Finały Plusligi 2021

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: grzegorzg »

WysokiPortorykanczyk pisze:
grzegorzg pisze:Toniutti dał plamę, a Semeniuk poleciał. Grbic bez sensu dla mnie
Semeniuk najgorszy na parkiecie dzisiaj niestety.
Kampa nakrywa Toniuttiego czapką. Miesza krótką z pajpem, czego zupelnie nie robi Toniutti. Nawet już jnie skaczą.
Z tego powodu napisałem bez sensu, bo wiadomo, ze gra słabo,ale Toniutti w zaden sposób nie pomaga.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Nuriel »

Porównania Kaczmarka do Ngapetha czy Spiridonova są mocno niesmaczne i nie na miejscu.
Łukasz pajacuje, ale naprawdę nie przesadzajmy.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Aquino »

Tragiczne play-offy mają nasi reprezentanci. Kwolek, Semeniuk, Śliwka, Kaczmarek. Najlepiej o dziwo gra Fornal.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: kamil1999 »

grzegorzg pisze:Toniutti dał plamę, a Semeniuk poleciał. Grbic bez sensu dla mnie
No wiadomo. Jak źle gra Śliwka a inni dobrze to wina Toniittiego a jak źle Semeniuk a reszta dobrze to też wina Francuza:)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8004
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

grzegorzg pisze:Kampa nakrywa Toniuttiego czapką. Miesza krótką z pajpem, czego zupelnie nie robi Toniutti. Nawet już jnie skaczą. Z tego powodu napisałem bez sensu, bo wiadomo, ze gra słabo,ale Toniutti w zaden sposób nie pomaga.
Zgadzam się.

Kapitalnie wygląda rotacja Jastrzębia na przyjęciu w tych finałach.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Aquino »

Dobra, co by o Kaczmarku nie mówić. To jest jedyną nadzieją Zaksy w tym meczu. Jako jedyny broni się grą.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: grzegorzg »

Naewt teraz się prosiło...
Heimlock
Posty: 628
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Heimlock »

Ciekawe czy forum wysiądzie ;)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: grzegorzg »

Nawiazując do ostatniego MP Jastrzębian i Kaczmarka - jak widac kazda druzyna ma swego Gabrycha. :D ;)
ostry99
Posty: 282
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: ostry99 »

Szeroka ławka rezerwowych kluczem do wygrania dzisiaj. Gratulacje dla Jastrzebia! Zasłużone MP.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: krzychszp »

Brawa dla Jastrzębia! Zaksa brutalnie ukarana za brak szerokiego składu!
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Aquino »

Brawo JW! Brawo Gardini! Tyle było narzekania na niego a on przerwał hegemonię Zaksy.
azirck
Posty: 161
Rejestracja: 12 sty 2017, o 14:14
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: azirck »

Brawo ptoki!

Brawa też dla Zaksy, zagraliście kapitalny sezon. Przegraliście przez niesprawiedliwość play-offów.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: kibic_siatki »

Gratulacje dla JW, za tę grę w finale- zasłużone MP. :D
Jest to zespół grający czystą siatkówkę, bardzo dobrze zestawiony z 1 zmiennikiem na dobrym poziomie na każdej pozycji: (Szymura, Bucki, Tervaportti, Szalacha). Gra oparta na dobrej zagrywce i solidnym ataku, choć przyjęcie też niezłe. Jedyny minus, to styl odpadnięcia z LM w tym sezonie. Ale trzeba na coś postawić...
Zaksa bardzo ładnie grała cała rundę zasadniczą, ale play-offy mało przekonujące: już ze Skrą miała problemy. Osobiście mam 2 negatywne aspekty gry tego zespołu: gra Śliwki słabo przypomina siatkówkę (niestety jest to zwykle akceptowane przez sędziów) i druga rzecz ten wyjec podczas zagrywki przeciwnika (wiem, ze innym przeciwnikom przeszkadza np. syrena w Bełchatowie, ale na wyjazdach tego nie ma). Życzę im zwycięstwa w finale LM.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: skrowiec »

Symboliczny moment, jak Śliwka złapał za szyję toniuttiego i Zatorskiego, wiedząc ze to był ich ostatni mecz ligowy w tej drużynie.

Brawo Jastrzębie, zasłużyli zdobyc mistrzostwo po 17 latach.

A zaksa? Moim zdaniem również położy LM, I będą największymi przegranymi tego sezonu, bo innym nie szło i nie osiągnęli MP a zaksie szło wszystko a za moment okaże się że zostaną z niczym
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: bryt.bryt »

Gratulacje dla JW, z kilku względów.
Przy okazji - czy to forum mogłoby nie padać przy byle okazji?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: aezakmi »

Gratulacje Jastrzębski Węgiel za Mistrzostwo Polski - po wielu latach, tak długo wyczekiwane. Już rok temu mogło się udać, gdyby nie pandemia. Co się odwlecze, to nie uciecze.

W Zaksie było za dużo nerwów, ogrom emocji w sobie trzymali, co pokazał ostatni gwizdek i nie tylko. Niech szykują się na spokojnie do meczu z Trento, sezon jeszcze trwa.
Gra się też tak, jak przeciwnik pozwala, a torpedowali równo - Jastrzębianie.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: mitam »

Toniutti też dostał złoty medal ?
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: miro1905 »

Gratulacje dla Jastrzębia! :) Końcówkę przeżywałem jakby grała moja Resovia. MISTRZ MISTRZ JASTRZĘBIE!
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Kicu »

Brawo dla Jastrzębia. W pełni zasłużone mistrzostwo. ZAKSA kompletnie siadła. Chyba w każdym secie prowadzili, ale nie potrafili tego utrzymać.

Jestem bardzo ciekawy jak Toniutti sprawdzi się w Jastrzębiu. Dziś Kampa go zjadł. Okaże się zaraz, że z tych wszystkich roszad najlepiej wyjdzie Gdańsk ;)
W ZAKS-ie chyba przyda się parę zmian i roszad. Mam nadzieję, że dobrze one wpłyną na sam zespół. Cieszy pozyskanie Hubera. Dziś pokazał, że niezły z niego wojownik.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Lucarelli »

Gratulacje dla Jastrzębia. Świetne play-offy w ich wykonaniu.
Zaksa nie dojechała fizycznie w końcówce sezonu, Śliwka i Semeniuk wręcz "umarli na boisku", a dodatkowo Toniutti odwalił sabotaż, zwyczajnie odmówił gry środkiem nawet przy dobrym przyjeciu, a Zaksa była w desperackiej potrzebie punktów że środka w obliczu zapaści na lewym, o błędach i braku dokładności nie wspomnę.
Katastrofalne finały w jego wykonaniu. Precyzja i dystrybucja bardzo słabe. Z perspektywy czasu mniej dziwi, że w kwalifikacjach olimpijskich Francję ratował Brizard, a Ben stał w kwadracie.
Wielki szacunek dla Kaczmarka, walczył do końca, często w pojedynkę, pokazał nie pierwszy już zresztą raz wielki charakter, dla mnie to kapitan na następny sezon.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: laanca »

Heimlock pisze:Ciekawe czy forum wysiądzie ;)
Wykrakałeś.

Takie narzekania były na Gardiniego, że to kolejny wuefista i „niestety jest jaki jest”. A tu proszę, przygotował drużynę na najważniejszy moment. Tak czy siak szkoda Zaksy bo patrząc na całokształt sezonu należał jej się tytuł. Cóż, chyba zabrakło sił.
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: adi_tiger »

Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski.

Musiałem to tu napisać, sorki :) Ale jestem mega szcześliwy. Targałem na Kurnik od 2006 roku. Tyle emocji co dzięki nim przeżyłem, zawsze wierzyłem. i spełniło się.
Ciężko powiedzieć co było kluczem, zespół? Bucki? Gładyr?
Tak czy siak: Bucki, Kampa będę tęsknił !!!
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: mitam »

Lucarelli pisze: Wielki szacunek dla Kaczmarka, walczył do końca, często w pojedynkę, pokazał nie pierwszy już zresztą raz wielki charakter, dla mnie to kapitan na następny sezon.
Razem z Huberem będą się nieźle nakręcać ....
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Kiepski »

Gratulacje Jastrzębski. Natomiast jednak żelazna szóstka to za mało, jak chce się walczyć na kilku frontach.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: BuenoSausage »

Serwery, na których działa to forum, to jedna wielka porażka. Aż strach pomyśleć co się będzie działo, jak polska reprezentacja będzie grała na IO w Tokio...
Lucarelli pisze: Wielki szacunek dla Kaczmarka, walczył do końca, często w pojedynkę, pokazał nie pierwszy już zresztą raz wielki charakter, dla mnie to kapitan na następny sezon.
:| :o
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: qtp »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2021, o 21:39 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Matson »

Zaksa pokazała kulturę i nie poczekali nawet na wręczenie medali zwycięzcy i hymn Polski. Szkoda, rozumiem rozgoryczenie, ale przegrywać też trzeba umieć.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Lucarelli »

Czy przepisy tego forum pozwalają wyzywać siatkarzy?
Część użytkowników sięga dna i popisuje się swoim "intelektem" w sposób spektakularny. Żenada.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Finały Plusligi 2021

Post autor: Resofan »

azirck pisze:Brawo ptoki!

Brawa też dla Zaksy, zagraliście kapitalny sezon. Przegraliście przez niesprawiedliwość play-offów.
Jaką niesprawiedliwość play-offów? Przecież MP wygrała drużyna która play-offy wygrała, więc co w tym jest niesprawiedliwego?
Co do samej istoty tej formy rozstrzygania rywalizacji o mistrzostwo, to każdy przed sezonem znał zasady i mógł dostosowywać do nich sposób prowadzenia drużyny. Nikt Grbićowi nie kazał grać jedną szóstką prawie wszystkich meczów włącznie z Będzinami, Nysami i Radomiami tego świata (przy całym dla nich szacunku). ZAKSA mistrzostwo przegrała nie przez niesprawiedliwość rozgrywek, tylko przez trenera.
bryt.bryt pisze: Przy okazji - czy to forum mogłoby nie padać przy byle okazji?
Mogłoby, ale trzeba by wymienić w serwerach te procesory "Pentium 2" zamontowane 20 lat temu.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”