Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

lipa210 pisze:
gregory1228 pisze:Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
Ja jako kibic Skry widziałbym go w miejsce Droszyńskiego :D ale zaraz zostanę zlinczowane, że szkoda go na ławkę ;)
To miało by sens bo Łomacz ma już 32 więc taki Firlej mógłby się ograć przy nim i za 1-2 sezony wskoczyć w jego miejsce ale pewnie on by na to nie poszedł (gdzies kiedyś czytałem że interesuje go tylko 1 skład w klubie w którym by grał)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: iron »

Szalupa po odrzuceniu bajecznego kontraktu w Rzeszowie nie może znaleźć klubu spełniającego jego oczekiwania finansowe ;) chytry dwa razy traci.
No sympathy for fools...
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

iron pisze:Szalupa po odrzuceniu bajecznego kontraktu w Rzeszowie nie może znaleźć klubu spełniającego jego oczekiwania finansowe ;) chytry dwa razy traci.
Hmm to Reska była nim zainteresowana? myślałem że z Polskich przyjmujących to tylko Kwolkiem
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

gregory1228 pisze:
lipa210 pisze:
gregory1228 pisze:Dużo się słyszy o możliwości rozpadu Katowic gdzie byście widzieli Jarosza czy np Firleja?
Firlej może by w takim razie w Radomiu zakotwiczył?
Ja jako kibic Skry widziałbym go w miejsce Droszyńskiego :D ale zaraz zostanę zlinczowane, że szkoda go na ławkę ;)
To miało by sens bo Łomacz ma już 32 więc taki Firlej mógłby się ograć przy nim i za 1-2 sezony wskoczyć w jego miejsce ale pewnie on by na to nie poszedł (gdzies kiedyś czytałem że interesuje go tylko 1 skład w klubie w którym by grał)
W miejsce Łomacza po tym sezonie ma wskoczyć Marcin Janusz, takie słyszałem pogłoski, ale czy to prawda to nie wiem.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

iron pisze:Szalupa po odrzuceniu bajecznego kontraktu w Rzeszowie nie może znaleźć klubu spełniającego jego oczekiwania finansowe ;) chytry dwa razy traci.
Jako kibic Resovii cieszę się z tego powodu :D
Jak można takiemu zawodnikowi zaoferować "bajeczny kontrakt"
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kicu »

Rzeszów to nie miejsce na odbudowywanie się, więc dobrze zrobił.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kwolek zostaje w Warszawie prawdopodobnie aż na 2 kolejne sezony!!!!!!
Jego słowa w poranku z Polsatem Sport, kontrakt miał mieć już podpisany od jakiegoś czasu. :)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Na tt Malke pisze, że Daszkiewicz pozwoli sobie nie mieć wpływu na zespół. Ciekawa sprawa. Oczywiście znaleźli się tam tacy, którzy dali mu już angaż w Rzeszowie :]
Ja bym go widział jako II trenera w Jastrzębiu, podkreślam, tylko jeśli Reynolds będzie head coachem.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

filippiotro pisze:Kwolek zostaje w Warszawie prawdopodobnie aż na 2 kolejne sezony!!!!!!
Jego słowa w poranku z Polsatem Sport, kontrakt miał mieć już podpisany od jakiegoś czasu. :)
czyli Wawa ładniejsza od Rzeszowa
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

ollo0 pisze:
filippiotro pisze:Kwolek zostaje w Warszawie prawdopodobnie aż na 2 kolejne sezony!!!!!!
Jego słowa w poranku z Polsatem Sport, kontrakt miał mieć już podpisany od jakiegoś czasu. :)
czyli Wawa ładniejsza od Rzeszowa
Szokujący obrót wydarzeń.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Lucarelli pisze: Szokujący obrót wydarzeń.
Dla niektórych chyba tak, bo jeszcze wczoraj widzieli Kwolka gdzie indziej :D ale informacja z 2-letnim kontraktem akurat trochę zaskoczyła. Jak na razie jest Trinidad i Kwolek z 2-letnimi.
ollo0 pisze: czyli Wawa ładniejsza od Rzeszowa
O tym też mówił w programie, że od początku robił sobie trochę jaja z tym miastem :) bo kontrakt miał już podpisany.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

A kto mu go zapłaci?
Feliciano
Posty: 12
Rejestracja: 30 kwie 2020, o 11:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Feliciano »

reeman pisze:A kto mu go zapłaci?
Warszawa mu zapłaci, rezygnując z Tillie stać ich na kontrakt Kwolka. Na obu nie było szans. Też bym wybrał Kwolka zamiast Francuza. Jeszcze 2-letni kontrakt. Brawo !
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: boftek »

Czyli pewien atencyjny Pan tłumacz z Radomia nie miał racji odnośnie przenosin Kwola do Rzeszowa, o których tak mocno szumiał wczoraj twitter. Ciekawe czy Szalpuk też będzie w klubie ze stolicy. Tutaj po obniżce jego kontraktu oraz mając na uwadze fakt, że zbliżają się Igrzyska, Szalupa mógłby grać u trenera, u którego ostatni raz grał dobrze, będąc po tym sezonie nawet podstawowym przyjmującym naszej kadry. W Warszawie walczyłby o wysokie cele grając też w lidze mistrzów. No a bądźmy szczerzy, dla niego to ostatnia nadzieja. Jeśli rozegra taki sezon jak dwa ostatnie to wielkie marzenie o Igrzyskach nie powinno się spełnić biorąc pod uwagę grę jego konkurentów na tej pozycji.

Macie jakieś plotki odnośnie Nikołaja Penczewa? Czyżby ta piękna kariera w naszym kraju, podczas której zaczęliśmy traktować Bułgara jak naszego krajana dobiegła końca?
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

wracajac do Rzeszowa widać ze cos jest na rzeczy jesli Szalupa odrzucił kontrakt Kwolo zostaje w Wawce przy przyjsciu Boyera rezygnacja z tahta i szukanie 4 przyjmujacego Polaka zeby nikt tylko na pomysł z Miką nie wpadł
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

boftek pisze:Czyli pewien atencyjny Pan tłumacz z Radomia nie miał racji odnośnie przenosin Kwola do Rzeszowa, o których tak mocno szumiał wczoraj twitter.
Myślę, że atencyjny Pan tłumacz z Radomia został ostatecznie zweryfikowany i należy go po prostu ignorować. Ten człowiek podrzuca same fałszywe informacje byleby tylko było o nim głośno. W tym okienku pisał już m.in o Drzyzdze w Warszawie, Bieńku w Zaksie, czy też odejściu Kwolka z Warszawy, widocznie cieszy go ten hejt i na tym chce zyskać swoją popularność.
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Oczywiście osobę piszące o tym że odejdzie Kwolek napewno z Warszawy teraz dziwnie ucichli
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

wie ktoś co z Marcinem Walińskim zostaje w Zawierciu czy nie ?
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

ollo0 pisze:wie ktoś co z Marcinem Walińskim zostaje w Zawierciu czy nie ?
Ma odejść
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

To by była strzelnica szerszeń cebulj szalpuk haha
Do tego junior by się jeszcze przydał i by był już komplet
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

Matson pisze:To by była strzelnica szerszeń cebulj szalpuk haha
Do tego junior by się jeszcze przydał i by był już komplet
Dlatego Szalupy jednak nie będzie
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Ponoć dlatego ze sam nie chcial
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Dla Szalpuka jedynie liczą się pieniądze a praktycznie nic nie gra . Jak nie kontuzje go łapią to w ciągu sezonu zagra może 3-5 meczy dobrych , a reszta gorzej niż Orczyk.Najpierw to niech poprawi przyjęcie , bo Łomacz za każdym razem musiał biegać po jego piłki.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

ollo0 pisze:wie ktoś co z Marcinem Walińskim zostaje w Zawierciu czy nie ?
Przymierzany do Suwałk.
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

W Szalpuka grze podoba mi się jedynie to że przy trudnych sytuacjach pilkach nie pęka i potrafi często fajnie obić blok. W innych elementach jak zagrywka, przyjęcie, obrona, blok mega przeciętny gracz. Dla mnie Semeniuk już jest na zdecydowanie wyższym poziomie.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Adriano pisze:W Szalpuka grze podoba mi się jedynie to że przy trudnych sytuacjach pilkach nie pęka i potrafi często fajnie obić blok. W innych elementach jak zagrywka, przyjęcie, obrona, blok mega przeciętny gracz. Dla mnie Semeniuk już jest na zdecydowanie wyższym poziomie.
Dla mnie też. Już od 3 sezonów jestem fanem jego potencjału, tak samo jak potencjału Fornala. Obaj są bardzo uniwersalnym przyjmującymi, którzy mają niewiele słabych stron. U Semeniuka jest to zasięg u Fornala brak równej gry, ale to już chyba w tym sezonie pokonał. Myślę, że z uwagi na te mankamenty Szalpuka, które przez te lata nie poprawił to obaj już go wyprzedzili jeśli chodzi o poziom sportowy. A co do Szalpuka i jego mankamentów to ogólnie się zgadzam, chociaż nie widziałem by był słaby w defensywie. Coś tam jednak bronił, chyba nawet więcej od Ebadipoura.
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: greatworldofvolley »

Ktoś wie może gdzie zagra w przyszłym sezonie Rafael Araujo?
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Adriano pisze:W Szalpuka grze podoba mi się jedynie to że przy trudnych sytuacjach pilkach nie pęka i potrafi często fajnie obić blok. W innych elementach jak zagrywka, przyjęcie, obrona, blok mega przeciętny gracz. Dla mnie Semeniuk już jest na zdecydowanie wyższym poziomie.
Semeniuk, śliwka, szerszeń, kwolek, szymura, fornal są niegorsi jesli chodzi o poziom sportowy a i nie ma elementu w którym ktoś z tej ekipy by nie był lepszy od Artura. Miał dobry epizod na mistrzostwach świata ale jak się ogląda bez emocji już to był jedynie uzupełnieniem z mocna psychika
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

ollo0 pisze:
filippiotro pisze:Kwolek zostaje w Warszawie prawdopodobnie aż na 2 kolejne sezony!!!!!!
Jego słowa w poranku z Polsatem Sport, kontrakt miał mieć już podpisany od jakiegoś czasu. :)
czyli Wawa ładniejsza od Rzeszowa
Jakby się dało, to każdego byś zakontraktował w Rzeszowie
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: knightrider »

kamil1999 pisze:
Adriano pisze:W Szalpuka grze podoba mi się jedynie to że przy trudnych sytuacjach pilkach nie pęka i potrafi często fajnie obić blok. W innych elementach jak zagrywka, przyjęcie, obrona, blok mega przeciętny gracz. Dla mnie Semeniuk już jest na zdecydowanie wyższym poziomie.
Dla mnie też. Już od 3 sezonów jestem fanem jego potencjału, tak samo jak potencjału Fornala. Obaj są bardzo uniwersalnym przyjmującymi, którzy mają niewiele słabych stron. U Semeniuka jest to zasięg u Fornala brak równej gry, ale to już chyba w tym sezonie pokonał. Myślę, że z uwagi na te mankamenty Szalpuka, które przez te lata nie poprawił to obaj już go wyprzedzili jeśli chodzi o poziom sportowy. A co do Szalpuka i jego mankamentów to ogólnie się zgadzam, chociaż nie widziałem by był słaby w defensywie. Coś tam jednak bronił, chyba nawet więcej od Ebadipoura.
Szalpuka w formie nie ma od czasów MŚ 2018. Do tej listy niedługo dołączy Szerszeń. Szalupa ma za dużo wad na ten moment żeby być liderem top 4 drużyn +ligi. Bednorz w Zenicie z kontraktem na poziomie Leona, Śliwka ma bdb przyjęcie i skutecznie przy db przyjmujących gra na ataku, Kwolek/Fornal są lepsi w każdym formacie, Semeniuk przy Grbiciu szczególnie zagrywką robi robotę.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”