Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

@Wysoki ja też myślę, że to może być fejk, dlatego się nawet nie odnosiłem do tego, chciałem bardziej poznać opinię, co myślicie, ale generalnie nie zdziwię się jak Resovia ściągnie jeszcze kogoś z zagranicy na przyjęcie, nie będzie ostatecznie Tahta, a Butryn z Szerszeniem wylądują na ławce...

Edit: Chociaż widzę, że na TT na poważnie (chyba) podchodzą do tematu Lanzy, nic mnie już nie zdziwi w Rzeszowie, nawet to że będzie Konarski i Lanza, nie będzie Jendryka albo Jendryk i Tammemaa powalczą o skład, a na ławce jak wyżej wspomniałem, Butryn z Szerszeniem. Gołym okiem widać, że Giuliani nie budował tego składu z Buszkiem, Krulickim, Mariańskim itp...
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

kamil1999 pisze:Co do Konara to skoro mówił, żąe na 99% nie zagra w lidze polskiej i że ma sporo opcji to pewnie pójdzie gdzie indziej. No to by było po prostu śmieszne gdyby całą szalę postawił na Koreę i był jej tak pewny, że mówiłby, że prawie na pewno nie zagra w Polsce. Myślę, że ma jeszcze jakąś opcję. Choćby ulubiona liga Resoviaka333 czyli liga emiratów arabskich o której ciągle mówi:) lub jakaś Turcja. Jest też Padova, Biełogorje i kluby Brazylijskie z czego Taubate będzie miało niezłą sytuację finansowa pewnie.
Wbrew pozorom Taubate ma kiepska sytuację finansową i chcą się ratować gwiazdami.
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Lanza to przykład siatkarza co do którego nie ma zbilansowanej opinii. Nie sprawdził się w Perugii ani w reprezentacji gdy przyszło grać o coś i od razu utarła się narracja jak fatalny jest to siatkarz. Ja tak nie uważam. Swego czasu w Trentino pokazywał się naprawdę z niezłej strony. Ma przyzwoite przyjęcie, mocną zagrywkę i w ataku też ma potencjał, ale nie jest to jeszcze poziom na bycie pierwszą armatą w meczach z czołówką. Trochę zjada go według mnie też ta presja i oczekiwania wobec niego, że będzie tym trzecim skrzydłowym do pary czy raczej do trójcy z Juantoreną i Zaytsevem. Według mnie on potrzebuje chwili spokoju od ligi włoskiej i przeniesienia się do Polski czy Rosji. To by dobrze mu zrobiło a wzmocniło na pewno zarówno polskie jak i rosyjskie kluby. Bo przychodzący do polskiej ligi Lanza to nie jest mniejsze nazwisko od Cebulja czy Sandera, którzy też się odbili od tego najwyższego galaktycznego poziomu. Lanza to nie byłby poziom Parodiego bynajmniej bo są na innym etapie kariery. Według mnie chwilowe rozstanie z ligą włoską by się przydało Lanzie. Tak jak zakontraktowanie takiego gracza przez polskie kluby. Ale nie wiem cz tu Resovia byłaby dobrym wyborem. Tu też jest presja i od niego oczekiwano by sporo już od samego początku.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2020, o 22:40 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Według GW jeśli Kosok nie odejdzie to Jendryk nie przyjdzie. Taht ma ofertę z innych klubów plusligi ( Radom). Myślę, że Resovia powinna zamiast Jendryka i Timo sięgnąć po jednego droższego środkowego z zagranicy, aby był pewniakiem i do niego dać kosoka lun kogoś tam. Tak byłoby najlepiej. Bo nie sądzę, aby Estonczyk dał dużo jakości, ale może się mylę.
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

kamil1999 pisze:Lanza to przykład siatkarza co do którego nie ma zbilansowanej opinii. Nie sprawdził się w Perugii ani w reprezentacji gdy przyszło grać o coś i od razu utarła się narracja jak fatalny jest to siatkarz. Ja tak nie uważam. Swego czasu w Trentino pokazywał się naprawdę z niezłej strony. Ma przyzwoite przyjęcie, mocną zagrywkę i w ataku też ma potencjał, ale nie jest to jeszcze poziom na bycie pierwszą armatą w meczach z czołówką. Trochę zjada go według mnie też ta presja i oczekiwania wobec niego, że będzie tym trzecim skrzydłowym do pary czy raqczej do trójcy z Juantoreną i Zaytsevem. Według mnie on potrzebuje chwili spokoju od ligi włoskiej i przeniesienia się do Polski czy Rosji. To by dobrze mu zrobiło a wzmocniło na pewno zarówno polskie jak i włoskie kluby. Bo przychodzący do polskiej ligi Lanza to nie jest mniejsze nazwisko od Cebulja czy Sandera, którzy też się odbili od tego najwyższego galaktycznego poziomu. Lanza to nie byłby poziom Parodiego bynajmniej bo są na inym etapie kariery. Według mnie chwilowe rozstanie z ligą włoską by się przydało Lanzie. Tak jak zakontraktowanie takiego gracza przez polskie kluby. Ale nie wiem cz tu Resovia byłaby dobrym wyborem. Tu też jest presja i od niego oczekiwano by sporo już od samego początku.
Oskejt pisze:
Wbrew pozorom Taubate ma kiepska sytuację finansową i chcą się ratować gwiazdami.
Mieli spore problemy, ale myślałem, że kontrkty dla Bruno i td. oznaczają, że nie będą mieli problemów finansowych. Ale może jest tak jak mówisz. Choć mam nadzieję, że nie. Liga Brazylijska i tak po tym okienku wygląda dość kiepsko.
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

Po pierwsze kontrakt Ruciak w Nysie to jest zwykła bzdura, bo podpisali w Lublinie, ale bardzo chciałby grać we Wrocławiu i jego menadżer kombinuje czy da się to jakoś ustawić, jeśli nie to będzie grał w Lublinie
Po drugie dwóch włoskich dziennikarzy potwierdziło że Giuliani zapytał o Lanze, a w Rzeszowie jest jak na rollercoasterze. O 17 bliżej jest Konar, a o 18 Boyer. Po fiasku negocjacji z Biełgorodem Rzeszów dał mocną ofertę Szalpukowi ale ten wybrał mniejsze pieniądze i pewną szóstkę u Andrei. Z Tahtem wciąż jest wszystko w grze, ale czytałem u wspomnianego wcześniej Gałązki, że Radom także złożył mu ofertę. Także nie ma co przywiązywać dużej wagi do wszystkich okołorzeszowskich informacji, ale też nie ma co hejtować, bo za godzinę informacja która była prawdziwa może być przedawniona
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Znowu wywalą miliony na ten skład i skończy się, że ogra ich Anastasi z Superlakiem na bombie...
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: miro1905 »

filippiotro pisze:Znowu wywalą miliony na ten skład i skończy się, że ogra ich Anastasi z Superlakiem na bombie...
Albo zrobią 8 mistrzostwo Polski... na razie znamy tylko 4 zawodników, którzy będą grać w Resovii w przyszłym sezonie, a już czytam, że Resovia wywala miliony w błoto. Po drugie Verva nawet z Superlakiem na ataku ma bardzo dobry skład, który będzie walczył co najmniej o medal.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:...
Było już pisane kilka razy - Lanza to był bardzo dobry gracz (czołówka włoskiej ligi, bardzo dobry w reprezentacji), np. na Igrzyskach w Rio (ciężko o wyższy poziom) do finału grał znakomicie (który zawalił Włochom razem z Giannellim, to inna sprawa:D) - potem Lanza miał dużo kontuzji przeciążeniowych, ale gra w Perugii i w kadrze, bo ktoś musi, chociaż jest cieniem samego siebie. A że w topowej formie nie był jakimś wymiataczem, więc ten cień rzuca taki sobie. ;) Zbiera hejt na zasadzie Kuby Jarosza - w pewnym momencie nie mieliśmy kogo wrzucić na ten atak na kadrze, więc grał Jarosz bez formy, ale to nie była jego wina, że nie ma nikogo lepszego.

Giuliani o tym wszystkim wie, spokojnie.

Takie statystyki robił, gdy był w formie, w drużynie mistrza Włoch: https://www.legavolley.it/statistiche/? ... LAN-FIL-91
Pawel9221
Posty: 1193
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Pawel9221 »

WysokiPortorykanczyk pisze:
kamil1999 pisze:...
Było już pisane kilka razy - Lanza to był bardzo dobry gracz (czołówka włoskiej ligi, bardzo dobry w reprezentacji), np. na Igrzyskach w Rio (ciężko o wyższy poziom) do finału grał znakomicie (który zawalił Włochom razem z Giannellim, to inna sprawa:D) - potem Lanza miał dużo kontuzji przeciążeniowych, ale gra w Perugii i w kadrze, bo ktoś musi, chociaż jest cieniem samego siebie. A że w topowej formie nie był jakimś wymiataczem, więc ten cień rzuca taki sobie. ;) Zbiera hejt na zasadzie Kuby Jarosza - w pewnym momencie nie mieliśmy kogo wrzucić na ten atak na kadrze, więc grał Jarosz bez formy, ale to nie była jego wina, że nie ma nikogo lepszego.

Giuliani o tym wszystkim wie, spokojnie.

Takie statystyki robił, gdy był w formie, w drużynie mistrza Włoch: https://www.legavolley.it/statistiche/? ... LAN-FIL-91
Ogólnie co do Lanzy, jak wspomniales miął bardzo dobre sezony w Trydencie przy Stojchevie i wydawało się,że utrzyma się na bardzo wysokim poziomie,a może dobije do absolutnego TOPU graczy ,którzy nie są potęzni, ale niesamowicie wszechstronni charakterystka jak Giba,Ngapeth,Murillo czy nasz Kubiak. Tak się nie stało, chlop bardzo sie zatracil uważam ostatnio i jego gra jest bardzo chimeryczna, potrafi zawalać najwazniejsze pilki, w Perugii przy Leonie i Atanie, dostaję znikomą ilość piłek, w waznych momentach ich nie dostaję. Fakt, jest przyjmującym we Włoszech szostkowym, ale jest to spowodowane , ze inni wloscy przyjmujący się jeszcze bardziej zatracili , pogubili albo już są wiekowi.

Randazzo- oczekiwało się po nim wielkiej kariery, gra w Padwie, trochę się odbudował ,zobaczymy co dalej
Parodi - to już nie jest zawodnik na kadrę.
Kovar- Wielki talent, jednak o tym gdzie jest zadecydowalo pare czynnikow jak kontuzje oraz wybranie łatwiej drogi ,choć dobrze finansowej i prestiżowej czyli lawka w Lube
Maruotti- chyba nie poziom reprezentacyjny
Kooy- Przy Juantorenie nie moze grac, choć Topem to on obecnie na pewno nie jest
Teraz nadchodzi pare ciekawych przyjmujących ,którzy mogą wejść na wyzszy poziom jak Gardini , lub ten mlody wysoki przyjmująć z Trentino,(wypadło mi nazwisko), Lavia
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Parodi, gdyby nie kontuzje, miałby status Kubiaka (w wieku 24 lat był kluczowym graczem mistrza Włoch), Kovar po dwukrotnym (?) zerwaniu ACL wciąż w sezonie 16/17 potrafił grać znakomicie w playoffach w Civitanovie, więc też byłby klasowym graczem. Randazzo nie był nigdy tak dobry (grał dobrze w kadrach młodzieżowych, bo był wysoki i silny), ale też zrobiłby lepszą karierę gdyby nie kontuzje. Do tego Lanza - jak wyżej. Włosi mieli pecha, że przy swoim wybrakowanym potencjale obecnie, wszyscy ci ich przyjmujący mieli problem z kontuzjami. Savani też się skończył w wieku 30 lat. To trochę tak jakby u nas poza Winiarskim i Miką, jeszcze Kubiak się posypał - też byśmy nic nie wygrali, nawet jeśli mamy lepszą młodzież niż Włosi. Teraz Włosi mają całą grupę (Lavia, Gardini, Michieletto) bardzo zdolnych skrzydłowych.

Co do Lanzy, nie mam pojęcia, czy cokolwiek może być na rzeczy, ale jego odejście poza Włochy (zakładając odejście z Sir) byłoby o tyle prawdopodobne, że we Włoszech nie jest pewne, że znalazłby dobry klub. Możliwe (Monza, Modena), ale Parodi też nie miał we Włoszech kontraktu rok temu nie bez przyczyny.

Dlatego w stu procentach też tych plotek bym nie dyskwalifikował.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

filippiotro pisze:Znowu wywalą miliony na ten skład i skończy się, że ogra ich Anastasi z Superlakiem na bombie...
O to to. W punkt. Anastasi ogra slabszym skladem w porownaniu do zeszlego roku wiekszosc zespolow, a Superlak po roku obok Andrei bedzie Superstar.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

Oskejt pisze:Według GW jeśli Kosok nie odejdzie to Jendryk nie przyjdzie.
Nie wiem co musiałby się wydarzyć, żeby Kosok odszedł. Podobnie jak np Konarski musi myśleć o odłożeniu na sportową emeryturę.
ortalion
Posty: 122
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ortalion »

Może jakieś wieści z Radomia . Kto na środku , kto na rozegraniu , kto w ataku kto w kwadracie :o ???
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

ortalion pisze:Może jakieś wieści z Radomia . Kto na środku , kto na rozegraniu , kto w ataku kto w kwadracie :o ???
Kluth/Domagała - Kędzierski - B.Sander - Taht - Vigrass - Zniszczoł/Ostrowski - Masłowski
Taki mój typ.

Robert Prygiel nie patrz na to :P 8-)
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

ortalion pisze:Może jakieś wieści z Radomia . Kto na środku , kto na rozegraniu , kto w ataku kto w kwadracie :o ???
Jeszcze na pewno z miesiąc minie jak odkryją kilka nowych nazwisk
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Radom mógłby postawić na polski środek i przyjęcie z atakiem zagraniczne. Myślę, że byłaby to dobra opcja patrząc na to, że dużo fajnych atakujących i przyjmujących jest na rynku. Co do Lanzy to moim zdaniem jest to zawodnik na warunki plusligi. Do Rosyjskiej ligi się nie nada imo. Nasza liga jest bardziej techniczna i tutaj mógłby robić robotę. Rosjanie to w większości są działa i siatkówka ultra fizyczna. Jeszcze bardziej fizyczna niż we Włoszech. Myślę, że Plusliga byłaby dobrym wyborem. Szkoda, że inne polskie kluby nie liczą się na rynku i wszysxy zawodnicy typy cebulj lanza są pchani do Rzeszowa. Taki jastrzębski mógłby się ogarnąć, bo trochę graczy poodchodzilo, a potencjalni ich zastępcy nwm czy są lepsi. Zaksa koniecznie musi kogoś na ten atak.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Paragon »

Dla Czarnych wolałbym mocnego atakującego z zagranicy i zagraniczne przyjęcie (Sander-Taht super lewe skrzydło) niż środkowego (limity). Świetnie jakby udało się wypożyczyć Hubera, albo ściągnąć Szalachę, choć jak Leman okazał się za drogi, to z Szalachą może być podobnie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Podobała mi się wizja składu z Boyerem, Cebuljem, Jendrykiem itp. Taki Boyer czy Jendryk to przynajmniej mogą się jeszcze rozwinąć, a Konarski czy Lanza to znowu odgrzewanie starych kotletów. Przecież te transfery na kilometr śmierdzą, Bartman bis i Hoag bis. Znowu zaczną się przepychać kto ma grać, czy najlepsi gracze poprzedniego sezonu, jak Butryn i Szerszeń czy Konarski i Lanza tylko za nazwisko i sumę w kontrakcie. Do tego wszystkiego na środku zostanie jeszcze Grzesiek Kosok, który jak na rasowego kapitana przystało tym razem zamiast opieprzać Komendę za to, że rzuca złe piłki zrobi to samo z Fabianem, a sam Wujek dojdzie do wniosku, że śmiało to on mógłby jeszcze pograć w podstawie. Do tego najlepsze jest to, że Komenda i Bartman znowu mogą zagrać w 1 zespole, tym razem w Nysie, a przypominam, że Zbychu to był 2 gracz, któremu nie pasowało, jakie piłki grał Komenda. Jednym słowem Bartman i Kosok faktycznie dali ogień tej drużynie, tak jak mówił Igła przed sezonem. Konarski i Lanza to byliby dwaj żelaźni kandydaci do niewypałów transferowych. Lanza dla mnie, to taki włoski Mateusz Mika w obecnej formie, tyle że bez kontuzji. Grał w tych zespołach tylko dlatego, że jest Włochem, a na jego pozycji był niesamowity niedobór wartościowych graczy. Posługując się terminologią piłkarską Lanza to był taki typowy ,,fus'' w tej Perugii. Tym razem to on ma przywrócić Resovii dawny blask, tak samo jak ten Tammemaa, który szarpał się z Aganitsem i Kreekiem, aby wywalczyć miejsce w 6-tce w kadrze Estonii, a to wszystko skończyło się i tak tym, że przegrywali mecz za meczem na ME.

Z cyklu: Kabaret Skeczów Męczących odnośnie transferów Asseco Resovii Rzeszów. :P
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Zksiak »

garbi pisze:Po pierwsze kontrakt Ruciak w Nysie to jest zwykła bzdura, bo podpisali w Lublinie, ale bardzo chciałby grać we Wrocławiu i jego menadżer kombinuje czy da się to jakoś ustawić, jeśli nie to będzie grał w Lublinie
Po drugie dwóch włoskich dziennikarzy potwierdziło że Giuliani zapytał o Lanze, a w Rzeszowie jest jak na rollercoasterze. O 17 bliżej jest Konar, a o 18 Boyer. Po fiasku negocjacji z Biełgorodem Rzeszów dał mocną ofertę Szalpukowi ale ten wybrał mniejsze pieniądze i pewną szóstkę u Andrei. Z Tahtem wciąż jest wszystko w grze, ale czytałem u wspomnianego wcześniej Gałązki, że Radom także złożył mu ofertę. Także nie ma co przywiązywać dużej wagi do wszystkich okołorzeszowskich informacji, ale też nie ma co hejtować, bo za godzinę informacja która była prawdziwa może być przedawniona
Ruciak ma w Nysie juz podpisany kontrakt ponoc mial podpisany w Lublinie ale jak dostal propozycje z Nysy zmienil zdanie
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Ten Estonczyk będzie dużym znakiem zapytania. Oby z niego zrezygnowali i wzięli kogoś innego.
ACSII
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2020, o 11:59
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ACSII »

Szalacha i Vigrass podpisywali kontrakty w JW na 2 lata, z jakiego zródła jakiekolwiek informacje nt rozwiązania kontraktów?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Nie ma nikt żadnych wieści, co z Dawidem Dryją w przyszłym sezonie?

Odchodzi z Będzina, a sporo ekip ma już obsadzony środek.

Kilka drużyn, dla których według mnie mógłby być fajną opcją to:

Gdańsk, bo Grzyb skończył karierę, a nie wiem, czy Winiar postawi już na Mordyla. Do pary z Crerem Dawid byłby bardzo ciekawym graczem.

Radom, gdzie mówi się co prawda o Vigrassie, ale - tak jak przedmówcy wspominali - chyba lepszą opcją byłyby zagraniczne skrzydła i jakiś polski środkowy np. w parze z Ostrowskim, który jest w klubie od lat i miał udaną końcówkę rozgrywek.

Lubin, w którym mamy już środkowego z dobrą zagrywką, czyli Pietraszkę, a Miguel Tavares umie i lubi grać ze środkowymi, dlatego ofensywny gracz, jakim jest Dryja, na pewno dostawałby sporo piłek.

Katowice, bo tutaj zostaje chyba tylko Jan Nowakowski i młody Drzazga. Problem może być taki, że PR sobie klub mocno nadszarpnął. Mówiło się pierwotnie, że Lipiński ma iść właśnie do Katowic, a trafił do Gdańska. Zobaczymy, co będzie z Dryją.

Sugerujecie jeszcze jakieś inne kluby?
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

johnnyrotten pisze: Gdańsk, bo Grzyb skończył karierę, a nie wiem, czy Winiar postawi już na Mordyla.
Już? Mordyl ma 24 lata, jeżeli ma coś z niego być, to najwyższa pora, by zaczął grać. Co nie zmienia faktu, że Dryja by w Gdańsku nie zaszkodził.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Oskejt pisze:Ten Estonczyk będzie dużym znakiem zapytania. Oby z niego zrezygnowali i wzięli kogoś innego.
chodzi Ci o Tahta


Obstawiam że w Radomiu będzie Polski środek Ostrowski Grzechnik nie wiadomo co z Boruchem ale taki Dryja byłby ok a najlepszym rozwiązaniem byłby Jan Nowakowski :)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Kliper pisze:
Oskejt pisze:Ten Estonczyk będzie dużym znakiem zapytania. Oby z niego zrezygnowali i wzięli kogoś innego.
chodzi Ci o Tahta


Obstawiam że w Radomiu będzie Polski środek Ostrowski Grzechnik nie wiadomo co z Boruchem ale taki Dryja byłby ok a najlepszym rozwiązaniem byłby Jan Nowakowski :)
Koledze chyba chodziło o środkowego z Estonii, bo jednak Taht grał parę lat w Lubinie i mniej więcej wiemy, czego się po nim spodziewać ;)

A co do Jana Nowakowskiego to też miał dobry sezon, ale ma ważny kontrakt w Katowicach. Skoro go nie rozwiązał ani klub, ani on sam, to pewnie zostanie w Gieksie. Watten i Buchowski chyba byli jedynymi, którzy się nie zgodzili na obniżki i będą się pewnie sądzić z klubem. Reszta graczy, w tym Nowakowski czy Jarosz, raczej zostanie, skoro żadnej afery nie było.

EDIT:

Maciej Trąbski przed chwilą potwierdził na twitterze Superlaka w Warszawie. Zatem mieli rację ci, którzy pisali, że na żadnych Bartmanów, Wlazłych lub innych drogich atakujących Vervy nie stać. Obaj są niedrodzy i z potencjałem rozwojowym - Ziobrowski gorzej grać nie może :D , a Superlak w wieku 27 lat nadal jest nieograny na najwyższym szczeblu. Myślę, że obaj mają siłę i fizykę na świetnym poziomie. Jeżeli dojdzie do tego regularność (zwłaszcza u Jakuba), to Warszawa wcale nie będzie na straconej pozycji. Anastasi lubi takich młotów, więc przynajmniej jeden zyska u niego cenne doświadczenie i sporo grania.
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Na właśnie strasznie jestem ciekawy Katowic i jego składu na nadchodzący sezon

jaki będzie skoro sakiewka podobno pusta
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Lynn pisze:
no obyś nie musiał pisać, że atakujący w Vervie to ostatnia opcja dla sypacza ;)
To akurat nie problem, bo Kwolek i Szalpuk swoje na skrzydłach zrobią, a Nowakowski i Lemański przy swoim zasięgu też powinni często dostawać piłki od Hiszpana. Przecież w Bełchatowie z ostatniego mistrzowskiego sezonu (i w sumie w tych ostatnich również) Łomacz bardzo często grał lewym i środkiem, a prawe odpuszczał.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Thomm »

Ferreira dostał angaż w Korei i odchodzi z Zawiercia.

Dzięki Alex za te blisko 2 lata gry dla nas. Naprawdę miło się Ciebie na Blanowskiej oglądało :)

Powodzenia!
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Kliper pisze:
Oskejt pisze:Ten Estonczyk będzie dużym znakiem zapytania. Oby z niego zrezygnowali i wzięli kogoś innego.
chodzi Ci o Tahta




Obstawiam że w Radomiu będzie Polski środek Ostrowski Grzechnik nie wiadomo co z Boruchem ale taki Dryja byłby ok a najlepszym rozwiązaniem byłby Jan Nowakowski :)
Chodziło mi o Timo. Też uważam, że Dryja to bardzo dobre rozwiązanie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”