty: 5115
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dyletant »

Ale co w kontekście reprezentacji mają Suwałki czy Kazań w ocenie przydatności zawodnika? Bednorz może jest lepszy i będzie grał w lepszym klubie, ale Szalpuk ma lepsze cieszynki po wygranych akcjach.

Bardzo chciałbym zobaczyć parę Szalpuk Śliwka, to by dopiero zweryfikowało na jakim poziomie są w stanie grać ci zawodnicy.

Czyli Hernandeza raczej nie będzie? Szkoda dla całej ligi.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

To ze w prawdzie siatki nic nie wspomnieli o Hernandezie nic nie znaczy. Świderski to akurat żaden wafel Mielewskiego i Lepy i ich wiedza na temat transferów Zaksy jest znikoma. Coś tam im podrzuca menedżerowie, coś sami zawodnicy itd itd.
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Bednorz i Szalpuk byli na podobnym poziomie w 2018 roku, ale teraz różnica jest bardzo duża i nie wyobrażam sobie, żeby Heynen próbował temu zaprzeczyć.

Na miejscu Szalpuka wybrałbym ofertę z Warszawy lub z zagranicy, bo ciężko sobie wyobrazić, że miałby grać w Suwałkach i liczyć na wyjazd na Igrzyska, gdzie Szymura i Semeniuk graliby w Jastrzębiu i ZAKSIE....
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

ciorny17 pisze:
Rozwiń myśl proszę, co w tym upokarzającego? Pytam z ciekawości bo co najmniej dziwne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że sumując ostatnie 2 sezony klubowe, to Artur rozegrał jeden. Po drugie, jest w takim miejscu jakim jest. Może pora trzeźwiej patrzeć na zawodników, jak przez to co się o nich 4 czy 5 lat temu mówiło. Znacząco i im i nam ułatwi to stawianie oczekiwań. Nie tylko Szalpuka się to tyczy a i wielu innych. Czasami jeden sezon albo wręcz kilka spotkań powoduje to, co napisałem w poprzednim poście.
A to ja jestem ostatnią osobą, która stwierdziłaby, że Szalpuk miał niezły sezon, czy że dalej powinien grać w kadrze. Chodziło mi bardziej o to, że Szalpuk i Bednorz byli zawsze porównywani w kontekście kadry, że walczą o miejsce w składzie jako gracze ofensywni, a np Śliwka z Kwolkiem, na tej zasadzie. Ostatni selekcjonerzy stawiali na Szalpuka i on sam pewnie w dalszym ciągu nie twierdzi, że jest od niego słabszy, a teraz patrząc na to, iż gość z którym wygrywał rywalizację o skład w kadrze w ostatnim czasie idzie do jednego z najlepszych klubów na świecie, a on sam miałby trafić do polskiego średniaka byłoby dla niego samego w pewien sposób ujmą, o to mi chodziło i dlatego stawiam, że tam nie trafi tylko prędzej do Warszawy, nawet jeśli nie będzie to lepsza oferta finansowa lub nawet do tego Krasnojarska. Transfer na zasadzie Muzaja, 1 sezon w słabszym zespole i szansa na wypromowanie się chociaż nie wiem, czy tam jeszcze go ktoś chce, bo dochodzą słuchy, że mogą zostać Jereszczenko i Skrimow.
Szary Wilk
Posty: 8086
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Szalpuk to bardzo pechowy zawodnik, ale dość wartościowy i według mnie odnalazłby się tam, gdzie miałby u swego boku kogoś doświadczonego z TOPu.

Inna sprawa, że według mnie wyprzedził go nie tylko Bednorz, ale i Fornal.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Adriano pisze:To ze w prawdzie siatki nic nie wspomnieli o Hernandezie nic nie znaczy. Świderski to akurat żaden wafel Mielewskiego i Lepy i ich wiedza na temat transferów Zaksy jest znikoma. Coś tam im podrzuca menedżerowie, coś sami zawodnicy itd itd.
Mielewskiego i Lepy może i nie, ale sprawiali wrażenie jakby pytali Kadziewicza o skład Zaksy, który miałby mieć większe informacje od nich w tym zakresie no i w zasadzie on od ręki wymienił skład: Kaczmarek, Toniutti, Śliwka, Semeniuk, Łukasik, Kochanowski, Rejno, Zatorski, być może Warda i że na 4 przyjmującego Świder będzie szukał kogoś w 1 lidze. Dodał, iż odchodzą Smith, Baroti, Parodi i że zamiast Włocha i Węgra może nie przyjść nikt znaczący ze względu na cięcia budżetowe. Raczej facet miał jakieś konkretne informacje, że np zostaje Łukasik i będzie wersja polska na przyjęciu, a nie strzelał sobie nazwiskami bez jakiejkolwiek wiedzy.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jinx »

filippiotro pisze:
Adriano pisze:To ze w prawdzie siatki nic nie wspomnieli o Hernandezie nic nie znaczy. Świderski to akurat żaden wafel Mielewskiego i Lepy i ich wiedza na temat transferów Zaksy jest znikoma. Coś tam im podrzuca menedżerowie, coś sami zawodnicy itd itd.
Mielewskiego i Lepy może i nie, ale sprawiali wrażenie jakby pytali Kadziewicza o skład Zaksy, który miałby mieć większe informacje od nich w tym zakresie no i w zasadzie on od ręki wymienił skład: Kaczmarek, Toniutti, Śliwka, Semeniuk, Łukasik, Kochanowski, Rejno, Zatorski, być może Warda i że na 4 przyjmującego Świder będzie szukał kogoś w 1 lidze. Dodał, iż odchodzą Smith, Baroti, Parodi i że zamiast Włocha i Węgra może nie przyjść nikt znaczący ze względu na cięcia budżetowe. Raczej facet miał jakieś konkretne informacje, że np zostaje Łukasik i będzie wersja polska na przyjęciu, a nie strzelał sobie nazwiskami bez jakiejkolwiek wiedzy.
Taaaak? A ja miałem wrażenie, że w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje w KK:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

jinx pisze: Taaaak? A ja miałem wrażenie, że w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje w KK:)
No widzisz, a ja odniosłem wrażenie, że takie pojęcie jednak ma i bardziej jestem w stanie zaufać jemu niż forumowym ekspertom rzucającymi co chwilę fałszywymi nazwiskami. ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”