Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Jedryk oficjalnie odchodzi z Berlina jego menadżer powiedział że dogadany już jest z Resovią.
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

PH3N-x pisze:Szerszeń w Resovii jest szykowany do szóstki czy na rezerwę?
Raczej do 6 chyba że uda im się jakąś gwiazdę sprowadzić w promocyjnej cenie np Kovacevica. Według mnie Szerszeń śmiało mógłby wtedy walczyć o 6 z Cebulijem, myślę że nie byłby na straconej pozycji.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Co do gwiazd to ja jestem sceptycznie nastawiony. Żadne gwiazdy do nas nie przyjdą bo oni mają gdzieś, że jesteśmy 3 najlepszą ligą. Dla nich liczy się Rosja i Włochy, a jeśli w tych krajach nie będzie miejsca to raczej Azję wybiorą. Tak wiem, Urosz nie chciał do Azji, ale może zmienić zdanie. Swoją drogą Kuzbass ma wolne miejsce i chcą Andersona lub Zaytseva. Ten pierwszy na 90% odejdzie z Modeny. Jestem ciekaw gdzie pójdzie Urosz Leal itd. Jest jeszcze Nimir, który nie jest pewny w Trento.

Co do Drzyzgi to Krasnojarsk podpisał Skrimova i tego Ukraińca ( nie pamiętam, jak się nazywa), więc limit już wykorzystali.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Szary Wilk pisze: Kemerovo,Kazań,Petersburg,Krasnojarsk,Novy Urengoj,Surgut,Biełgorod,Dinamo LO,Ufa - Wszyscy mają 2 rozgrywających, albo limity.
Dinamo LO ma 1 rozgrywjaćego, Tisevicha jak na razie, przynajmniej oficjalnie i limitów też nie mają jeszcze zapełnionych, bo jest tylko Białorusin - Busel, a Divis naturalizowany, ale to pewnie mało prawdopodobne.
Szary Wilk pisze:Zostaje Nizhny Novogrod, ale taka opcja zapewne nie wchodzi w grę.
Nizhny Novgorod też ma już rozgrywającego, Łotysza - Petrovsa.
Szary Wilk pisze:Obstawiam Turcję.
Też pomyślałem o Turcji. Dodałbym jeszcze Chiny, Kurka tam nie będzie, był tam Marouf, limit obcokrajowców mają większy niż w Japonii i Korei, więc może w którymś z klubów 1 miejsce dla Drzyzgi akurat by się znalazło.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

Vilgefortz pisze:
miro1905 pisze:Nie jest powiedziane, że Drzyzga nie wróci do Rzeszowa :D Jest to na pewno bardziej prawdopodobna opcja niż Bełchatów, Zawiercie i Olsztyn ale nadal mało prawdopodobna.
Tam ponoć Komenda zostaje i ma dojść Woicki, takie głosy dochodzą. Nie oszukujmy się, klasowy trener jak Giuliani zachęca zawodników, ale nie poszerza budżetu, wręcz go odchudza swoim kontraktem. Przyjdzie tam kilku drogich zawodników... Trzeba postawić sprawę jasno, pewne jest, że Drzyzga się mocno ceni i docenia, więc poza najbogatszymi pięcioma drużynami raczej nie będzie chciał grać w PlusLidze. Nie wiadomo też jak będzie się miała sprawa limitów w Rosji, zarząd ligi zastanawia się nad poszerzeniem ich do 3 obcokrajowców. Nie zmienia to jednak faktu, że chyba każdy by chciał powrotu tego zawodnika do naszej ligi.
O Woickim mam nadzieję, że to była tylko plotka. Sprowadzać go po najgorszym sezonie w karierze to niesmieszny żart, w dodatku do pary z Komendą, który grał w poprzednim sezonie jeszcze gorzej niż Woicki. Już lepszym wyborem byłby Masny, który od kilku miesięcy może grać jako Polak i wielka szkoda, że Resovia na niego nie postawiła. Dziwne, że w 1 lidze drużyny będą mieć rozgrywających bardzo solidnych nawet na Plusligę. Może to i dobrze. Świadczy to o lekkim wyrównaniu poziomu między słabszymi klubami Plusligi a lepszymi Krispol Ligi. Do niedawna dzieliła ich przepaść.
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Ja byłem przekonany że Fabian zostanie po naprawdę fajnym sezonie a tu sie okazało że klub z niego zrezygnował. Ciekawy czy gdyby Resovia wcześniej wiedziała o przebiegu wydarzeń to by nie zrezygnowała z Komendy na rzecz Fabiana. Bo para Komenda-Drzyzga to jest zbrodnia (obydwaj zasługują na grę) a do tego ultra doświadczony Woicki który jest zaklepany. A jak już kluby z Turcji to jakie macie typy?
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

gregory1228 pisze:Ja byłem przekonany że Fabian zostanie po naprawdę fajnym sezonie a tu sie okazało że klub z niego zrezygnował. Ciekawy czy gdyby Resovia wcześniej wiedziała o przebiegu wydarzeń to by nie zrezygnowała z Komendy na rzecz Fabiana. Bo para Komenda-Drzyzga to jest zbrodnia (obydwaj zasługują na grę) a do tego ultra doświadczony Woicki który jest zaklepany. A jak już kluby z Turcji to jakie macie typy?
Może Komenda na jakieś wypożyczenie? Żeby dowiódł swojej wartości, bo na razie jedzie tylko na brązie z Ligi Narodów w USA. W poprzednim sezonie jego gra to był kryminał.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

W poprzednim sezonie Hoag wyglądał gorzej niż Kwasowski. Skoro można wygrać mp z Łomaczem to i z Komendą można solidnie grać.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Vilgefortz pisze:Nie wiadomo też jak będzie się miała sprawa limitów w Rosji, zarząd ligi zastanawia się nad poszerzeniem ich do 3 obcokrajowców.
W ostatnim czasie to dyskusja w rosyjskich mediach szła akurat w drugim kierunku, i szła mnie więcej tymi samymi koleinami które u nas w "PS" próbował poddać pod dyskusję Andrzej Grzyb - czyli czy w sytuacji zagrożenia pandemią i kryzysu ekonomicznego jaki może poważnie zagrozić także wielu rosyjskim klubom nie lepiej byłoby zorganizować przyszłorocznych rozgrywek ligowych w Rosji bez "legionistów", a tylko i wyłącznie z udziałem zawodników krajowych. Większość trenerów i działaczy, która się wypowiadała, była jednak stanowczo przeciw i podnosiła, że przy koncentracji większości czołowych rosyjskich zawodników w przyszłym sezonie w dwóch klubach - czyli Zenicie Sankt Petersburg i Zenicie Kazań, oraz ewentualnej nieobecności zagranicznych zawodników, liga rosyjska stanie się nudna i przewidywalna.

gregory1228 pisze:Ja byłem przekonany że Fabian zostanie po naprawdę fajnym sezonie a tu sie okazało że klub z niego zrezygnował.
To w głównej mierze właśnie problem "krótkiej kołdry" z limitami (tylko dwa miejsca) dla cudzoziemców klubu z Nowosybirska. Odszedł już wcześniej z zespołu z syberyjskiej stolicy Kostia Bakun - czyli atakujący, który na arenie międzynarodowej w rosyjskiej sbornej się jakoś nigdy nie sprawdził, za to od lat w tamtejszej superlidze, na krajowym podwórku należy rok w rok do czołowych bombardierów i pierwszoplanowych aktorów. Także i w minionym sezonie Bakun miał najlepsze statystyki skuteczności ataku w rosyjskiej superlidze w groni atakujących (54% naturalizowanego Ukraińca, na II i III miejscu Grozer i Sokołow, którzy mogli się pochwalić 53% skutecznością). Na miejsce odchodzącego Bakuna Lokomotiw musiał więc ściągnąć na młota przynajmniej równie niezłego kozaka i to najlepiej kumającego cyrylicę, lub przynajmniejjakiś język słowiański z uwagi na ognisty temperament i problemy komunikacyjne trenera. Z Sokołowem, choć też próbowali zarzucać sieci, im jakoś nie wyszło - nie jest tajemnicą że Cwetan Płamena przesadnie nigdy zresztą nie kochał - zresztą trudno kochać kiedy kogoś aż tak dobrze się zna, ale za to zapewnili sobie usługi Luburica. W tej sytuacji albo Fabian, albo Ivović musieli zrobić dla serbskiego atakującego miejsce. Padło na naszego reprezentanta.

Wracając do Bakuna, choć to do tej pory znalazło oficjalnego potwierdzenia, słychać że wbrew plotkom łączącym m.in Muzaja z Kemerowem, to właśnie Bakun miałby zastąpić Poletajewa w Kuzbasie, co pozwoliłoby ubiegłorocznym mistrzom Rosji nie blokować limitów i zatrudnić - po przyznaniu być może jeszcze obywatelstwa rosyjskiego i licencji Dimie Paszyckiemu, który właściwie jest ciągle sportowym bezpaństwowcem (wychowany od dzieciństwa na Łotwie obywatel Ukrainy gra już od lat w Europie, teraz w Rosji na licencji estońskiej, nie posiadając do tego wcale estońskiego obywatelstwa! :] ) - jeszcze jednego dodatkowego cudzoziemca.
Oskejt pisze: Swoją drogą Kuzbass ma wolne miejsce i chcą Andersona lub Zaytseva. Ten pierwszy na 90% odejdzie z Modeny.
Jeżeli faktycznie w Kemerowie po słowie są już z Bakunem, a od dawna krążą takie plotki, to potrzebują jednak "legioniera"/"legionisty"- bardziej przyjmującego nie atakującego. A podejrzewam, że akurat Zajcew raczej nie zechce grać w Rosji na przyjęciu.
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

W takiem razie jeśli by się sprawdziło to co mówisz to Maciek Muzaj ma problem...W zasadzie taki sam jak Fabian. Sezon dobry/bardzo dobry a ciężko o fajnego pracodawce z górnej półki.
Kurka agent potwierdza że ten już ma klub zaklepany więc ciekawe gdzie sie wybiera:)
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Bakun nie dogadał się z Kuzbassem. Anderson też może grać na Ataku, więc mogą jego kupić.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Kurek wybiera się do Korei lub Japonii, ale na 90% do Japonii.
Robb75
Posty: 59
Rejestracja: 1 paź 2019, o 12:17
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Robb75 »

Już widzę Kurka w koreańskim drafcie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

drukjul pisze:W ostatnim czasie to dyskusja w rosyjskich mediach szła akurat w drugim kierunku, i szła mnie więcej tymi samymi koleinami które u nas w "PS" próbował poddać pod dyskusję Andrzej Grzyb - czyli czy w sytuacji zagrożenia pandemią i kryzysu ekonomicznego jaki może poważnie zagrozić także wielu rosyjskim klubom nie lepiej byłoby zorganizować przyszłorocznych rozgrywek ligowych w Rosji bez "legionistów", a tylko i wyłącznie z udziałem zawodników krajowych.
Nie ma w tym przypadku, w końcu Grzyb kończył studia w...Moskwie :P
kamil1999
Posty: 5599
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Robb75 pisze:Już widzę Kurka w koreańskim drafcie.
Czemu nie? Ma dobre warunki fizyczne a na fizykę tam najbardziej zwracają uwagę. Dlatego tam najczęściej grają albo bombardzierzy typu Baroti albo ofensywny przyjmujący jak Ferreira.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Kurek nie brał udziału we wstępnym drafcie, dlatego napisałem, że na 90% Japonia, a teraz mogę napisać, że na 100% Japonia. Najprawdopodobniej Toray Arrows.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Na MFS była dzisiaj informacja, że Kurek zagra w Toray Arrows(Japonia). W tym sezonie występował tam Antonin Rouzier, który przeniósł się do Kataru, gdzie jest także Ghaemi, a być może będą jeszcze Ghafour i Żygadło, więc tam powstanie pewnie kolejna liga, do której będą mogli przenosić się siatkarze za duże pieniądze.
kamil1999
Posty: 5599
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Ale tam już jest liga i tam się przenoszą siatkarze. Już od dobrych paru sezonów. Grał tam między innymi już Leal czy Sander.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Ja wiem, że tam liga jest, Żygadło tam już grał w tym roku. Może źle się wyraziłem, ale chodziło mi o to, że być może w obliczu epidemii powstanie tam kolejny nowy kierunek siatkarski, gdzie spora grupa dobrych siatkarzy mogłaby się przenieść, kto wie może i Drzyzga, gdyby nie miał innych lepszych ofert. Sander i Leal, to chyba na jakieś krótkie epizody się tam pojawiali, nie na cały sezon, no chyba że wtedy, kiedy oni tam byli, to cały sezon miał parę kolejek.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Igor Kolakovic ma pracować w Zawierciu.

Źródło: portal konkurencyjny SF
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Skoro plotkuję się na potęgę na balkanian sport pisza ze z Pisza ze z Kolakovicem na iść Uros Kovacević. Nie wierzę ani w jednego ani tym bardziej drugiego choć Zawiercie umie zaskoczyć to chyba zbyt duży kaliber
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kolakovic był łączony z Zawierciem już od jakiegoś czasu, tak że akurat jego osoba, to dosyć prawdopodobny scenariusz.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2020, o 06:36 przez filippiotro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Kleju pisze:Skoro plotkuję się na potęgę na balkanian sport pisza ze z Pisza ze z Kolakovicem na iść Uros Kovacević. Nie wierzę ani w jednego ani tym bardziej drugiego choć Zawiercie umie zaskoczyć to chyba zbyt duży kaliber
Może to być kwestia, że obydwoje trafią do naszej ligi, a nie do Zawiercia. Przecież Serb to jest zbyt potężny kontrakt jak na ten klub.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Portal volleyball.it w swojej karuzeli transferowej umieścił Bieńka wśród zawodników odchodzących z Lube. Do tego wskazują klub do którego miałby udać się na wypożyczenie. Jest nim Skra. Informacja jednak na razie jest podana ze znakiem zapytania.
Portal ivolleymagazine.it przedstawił z kolei artykuł o możliwym wypożyczeniu Bieńka z Lube, gdzie nie pada żaden inny klub do którego mógłby odejść oprócz właśnie Skry.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

filippiotro pisze:Na MFS była dzisiaj informacja, że Kurek zagra w Toray Arrows(Japonia). W tym sezonie występował tam Antonin Rouzier, który przeniósł się do Kataru, gdzie jest także Ghaemi, a być może będą jeszcze Ghafour i Żygadło, więc tam powstanie pewnie kolejna liga, do której będą mogli przenosić się siatkarze za duże pieniądze.
MFS jest mniej wiecej takim zródłem prawdziwej informacji jak Polsat Sport albo i gorszym wiec wiesz
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jasne, że tak, tam się pojawiają po prostu plotki siatkarskie aczkolwiek o Kurku w Toray Arrows pisał dobrze poinformowany człowiek w kwestii transferów na TT. Ten sam użytkownik pisał o Kolakovicu w Zawierciu i odejściu Udrysa z Warszawy.
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

chyba, że z Sandera nici i Skra szuka rozwiązania, albo Warszawa choć tam bida piszczy, nie wiem trzeba poczekać bo tylko człowieka głowa może rozboleć od tych dywagacji i tak znając życie skończy się z Trinidadem czy innym przeciętniakiem na przyjęciu
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Skra ma super środek w osobach Kłosa i Hubera, po co ciągnąć tam jeszcze Bieńka pojęcia nie mam. Jedynymi klubami z czołówki polskiej ligi, gdzie pojawienie się Bieńka dawałoby konkretną korzyść są JW (najbardziej, bo limity) i Verva. A wspomina się o Skrze i Zaksie, co w dobie kryzysu wydaje się być totalnym bezsensem. Przecież sporą część kontraktu trzeba będzie z Lube przejąć, bo inaczej by go nie pożyczali.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: themiel »

Super Nowości podają że Resovia złożyła bardzo ciekawą ofertę dla Sephena Boyera.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

jaet pisze:Skra ma super środek w osobach Kłosa i Hubera, po co ciągnąć tam jeszcze Bieńka pojęcia nie mam.
W tym roku w Skrze był środek: Kochanowski, Kłos, Huber
Gdyby teraz miał być: Bieniek, Kłos, Huber
To wychodziłaby jedna zmiana, Bieniek za Kochanowskiego, pewnie finansowo dosyć podobnie by się to prezentowało.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”