Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

phantom1 pisze: 11 lut 2022, o 10:08 Cały czas sie zastanawiam, dlaczego Fabian wybrał Michała Kędzierskiego ? :D
:D wysłużony Woicki dał w tym sezonie kilka zmian więc trzeba obniżyć poziom konkurencji ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: reeman »

W Rzeszowie Fabian tylko za koklusz i gradobicie nie odpowiada :o
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Moja odpowiedź to żart jak coś, jakby ktoś nie zauważył :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Spoko. Problem w tym, że ja widzę kilka podobieństw między kadrą w 2021 a Resovią w tym sezonie.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: MWi »

Szary Wilk pisze: 11 lut 2022, o 12:45 Spoko. Problem w tym, że ja widzę kilka podobieństw między kadrą w 2021 a Resovią w tym sezonie.
Ja też - jak mocno się skupię, to widzę pewne podobieństwa. Po paru godzinach analizy wychodzi mi, że może chodzić o WYJĄTKOWO podobnych zawodników na pozycjach rozgrywającego, libero i częściowo na środku. Szok - mają nawet te same nazwiska!
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

reeman pisze: 11 lut 2022, o 12:10 W Rzeszowie Fabian tylko za koklusz i gradobicie nie odpowiada :o
Najlepsze jest to, że siódma w tabeli Resovia ma drugą w lidze skuteczność ataku, a grupa "ekspertów" z tego forum przez dwie strony dyskusji bije pianę o poprawieniu tej skuteczności przez wymianę rozgrywającego, bo to ma właśnie spowodować, że drużyna zacznie walczyć o medale. Przecież trzeba nie mieć pojęcia o sporcie o którym się dyskutuje. To tak, jakbym zaczął analizować teraz grę drużyny baseballa.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Nie wiem co to za nową moda oceniania rozgrywającego tylko przez pryzmat skuteczności w 1 akcji. Siłą takiego Toniuttiego jest, że potrafi bardzo fajnie rozgrywać na kontrach. Z Tavaresem jest podobnie. Skuteczność na kontrze więc też powinna być brana od uwagę.
Choć zgadzam się, że tam są większe problemy niż Drzyzga
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

kamil1999 pisze: 11 lut 2022, o 13:44 Nie wiem co to za nową moda oceniania rozgrywającego tylko przez pryzmat skuteczności w 1 akcji. Siłą takiego Toniuttiego jest, że potrafi bardzo fajnie rozgrywać na kontrach. Z Tavaresem jest podobnie. Skuteczność na kontrze więc też powinna być brana od uwagę.
Choć zgadzam się, że tam są większe problemy niż Drzyzga
Może zniszczę mocno teraz twój pogląd o niektórych zawodnikach ale te statystyki to skuteczność ze wszystkich akcji, nie tylko z pierwszej :o Akurat Fabian gra w tym sezonie bardzo dobrze, problemem jest to że Deroo nie odrywa się od ziemii a Cebulj jak to Cebulj raz zagra na 60% raz na 30. Jeśli DeFalco nie zapomni jak się gra to jest to bardzo dobry i rozsądny transfer, a jeśli potwierdzi się Louati to nie zdziwię się jak to ta para będzie w nastepnym sezonie podstawową. Pytanie co z trenerem, bo ja to się boje że na białym koniu wróci Andrew Smith i całe dywagacje będzie można sobie wsadzić w …
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

kamil1999 pisze: 11 lut 2022, o 13:44 Nie wiem co to za nową moda oceniania rozgrywającego tylko przez pryzmat skuteczności w 1 akcji. Siłą takiego Toniuttiego jest, że potrafi bardzo fajnie rozgrywać na kontrach. Z Tavaresem jest podobnie. Skuteczność na kontrze więc też powinna być brana od uwagę.
Choć zgadzam się, że tam są większe problemy niż Drzyzga
Na kontrach Resovia ma czwartą skuteczność i trzecią efektywność (odsyłam do tematu "Podsumowanie roku 2021/22", gdzie tabelkę zamieścił Wysoki). Jest jedną z najgorszych w lidze w ilości ataków na kontrach, bo nie broni.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 10 lut 2022, o 22:33 Cachopa w Brazylii jest akurat często krytykowany, bo gra nierówno, jak cała Sada, ale no, typo sobie z powodzeniem rywalizuje z Zenitami, Trentinami i Civitanovami, zbierając indywidualne nagrody i wygrywając prestiżowe trofea, troszkę inny ciężar gatunkowy niż walka o playoffy z Poitiers czy z Suwałkami, z całym szacunkiem. Ale z tą Monzą to chyba nikt nie potwierdził w Brazylii, więc zobaczymy. Zgadzam się oczywiście, że ani nikt Drzyzgi nie zwolni, ani nie zatrudni kogoś tego formatu na drugiego sypacza, ani nie jest to główny problem Resovii.
Nie no podobną linię obrony to można zastosować do krytykowanego przez ciebie Kozamernika i też napisać, że typo z powodzeniem rywalizuje z Polską, Rosją czy innymi potęgami.
To fajny rozgrywający o sporej technice, ale rozgrywa wolniej niż taki Maa lub Tuaniga a też zdarza mu się zgubić dokładność. Do tego taki Tuaniga gdy miał kim to grał bardzo kombinacyjnie. Może różnice tu robi ogranie, ale Brazylijczykom łatwiej występować na przeciw tym Kazaniom czy Lube w KMŚ z oczywistych względów. Że to nie jest jakiś super ważny turniej to nawet zdarzy im się zwyciężyć.
Resofan pisze: 11 lut 2022, o 13:53
kamil1999 pisze: 11 lut 2022, o 13:44 Nie wiem co to za nową moda oceniania rozgrywającego tylko przez pryzmat skuteczności w 1 akcji. Siłą takiego Toniuttiego jest, że potrafi bardzo fajnie rozgrywać na kontrach. Z Tavaresem jest podobnie. Skuteczność na kontrze więc też powinna być brana od uwagę.
Choć zgadzam się, że tam są większe problemy niż Drzyzga
Na kontrach Resovia ma czwartą skuteczność i trzecią efektywność (odsyłam do tematu "Podsumowanie roku 2021/22", gdzie tabelkę zamieścił Wysoki). Jest jedną z najgorszych w lidze w ilości ataków na kontrach, bo nie broni.
Ok to jeśli tak to z pełnym przekonaniem można napisać, że to nie Drzyzga jest głównym problemem Resovii. IMO jest nim Deroo oraz brak bloku. Nieregularność Cebuli też nie pomaga.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Matson pisze: 11 lut 2022, o 13:51
kamil1999 pisze: 11 lut 2022, o 13:44 Nie wiem co to za nową moda oceniania rozgrywającego tylko przez pryzmat skuteczności w 1 akcji. Siłą takiego Toniuttiego jest, że potrafi bardzo fajnie rozgrywać na kontrach. Z Tavaresem jest podobnie. Skuteczność na kontrze więc też powinna być brana od uwagę.
Choć zgadzam się, że tam są większe problemy niż Drzyzga
Może zniszczę mocno teraz twój pogląd o niektórych zawodnikach ale te statystyki to skuteczność ze wszystkich akcji, nie tylko z pierwszej :o Akurat Fabian gra w tym sezonie bardzo dobrze, problemem jest to że Deroo nie odrywa się od ziemii a Cebulj jak to Cebulj raz zagra na 60% raz na 30. Jeśli DeFalco nie zapomni jak się gra to jest to bardzo dobry i rozsądny transfer, a jeśli potwierdzi się Louati to nie zdziwię się jak to ta para będzie w nastepnym sezonie podstawową. Pytanie co z trenerem, bo ja to się boje że na białym koniu wróci Andrew Smith i całe dywagacje będzie można sobie wsadzić w …
Wiem, tyle, że statystyki łączone będą więcej mówić o pierwszej akcji niż kontrze bo tych ataków z pierwszej akcji jest więcej. Wolałbym osobno statystykę jednych i osobno drugich co przedstawił kolega wyżej
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

No i chyba mniej więcej się zgadzamy ;) Problemem jest brak bloku i Deroo, bo o brak obrony się czepiać nie będę ze względu na styl w jakim jest budowana drużyna- średnia wzrostu 240cm. Mieli być mocni w ataku i na wysokiej, kopać zagrywką i dobrze blokować, ale problem w tym że Giulliani mimo szumnych zapowiedzi jak on to ceni sobie grę blok-obrona przez półtora sezonu nie był w stanie ułożyć ich w tym elemencie, co Mendez poprawił w miesiąc. Zagrywką kopią, ale zbyt nieregularnie. Potrafią cały mecz jak ze Skrą, ale potrafią jak z Gdanskiem czyli co drugi set. Jak przestają trafiać to pojawia się problem bo poszanowanie piłki na zagrywce kończy się pojedynczym blokiem, a przy takich zawodnikach w obronie to pewny punkt dla przeciwnika. Drużynę zbudowano w sposób Kazański (sprzed paru lat) tylko zapomniano, że Cebulj to nie Leon a Muzaj to nie Muzajłow. Fajnie to widać jak wchodzi Buszek. Wtedy styl gry się zmienia na akceptowalny dla oka, czyli pojawiają się obrony, Cebulj przeważnie zaczyna odżywać, ale wtedy jest dziura na lewym przez trzy ustawienia. Dla mnie brakującym klockiem tej układanki jest klasowy defensywny przyjmujący typu Clevenot. Z Deroo się nie udało, ale to był trochę ryzyk fizyk- w dobrej formie pewnie by ich nie bylo na niego stać, wiec kupili go po ciężkiej kontuzji z nadzieją że się odbuduje. Nie udało się i myśle że słusznie robią pozbywając się go. Ale jak słyszę że chcą zastąpić Buszka Rusinem…. Typowe zachowanie tego klubu. Zagrał chłop mecz życia z Zawierciem i już zapisany w kajeciku, a ty Rafał pal wroty, mamy lepszego.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: weary_skier »

Matson pisze: 11 lut 2022, o 14:41 Ale jak słyszę że chcą zastąpić Buszka Rusinem…. Typowe zachowanie tego klubu.
Może to Buszek chce odejść? Pograć w wiekszym wymiarze ten sezon czy dwa? W takiej Nysie z miejsca byłby szóstkowym graczem...chociaż to może stiwerdzenie nieco na wyrost, bo tak naprawdę nikt nie wie na co Buszka jeszcze stać.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

weary_skier pisze: 11 lut 2022, o 14:44
Matson pisze: 11 lut 2022, o 14:41 Ale jak słyszę że chcą zastąpić Buszka Rusinem…. Typowe zachowanie tego klubu.
Może to Buszek chce odejść? Pograć w wiekszym wymiarze ten sezon czy dwa? W takiej Nysie z miejsca byłby szóstkowym graczem...chociaż to może stiwerdzenie nieco na wyrost, bo tak naprawdę nikt nie wie na co Buszka jeszcze stać.
Mam nadzieje że to decyzja Buszka, ale godząc się na taką role przez 3-4 lata nagle wróciły mu ambicje żeby w wieku 34 lat pograć pierwsze skrzypce? I to zapewne za niższa pensje. Nie widzę w tym logiki
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: weary_skier »

Matson pisze: 11 lut 2022, o 14:57 Mam nadzieje że to decyzja Buszka, ale godząc się na taką role przez 3-4 lata nagle wróciły mu ambicje żeby w wieku 34 lat pograć pierwsze skrzypce? I to zapewne za niższa pensje. Nie widzę w tym logiki
Znudziło mu się :)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Też nie wydaje mi się, żeby nagle zaplanował odżyć, tym bardziej że to chłopak z okolicy i ma blisko do domu. Już prędzej bym podejrzewał że znalazł inny sposób na życie i zakończy karierę. A jak odejdzie grać gdzieś indziej to raczej z pomysłu klubu, jak niegdyś Perłowskiego po latach wygnano do Szczecina.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Aranger »

Trochę wypadłem z obiegu ostatnio, Szerszeń gra w szóstce, bo Mendez na niego postawił, czy Cebulj ma jakiś uraz?
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Aranger pisze: 13 lut 2022, o 09:44 Trochę wypadłem z obiegu ostatnio, Szerszeń gra w szóstce, bo Mendez na niego postawił, czy Cebulj ma jakiś uraz?
...bo Mendez na niego postawił. Do szóstki wszedł, gdy uraz złapał Deroo i w niej pozostał. Przynajmniej na razie, dopóki sam nie złapie urazu.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Marcelo Mendez pisze:Nie wiem co się wydarzy. Jeśli chodzi o moją przyszłość, to potrzebuję więcej czasu na przemyślenia. W tym momencie jest za wcześnie żeby o tym mówić.
Zakładając, że nie jest to gadanie na zasadzie "nie będę w trakcie sezonu mówił, że odchodzę", to wychodziłoby, że temat wciąż otwarty.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Streeter pisze: 13 lut 2022, o 18:29
Marcelo Mendez pisze:Nie wiem co się wydarzy. Jeśli chodzi o moją przyszłość, to potrzebuję więcej czasu na przemyślenia. W tym momencie jest za wcześnie żeby o tym mówić.
Zakładając, że nie jest to gadanie na zasadzie "nie będę w trakcie sezonu mówił, że odchodzę", to wychodziłoby, że temat wciąż otwarty.
Z pogłosek jakie dochodzą ze "źródeł okołoklubowych" wynika, że obecnie podpisanie Mendeza na kolejny sezon jest dużo bardziej prawdopodobne, niż jeszcze kilka tygodni temu. Oczywiście nic nie jest jednak przesądzone.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Dla Resovii chyba nic lepszego nie mogłoby się lepszego wydarzyć niż pozostanie Mendeza na przyszły sezon. Nie wiem czy nawet Szerszeń by się nie zastanowił na pozostaniem. Widać że nazwiska u niego nie grają i ma charyzmę.
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Kiepski pisze: 14 lut 2022, o 08:18 Dla Resovii chyba nic lepszego nie mogłoby się lepszego wydarzyć niż pozostanie Mendeza na przyszły sezon. Nie wiem czy nawet Szerszeń by się nie zastanowił na pozostaniem. Widać że nazwiska u niego nie grają i ma charyzmę.
Jeżeli już podpisał kontrakt z Lublinem, to byłoby dość zabawne, gdyby np. do końca sezonu grał w szóstce, doszliby do strefy medalowej, albo nawet zdobyli jakiś medal z nim w szóstce, po czym gość pakuje się i wyjeżdża do Lublina :D ale nie wiem na ile tam już jakieś wiążące decyzje zapadły, a na ile to jeszcze podchody.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Kontrakt niby ma, tylko że za porozumieniem stron podpisał z Lublinem. Ja bym podpisał z Mendezem na ok. 3 lata kontrakt i myśle że tak około za półtora roku zaczęło by to działać
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Mendez to żeby zgodził się na rok....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: niepoinformowany »

Kiepski pisze: 14 lut 2022, o 09:41Ja bym podpisał z Mendezem na ok. 3 lata kontrakt i myśle że tak około za półtora roku zaczęło by to działać
Niby dlaczego akurat półtora roku? A do tej pory to co miałoby się dziać?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Kiepski pisze: 14 lut 2022, o 09:41 Kontrakt niby ma, tylko że za porozumieniem stron podpisał z Lublinem. Ja bym podpisał z Mendezem na ok. 3 lata kontrakt i myśle że tak około za półtora roku zaczęło by to działać
Każdy chciałby mieć taki kredyt zaufania :D
rchart96
Posty: 9
Rejestracja: 3 paź 2021, o 19:12
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rchart96 »

Taka mnie myśl naszła, czy szukamy jeszcze jednego szóstkowego przyjmującego do pary z DeFalco na następny sezon czy będzie on grał z aktualnie (zasłużenie) trzecim przyjmującym? Co do dzisiejszego meczu to może i Muzaj wyglądał dobrze, ale najważniejszych piłek nie kończył i to jest jego problem + ustawienia z nim na lewym ataku są dołujące. Przyjmujący z różnym skutkiem, ale nominalna para to Deroo-Szerszeń i nie powinni tego ruszać. Blok nadal nie istnieje... Ogólnie to jeśli nie ma serwisu to nie ma czym zdobywać punktów. Trafienie na Skrę w 1/4 będzie najlepszą z możliwych opcji bo na ten moment jedynie z nimi mamy szanse jakoś grać
Streeter
Posty: 7460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Nie wiem czy w Rzeszowie istnieją takie koncepcje, ale może celowo usadzili Cebulja, żeby nie płacić za rozwiązanie kontraktu, licząc że jak pół sezonu Klemen spędzi na ławce to sam przyjdzie i powie "panowie, możemy rozwiązać umowę? Chciałbym pójść gdzieś gdzie będę w pierwszej szóstce."?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Szerszeń to też nie jest zawodnik na granie o mistrzostwo, a nawet na medale.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Szary Wilk pisze: 19 lut 2022, o 20:17 Szerszeń to też nie jest zawodnik na granie o mistrzostwo, a nawet na medale.
Cebulj tym bardziej.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”