Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Vilgefortz pisze:JW: ogłaszamy zawodnika z ważnym kontraktem...

Mój klub :] :] :]
e]
Na forum Resovii piszą,że Kosok wraca do JW
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, o 09:58 przez reeman, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Kleju pisze:Komenda najbardziej przereklamowany sypacz
Miał szansę w Resovii i nie wykorzystał
W LN najsłabszy punkt kadry miał świetnych skrzydłowych którzy kończyli wiele jego baboli
To poziom Kędzierskiego Firleja czy Janusza czyli typowy średniak
No no merytorycznie.
Ad1. dostał i nie wykorzystał. Tak samo jak cała reszta nie wykorzystała tego sezonu co grała w Rzeszowie.
Ad2. Jeśli mówimy o FS w Chicago to jednak nasi atakujący zaprezentowali się znacznie słabiej niż Marcin. Czy grał babole? Niekoniecznie. Sam pisałem, że wówczas mocno go przehypowaliśmy, ale nie był najsłabszym punktem.
Ad3. Kędzierski to nie poziom Firleja ani Janusza. Firlej to nie poziom Janusza więc Komenda =/= Kędzierski, Firlej, Janusz. Biorąc pod uwagę tylko miniony sezon to:
1. Janusz
2. Firlej
3. Komenda
4. Kędzierski.
Kłamca.
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

Mówiłem od dawna że w JW nie będzie żadnego Seyeda. W zasadzie skład mają skompletowany. Pytanie tylko kto na 4 przyjmującego.

Atak: Al-Hachdadi, Bucki
Przyjęcie: Louati, Fornal, Szymura, ?
Rozegranie: Kampa, Tervaporti
Środek: Gladyr, Wiśniewski, Szalacha, Kosok
Libero: Popiwczak

Skład napewno na walkę o medale a nawet MP. Brawo JW!
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze:
Vilgefortz pisze:JW: ogłaszamy zawodnika z ważnym kontraktem...

Mój klub :] :] :]
Dobrze strzelałem na podstawie tego zdjęcia, że chodzi o któregoś ze środkowych. :) Nie śmiałbym się tak bardzo z tego, bo to była dosyć interesująca kwestia jaki będzie układ środkowych JW. Jeśli środek ma być złożony z polskich zawodników, to nie ma teraz żadnych problemów z limitami i Louati może walczyć bez żadnych przeszkód o skład z Szymurą.
Może będzie jeszcze jakiś stranieri, o którym nie słyszeliśmy. JW pisało na tt jednemu gościowi (jak znajdę podeślę link), że wiek przyjęcia to 95 lat, chociaż przy Louatim, Szymurze, Fornalu i Gierżocie to się zgadza...
Adriano pisze: Środek: Gladyr, Wiśniewski, Szalacha, Kosok
Kosok? Myślę, że raczej junior
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: rzr »

Polsat dalej grzeje Lanzę w Resovii
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... _najnowsze
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Jeżeli by to było prawda to uważam ze to bardzo dobry transfer
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lukecik »

I co, wtedy przyjęcie Klemen, Lanza, Szerszeń, Taht? Bez sensu, żeby ktoś z tej dwójki pełnił rolę czwartego. Chyba że się Szerszeń wnerwi i rozwiąże kontrakt jak Komenda. Albo znów pójdzie na wypożyczenie. Dajcie mi pofantazjować, ale gdyby tak poszedł do Zawiercia... Taki grajek to brakujące ogniwo w Aluronie, na papierze z Halabą i Malinowskim wyglądałoby to fantastycznie. No, a wracając do rzeczywistości, to jakoś tego Lanzy nie widzę. Pewnie sondują możliwość na wniosek trenera, ale wątpię, by to wypaliło. Lepsze jest wrogiem dobrego.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

rzr pisze:Polsat dalej grzeje Lanzę w Resovii
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... _najnowsze
Lanza chciał jednak pozostać w klubie, o czym może świadczyć wpis, który umieścił na Instagramie.
Kto by na jego miejscu nie chciał? W przypadku Lanzy nie ma co kryć, że głównym problemem jest wysokość jego dotychczasowego kontraktu. Nikt mu gdzie indziej na pewno aż tyle nie zapłaci, ile płacił prezes Sirici, bo w przypadku Perugii do tej pory przynajmniej drugie tyle liczyli Lanzy za to tylko, że był Włochem i pozwalał zespołowi mieścić się w limitach w Serie A.

A teraz, po przyjściu do zespołu Travicy jego włoska licencja przestała być już klubowi potrzebna. Pytanie zatem, czy zwycięży w Lanzy ambicja i sam odejdzie, kiedy prezes Sirci już niemal demonstracyjnie usiłuje wypchnąć go drzwiami, czy wyrzucić go przez okno niczym starego, niepotrzebnego grata, czy też mając ważny i bardzo korzystny kontrakt nie zgodzi się na odejście nawet za cenę trafienia do "klubu kokosa"? Aż tak dobrze charakteru Filippo to jednak chyba nie znamy, a i cała ta sytuacja z brakiem honorowania i szanowania ważnej umowy z zawodnikiem przez klub jest mocno dwuznaczna.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

A może do Skry, mają doświadczenie w wypożyczaniu zawodników z Włoch?
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Dawida Konarskiego nie bedzie w Resovii! Ma oferty z Fenerbace i Rosji! I bardzo dobrze, para Butryn-Domagała nie jest zła, a tańsza. Chyba, że Resovia jeszcze będzie prowadzić poszukiwania atakującego?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze: Kosok? Myślę, że raczej junior
Na forum Resovii pisali, że Kosok odchodzi do JW, może faktycznie coś jest na rzeczy.
Al Hachdadi, Bucki, Kampa, Tervaportti, Fornal, Szymura, Louati, Gierżot, Gladyr, Wiśniewski, Szalacha, Kosok, Popiwczak, Biniek i skład gotowy. :)
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Resoviak333 pisze:Dawida Konarskiego nie bedzie w Resovii! Ma oferty z Fenerbace i Rosji! I bardzo dobrze, para Butryn-Domagała nie jest zła, a tańsza. Chyba, że Resovia jeszcze będzie prowadzić poszukiwania atakującego?
Ponoć poszukują. Jednak jak nie trafią kogoś z prawdziwego zdarzenia, zaryzykował był z Butrynem i Domagałą. Zawsze to lepsze niż ściągnąć średniej klasy atakującego i blokować limity.

Swoją drogą, poza Boyerem dochodziły głosy o innych nazwiskach, z którymi Resovia mogła rozmawiać?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

reeman pisze:A może do Skry, mają doświadczenie w wypożyczaniu zawodników z Włoch?
Ale doświadczenie w wypożyczaniu z klubów włoskich jednak polskich zawodników. A dwa - pewnie jednak nie za takie kwoty, jakie wchodzą w grę w przypadku Lanzy. :)

Podejrzewam, że poza Italią jedynym europejskim klubem który przynajmniej w jakiejś części byłby w stanie przejąć dotychczasowy kontrakt Lanzy w Perugii jest nie Resovia, czy Skra, tylko rosyjski Biełgorod. Gabriele Nelli, którego karta zawodnicza pozostaje nadal własnością Trentino, kilka dni temu właśnie na zasadzie wypożyczenia dość niespodziewanie dla wszystkich zakontraktowali, więc i w przypadku Lanzy historia może się powtórzyć. Tym bardziej, że teoretycznie szukali jeszcze zagranicznego przyjmującego, o czym świadczy oferta dla Szalpuka.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Camillo Marcotti pisze:
Resoviak333 pisze:Dawida Konarskiego nie bedzie w Resovii! Ma oferty z Fenerbace i Rosji! I bardzo dobrze, para Butryn-Domagała nie jest zła, a tańsza. Chyba, że Resovia jeszcze będzie prowadzić poszukiwania atakującego?
Ponoć poszukują. Jednak jak nie trafią kogoś z prawdziwego zdarzenia, zaryzykował był z Butrynem i Domagałą. Zawsze to lepsze niż ściągnąć średniej klasy atakującego i blokować limity.

Swoją drogą, poza Boyerem dochodziły głosy o innych nazwiskach, z którymi Resovia mogła rozmawiać?
Jakie nazwiska?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze:
Vilgefortz pisze: Kosok? Myślę, że raczej junior
Na forum Resovii pisali, że Kosok odchodzi do JW, może faktycznie coś jest na rzeczy.
Al Hachdadi, Bucki, Kampa, Tervaportti, Fornal, Szymura, Louati, Gierżot, Gladyr, Wiśniewski, Szalacha, Kosok, Popiwczak, Biniek i skład gotowy. :)
Ja Kosoka bardzo cenię (w JW pewnie grałby nieco lepiej - syndrom RR), przy takiej czwórce JW wiele nie traci, ale uważam, że lepsza byłaby inwestycja w juniora ;)
Skład silny 8-)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Resoviak333 pisze: Jakie nazwiska?
Czego nie rozumiesz w moim pytaniu?
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Camillo Marcotti pisze:
Resoviak333 pisze: Jakie nazwiska?
Czego nie rozumiesz w moim pytaniu?

Wszysto rozumiem tylko jakie nazwiska oprócz Boyera się pojawiały?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:
Camillo Marcotti pisze:
Resoviak333 pisze: Jakie nazwiska?
Czego nie rozumiesz w moim pytaniu?

Wszysto rozumiem tylko jakie nazwiska oprócz Boyera się pojawiały?
Camillo zadał pytanie, a ty nałożyłeś pytanie
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Zastanawia mnie czy Gdańsk zakontraktuje jeszcze jakichś stranieri oprócz Crera. Niby mają pod kontraktem Mordyla, który mógłby gracz w pierwszym składzie, ale do wyciągnięcia jest sporo tanich środkowych jak choćby Gotsev. Jest Olenderek, ale on jest raczej jednym ze słabszych punktów Gdańskiego zespołu a przyzwoitych libero na rynku jest znacznie więcej niż środkowych. Już nawet nie mówię o takich nazwiskach jak Kerminen czy Perry, ale jest choćby Mouiel czy Closter, którzy dobrze sobie radzą we Francji. Ten pierwszy w mojej ocenie jest już lepszy niż N. Rossard mimo, że to były zawodnik Stoczni jest częściej powoływany do reprezentacji.

Kosok w Jastrzębiu? Mimo wszystko bardzo wątpię. Raczej JW mając problem z pieniędzmi nie będzie pakować kasy w 4 równych środkowych. Choć po Resovii wartość każdego spada pewnie o 50% Spodziewam się albo powrotu Turskiego, albo jakiegoś innego juniora z Akademii talentów. Lecz jeśli to prawda to czemu nie? Kosok u nas grał świetnie, szczególnie w bloku.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Garp »

Marcin Komenda odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... dyscyplina
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

No cóż... ostatnie dni pokazały, że Dawid się rozmyślił i to on ostatecznie nie chce grać w Rzeszowie, bo kontrakt miał na stole i sam tutaj pisałem, że raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby ostatecznie go podpisał. Dla kibiców z Rzeszowa jest to bardzo dobra wiadomość. Nadal jednak Karol Butryn mnie nie przekonuje na "jedynce" i nie dziwię się, dlaczego Alberto nagminnie stara się szukać atakującego, który będzie grał wszystko od deski do deski, a klub postawił trenerowi za zadanie, żeby grać o medal. Czy Karol jest gwarancją gry o TOP4, gdzie przez lata grał w średnich klubach PlusLigi? Też śmiem wątpić.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Tharaster pisze:No cóż... ostatnie dni pokazały, że Dawid się rozmyślił i to on ostatecznie nie chce grać w Rzeszowie, bo kontrakt miał na stole i sam tutaj pisałem, że raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby ostatecznie go podpisał. Dla kibiców z Rzeszowa jest to bardzo dobra wiadomość. Nadal jednak Karol Butryn mnie nie przekonuje na "jedynce" i nie dziwię się, dlaczego Alberto nagminnie stara się szukać atakującego, który będzie grał wszystko od deski do deski, a klub postawił trenerowi za zadanie, żeby grać o medal. Czy Karol jest gwarancją gry o TOP4, gdzie przez lata grał w średnich klubach PlusLigi? Też śmiem wątpić.
Tylko kto z dobrych atakujacych byłby w zasięgu Resovii?
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Resoviak333 pisze:
Tharaster pisze:No cóż... ostatnie dni pokazały, że Dawid się rozmyślił i to on ostatecznie nie chce grać w Rzeszowie, bo kontrakt miał na stole i sam tutaj pisałem, że raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby ostatecznie go podpisał. Dla kibiców z Rzeszowa jest to bardzo dobra wiadomość. Nadal jednak Karol Butryn mnie nie przekonuje na "jedynce" i nie dziwię się, dlaczego Alberto nagminnie stara się szukać atakującego, który będzie grał wszystko od deski do deski, a klub postawił trenerowi za zadanie, żeby grać o medal. Czy Karol jest gwarancją gry o TOP4, gdzie przez lata grał w średnich klubach PlusLigi? Też śmiem wątpić.
Tylko kto z dobrych atakujacych byłby w zasięgu Resovii?
Jest jeszcze szansa, żeby AG zakręcił sie na pewnych dwóch Słoweńców ;)
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Tharaster pisze:
Resoviak333 pisze:
Tharaster pisze:No cóż... ostatnie dni pokazały, że Dawid się rozmyślił i to on ostatecznie nie chce grać w Rzeszowie, bo kontrakt miał na stole i sam tutaj pisałem, że raczej nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby ostatecznie go podpisał. Dla kibiców z Rzeszowa jest to bardzo dobra wiadomość. Nadal jednak Karol Butryn mnie nie przekonuje na "jedynce" i nie dziwię się, dlaczego Alberto nagminnie stara się szukać atakującego, który będzie grał wszystko od deski do deski, a klub postawił trenerowi za zadanie, żeby grać o medal. Czy Karol jest gwarancją gry o TOP4, gdzie przez lata grał w średnich klubach PlusLigi? Też śmiem wątpić.
Tylko kto z dobrych atakujacych byłby w zasięgu Resovii?
Jest jeszcze szansa, żeby AG zakręcił sie na pewnych dwóch Słoweńców ;)
Słoweńcy, to już lepiej niech Butryn gra, przynajmniej na srodku bedzie Tamema i Jendryk. Słowenia raczej nie ma dobrych atakujacych Gasparini ma 37 lat, a Stern jest gorszy od Butryna.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Ciekawe czy telenowela z Boyerem została już zakończona
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

krzychszp pisze:Ciekawe czy telenowela z Boyerem została już zakończona

Redaktor Drąg pisał, że temat może wrócic.
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pigula »

Resoviak333 pisze:
krzychszp pisze:Ciekawe czy telenowela z Boyerem została już zakończona

Redaktor Drąg pisał, że temat może wrócic.
Nie będzie żadnego Boyera w Rzeszowie.Pisałem to już jakiś miesiąc temu a widze że temat wszędzie jest podtrzymywany :)
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Jesteś jego agentem????
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Kolega z Suwalk mi dziś mówił ze Mika na 100% nie do nich. Czyli Gdańsk?
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Mlody922 »

Mnie osobiście jeżeli się potwierdzi to skład JSW mnie w ogóle nie przekonuję, miało być dużo lepiej a skład wyjdzie przeciętny.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”