PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Łukasik, Taht, Grobelny, Orczyk, Louati, Kovar, Ter Horst, Micheletto, Rinaldi, Kovar, Surmaczewskiy.

To są zawodnicy zabezpieczający przyjmującego nr 3 w najlepszych klubach Plusligi, Serie A i rosyjskiej. Czyli albo równolatkowie Gierżota, albo solidni zmiennicy + Kovar, Łukasik i Surmaczewskiy. Pisanie o Katiciu, który, jak każdy rezerwowy przyjmujący, ma serwować, przyjmować i czasem zaatakować, co robi, a nie o Łomaczu, który nie wykorzystuje środka i Gogolu, który wciąż musi udowadniać, biorąc pod uwagę, z jakim odbiorem spotykał się dotychczasowy pomysł Resovii na budowę zespołu, to jest jakaś aberracja.

Nadal nie wiem, po co Sander miałby teraz grać?
BuenoSausage pisze:cały post
My God, ja nie wiem, czy Ty powypisywałeś aż takie bzdury w liczeniu tych breaków, że ja ich nie umiem odczytać, czy to są naprawdę aż takie bzdury, że te liczby wziąłeś z kosmosu i już w tezie, z której wychodzisz i w warunkach ją determinujących robisz podstawowe błędy.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Katic jest niczym Kuba Wawrzyniak, gra akurat w zastępstwie zawodnika, który sie jeszcze nie urodził (lub nie wyzdrowiał). Od 3 lat.

Co do rozgrywających, to taki już cykl życia kibica Skry. Kiedyś mieliśmy dość świętej pamięci Falaski, potem nie mogliśmy patrzeć na farfocle Uriarte, a teraz pora na Lomacza.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: jaet »

BuenoSausage pisze:
jaet pisze:Prędzej czy później wróci, pytanie natomiast czy się fizycznie do końca sezonu na 100% ogarnie. Szczególnie, że zaraz będziemy mieli w terminarzu taki melanż, że Ariadnę z nicią trzeba będzie dodatkowo zaprosić. Gdybym miał wyrokować, to Skra z Sandera na full opcji skorzysta dopiero w przyszłym sezonie i to przy założeniu, że wszystko się u niego poukłada jak należy, a przy tego typu kontuzjach i wieku zawodnika w okolicach 30, to już bywa różnie.
Bądźmy natomiast realistami - w Bełku wiedzieli na co się decydują, nawet jeżeli sprawy się jeszcze dodatkowo pokomplikowały. Gdyby Sander był gotowy z miejsca do gry na pełnych obrotach, a być może nawet na początku powiedzmy na te 80%, to byśmy go w +L nie oglądali.
Nie no, nie przesadzajmy, że nie wyrobi się fizycznie przez te kilka miesięcy do play-offów.
Nie przesadzam, bo biorę pod uwagę możliwość innego końca sezonu, niż ten przewidziany w terminarzu, podobnie jak i jego przebiegu w trakcie, co już ma miejsce. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że za chwilę zaczniemy grać też już mecze rundy rewanżowej, a gdzie w tym wszystkim jest czasowo Sander? I o tym jest po części mój post.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

compact pisze: Co do rozgrywających, to taki już cykl życia kibica Skry. Kiedyś mieliśmy dość świętej pamięci Falaski, potem nie mogliśmy patrzeć na farfocle Uriarte, a teraz pora na Lomacza.
Tylko, że faktycznie Falasca wówczas był najsłabszym elementem tej układanki. Na wyciągnięcie ręki wówczas był choćby De Cecco, czy w miarę ok wyglądający w Cannes czy później Sisleyu Pujol (tam chyba ten problem z krążeniem Pierre akurat miał).
Uriarte wyglądał ok z Conte, który mocno maskował jego braki, a i w dodatku był Nico kontynuatorem mega szybkiego grania z Wlazłym. Teraz Łomacz, niby nie gra źle, ale jak sobie przypomnę początek zeszłego sezonu, czy ostatni sezon pod Piazzą to głowa mnie boli.

Katić, jaki jest każdy widzi. Na 3. ideał. Ale jak się na boisku przebywa większość spotkań to nie jest się tym trzecim, jak to awizuje się przed sezonem, przyjmującym, a zawodnikiem pierwszego składu.
Kłamca.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Nie da się ściągnąć Sandera do Plusligi, gdy jest zdrowy - i Piechocki, i my o tym wiemy.
A jeżeli Skra z takim składem na papierze nie wejdzie do finału, to to będzie wtopa, niezależnie od zdrowia Sandera.
Camillo Marcotti

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Blanco pisze:Nie da się ściągnąć Sandera do Plusligi, gdy jest zdrowy - i Piechocki, i my o tym wiemy.
Dokładnie, na najlepszych zagranicznych zawodników po prostu nas nie stać. Możemy ich kupić poturbowanych (Conte, Sander), wytropić i sprzedać jak staną się za dobrzy (Lisinac, Atanasijevic), bądź kupić srogo przeterminowanych (Veres, Cernic). W przeciwieństwie do ostatniej opcji pierwsze dwie chociaż dają nadzieję na sukces.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Wyjątkiem był tylko (chyba) Abramow.*

*Dodaję chyba, bo za cholerę nie pamiętam okoliczności jego transferu.
Camillo Marcotti

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Blanco pisze:Wyjątkiem był tylko (chyba) Abramow.*

*Dodaję chyba, bo za cholerę nie pamiętam okoliczności jego transferu.
Z tego co pamiętam też przyszedł po jakimś urazie, ale ręki sobie obciąć nie dam. I w momencie przyjścia do Jastrzębia miał 30 lat, więc jeszcze ta nadzieja na dobrą grę była większa.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: jaet »

Abramov przychodził po kontuzji i słabym sportowo okresie w Odincowie, ale z miejsca był gotowy do gry i to gry jak na tamte warunki bajecznej. Szybko się w Polsce odbudował i po roku wrócił na stare śmieci do Iskry Odincowo.
Jeżeli chodzi o transfery zawodników z tzw "nazwiskiem", to dotychczas absolutnie top 4 (obok niego Antiga, Conte i Grozer). Szkoda, że oglądaliśmy go tylko przez sezon.
Swoją drogą od tamtej pory Rosjanie nie mieli tak doskonale ułożonego pod każdym względem siatkarza na przyjęciu (wtedy mieli właściwie dwóch, bo był jeszcze Tietiuchin) i tę dziurę wypełnił dopiero Dmitrij Wołkow, choć ten ostatni przeżywa właśnie jakieś dramatyczne załamanie formy - może potrzebuje jakiegoś spokojnego miejsca do odbudowy ;) ?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Camillo Marcotti pisze:
Blanco pisze:Nie da się ściągnąć Sandera do Plusligi, gdy jest zdrowy - i Piechocki, i my o tym wiemy.
Dokładnie, na najlepszych zagranicznych zawodników po prostu nas nie stać. Możemy ich kupić poturbowanych (Conte, Sander), wytropić i sprzedać jak staną się za dobrzy (Lisinac, Atanasijevic), bądź kupić srogo przeterminowanych (Veres, Cernic). W przeciwieństwie do ostatniej opcji pierwsze dwie chociaż dają nadzieję na sukces.
A to przypadkiem Atanasijeviciowi i Lisinaciowi nie skończył się po prostu kontrakt, którego już nie przedłużali? Nie kojarzę by Skra ich sprzedawała. Co do Sandera to byłbym spokojny bo i prognozy są takie, że zaraz wróci. Na razie nie jest po prostu potrzebny na początek sezonu i po co Skra ma niepotrzebnie ryzykować. Skoro trenuje to znaczy, że nie jest źle. A to czy stać na niego polskie kluby czy nie to właśnie już przed tym niż trafił do Skry, pisałem, że jest trochę tak na granicy realności, ale jeszcze realny bo z nim jest podobnie jak z Cebuljem. Obaj dostali szansę na grę w czołowych klubach i obaj ją nie wykorzystali. Dlatego zostały im takie kluby jak Sada, Lokomotiv czy Skra no chyba, że jakiś Zenit lub Cucine jeszcze w nich uwierzy. Jeśli Sander jest droższy od Cebulja to chyba tylko dzięki reprezentacji. Około 2014 roku miałem wrażenie, że zarówno Słoweniec jak i Amerykanin będą więcej znaczyć w siatkówce klubowej. Ale obaj to gwiazdy najwyższej półki na razie tylko w reprezentacji. W klubowej to szeroko pojęty top, ale tylko szeroko a więc pewnie przy zbiegu pozytywnych okoliczności jakim może być brak miejsca w lepszych klubach przy jednoczesnej chęci danego zawodnika by grać w dobrej lidze to mogą to być transfery jak najbardziej realne.
Tym bardziej, że jak już tu parę wiarygodnych osób pisało to Sander podpisał chyba na 1 +1 czyli być może Sander nie przychodzi tutaj tylko by do końca wyzdrowieć. To wszystko co napisałem też nie znaczy, że krytykuję ich transfery(bo na tym forum wszystko jest odbierane czarno biało). Przeciwnie obaj według mnie będą gwiazdami ligi i mogą ją zwojować. Niemniej czołowy zawodnik świata to dla mnie taki, który jednak co sezon bije się o trofea w najsilniejszych klubach(patrz Leon, Leal, Juantorrena a ostatnio nawet Urnaut przez najbliższe 4 sezony przed Chinami).
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

kamil1999 pisze:Jeśli Sander jest droższy od Cebulja to chyba tylko dzięki reprezentacji.
No nie no, tak, jak ostatnio Grzegorz deprecjonował Cebujla porównaniami do Cali i Cupkovicia, tak Ty teraz przehajpowałeś Słoweńca strasznie. Z włoskich gigantów Sander nie miałby miejsca tylko w Lube (założę się, że gdyby był zdrowy, to grałby w Perugi), a Cebujl nie miałby miejsca w żadnym.
kamil1999 pisze:Tym bardziej, że jak już tu parę wiarygodnych osób pisało to Sander podpisał chyba na 1 +1 czyli być może Sander nie przychodzi tutaj tylko by do końca wyzdrowieć.
Przecież to oczywiste, że Piechocki chce powtórzyć manewr z Conte, a Facu w Skrze nie grał sezon.
jaet pisze:Jeżeli chodzi o transfery zawodników z tzw "nazwiskiem", to dotychczas absolutnie top 4 (obok niego Antiga, Conte i Grozer).
O tym, że Grozer nie był na tej samej półce, przychodząc do Plusligi, niech świadczy fakt, że ten ostatni sezon Niemca tak bardzo zaskoczył Resovię, że Marek Karbarz aż mu zapomniał nowej oferty złożyć.
Camillo Marcotti

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 paź 2020, o 16:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: mac 1 »

Trochę z innej nie koronawirusowej beczki. Info z obozu Skry (facebook). Sander po badaniach we Włoszech. Powrót na boisko ponoć coraz bliżej.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Rusza ręką, to pewnie na libero <bicek>.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Blanco pisze:No nie no, tak, jak ostatnio Grzegorz deprecjonował Cebujla porównaniami do Cali i Cupkovicia, tak Ty teraz przehajpowałeś Słoweńca strasznie. Z włoskich gigantów Sander nie miałby miejsca tylko w Lube (założę się, że gdyby był zdrowy, to grałby w Perugi), a Cebujl nie miałby miejsca w żadnym.
:D
Ciekawym, w którym z rodzimych gigantów miałby miejsce Cebulji po tym co, na razie przynajmniej, pokazał w +lidze. ;)
Na mój gust, zawodnik tak doceniany i pożadany na tutejszym forum, powinien zdążyc zaznaczyc zdecydowanie wyrazniej swoją obecnosc.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

Tak, Sander mógł grać w każdym klubie z TOP Serie A dlatego wybrał Skre, opanujcie się proszę. Założenie "jakby był zdrowy" jest śmieszne bo nie był zdrowy, jakby Filip był zdrowy to by grał za poltorej banki w Korei, Wlazly jakby nie był stary to by mógl grać w najlepszych polskich klubach itp itd. Nie bronię Cebulija bo aktualnie nie jest gwiazda ligi, gra przyzwoicie ale bez liderowania, ale Sander gdyby nie perturbacje covidove to byłby prawie cała pierwsza rundę bez punktu, a to ze w formie mógłby grać w lepszych klubach nie doda mu tych punktów. Na koniec sezonu będzie czas na porównania
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

grzegorzg pisze:
Blanco pisze:No nie no, tak, jak ostatnio Grzegorz deprecjonował Cebujla porównaniami do Cali i Cupkovicia, tak Ty teraz przehajpowałeś Słoweńca strasznie. Z włoskich gigantów Sander nie miałby miejsca tylko w Lube (założę się, że gdyby był zdrowy, to grałby w Perugi), a Cebujl nie miałby miejsca w żadnym.
:D
Ciekawym, w którym z rodzimych gigantów miałby miejsce Cebulji po tym co, na razie przynajmniej, pokazał w +lidze. ;)
Na mój gust, zawodnik tak doceniany i pożadany na tutejszym forum, powinien zdążyc zaznaczyc zdecydowanie wyrazniej swoją obecnosc.
Nie za bardzo rozumiem Twój wpis.

Jeżeli chodzi Ci o to, w którym zespole Plusligi Cebujl miałby miejsce w szóstce, no to w każdym poza Skrą (i może ZAKsą, ale to ze względu na Toniuttiego i ich system gry: plastyczni skrzydłowi). Ale bynajmniej nie wynika to z potęgi Słoweńca.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Blanco »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lis 2020, o 21:22 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Bardzo proszę niech ktoś napisze w telegraficznym skrócie co jest z Sanderem? czy juz bliżej jak dalej aby zagrał? czy może grał a ja to przeoczyłem ?
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

gregory1228 pisze:Bardzo proszę niech ktoś napisze w telegraficznym skrócie co jest z Sanderem? czy juz bliżej jak dalej aby zagrał? czy może grał a ja to przeoczyłem ?
Zaczął już trenować przyjęcie na maksa z tego co wiem i niedługo ma powoli przechodzić do reszty elementów, głosy z klubu cały czas są takie że zacznie grać jeszcze w tym roku kalendarzowym.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

Kłosik podobno zmieni powietrze na rzeszowskie, takie informacje na Twitterku
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

SzyMis12788 pisze:Kłosik podobno zmieni powietrze na rzeszowskie, takie informacje na Twitterku
Ciekawe, Huber ma zostać, tylko kto wtedy do pary z nim? Kłosik do Rzeszowa, Bieniu wróci do Lube, a Polaków na odpowiednim poziomie którzy byliby do wzięcia nie widać..
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

Miszczu-xdd pisze: Ciekawe, Huber ma zostać, tylko kto wtedy do pary z nim? Kłosik do Rzeszowa, Bieniu wróci do Lube, a Polaków na odpowiednim poziomie którzy byliby do wzięcia nie widać..
Na bank ściągną kogoś z za granicy. Filipiak ma kontrakt dwuletni, wróci Janusz, na przyjęciu prawdopodobnie pozostanie duet Ebadipur-Sander, libero wiadomy. W sam raz miejsce dla jednego obcokrajowca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Dziwię się, że klub z takimi możliwościami i ambicjami, z Szerszeniem, Drzyzgą, Butrynem, z polskich środkowych dałby się nabrać akurat na Kłosa. W jakim elemencie ma on dać jakiś wyraźny impact? Wolalbym juz placić dużo mniejsze pieniądze Krulickiemu czy innemu Hainowi.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Kłos gdy jest w formie to fajnie kręci w ataku. On Wiśniewski i Kochanowski to są jedyni znani mi Polscy środkowi z tak elastycznym i szybkim nadgarstkiem. W dodatku Kłos mimo, że nie ma dużo punktowych bloków to widać, że dobry jest w tak zwanym "wybloku". Według mnie Kłos to półka wyżej niż Hain i 2 półki wyżej niż Jendryk, Tammemma i Krulicki. Choć według mnie najlepiej by zrobili gdyby postawili na powrót Dryji. Związany z Rzeszowem do tego młodszy od Kłosa a od dwóch sezonów prezentuje bardzo wysoki poziom.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Kłos i elastyczny nadgarstek to Top5 polskich siatkarskich błędnych przekonań. Był neutralizowany przez większość ogarniętych środkowych w Polsce i na poziomie międzynarodowym.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

compact pisze:Kłos i elastyczny nadgarstek to Top5 polskich siatkarskich błędnych przekonań. Był neutralizowany przez większość ogarniętych środkowych w Polsce i na poziomie międzynarodowym.
To liga a nie kadra. Kłos w formie zamiata ligą jak woźna mopem i bez nadgarstka a czystą szybkością (bo to ma). Inna sprawa, że nie zawsze w tej formie jest... A rzeszowskie powietrze to od paru sezonów jakieś trujące się wydaje.

Generalnie to samo co z Zatorskim. Jak RR wszystkich skupuje to albo mają zastrzyk kasy albo inne kluby (dotowane przez państwowe podmioty) dostały cichy cynk, że przez pandemię będzie mniej kasy.

Nie wiem jaki kontrakt ma Karol ale środkowy to nie jest pozycja o którą można się zabijać. Huber + ktoś ogarnięty i styknie. Status Bieńka też nie jest oczywisty.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

TommyLeeJones pisze:
compact pisze:Kłos i elastyczny nadgarstek to Top5 polskich siatkarskich błędnych przekonań. Był neutralizowany przez większość ogarniętych środkowych w Polsce i na poziomie międzynarodowym.
To liga a nie kadra. Kłos w formie zamiata ligą jak woźna mopem i bez nadgarstka a czystą szybkością (bo to ma). Inna sprawa, że nie zawsze w tej formie.


Nie mogę się z tym zgodzić, za dużo meczów Skry oglądałem w ostatnich latach. Jednostajny i niekierunkowy atak Kłosa w połączeniu z zamiłowaniem Lomacza, a wcześniej Uriarte, do gry środkiem spowodował naprawdę kosmiczna liczbę serii dla przeciwników.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2020, o 21:00 przez compact, łącznie zmieniany 1 raz.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

BuenoSausage pisze:
Miszczu-xdd pisze: Ciekawe, Huber ma zostać, tylko kto wtedy do pary z nim? Kłosik do Rzeszowa, Bieniu wróci do Lube, a Polaków na odpowiednim poziomie którzy byliby do wzięcia nie widać..
Na bank ściągną kogoś z za granicy. Filipiak ma kontrakt dwuletni, wróci Janusz, na przyjęciu prawdopodobnie pozostanie duet Ebadipur-Sander, libero wiadomy. W sam raz miejsce dla jednego obcokrajowca.
Z tym Filipiakiem i Januszem to w miarę pewne?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Oczywiście z sentymentem ale jeśli mam wybierać między Kłosem a Huberem to bez zastanowienia wybieram Hubera, do tego za Bieńka przyjdzie ktoś podobnego poziomu, aczkolwiek nie jest powiedziane że Bieniu nie będzie grał przyszłego sezonu również w Bełchatowie, wypożyczenie niczego nie przesądza.
Tak że ten..... powodzenia w Rzeszowie z Kłosem. Ile klub z niego wycisnął to wycisnął, więcej już nie można, bo jaki owoc bez soku jest - każdy wie :)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”