Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: niepoinformowany »

Blanco pisze: 22 sty 2022, o 16:10
Szary Wilk pisze: 22 sty 2022, o 15:39Bednorz jest najskuteczniejszym zawodnikiem w ataku w SuperLidze (54 %), w dodatku mocno poprawił przyjęcie i kryje Wołkowa. Mocne słowa.
Tak. To naprawdę bardzo fajnie, że Bednorz, który przyszedł do Zenita zastąpić Leona, jako top3 ligi włoskiej, po tym, jak przegrał Zenitowi sezon, w którym był zmieniany przez Woronkowa, jest 3 opcją w ataku i kryje w przyjęciu Wołkowa.
A to którą opcją byłby Kwolek przy Wołkowie i Michajłowie, pierwszą? Co za argument ;) Miejmy nadzieję, że u Grbicia każdy zacznie z czystą kartą i będzie liczyło się tylko boisko i niech Bednorz się wykazuje.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Gerrard »

niepoinformowany pisze: 23 sty 2022, o 09:49
Blanco pisze: 22 sty 2022, o 16:10
Szary Wilk pisze: 22 sty 2022, o 15:39Bednorz jest najskuteczniejszym zawodnikiem w ataku w SuperLidze (54 %), w dodatku mocno poprawił przyjęcie i kryje Wołkowa. Mocne słowa.
Tak. To naprawdę bardzo fajnie, że Bednorz, który przyszedł do Zenita zastąpić Leona, jako top3 ligi włoskiej, po tym, jak przegrał Zenitowi sezon, w którym był zmieniany przez Woronkowa, jest 3 opcją w ataku i kryje w przyjęciu Wołkowa.
A to którą opcją byłby Kwolek przy Wołkowie i Michajłowie, pierwszą?
Pewnie zaraz za Michajłowem, Wołkowem i parą środkowych ;)
Szary Wilk
Posty: 8026
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Ale głupi argument. A którą opcją był Anderson przy Michajłowie i Leonie? Albo którą opcją był Michajłow przy Leonie i Andersonie? Jak masz takie mocne skrzydła, to zawsze znajdzie się ten, który dostanie mniej piłek od swoich kolegów. Kiedy w Zenicie grał Leon, to on był pierwszą opcją w ataku, a Michajłow i Anderson dostawali pewnie podobną liczbę piłek i dystrybucja zależała od dyspozycji danego dnia.

Obecnie to raczej Michajłow jest pierwszą opcją w ataku (?), a skoro Bednorz bierze na siebie przyjęcie, to naturalnie atakuje nieco mniej niż Wołkow. Skoro ma najlepszą skuteczność w ataku w lidze (54 %), to raczej nie jest to drugi Robbert Andringa, który przyjmuje, ale atakuje tylko czasami i na średnio 38-39 %.

Obecnie ciężko jest skompletować taki skład jak 7-8 lat temu, bo powoli kończy się pokolenie zawodników urodzonych w latach 80, którzy są niewątpliwie lepsi od tych urodzonych w latach 90, przynajmniej według mnie, ale widać to mocno np na pozycji atakującgo. Chociaż na przyjęciu też, bo 36 letni Juantorena dalej jest jednym z najlepszych na świecie (chociaż teraz więcej nie gra niż gra, ale zeszły sezon co innego).

Za chwilę (a właściwie już) kluby będą się bić o takiego Bednorza, bo pokolenie graczy takich jak Leal,Anderson,Juantorena,Kazijski powoli będzie się wycofywać z dużej siatkówki.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 13:42

Obecnie to raczej Michajłow jest pierwszą opcją w ataku (?), a skoro Bednorz bierze na siebie przyjęcie, to naturalnie atakuje nieco mniej niż Wołkow. Skoro ma najlepszą skuteczność w ataku w lidze (54 %), to raczej nie jest to drugi Robbert Andringa, który przyjmuje, ale atakuje tylko czasami i na średnio 38-39 %.

Nie, nie jest, Dima dostaje najwięcej piłek i kończy je na 53%.(edit. ogólnie to tylko 10 pilek więcej od Michajłowa, więc w sumie to wspólnie wiodą prym) Średnią prawdą jest też, że Bednorz kryje tego Volkova w przyjęciu, bo przyjmują podobną ilość piłek na podobnym %. Trudno mi ocenić, kto trzyma przyjęcie w Kazaniu, bo w tym sezonie oglądam raczej Loko - niemniej liczby nie pokazują tego aż tak heroicznie jak ty to opisujesz.

Przesyłam liczby:
https://vfv-web.dataproject.com/Statist ... layer=7046

https://vfv-web.dataproject.com/Statist ... layer=1344

https://vfv-web.dataproject.com/Statist ... layer=1144
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Matson »

To gdzie ten DeFalco w nastepnym sezonie? :D
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Matson pisze: 23 sty 2022, o 17:34 To gdzie ten DeFalco w nastepnym sezonie? :D
Może w JW?;)
Wzięło by się go razem w pakiecie z Butrynem i grałby za Fornala.
Butryn by się ogarnął i zwolnił by miejsce właśnie na DeFalco który byłby kocurem na wysokiej piłce:)
Szary Wilk
Posty: 8026
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Matson pisze: 23 sty 2022, o 17:34 To gdzie ten DeFalco w nastepnym sezonie? :D
Oby nie w Olsztynie. Co do przyszłego sezonu są co prawda jakieś optymistyczne przecieki, ale to w tym sezonie Olsztyn miał być bardzo mocny (zakładaliśmy wszyscy, że będzie grał Salehi i z Defalco stworzą bardzo mocny duet). Stety-niestety Olsztyn to jest drużyna, która może co najwyżej grać o to 6-7 miejsce, więc szkoda byłoby tak grającego Toreya.

No i oby nie w Resovii, bo tam to odpłynie dopiero. Chyba najlepiej byłoby, gdyby poszedł grać do Skry lub Warszawy (w zależności od jej budżetu). Jeśli plotki o Firleju i Tillie są prawdą, to byłby taki AZS co teraz, tylko jednak w sporo lepszym wydaniu. W Skrze to nie wiem jak transfery, nic nie słychać, pewnie znowu zaśpią.

kamil1999 pisze: 23 sty 2022, o 17:36
Matson pisze: 23 sty 2022, o 17:34 To gdzie ten DeFalco w nastepnym sezonie? :D
Może w JW?;)
Wzięło by się go razem w pakiecie z Butrynem i grałby za Fornala.
Butryn by się ogarnął i zwolnił by miejsce właśnie na DeFalco który byłby kocurem na wysokiej piłce:)

A Butryn co w tym sezonie pokazał, że zasłużył na taki transfer? Jest co prawda obciążony przez nieatakującego Andringę, ale jednak na Jastrzębie Butryn to za mało. Tam potrzeba kogoś z wyższej półki.

Mateusz Malinowski według mnie powinien sobie poszukać klubu, gdzie będzie grać regularnie. I jak na moje to po ostatnich sezonach, gdzie grał naprawdę fajnie, to nie powinno być to dla niego problemem. Jest lepszy od Filipiaka czy Faryny. W tym sezonie nie gra, bo ściągnęli Konarskiego (który wcale nie gra rewelacyjnie na przestrzeni całego sezonu). Nie wiem gdzie będą ruchy kadrowe na pozycji atakującego, ale Malinę stać, żeby grać regularnie w PlusLidze i być wartościowym zawodnikiem. Oczywiście raczej w klubie z dolnej połówki na ten moment.
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 17:39 Mateusz Malinowski według mnie powinien sobie poszukać klubu, gdzie będzie grać regularnie. I jak na moje to po ostatnich sezonach, gdzie grał naprawdę fajnie, to nie powinno być to dla niego problemem. Jest lepszy od Filipiaka czy Faryny. W tym sezonie nie gra, bo ściągnęli Konarskiego (który wcale nie gra rewelacyjnie na przestrzeni całego sezonu). Nie wiem gdzie będą ruchy kadrowe na pozycji atakującego, ale Malinę stać, żeby grać regularnie w PlusLidze i być wartościowym zawodnikiem. Oczywiście raczej w klubie z dolnej połówki na ten moment.
Myślę, że jest to temat do przemyślenia dla Gdańska. Nie ma opcji, żeby tam została obecna para (no chyba, że chcą szorować po dnie), a i gdański klimat mógłby dobrze wpłynąć na Malinowskiego, na czym i sam Trefl by skorzystał. Para Malinowski - Wlazły/Sasak moim zdaniem byłaby całkiem OK.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Streeter pisze: 23 sty 2022, o 17:55
Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 17:39 Mateusz Malinowski według mnie powinien sobie poszukać klubu, gdzie będzie grać regularnie. I jak na moje to po ostatnich sezonach, gdzie grał naprawdę fajnie, to nie powinno być to dla niego problemem. Jest lepszy od Filipiaka czy Faryny. W tym sezonie nie gra, bo ściągnęli Konarskiego (który wcale nie gra rewelacyjnie na przestrzeni całego sezonu). Nie wiem gdzie będą ruchy kadrowe na pozycji atakującego, ale Malinę stać, żeby grać regularnie w PlusLidze i być wartościowym zawodnikiem. Oczywiście raczej w klubie z dolnej połówki na ten moment.
Myślę, że jest to temat do przemyślenia dla Gdańska. Nie ma opcji, żeby tam została obecna para (no chyba, że chcą szorować po dnie), a i gdański klimat mógłby dobrze wpłynąć na Malinowskiego, na czym i sam Trefl by skorzystał. Para Malinowski - Wlazły/Sasak moim zdaniem byłaby całkiem OK.

Streeter
Słyszałem plotki, że Malinowski może zastąpić Bołądzia w Suwałkach
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 17:58 Słyszałem plotki, że Malinowski może zastąpić Bołądzia w Suwałkach
Rozumiem, że Bołądź miałby dostać ofertę z lepszego klubu i chcieć odejść? Jeśli tak to takie zastępstwo byłoby okej, natomiast jeżeli sam klub wymyślił taką roszadę to co najmniej dziwne.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:01
Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 17:58 Słyszałem plotki, że Malinowski może zastąpić Bołądzia w Suwałkach
Rozumiem, że Bołądź miałby dostać ofertę z lepszego klubu i chcieć odejść? Jeśli tak to takie zastępstwo byłoby okej, natomiast jeżeli sam klub wymyślił taką roszadę to co najmniej dziwne.

Streeter
Mieliby wymienić się klubami, Bołądź do Zawiercia, a Malina w drugą stronę.
ciorny17
Posty: 8563
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Vilgefortz pisze: 23 sty 2022, o 16:07
Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 13:42

Obecnie to raczej Michajłow jest pierwszą opcją w ataku (?), a skoro Bednorz bierze na siebie przyjęcie, to naturalnie atakuje nieco mniej niż Wołkow. Skoro ma najlepszą skuteczność w ataku w lidze (54 %), to raczej nie jest to drugi Robbert Andringa, który przyjmuje, ale atakuje tylko czasami i na średnio 38-39 %.

Nie, nie jest, Dima dostaje najwięcej piłek i kończy je na 53%.(edit. ogólnie to tylko 10 pilek więcej od Michajłowa, więc w sumie to wspólnie wiodą prym) Średnią prawdą jest też, że Bednorz kryje tego Volkova w przyjęciu, bo przyjmują podobną ilość piłek na podobnym %. Trudno mi ocenić, kto trzyma przyjęcie w Kazaniu, bo w tym sezonie oglądam raczej Loko - niemniej liczby nie pokazują tego aż tak heroicznie jak ty to opisujesz.
Wszystko prawda z liczbami. Tylko, że Bendorz zrobił ponad 180 przyjęć w 31 zagranych przez siebie setach, a Wołkow 164 przyjęcia w 46 setów.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 18:03 Mieliby wymienić się klubami, Bołądź do Zawiercia, a Malina w drugą stronę.
Hmm... To chyba tylko Malinowski by na tym ruchu skorzystał, bo by zaczął grać :) zakładając, że Konarski (i Kolakovic) zostaną to pewnie Bołądź zostałby przyspawany do ławki, a między samymi zawodnikami nie widzę aż tak olbrzymich różnic, żeby albo jeden albo drugi klub miał jakoś niesamowicie zyskać czy stracić na takiej wymianie. Aczkolwiek motywacja jednego i drugiego siatkarza odnośnie takiego ruchu miałaby sens - jeden zmieniłby klub, żeby grać, a drugi liczyłby na wygranie rywalizacji i granie o medale.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8026
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Dla takich drużyn jak Warta,Projekt,Skra najistotniejsze powinny być transfery wewnątrz ligi i transfery zawodników, którzy już kiedyś mieli okazję grać w PlusLidze I tu jeśli plotka o Kwolku w Zawierciu się potwierdzi, to jest punkt dla nich.

Do wyciągnięcia są Conte,Defalco,Perrin,Rossard(?) i z tego trzeba rzeźbić. Podobno w Nowosybirsku się Luburiciowi jeszcze kontrakt kończy.


Swoją drogą, widziałem takie plotki, że Konarski miałby iść do Warszawy, a Luburić do Zawiercia. Wobec odejścia Kolakovicia już mi się średnio chce w to wierzyć. Z drugiej strony - rodak Urosa, więc przyjemniej by się grało.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 18:07 Dla takich drużyn jak Warta,Projekt,Skra najistotniejsze powinny być transfery wewnątrz ligi i transfery zawodników, którzy już kiedyś mieli okazję grać w PlusLidze I tu jeśli plotka o Kwolku w Zawierciu się potwierdzi, to jest punkt dla nich.

Do wyciągnięcia są Conte,Defalco,Perrin,Rossard(?) i z tego trzeba rzeźbić. Podobno w Nowosybirsku się Luburiciowi jeszcze kontrakt kończy.


Swoją drogą, widziałem takie plotki, że Konarski miałby iść do Warszawy, a Luburić do Zawiercia. Wobec odejścia Kolakovicia już mi się średnio chce w to wierzyć. Z drugiej strony - rodak Urosa, więc przyjemniej by się grało.
Też słyszałem o Konarskim w Warszawie, ale zastąpić miałby go Bołądź. Luburić ma oferty z Polski, ale z tego co mi się o uszy obiło to nie z Zawiercia.
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 18:07 Swoją drogą, widziałem takie plotki, że Konarski miałby iść do Warszawy
Konarski z Tillie to nie wiem czy dobra idea, jeżeli się myśli o walce o medale. Nie wiem czy Leon by to zbilansował. Konar idealnie pasuje do takich składów jak miał w Zaksie, czy jak teraz w Zawierciu, a jak sobie radzi jako lider to pokazał w Radomiu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

Luburica łączono pod koniec grudnia z JW. Niepewna jest w mojej opinii przyszłość Boyer. Ciekawe czy zostanie Clevenot (oby!)

Ciekawe, kto pytał o Perrina, bo on wydaję się dobrą opcją dla kilku klubów.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

Szary Wilk pisze: 23 sty 2022, o 17:39

No i oby nie w Resovii, bo tam to odpłynie dopiero. Chyba najlepiej byłoby, gdyby poszedł grać do Skry lub Warszawy (w zależności od jej budżetu). Jeśli plotki o Firleju i Tillie są prawdą, to byłby taki AZS co teraz, tylko jednak w sporo lepszym wydaniu. W Skrze to nie wiem jak transfery, nic nie słychać, pewnie znowu zaśpią.
Piechocki nie zaśpi, prędzej zaskoczy jak zrobił z Kurkiem, Ebadipourem, Bieńkiem czy Sanderem, baaa nawet o Tahcie nie było przecieków. Myślę że jako jedyny albo jeden z nielicznych prezesów zna się na tym interesie doskonale.

W Bełchatowie łatwiej jest o przecieki kto odchodzi niż przychodzi...

Nie wiem czemu ale gdzieś z tyłu głowy mam Bednorza który może zastąpić dowolnego przyjmującego w Bełchatowie, chłopak ma wielu znajomych w mieście, zresztą zawsze mówił że dobrze mu było w Bełchatowie...
Nie wiem tylko jak on tam z kontraktem, bo finansowo on sam pewnie wie że nie może liczyc na podobne zarobki co obecne nawet w przypadku przedłuzenia w Zenicie, choć nie wydaje mi się żeby w ogóle chcieli go przedłużać.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Klugenhammer »

Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:19 Konarski z Tillie to nie wiem czy dobra idea, jeżeli się myśli o walce o medale. Nie wiem czy Leon by to zbilansował. Konar idealnie pasuje do takich składów jak miał w Zaksie
W czasie gdy Konar grał w ZAKSIe, to na lewym grał tam właśnie Tillie. ;)
Grali razem dwa sezony. Oba zakończone mistrzostwem.
Szary Wilk
Posty: 8026
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Klugenhammer pisze: 23 sty 2022, o 19:45
Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:19 Konarski z Tillie to nie wiem czy dobra idea, jeżeli się myśli o walce o medale. Nie wiem czy Leon by to zbilansował. Konar idealnie pasuje do takich składów jak miał w Zaksie
W czasie gdy Konar grał w ZAKSIe, to na lewym grał tam właśnie Tillie. ;)
Grali razem dwa sezony. Oba zakończone mistrzostwem.
Ale to były stare czasy. Poziom ligi był inny, ich poziom też był inny, no i przede wszystkim mieli bardzo mocnych kolegów na boisku. W tamtych czasach to Rafał Buszek był numerem 3 wśród przyjmujących w reprezentacji, a czasami nawet grał za Mikę.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:06 Hmm... To chyba tylko Malinowski by na tym ruchu skorzystał, bo by zaczął grać :) zakładając, że Konarski (i Kolakovic) zostaną to pewnie Bołądź zostałby przyspawany do ławki, a między samymi zawodnikami nie widzę aż tak olbrzymich różnic, żeby albo jeden albo drugi klub miał jakoś niesamowicie zyskać czy stracić na takiej wymianie.
Kolaković odejdzie na 100%, nie po to wczoraj o tym pisał na tt w przypływie niekontrolowanej szczerości, by jednak zostać, tam musi być już wszystko ustalone z prezesem.
Uważam, że Konarski jest co najmniej półkę niżej niż Bołądź i zdecydowanie kibicuję takiemu ruchowi. I drużyna by zyskała na sile ognia, i przede wszystkim mógłby zyskać sam Bołądź, bo z całym szacunkiem do Suwałk, zanotowałby wielki awans sportowy i mógłby wreszcie grać o jakieś cele, może nawet o medal, jeśli na przyjęciu miałby Urosa i Kwola. A jeśli się to sprawdzi i moje uwielbienie w stosunku do Bołądzia nie jest przesadzone i Bartłomiej potwierdziłby swoją klasę u nas, to droga do kadry stanęłaby otworem.
Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 18:03 Mieliby wymienić się klubami, Bołądź do Zawiercia, a Malina w drugą stronę.
Masz jakieś inne źródło niż to?

https://twitter.com/EwaMac1/status/1484499740792438791
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

lukecik pisze: 23 sty 2022, o 19:55
Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:06 Hmm... To chyba tylko Malinowski by na tym ruchu skorzystał, bo by zaczął grać :) zakładając, że Konarski (i Kolakovic) zostaną to pewnie Bołądź zostałby przyspawany do ławki, a między samymi zawodnikami nie widzę aż tak olbrzymich różnic, żeby albo jeden albo drugi klub miał jakoś niesamowicie zyskać czy stracić na takiej wymianie.
Kolaković odejdzie na 100%, nie po to wczoraj o tym pisał na tt w przypływie niekontrolowanej szczerości, by jednak zostać, tam musi być już wszystko ustalone z prezesem.
Uważam, że Konarski jest co najmniej półkę niżej niż Bołądź i zdecydowanie kibicuję takiemu ruchowi. I drużyna by zyskała na sile ognia, i przede wszystkim mógłby zyskać sam Bołądź, bo z całym szacunkiem do Suwałk, zanotowałby wielki awans sportowy i mógłby wreszcie grać o jakieś cele, może nawet o medal, jeśli na przyjęciu miałby Urosa i Kwola. A jeśli się to sprawdzi i moje uwielbienie w stosunku do Bołądzia nie jest przesadzone i Bartłomiej potwierdziłby swoją klasę u nas, to droga do kadry stanęłaby otworem.
Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 18:03 Mieliby wymienić się klubami, Bołądź do Zawiercia, a Malina w drugą stronę.
Masz jakieś inne źródło niż to?

https://twitter.com/EwaMac1/status/1484499740792438791
Słyszałem o tym z innego źródła. Oczywiście nie będę pisał tak jak niektórzy tutaj, że to info 100%, temat nazywa się plotki transferowe, więc też takowe plotki o jakich słyszałem podaję.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

Przed momentem dostałem informacje z bardzo mocnego źródła o Lisinacu w Bełchatowie....
Diomedea
Posty: 4478
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

lukecik pisze: 23 sty 2022, o 19:55
Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:06 Hmm... To chyba tylko Malinowski by na tym ruchu skorzystał, bo by zaczął grać :) zakładając, że Konarski (i Kolakovic) zostaną to pewnie Bołądź zostałby przyspawany do ławki, a między samymi zawodnikami nie widzę aż tak olbrzymich różnic, żeby albo jeden albo drugi klub miał jakoś niesamowicie zyskać czy stracić na takiej wymianie.
Kolaković odejdzie na 100%, nie po to wczoraj o tym pisał na tt w przypływie niekontrolowanej szczerości, by jednak zostać, tam musi być już wszystko ustalone z prezesem.
Uważam, że Konarski jest co najmniej półkę niżej niż Bołądź i zdecydowanie kibicuję takiemu ruchowi. I drużyna by zyskała na sile ognia, i przede wszystkim mógłby zyskać sam Bołądź, bo z całym szacunkiem do Suwałk, zanotowałby wielki awans sportowy i mógłby wreszcie grać o jakieś cele, może nawet o medal, jeśli na przyjęciu miałby Urosa i Kwola. A jeśli się to sprawdzi i moje uwielbienie w stosunku do Bołądzia nie jest przesadzone i Bartłomiej potwierdziłby swoją klasę u nas, to droga do kadry stanęłaby otworem.
Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 18:03 Mieliby wymienić się klubami, Bołądź do Zawiercia, a Malina w drugą stronę.
Masz jakieś inne źródło niż to?

https://twitter.com/EwaMac1/status/1484499740792438791
To nawet logicznie brzmi. I pewnie do czegos takiego Winiar porzucilby Gdansk i sprobowal jak wyglada Jura.
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Klugenhammer pisze: 23 sty 2022, o 19:45
Streeter pisze: 23 sty 2022, o 18:19 Konarski z Tillie to nie wiem czy dobra idea, jeżeli się myśli o walce o medale. Nie wiem czy Leon by to zbilansował. Konar idealnie pasuje do takich składów jak miał w Zaksie
W czasie gdy Konar grał w ZAKSIe, to na lewym grał tam właśnie Tillie. ;)
Grali razem dwa sezony. Oba zakończone mistrzostwem.
No niby tak, ale wtedy jednak Tillie był na raczej wyższym poziomie niż obecnie. Zresztą Konar też. To trochę jakby teraz Fontelesa ściągnąć czy Grozera, bo kiedyś roznieśli tą ligę w pył ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

skrowiec pisze: 23 sty 2022, o 20:31 Przed momentem dostałem informacje z bardzo mocnego źródła o Lisinacu w Bełchatowie....
Jakoś mi się nie chce wierzyć, chyba że Bieniek miałby jednak odejść.. Ale wtedy Skra potrzebuje Polaka na przyjęciu, albo ataku..
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: skrowiec »

Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 20:37
skrowiec pisze: 23 sty 2022, o 20:31 Przed momentem dostałem informacje z bardzo mocnego źródła o Lisinacu w Bełchatowie....
Jakoś mi się nie chce wierzyć, chyba że Bieniek miałby jednak odejść.. Ale wtedy Skra potrzebuje Polaka na przyjęciu, albo ataku..
Nie mam info za kogo, wiem tylko że Srećko... trzyma to się "kupy"... Srećko Alex i Bobo. Ale patrząc na poprzednie info faktycznie z Bieńkiem mogłoby sie zgadza... może lube jednak zachciało się powrotu...? w innych kuluarach wspomniany jest Kwolek lub przeze mnie Bednorz... Miało by to sens...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7961
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2022, o 20:37Jakoś mi się nie chce wierzyć, chyba że Bieniek miałby jednak odejść.. Ale wtedy Skra potrzebuje Polaka na przyjęciu, albo ataku.
Wiele wskazuje na to, że Civitanova będzie szukać następcy Simona.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Dużo się naczytałem o Kłosie w Warszawie, więc może za niego Lisinac miałby przyjść? O Bieńku też już czytałem, chyba u Artema, że zostaje na następny sezon w Bełchatowie. Pewnie sprężyna Atana, by Srecko wrócił. I fajnie.
Streeter
Posty: 7375
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Wiem, że Simon niby klepnięty w Piacenzie, ale po Kovaceviciu i Conte to to by było trochę w stylu Zawiercia :] a Bieniu w pierwszym Lube to by było coś nad czym raczej Mateusz by się nie zastanawiał

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”