Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
Mi chodziło tylko o przyjęcie.
Wiem, że chodziło o przyjęcie... IMO, Potera nie jest gwarantem stabilizacji linii przyjęcia ;)
Z dostępnych polskich libero, Potera jest najlepszym rozwiązaniem dla Reski. Skoro radził sobie mając Sobańskiego i J. Fornala u boku, to można domniemywać, że poradzi sobie przy Szerszenie i Cebulju
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

Bezowy pisze:Przyznam, że niewiele wiem o Domagale, Ale OK, wierzę Ci i podzielam optymizm.
Sam trener Fronckowiak mówił w wywiadzie, że przed startem PlusLigi Domagała był jego pierwszym wyborem, ale niestety doznał chłopak poważnej kontuzji.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2813
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Sam chętniej widziałbym Gruszczyńskiego, ale On jest jeszcze młody i większe prawdopodobieństwo, że nie udźwignąłby presji. Mariański jest po prostu zwykłym przeciętniakiem. Do Potery byłby dobry Gruszczyński, ale jeden z nich marnowałby się, choć Potera ma już swoje lata, mógłby być na ławce. Jednak fakty są takie, że Potera od kilku lat jest jedym z najlepszych polskich libero, trochę niedoceniany. Moim zdaniem jest lepszym i bardziej wartościowym zawodnikiem na swojej pozycji niż Piechocki razem z Milczarkiem :)
Naprawdę nie ustępuje jakoś specjalnie Wojtaszkowi bądź Zatorskiemu, który ostatni sezon nie miał jakiś wybitny.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

Mi też się mocno podoba skład - może nie na medal, ale na odbudowanie siatkówki na Podpromiu wydaje się optymalny.

Kibicuję Nico i Karolowi, oby dali radę, a i Domagała to spory talent.

Środkowi również ciekawi, choć trochę szkoda że nie ma młodego i zdolnego krajana :D

Oby tylko nie wymyślili żadnego Konara czy Boyera i nie zostawili tego który skakał w Bełku i będzie baja.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Maciąg powiedział, że cały skład Resovii bedzie ogłoszony w przeciągu miesiąca, a wczesniej ze Resovia czeka na okazję!

Do ogłoszenia został Hain, Woicki i Domagała i cała trójka raczej jako uzupełnienie składu, wiec dlaczego Maciąg kaze czekać miesiąc???

Coś czuję, że na ataku jeszcze Resovia będzie kombinować. Między wierszami można tak zakładać co Maciąg mówi, bo nie mówiłby ze skład bedzie ogłoszony w przeciagu miesiaca, skoro tylko została ta trójka do ogłoszenia!

Butryna ogłosili już kilka dni temu, a Domagały nie. A z Domagałą powinni szybciej sie dogadać niż z Butrynem, Cos na pewno jeszcze szukają!
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Bezowy »

Resoviak333 pisze: Coś czuję, że na ataku jeszcze Resovia będzie kombinować. Między wierszami można tak zakładać co Maciąg mówi, bo nie mówiłby ze skład bedzie ogłoszony w przeciagu miesiaca, skoro tylko została ta trójka do ogłoszenia!
(...) Cos na pewno jeszcze szukają!
Cóż, Kurka ani Muzaja w Resovii nie zobaczymy. Zatem ewentualnie w grę wchodziłby obcokrajowiec. Miałoby to sens, przy założeniu, że Estończycy są zmiennikami odpowiednio Cebulja i Jendryka. Ale wtedy w szóstce grałby Hain lub Krulicki!? A Butryn po takim sezonie wylądowałby na ławie. Nie wiem kim musiałby być ten zagraniczny młot, żeby zrównoważyć takie "niedoskonałości" systemu.
Moim zdaniem nie do końca ma to sens. Jest dobrze, nie trza psuć!
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Bezowy pisze:
Resoviak333 pisze: Coś czuję, że na ataku jeszcze Resovia będzie kombinować. Między wierszami można tak zakładać co Maciąg mówi, bo nie mówiłby ze skład bedzie ogłoszony w przeciagu miesiaca, skoro tylko została ta trójka do ogłoszenia!
(...) Cos na pewno jeszcze szukają!
Cóż, Kurka ani Muzaja w Resovii nie zobaczymy. Zatem ewentualnie w grę wchodziłby obcokrajowiec. Miałoby to sens, przy założeniu, że Estończycy są zmiennikami odpowiednio Cebulja i Jendryka. Ale wtedy w szóstce grałby Hain lub Krulicki!? A Butryn po takim sezonie wylądowałby na ławie. Nie wiem kim musiałby być ten zagraniczny młot, żeby zrównoważyć takie "niedoskonałości" systemu.
Moim zdaniem nie do końca ma to sens. Jest dobrze, nie trza psuć!
To w takim razie czemu Maciąg każe czekac az miesiac na ogłoszenie składu, skoro tylko ta trójka ma jeszcze dojść i to na rezerwe!
Domagały jakoś nie chca ogłosić!
A może zwrot z Konarskim jeszcze???
On mimo wszystko idealnie by pasował, doświadczony, Polak (nie zabiera limitów), zgrany z Drzyzgą jak mało kto???

Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:
Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Czyli w Rzeszowie dalej chora presja i brak pokory... Nie oszukujmy się, jest to fajny skład, ale nie sadzajmy ich na pudle. Nie można zapominać, że Skra, Zaksa, JW, a nawet Warszawa zostały na wysokim poziomie (z przetasowaniami), do tego Zawiercie się dozbroiło, słabsze kluby też się wzmacniają. Liga będzie cieżka dla każdego klubu i myślę, że wyniki meczów nie będą z początku tak oczywiste.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Resoviak333 pisze:
Bezowy pisze:
Resoviak333 pisze: Coś czuję, że na ataku jeszcze Resovia będzie kombinować. Między wierszami można tak zakładać co Maciąg mówi, bo nie mówiłby ze skład bedzie ogłoszony w przeciagu miesiaca, skoro tylko została ta trójka do ogłoszenia!
(...) Cos na pewno jeszcze szukają!
Cóż, Kurka ani Muzaja w Resovii nie zobaczymy. Zatem ewentualnie w grę wchodziłby obcokrajowiec. Miałoby to sens, przy założeniu, że Estończycy są zmiennikami odpowiednio Cebulja i Jendryka. Ale wtedy w szóstce grałby Hain lub Krulicki!? A Butryn po takim sezonie wylądowałby na ławie. Nie wiem kim musiałby być ten zagraniczny młot, żeby zrównoważyć takie "niedoskonałości" systemu.
Moim zdaniem nie do końca ma to sens. Jest dobrze, nie trza psuć!
To w takim razie czemu Maciąg każe czekac az miesiac na ogłoszenie składu, skoro tylko ta trójka ma jeszcze dojść i to na rezerwe!
Domagały jakoś nie chca ogłosić!
A może zwrot z Konarskim jeszcze???
On mimo wszystko idealnie by pasował, doświadczony, Polak (nie zabiera limitów), zgrany z Drzyzgą jak mało kto???

Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Podobno boi się że Butryn nie udźwignie presji to s@ słowa z wywiadu z trenerem?
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Czyli w Rzeszowie dalej chora presja i brak pokory... Nie oszukujmy się, jest to fajny skład, ale nie sadzajmy ich na pudle. Nie można zapominać, że Skra, Zaksa, JW, a nawet Warszawa zostały na wysokim poziomie (z przetasowaniami), do tego Zawiercie się dozbroiło, słabsze kluby też się wzmacniają. Liga będzie cieżka dla każdego klubu i myślę, że wyniki meczów nie będą z początku tak oczywiste.
Najlepszy zagrywający i drugi atakujący ligi (Butryn)
3 punktujący i 2 zagrywający ligi (Szerszeń)
Najlepszy Polski rozgrywający 2 krotny MS (Drzyzga)
Dwukrotny wicemistrz Europy (Cebulj)
Jeden z najlepszych srodkowych Pucharu świata 2018 (Jendryk)
Najlepszy przyjmujacy ligi (Potera)

No faktycznie skład na 7 miejsce, bez szans na medal! Smieszny jesteś JW na razie mi w ogóle nie zaimponował niczym, Warszawa i Zaksa się trochę osłabiły, tylko Skra wzmocniła!

Nie mówie ze Resovia bedzie miała medal, ale raczej nie jest to skład na 7 czy 8 miejsce!

Skład został zbudowany inaczej, w oparciu o zawodników którzy rzeczywiscie sa w formie, a nie za nazwiska 32-35+ i za zasługi!
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:
Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Czyli w Rzeszowie dalej chora presja i brak pokory... Nie oszukujmy się, jest to fajny skład, ale nie sadzajmy ich na pudle. Nie można zapominać, że Skra, Zaksa, JW, a nawet Warszawa zostały na wysokim poziomie (z przetasowaniami), do tego Zawiercie się dozbroiło, słabsze kluby też się wzmacniają. Liga będzie cieżka dla każdego klubu i myślę, że wyniki meczów nie będą z początku tak oczywiste.
Najlepszy zagrywający i drugi atakujący ligi (Butryn)
3 punktujący i 2 zagrywający ligi (Szerszeń)
Najlepszy Polski rozgrywający 2 krotny MS (Drzyzga)
Dwukrotny wicemistrz Europy (Cebulj)
Jeden z najlepszych srodkowych Pucharu świata 2018 (Jendryk)
Najlepszy przyjmujacy ligi (Potera)

No faktycznie skład na 7 miejsce, bez szans na medal! Smieszny jesteś JW na razie mi w ogóle nie zaimponował niczym, Warszawa i Zaksa się trochę osłabiły, tylko Skra wzmocniła!

Nie mówie ze Resovia bedzie miała medal, ale raczej nie jest to skład na 7 czy 8 miejsce!

Skład został zbudowany inaczej, w oparciu o zawodników którzy rzeczywiscie sa w formie, a nie za nazwiska 32-35+ i za zasługi!
Czy ja tak napisałem? Nie spekuluję kto zajmie jakie miejsce, napisałem, żeby nie stawiać hurraoptymistycznie na podium i przedstawiłem swoją opinię o presji w środowisku. Polecam czytanie ze zrozumieniem.

Co do JW - może i jestem śmieszny, ale dla mnie to skład na poziomie RR. Odważe się nawet na: JW>=RR
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2813
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Osobiście przyznam, że przed ubiegłym sezonem byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Uważałem, że będzie nieciekawie, ostatecznie było gorzej niż pierwotnie zakładałem. Jednak teraz podobają mi się te transfery i ta drużyna. Cieszy mnie wybór na stanowisku pierwszego trenera i cały sztab trenerski. Uważam, że to bardzo dobre ruchy. Twierdzę, że w tym sezonie wrócimy do czołówki, bedzie to w końcu sezon, na jaki wszyscy związani z klubem oczekują. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że skończymy z medalem.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Vilgefortz

Pod jakim względem JW jest lepszy???

Jedyny sensowny transfer to Wisniewski, a odeszli Konarski, Fromm, Lyneel- JW jest zdecydowanie słabszy niż w sezonie, gdzie gdzie zajeli 4 miejsce po fazie zasadniczej
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:Vilgefortz

Pod jakim względem JW jest lepszy???

Jedyny sensowny transfer to Wisniewski, a odeszli Konarski, Fromm, Lyneel- JW jest zdecydowanie słabszy niż w sezonie, gdzie gdzie zajeli 4 miejsce po fazie zasadniczej
Al Hachdadi- gracz, który atakuje na podobnej efektywności co Konar - straty nie ma....
Fromm - żartujesz, że jego odejście to osłabienie - Szymura na plus...
Lyneel - nie grał 3/4 sezonu - Louati jak to Francuz ma dużo atutów - świetna zagrywka
Vigrass - grał przeciętnie
Dobrzy juniorzy
Tervaportti - na drugiego sypacza ogromny plus

Zeszły sezon? Nie wiem, czy kol. Resoviak333 dobrze śledził ligę, ale JW zajęło 4. miejsce przez przegraną w ostatnim meczu - playoff dużo mógł zmienić.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Resoviak333 pisze:
Skład został zbudowany inaczej, w oparciu o zawodników którzy rzeczywiscie sa w formie, a nie za nazwiska 32-35+ i za zasługi!
Raczej byli w formie już dawno, dawno temu - w lutym, a za moment będziemy mieć czerwiec. Ta tegoroczna przerwa na dolce far niente nie tylko jeżeli chodzi o sam trening siatkarski, ale w ogóle jakikolwiek trening - bo przecież z powodu lockdownu trzeci miesiąc mamy zamknięte siłownie jest niestety tak długa, że ta forma zawodników w poprzednim sezonie to już tylko wspomnienie i odległa historia.

Start przygotowań rozpocznie cały cykl od początku, więc kiedy jesienią miejmy nadzieję ruszą wreszcie rozgrywki ligowe, nie dziwmy się że przynajmniej niektórych zawodników z dużym trudem będziemy rozpoznawać i że jedni zaskoczą nas swoja formą negatywnie, a inni pozytywnie. W końcu wiemy aż za dobrze, że siatkówka to nie żadna jazda na rowerze, czy też inne rzeczy których się nie zapomina. Aż tak długi rozbrat z tym wyjątkowo technicznym i bazującym głównie na powtarzalności i wypracowanych automatyzmach sportem - brak treningu, oraz samej gry spowoduje że może na szczęście nie u wszystkich bez wyjątku, ale na pewno u wielu siatkarzy będzie miał negatywne i zauważalne konsekwencje.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2020, o 19:04 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:Vilgefortz

Pod jakim względem JW jest lepszy???

Jedyny sensowny transfer to Wisniewski, a odeszli Konarski, Fromm, Lyneel- JW jest zdecydowanie słabszy niż w sezonie, gdzie gdzie zajeli 4 miejsce po fazie zasadniczej
Al Hachdadi- gracz, który atakuje na podobnej efektywności co Konar - straty nie ma....
Fromm - żartujesz, że jego odejście to osłabienie - Szymura na plus...
Lyneel - nie grał 3/4 sezonu - Louati jak to Francuz ma dużo atutów - świetna zagrywka
Vigrass - grał przeciętnie
Dobrzy juniorzy
Tervaportti - na drugiego sypacza ogromny plus

Zeszły sezon? Nie wiem, czy kol. Resoviak333 dobrze śledził ligę, ale JW zajęło 4. miejsce przez przegraną w ostatnim meczu - playoff dużo mógł zmienić.
37 letni Vissotto wygryzł chyba ze składu Hachdadiego z tego co sie orientuje! Moim zdaniem JW jest słabsze, bo i budzet słabszy niz rok temu!
Zobaczymy jak Al Hachdadi sobie poradzi czy zblizy sie do wyniku Konarskiego w lidze!
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Vigrass - grał przeciętnie
Chyba sobie żartujesz?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resoviak333 pisze:
37 letni Vissotto wygryzł chyba ze składu Hachdadiego z tego co sie orientuje! Moim zdaniem JW jest słabsze, bo i budzet słabszy niz rok temu!
Zobaczymy jak Al Hachdadi sobie poradzi czy zblizy sie do wyniku Konarskiego w lidze!
Cieszę się, że znasz realia Jastrzębia-Zdroju i budżetu czołowego klubu sportowego w mieście ;)
Al Hachdadi da radę, to bardzo dobry gracz, Vissotto był kiedyś graczem na bardzo wysokim poziomie i nadal nim jest. Hachdadi zmieniał go od lutego. Petkovića uznajesz za słabiaka, bo grał mniej tylko z uwagi na Mario W.?

PS. Nie zamierzam wyprowadzać cię z twojej opinii.
Lynn pisze:
Vigrass - grał przeciętnie
Chyba sobie żartujesz?
Jak na siebie cudów nie grał w porównaniu z występami w Warszawie...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
37 letni Vissotto wygryzł chyba ze składu Hachdadiego z tego co sie orientuje! Moim zdaniem JW jest słabsze, bo i budzet słabszy niz rok temu!
Zobaczymy jak Al Hachdadi sobie poradzi czy zblizy sie do wyniku Konarskiego w lidze!
Cieszę się, że znasz realia Jastrzębia-Zdroju i budżetu czołowego klubu sportowego w mieście ;)
Al Hachdadi da radę, to bardzo dobry gracz, Vissotto był kiedyś graczem na bardzo wysokim poziomie i nadal nim jest. Hachdadi zmieniał go od lutego. Petkovića uznajesz za słabiaka, bo grał mniej tylko z uwagi na Mario W.?

PS. Nie zamierzam wyprowadzać cię z twojej opinii.
Lynn pisze:
Vigrass - grał przeciętnie
Chyba sobie żartujesz?
Jak na siebie cudów nie grał w porównaniu z występami w Warszawie...
Zobaczymy co bedzie w sezonie i kto będzie lepszy!!!
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: knightrider »

Resoviak333 pisze:
Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Czyli w Rzeszowie dalej chora presja i brak pokory... Nie oszukujmy się, jest to fajny skład, ale nie sadzajmy ich na pudle. Nie można zapominać, że Skra, Zaksa, JW, a nawet Warszawa zostały na wysokim poziomie (z przetasowaniami), do tego Zawiercie się dozbroiło, słabsze kluby też się wzmacniają. Liga będzie cieżka dla każdego klubu i myślę, że wyniki meczów nie będą z początku tak oczywiste.
Najlepszy zagrywający i drugi atakujący ligi (Butryn)
3 punktujący i 2 zagrywający ligi (Szerszeń)
Najlepszy Polski rozgrywający 2 krotny MS (Drzyzga)
Dwukrotny wicemistrz Europy (Cebulj)
Jeden z najlepszych srodkowych Pucharu świata 2018 (Jendryk)
Najlepszy przyjmujacy ligi (Potera)

No faktycznie skład na 7 miejsce, bez szans na medal! Smieszny jesteś JW na razie mi w ogóle nie zaimponował niczym, Warszawa i Zaksa się trochę osłabiły, tylko Skra wzmocniła!

Nie mówie ze Resovia bedzie miała medal, ale raczej nie jest to skład na 7 czy 8 miejsce!

Skład został zbudowany inaczej, w oparciu o zawodników którzy rzeczywiscie sa w formie, a nie za nazwiska 32-35+ i za zasługi!
No zobaczymy czy Szerszeń pójdzie drogą rówieśników Kwolka i Fornala. Środkowi w Resce raczej serii punktów zagrywką nie zrobią.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kiko »

Estończyk ma dobrą zagrywkę.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2813
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Kiko pisze:Estończyk ma dobrą zagrywkę.
Jak wypada Jendryk na zagrywce? W kwestii skuteczności i regularności zagrywki, czy stanowi jakieś realne zagrożenie dla przeciwnika? Tak szczerze, nie wiem jak to wygląda w statystykach, musiałbym poszukać. Na pewno ktoś jest już dobrze zorientowany w tym aspekcie.
kamil1999
Posty: 5602
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Resoviak333 pisze: 37 letni Vissotto wygryzł chyba ze składu Hachdadiego z tego co sie orientuje! Moim zdaniem JW jest słabsze, bo i budzet słabszy niz rok temu!
Zobaczymy jak Al Hachdadi sobie poradzi czy zblizy sie do wyniku Konarskiego w lidze!
Vissotto i Hachdadi to byli dwaj najlepsi atakujący ligi. Lepsi niż Wallace czy przeceniany Evandro. Zresztą Vissotto to był i jest klasowy atakujący. Brazylijczycy na różnych forach się dobrze wypowiadali o Marokańczyku. Miał niezły sezon. Trzeci sezon z rzędu miał świetny bo wcześniej były Włochy i Francja. Jestem pewien, że Al Hachdadi się odnajdzie w naszej lidze. To zawodnik przede wszystkim techniczny. A tacy najlepiej się wpasowują do PlusLigi. Wielu fizyków jak Fromm było weryfikowanych. Gdybym mógł zamienić Marokańczyka na Boyera, Luburicia, Patcha czy innego tej klasy atakującego to nie zrobiłbym tego. Niestety Al Hachdadi jest Marokańczykiem a nie Franzuzem/ Amerykaninem. Tak samo jest z Egleskalnsem i z wieloma innymi wysokiej klasy siatkarzami. Nigdy nie będą należycie docenieni. Za Konarskiego, jest to wzmocnienie, ale i on nie był aż tak złym atakującym jak wielu tu sądzi. Chodź przecenianym przez klub to na pewno. Co do Vigrassa to nie miał złego sezonu. W ataku wygladał naprawdę dobrze, w zagrywce również. Ale blok to była lekka dziura niestety. Liczyłem na więcej. Wiśniewski nie wiem czy jest lepszy, ale jest to na pewno czołówka ligi a tym samym kolejny bardzo niedocenainy siatkarz bo nie gra w reprezentacji. A od niejednego reprezentanta jest po prostu lepszy.
johnnyrotten pisze:
Jendryk akurat powinien być najefektowniejszym obok Flavio z Zawiercia obcokrajowcem ze środkowych. Ale Estończyk jest niewiadomą. Zgadzam się, że Seyed byłby świetną opcją - jeden środkowy byłby bardzo dobry w ataku, a drugi w bloku. Myślę, że Amerykanin powinien dobrze zastąpić Lemańskiego i być sporą siłą ofensywną. Z Tammemą zobaczymy i się przekonamy, bo gracz już nie taki młody, a liga i kadra, w których grał, to słaby wyznacznik, bo obie dość przeciętne.
Kązdy z trójki Jendryk, Tammemma, Hain prezentuje podobny poziom w ataku. Każdy z nich to dosyć plastyczny zawodnik, który jednak furory w lidze nie zrobi. Ale i tak są dobrą opcją. Bo tej plastyki w ataku Resovii brakowało i była skazana na tak atakujących środkowych jak Możdżonek, Kosok czy Krulicki.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filipek88 »

Resoviak333 pisze:
Vilgefortz pisze:
Resoviak333 pisze:
Podobno Giuliani dostał zadanie zdobycia medalu i bardzo sie boi, że Butryn nie udzwignie ciezaru meczów o dużą stawkę, stad cały czas szuka i to by pasowało do tego co Maciąg powiedział, że skład bedzie znany za miesiac!!!
Czyli w Rzeszowie dalej chora presja i brak pokory... Nie oszukujmy się, jest to fajny skład, ale nie sadzajmy ich na pudle. Nie można zapominać, że Skra, Zaksa, JW, a nawet Warszawa zostały na wysokim poziomie (z przetasowaniami), do tego Zawiercie się dozbroiło, słabsze kluby też się wzmacniają. Liga będzie cieżka dla każdego klubu i myślę, że wyniki meczów nie będą z początku tak oczywiste.
Najlepszy zagrywający i drugi atakujący ligi (Butryn)
3 punktujący i 2 zagrywający ligi (Szerszeń)
Najlepszy Polski rozgrywający 2 krotny MS (Drzyzga)
Dwukrotny wicemistrz Europy (Cebulj)
Jeden z najlepszych srodkowych Pucharu świata 2018 (Jendryk)
Najlepszy przyjmujacy ligi (Potera)

No faktycznie skład na 7 miejsce, bez szans na medal! Smieszny jesteś JW na razie mi w ogóle nie zaimponował niczym, Warszawa i Zaksa się trochę osłabiły, tylko Skra wzmocniła!

Nie mówie ze Resovia bedzie miała medal, ale raczej nie jest to skład na 7 czy 8 miejsce!

Skład został zbudowany inaczej, w oparciu o zawodników którzy rzeczywiscie sa w formie, a nie za nazwiska 32-35+ i za zasługi!
A bo to malo razy bywalo! Ze na papierze grubo a w lidze cieniutko! Wsadz stopki do miski z woda! Ochlon! Sklad imponuje, ale Rzeszow to Rzeszów, nic mnie nie zdziwi!

Spoko tak sobie pokrzyczec ;)
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze: Jestem pewien, że Al Hachdadi się odnajdzie w naszej lidze. To zawodnik przede wszystkim techniczny. A tacy najlepiej się wpasowują do PlusLigi. Wielu fizyków jak Fromm było weryfikowanych. Gdybym mógł zamienić Marokańczyka na Boyera, Luburicia, Patcha czy innego tej klasy atakującego to nie zrobiłbym tego.
To fajnie, że jesteś pewien, tak samo jak byłeś pewien kolejnych transferów Nysy. Tyle, że dla Ciebie każdy zawodnik techniczny jest świetny i najchętniej byś pewnie grał przyjęciem, Ruciak - Bąkiewicz. Nawet Grozer mógłby nie być lepszym transferem, bo po co taki stary fizol. To co ty napiszesz wiadomo jeszcze przed kolejnym postem, czyli zawodnik techniczny się świetnie wpasuje do naszej ligi i oczywiście jest niedoceniany przez narodowość. Fajnie, my wszyscy to już wiemy i nikogo do tego raczej nie przekonasz setnym pisaniem tego samego. Załóż sobie jakiś wątek do oceny poszczególnych graczy i tam pisz o każdym to samo, bo człowiek chce wejść poczytać czy są jakieś transfery, a tutaj znowu Twoje wpisy, zawodnik techniczny ...ble...ble...ble.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze: . To co ty napiszesz wiadomo jeszcze przed kolejnym postem, czyli zawodnik techniczny się świetnie wpasuje do naszej ligi i oczywiście jest niedoceniany przez narodowość. Fajnie, my wszyscy to już wiemy i nikogo do tego raczej nie przekonasz setnym pisaniem tego samego.
Mi się akurat zdarza z tobą zgadzać hahaha
@filippiotro - każdy ma swoje przekonania, ty wierzysz w ogromne umiejętności Trinidada de Haro na rozegraniu w Vervie, a inni są sceptyczni. Takie wytykanie jest bezsensowne...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze: Mi się akurat zdarza z tobą zgadzać hahaha
@filippiotro - każdy ma swoje przekonania, ty wierzysz w ogromne umiejętności Trinidada de Haro na rozegraniu w Vervie, a inni są sceptyczni. Takie wytykanie jest bezsensowne...
Ale to ja nic nie mam do Marokańczyka, nie o to mi chodziło, też myślę, że będzie ok, tylko o pisanie notorycznie, że 99% graczy techincznych super, 99% fizycznych kiepsko, chociaż fizyczny to złe określenie, może bardziej siłowy. O Hiszpanie są raczej różne opinie forumowiczów, nie w ogromne umiejętności, ja z niego gwiazdy nie robię, po prostu dla mnie to solidny gracz, który nie będzie dziurą w składzie, jak niektórzy sugerują. Uważam po prostu, że lepiej wymienić się uwagami, kto może dołączyć jeszcze do jakiej ekipy, bo tutaj zrobił się już prawdziwy śmietnik i post dotyczący jakiegoś nowego transferu o którym do tej pory nie wiemy, pojawia się raz na 20 postów albo i jeszcze mniej. Jestem znużony czytaniem opinii typu, jak Ci zawodnicy świetnie kręcą nadgarstkiem, tylko dlatego, że dana osoba sympatyzuje z danym klubem, gdyby byli inni gracze w tym klubie byłoby pisanie tego samego, a w dodatku robienie tego cały czas w wątku o transferach. Niech założą inny wątek i tam piszą, że X to klasa światowa, Y cały czas kiwa, Z bije przed siebie.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: JW8127 »

Jastrzębski żegna ośmiu zawodników, trenera i fizjoterapeutę. http://jastrzebskiwegiel.pl/zmiany-kadr ... ego-wegla/
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

JW8127 pisze:Jastrzębski żegna ośmiu zawodników, trenera i fizjoterapeutę. http://jastrzebskiwegiel.pl/zmiany-kadr ... ego-wegla/
No i to jest news, Rusek odchodzi, słyszałem że Zawiercie nim zainteresowane i chcieliby mieć taką doświadczoną parę libero, Żurek - Rusek, ktoś także słyszał takie doniesienia?
kamil1999
Posty: 5602
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:
kamil1999 pisze: Jestem pewien, że Al Hachdadi się odnajdzie w naszej lidze. To zawodnik przede wszystkim techniczny. A tacy najlepiej się wpasowują do PlusLigi. Wielu fizyków jak Fromm było weryfikowanych. Gdybym mógł zamienić Marokańczyka na Boyera, Luburicia, Patcha czy innego tej klasy atakującego to nie zrobiłbym tego.
To fajnie, że jesteś pewien, tak samo jak byłeś pewien kolejnych transferów Nysy. Tyle, że dla Ciebie każdy zawodnik techniczny jest świetny i najchętniej byś pewnie grał przyjęciem, Ruciak - Bąkiewicz. Nawet Grozer mógłby nie być lepszym transferem, bo po co taki stary fizol. To co ty napiszesz wiadomo jeszcze przed kolejnym postem, czyli zawodnik techniczny się świetnie wpasuje do naszej ligi i oczywiście jest niedoceniany przez narodowość. Fajnie, my wszyscy to już wiemy i nikogo do tego raczej nie przekonasz setnym pisaniem tego samego. Załóż sobie jakiś wątek do oceny poszczególnych graczy i tam pisz o każdym to samo, bo człowiek chce wejść poczytać czy są jakieś transfery, a tutaj znowu Twoje wpisy, zawodnik techniczny ...ble...ble...ble.
Wyluzuj. Każdego irytuje co innego. Mnie na przykłąd najbardziej irytują takie emocjonalne wpisy i podejście ad persona w dyskusji. Według mnie to najbardziej zaśmieca forum, ale to jest tylko moje zdanie. Co do Nysy to widocznie nie miałem racji. Ktoś już kiedyś powiedział, że człowiek bazuje w większości na błędnych przekonaniach. Ja byłem błędnie przekonany co do tego, że w Nysie tak dobre środowisko do siatkówki sprawi, że od razu wejdą do ligi z transferami ala Zawiercie czy Radom z ostatnich lat. Ty z kolei byłeś błędnie przekonany, ze Ghafur, Fromm i inne duże nazwiska to pewniacy w drafcie koreańskim. Ja mówiłem, że tam może dojść do dziwnych decyzji. Swoją drogą gdy ci wytknąłem brak racji to na privie napisałeś mi bym publicznie nie wytykał ci gdy nie masz racji. Mi to nie przeszkadza gdy ktoś mi zwróci uwagę, że się pomyliłem. Ale skoro tobie to przeszkadza to zastanawia mnie dlaczego innym wytykasz błędy? Inni ci błędów nie mogą wytknąć a ty to robisz non stop. A takie rzeczy, że grałbym na przyjęciu parą Bąkiewicz- Ruciak a topowy atakujący jakim jest Grozer nie byłby lepszy niż Al Hachdadi to istnieją tylko w twojej a nie mojej głowie. To tak a propo tych błędnych przekonań na których bazujemy. Ciężko mi dyskutować z osobami, które mają tak dychotomiczny obraz na wszystko. Racja preferuję raczej techników, ale to nie znaczy, że każdorazowo będę wyżej cenił gracza technicznego. Muagututia to na przykład moim zdaniem ogromne osłabienie za Ferreirę jak i Walińskiego. Już abstrahując od stylu ataku to po prostu Al Hachdadi miał dobry sezon. W gwiazdorskim zespole. W lidze miał najlepszą skuteczność, drugi był wspomniany Vissotto, który miał podobne liczby a był dużo bardziej doświadczony, więc nic dziwnego, że trener w ważniejszych meczach stawiał na Vissotto. Obaj mieli statystyki lepsze niż Alan Souza, Wallace czy Evandro. Do tego jak mówiłem, opinia Brazylijczyków o nim było pozytywna. I jak inaczej to nazwać niż nie docenianie ze względu na narodowość, gdy o Boyerze, który zarówno we Włoszech jak i Francji wyglądał słabiej od Marokańczyka, mówi się ze gwiazda i że będzie to hit transferowy a o Al Hachdadim, że tylko solidny i że to wielka niewiadoma. Słyszałem, że to nie jest pewne iż zobaczymy Marokańczyka w JW, ale na to bardzo liczę. Nie oceniam wysoko tego transfery tylko dlatego, że przechodzi do mojego klubu. Po prostu obserwuję tego atakującego pewnie dłużej niż ty i jestem jego fanem. Transfery JW mi się po raz kolejny podobają, ale obiektywnie jestem w stanie stwierdzić, że te Skry są jeszcze lepsze. A Resovi też nie gorsze. Zresztą wielokrotnie tych drugich chwaliłem za to okienko a nie jestem ich fanem.

Swoja drogą strasznie szkoda, że odchodzi Lyneel. Ogólnie nie podoba mi się ta duża ilość pożegnań po takim sezonie. W tym zespole była ta przysłowiowa chemia. Transfery są dobre, ale pytanie czy znów powstanie taka drużyna?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”