Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: firefoxkk »

Gratulacje dla ZAKSY !!! :)

Jednak po takim sukcesie panowie prezesi nie mogą spoczywać na laurach, bo następny sezon chyba będzie jeszcze trudniejszy, chociaż skład udało się jako tako cały utrzymać.

David Smith będzie miał 37 lat i czasami w sezonie widać, że potrzebny jest mu zmiennik, bo na najwazniejsze mecze dojedzie z formą,
Rejno odchodzi i Kalembka z tego co wiem raczej tez.
Norbert wyłączony do połowy następnego sezonu, jak nie na cały.
I teraz chyba będzie duża robota, zeby znalezc odpowiednich ludzi, tylko czy na rynku jeszcze az tylu srodkowych jest??
Wiem wiem, włączył się mi pan maruda, teraz swietujmy lepiej to mistrzostwo, na które czekano od 2019r. ;) ;) :D
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jinx »

firefoxkk pisze: 14 maja 2022, o 18:30 Gratulacje dla ZAKSY !!! :)

Jednak po takim sukcesie panowie prezesi nie mogą spoczywać na laurach, bo następny sezon chyba będzie jeszcze trudniejszy, chociaż skład udało się jako tako cały utrzymać.

David Smith będzie miał 37 lat i czasami w sezonie widać, że potrzebny jest mu zmiennik, bo na najwazniejsze mecze dojedzie z formą,
Rejno odchodzi i Kalembka z tego co wiem raczej tez.
Norbert wyłączony do połowy następnego sezonu, jak nie na cały.
I teraz chyba będzie duża robota, zeby znalezc odpowiednich ludzi, tylko czy na rynku jeszcze az tylu srodkowych jest??
Wiem wiem, włączył się mi pan maruda, teraz swietujmy lepiej to mistrzostwo, na które czekano od 2019r. ;) ;) :D
No z tym Krzysiem nie byłbym tego taki pewny.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Marek907
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Marek907 »

Ogromne graty dla Zaksy :D

Bardzo jestem ciekaw jaki skład na przyszły sezon biorąc pod uwagę jednak fatalną kontuzje Hubera i fakt, że zastąpienie takiego grajka jak Semeniuk jest praktycznie niemożliwe

No ale kto jak nie Wy :D
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: spell »

Jest oficjalnie potwierdzone przez klub, ze Kamil odchodzi?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Klugenhammer »

spell pisze: 14 maja 2022, o 19:40 Jest oficjalnie potwierdzone przez klub, ze Kamil odchodzi?
Oczywiście, że nie.
Zmiany w kadrze ogłasza się dopiero po zakończeniu sezonu, a to jeszcze nie nastąpiło.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: nikt wazny »

W pomeczowych wywiadzie Kamil użył stwierdzenia "ja mam tu jeszcze jedno złoto do zdobycia". Brzmi jednoznacznie. Po finale ligi mistrzów pewnie ogłosi niestety nowy klub
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kuchcik77 »

Bardzo dobrze, że odchodzi w glorii zwyciestwa. Złego slowa o tym zawodniku nie powiem;a czy to odwaga, ciekawość świata czy liczenie lasy= bez znaczenia bo ma prawo wyjechać z Kędzierzyna. Chłopak stąd, nie najemnik.
Bez Semeniuka to będzie znów inna ekipa, pewnie walczącą o jakiś półfinał w przyszłym sezonie a w LM wyjść z grupy tez się uda:))) o pucharze podwórkowym nie piszę bo nikt poza Zaksa tego nie wygr, tfu tym się nie interesuje;)

Zostaje nam Śliwka Kaczmarek i Smith z ubiegłorocznej ekipy..

Ps 3 bilety plus klepnięty nocleg w Lublanie - gdyby kogoś interesowaly= PW
Streeter
Posty: 7381
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Sukces jednak spory, biorąc pod uwagę przewidywania przedsezonowe. Wydawało się wręcz niemożliwe zastąpienie Toniuttiego, Kochanowskiego i Zatorskiego, a Zaksa pokazała, że się da. W przyszłym roku też będą na pewno mocni, nawet jak odejdzie Semeniuk - to będzie jedna zmiana w szóstce, więc skoro w tym roku z trzema udało się poziom utrzymać, to i za rok z jedną nie powinno być problemu. Czy uda się utrzymać mistrzostwo - czas pokaże.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5586
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

kuchcik77 pisze: 15 maja 2022, o 09:41 Bez Semeniuka to będzie znów inna ekipa, pewnie walczącą o jakiś półfinał w przyszłym sezonie a w LM wyjść z grupy tez się uda:))) o pucharze podwórkowym nie piszę bo nikt poza Zaksa tego nie wygr, tfu tym się nie interesuje;)
"Bez Toniuttiego, Zatorskiego i Kochana to będzie znów inna ekipa, pewnie walczącą o jakiś półfinał w przyszłym sezonie a w LM wyjść z grupy tez się uda"

Takie komentarze były przed tym sezonem. Zobaczymy jak to z Zaksą, ja jednak tyle wiem, że co roku mówi się, że to będzie słabsza drużyna a co roku gra tak samo:)
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Vivo »

Z oceną potencjału i przewidywaniami dot. przyszłorocznej Zaksy trzeba się wstrzymać do momentu ogłoszenia drugiego przyjmującego, bo jeśli faktycznie miałby to być Szalpuk to tu już czarów i zaklęć nie będzie i nie pomoże ani atmosfera, ani Misiek Chadala i zjazd będzie konkret.
Choć nawet na papierze Zaksa i Szalpuk nijak do siebie nie pasują, i pewnie każda wróżka w kraju powie, że i nawet numerologicznie.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

nikt wazny pisze:W pomeczowych wywiadzie Kamil użył stwierdzenia "ja mam tu jeszcze jedno złoto do zdobycia". Brzmi jednoznacznie. Po finale ligi mistrzów pewnie ogłosi niestety nowy klub
Przesłuchałem w zwolnionym tempie. Powiedział: "pamiętajmy że jeszcze mamy jedno złoto do zdobycia".

Sezon jeszcze trwa, ale już trzeba myśleć o następnym. Huber wypada na wiele miesięcy. Rejno ponoć idzie do Zawiercia. Zostaje nam Smith, który całego sezonu nie pociągnie.
Zastanawia mnie czy taki Bieniek nie jest do wyciągnięcia ze Skry. Czy Mateusz nie ma więcej ambicji niż walka o brąz?
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: spell »

Szalpuk? Mam nadzieję, że to żart i Zaksa ma jako nastepcę Kamila kogoś konkretnego. Z całym szacunkiem dla Artura oczywiście. Nie neguję jego umiejętności, jednak do Zaksy mi nijak nie pasuje. Ba nawet Bednorz jakoś w tym składzie nie siedzi. A kto? Tomuś ;) Nie wszedł by w buty Kamila tylko grał swoje, a Drużyna, drużyna i raz jeszcze drużyna byłaby wspólnym mianownikiem, bo TF przyszedłby już z metką gwiazdy ;) No ale pomarzyć to sobie można :)

Co do środka. Kochanowskiego sprowadzić i by chłopak znowu odżył.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

spell pisze: 15 maja 2022, o 13:20 Szalpuk? Mam nadzieję, że to żart i Zaksa ma jako nastepcę Kamila kogoś konkretnego. Z całym szacunkiem dla Artura oczywiście. Nie neguję jego umiejętności, jednak do Zaksy mi nijak nie pasuje. Ba nawet Bednorz jakoś w tym składzie nie siedzi. A kto? Tomuś ;) Nie wszedł by w buty Kamila tylko grał swoje, a Drużyna, drużyna i raz jeszcze drużyna byłaby wspólnym mianownikiem, bo TF przyszedłby już z metką gwiazdy ;) No ale pomarzyć to sobie można :)

Co do środka. Kochanowskiego sprowadzić i by chłopak znowu odżył.
A ja neguje jego umiejętności. Szalpuk to gracz na drużyny z dołu tabeli a nie do MP. Bez jaj... Kamila będzie ciężko zastąpić ale czekam na godne zastępstwo. Ciekawe , może wyciągną kogoś z Trentino :)
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: spell »

Lavia? ;)
Streeter
Posty: 7381
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Jako drużyna mogą być (i będą) mocni nawet z lichym zastępstwem za Semeniuka, ale nie róbmy sobie jaj że nagle magia Zaksy zadziała na Szalpuka i ten zagra chociaż podobnie do Kamila :D mam nadzieję, że jeśli już trzeba będzie zrobić zastępstwo po kosztach, to będzie to młody zawodnik który się rozwinie, niż taki odgrzewany kotlet. A najlepiej jakby się udało znaleźć kogoś zbliżonego do Kamila, choć o to będzie ciężko.

Abstrahując od kosztów, których Zaksa raczej by nie poniosła, to czemu niby Bednorz miałby tam nie pasować? Moim zdaniem idealnie. Tylko trochę za wysoka cena jak na możliwości klubu obawiam się.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

spell pisze: 15 maja 2022, o 14:07Lavia? ;)
Możliwe ;) napewno nie niemiecki odpowiednik kacperka - zenger . Shoiji nie do zmiany chyba ze Banach w końcu zdecyduje się powalczyć o miejsce w szóstce. Cały życie klaskać nie będzie , łapy siądą xD
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Bednorz to woli zarabiać kasę w Chinach. Jeszcze Deroo możliwa opcja. Szalpuk to po prostu bardzo, bardzo zły transfer i oby do niego nie doszło.
buzinga
Posty: 1289
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: buzinga »

Streeter pisze: 15 maja 2022, o 15:03
Abstrahując od kosztów, których Zaksa raczej by nie poniosła, to czemu niby Bednorz miałby tam nie pasować? Moim zdaniem idealnie. Tylko trochę za wysoka cena jak na możliwości klubu obawiam się.

Streeter
Sportowo Bednorz pasuje do Zaksy jak ulał. Nie pasuje jednak mentalnie. Polecam rozmowę Erica Shojiego z Robem StClairem na European Volleyball chanel na Youtubie. Może to zabrzmi trochę naciąganie, ale coś w tym jest. W skrócie biega o to, że zanim Amerykanin trafił do Kędzierzyna zarząd odbył szczegółową rozmowę z Davidem Smithem dotyczącą osobowości Erica, jego kultury pracy itp rzeczy. Po to aby była świadomość, że nowy libero wpasuje się w grupę. To jest chyba jednak największa siła Zaksy, oni są dobrze dobraną charakterologicznie mieszanką. Nawet taki Kaczmarek, można mówić że prostak, bufon itd, a czy ktoś widział chociaż jedną krzywą minę Łukasza w kierunku któregoś ze swoich kolegów? no ja tak nie za bardzo. Kojarzę go tylko ze spojrzeń i gestów w stronę przeciwników i sędziów.
A jak tak popatrzeć też w drugą stronę to np ciekawie wygląda relacja miedzy Cretu a Huberem. Moim zdaniem jest chemia z zespole. Bednorz mógłby ją zakłócić, bo jak on ma w głowie grę we Włoszech opcjonalnie Chinach i polską ligę traktuje jako ostateczność, najwyżej pograć rok i dać dyla do Itali, to na co Zaksie taki zawodnik? Nie mówię, że miały trafić na 5 lat do Kentaki, ale wiesz przychodzisz a co dalej się zobaczy tu tej jest fajny klub i kontynuowanie w nim kariery dłużej niż rok nikomu ujmy na honorze nie przyniesie. Więc niech sobie ten Bednorz idzie zarabiać w Yuanach, walić go. Lepiej wziąć kogoś słabszego i zainwestować w rozwój.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2022, o 18:52 przez buzinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

No tak, Szalpuk świetna inwestycja w rozwój. 27 latek, który od 4 lat nie gra dobrze i ostatni sezon spędził grając na salach gimnastycznych na Ukrainie, do tego co rusz kontuzjowany.
buzinga
Posty: 1289
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 15 maja 2022, o 18:52 No tak, Szalpuk świetna inwestycja w rozwój. 27 latek, który od 4 lat nie gra dobrze i ostatni sezon spędził grając na salach gimnastycznych na Ukrainie, do tego co rusz kontuzjowany.
Przestańcie z tym Arturem, on do Kędzierzyna nie trafi.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

buzinga pisze: 15 maja 2022, o 18:53
Szary Wilk pisze: 15 maja 2022, o 18:52 No tak, Szalpuk świetna inwestycja w rozwój. 27 latek, który od 4 lat nie gra dobrze i ostatni sezon spędził grając na salach gimnastycznych na Ukrainie, do tego co rusz kontuzjowany.
Przestańcie z tym Arturem, on do Kędzierzyna nie trafi.
Jedynym zajęciem Szalpuka w Zaksie byłoby klaskanie i noszenie ręczników z banachem i kalembka. Nie ten poziom sportowy ... Szkoda że nie zakontraktowali Szymańskiego ( młody który zrobi progres i dużo dałby drużynie ).
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Dobrym ruchem Prezesa Szpaczka będzie wyrzucenie z naszego ukochanego klubu Kalembki. Jedyne co mu przez sezon urosło to ego i brzuch a sportowo od lat trzyma poziom 1 ligi. Nasze rezerwy Strzelce Opolskie chętnie przyjmą go do kwadratu rezerwowych :)
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

PIECHuuRR pisze: 15 maja 2022, o 19:45
buzinga pisze: 15 maja 2022, o 18:53
Szary Wilk pisze: 15 maja 2022, o 18:52 No tak, Szalpuk świetna inwestycja w rozwój. 27 latek, który od 4 lat nie gra dobrze i ostatni sezon spędził grając na salach gimnastycznych na Ukrainie, do tego co rusz kontuzjowany.
Przestańcie z tym Arturem, on do Kędzierzyna nie trafi.
Jedynym zajęciem Szalpuka w Zaksie byłoby klaskanie i noszenie ręczników z banachem i kalembka. Nie ten poziom sportowy ... Szkoda że nie zakontraktowali Szymańskiego ( młody który zrobi progres i dużo dałby drużynie ).
Szymański ma 24 lata, jest tylko rok młodszy od Kwolka i Fornala. Faktycznie młody i zrobił progres, ale chyba nie tak perspektywiczny, bo nie załapał się nawet do kadry na Ligę Narodów. A obaj Panowie wyżej już mają kilka sezonów na wysokim poziomie rozegranym. W dodatku mocno odstaje od normy w bloku i na zagrywce. Podobnie zresztą jak Szalpuk.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

Mam nadzieję że Bednorz nigdy nie trafi do Zaksy.... Facet niech liczy ruską kasę i.trzyma się od KK z daleka. Wierzę że jest więcej kibiców którzy myślą jak ja.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

mitam pisze: 15 maja 2022, o 20:52 Mam nadzieję że Bednorz nigdy nie trafi do Zaksy.... Facet niech liczy ruską kasę i.trzyma się od KK z daleka. Wierzę że jest więcej kibiców którzy myślą jak ja.
A Tuomas Sammelvuo ?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Pan Prezes musiałby z samej góry schodów w hali Azoty spaść na głowę żeby rozważać zakontraktowanie Bednorza. Zresztą "Gwiazda" by pewnie w Kędzierzynie grać nie chciał.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

Tomek odszedł szybciej niż polska gwiazda
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kilgor92 »

"Pan Prezes musiałby z samej góry schodów w hali Azoty spaść na głowę żeby rozważać zakontraktowanie Bednorza. Zresztą "Gwiazda" by pewnie w Kędzierzynie grać nie chciał."

"Mam nadzieję że Bednorz nigdy nie trafi do Zaksy.... Facet niech liczy ruską kasę i.trzyma się od KK z daleka. Wierzę że jest więcej kibiców którzy myślą jak ja."

Czytając te komentarze czuję się tak, jakbym przeglądał mądrości ruskich kibiców pod artykułami o meczach Kazania. Poziom toksyczności podobny :)
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

Kilgor92 pisze:"Pan Prezes musiałby z samej góry schodów w hali Azoty spaść na głowę żeby rozważać zakontraktowanie Bednorza. Zresztą "Gwiazda" by pewnie w Kędzierzynie grać nie chciał."

"Mam nadzieję że Bednorz nigdy nie trafi do Zaksy.... Facet niech liczy ruską kasę i.trzyma się od KK z daleka. Wierzę że jest więcej kibiców którzy myślą jak ja."

Czytając te komentarze czuję się tak, jakbym przeglądał mądrości ruskich kibiców pod artykułami o meczach Kazania. Poziom toksyczności podobny :)
Proponuję skupić się na kibicach z Kazania skoro nie rozumiesz o co chodzi !!!
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kilgor92 »

Rozumiem i co z tego? I tu jest jad i tam był jad. Stwierdziłem jedynie fakt, nic więcej :)

Nie robiąc jakiegoś zbędnego offtopu, to ciągle nie mogę pozbyć się wrażenia, że przy zdobyciu dubletu (a może i trypletu, kto wie), nadal umniejszana jest rola trenera, czyli Gianniego Cretu. Rok temu Grbić był wynoszony wręcz pod niebiosa, w tym roku natomiast Crety jest traktowany po macoszemu. Czytałem tutaj bardzo regularnie, że Cretu to kawał betonu, że jest gorszy od Anastasiego, że to będzie jedna wielka klęska. I co? Dublet zdobyty, finał LM osiągnięty, a przecież przed sezonem nie było to takie oczywiste (nowy rozgrywający, nowy libero). A mimo tego Cretu ciągle ciągle jest jakby obok tego. Takie mam wrażenie, może mylne.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”