Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 maja 2022, o 20:25
bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 19:02 Dzięki za info, już leci ;)
Wprowadzanie kogokolwiek w błąd jest średnio zabawne jednak
Kilgor92 pisze: 29 maja 2022, o 19:21 Nie zmienia to faktu, że w przypadku Skry takie rozwiązanie jest cokolwiek niepoważne. Albo kontraktujemy bardzo dobrego zawodnika, bowiem obiektywnie zatrudnienie Bednorza na pełen etat byłoby sporym wzmocnieniem, albo nie. A tak przyszły trener Skry już na dzień dobry musiałby się przygotowywać na wariant, gdzie Bednorza nagle by zabrakło... Słabe to bardzo.
Zgadzam się, może to dlatego, że docelowa para jest tak nieprzekonująca.
Ja uważam że jeśli Bedni będzie w przyszłym sezonie grał w Bełchatowie to rozegra sezon od deski do deski, prezes nie pozwoli wpuścić się aż tak w maliny tym bardziej po Sanderowych wojażach, Bieniek niby też wypożyczenie, niby na rok itp, tylko to od samego początku było wiadomo jak to będzie przebiegać ;)
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Bednorz to jedno. Jeśli będzie na część sezonu to super, jeśli na cały to bardzo wzmocni bardzo słaby punkt w Skrze to jest lewe skrzydło, ale gdybym był kibicem Skry to to info o Kerminenie by wzbudziło we mnie większy entuzjazm niż to o Bednorzu. Taki zawodnik jak Kerminen nie przychodzi być drugim Tille. Jest to absolutna czołówka na swojej pozycji.
Gdyby on trafił do Bełchatowa to najsłabsza pozycja była by mega wzmocniona i kto wie czy Skra nie powalczyła by w końcu o medale. Może coś się tam zmieni?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kerminen rok temu grał tylko w pucharach w Dynamie, więc jego przyjście oznaczałoby tylko tyle, że Skra w lidze musiałaby mieć polskiego atakującego/przyjmującego na parkiecie żeby mógł w ogóle grać, więc bez dużych wzmocnień na innych pozycjach niewiele to zmienia.

Bednorz byłby dużo ważniejszym wzmocnieniem, ale on trafi do Chin.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 maja 2022, o 21:18 Kerminen rok temu grał tylko w pucharach w Dynamie, więc jego przyjście oznaczałoby tylko tyle, że Skra w lidze musiałaby mieć polskiego atakującego/przyjmującego na parkiecie żeby mógł w ogóle grać, więc bez dużych wzmocnień na innych pozycjach niewiele to zmienia.

Bednorz byłby dużo ważniejszym wzmocnieniem, ale on trafi do Chin.
To jak to w końcu.. Artem ma pewne i sprawdzone info czy nie? :)

Masz racje, ale wobec tego, jeśli miałby grać Bednorz to problem automatycznie się rozwiązuje. O Kerminenie na chwilę obecną nie chcę się nic wypowiadać bo myślę że narazie nikt nic nie wie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7997
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 21:22 To jak to w końcu.. Artem ma pewne i sprawdzone info czy nie? :)
Artem napisał, że Bednorza przyjdzie jedynie na okres przed rozpoczęciem ligi chińskiej, nie wiem o czym Ty piszesz.

Artem też pisze, że czwórką przyjmujących ma być podobno Kooy, Lanza, Rybicki i Vasina, więc to tylko potwierdza, że ten Kerminen to byłaby sztuka dla sztuki.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 maja 2022, o 21:26
bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 21:22 To jak to w końcu.. Artem ma pewne i sprawdzone info czy nie? :)
Artem napisał, że Bednorza przyjdzie jedynie na okres przed rozpoczęciem ligi chińskiej, nie wiem o czym Ty piszesz.

Artem też pisze, że czwórką przyjmujących ma być podobno Kooy, Lanza, Rybicki i Vasina, więc to tylko potwierdza, że ten Kerminen to byłaby sztuka dla sztuki.
Jak wspomniałem o Kerminenie nie chce się wypowiadać, co do Bednorza to również tak jak wspomniałem, Konrad nie pozwoli się ponownie wystrychnąć na dudka, jeśli będzie w Bełchatowie (o ile będzie) to będzie grał cały sezon.
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: buzinga »

bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 21:32 Jak wspomniałem o Kerminenie nie chce się wypowiadać, co do Bednorza to również tak jak wspomniałem, Konrad nie pozwoli się ponownie wystrychnąć na dudka, jeśli będzie w Bełchatowie (o ile będzie) to będzie grał cały sezon.
Piechocki senior nie ma nic do gadania. Bednorz ma podpisany kontrakt w Chinach i jedyne co może pozwolić go zatrzymać w Polsce na cały sezon to anulowanie rozgrywek w azjatyckim kraju. A to jest ewidentnie poza zasięgiem możliwości Konrada. Dlatego jeśli dojdzie do tego o czym piszą chłopaki wyżej to naprawdę ciężko nie uśmiechnąć się pod nosem i przyznać, że w Bełchatowie jest już chyba wyższy poziom abstrakcji niż najwięksi żartownisie na tym forum mogliby sobie wyobrazić ;)
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 21:32 co do Bednorza to również tak jak wspomniałem, Konrad nie pozwoli się ponownie wystrychnąć na dudka, jeśli będzie w Bełchatowie (o ile będzie) to będzie grał cały sezon.
Ale o jakim dudku Ty mówisz? Jeżeli akcja rzeczywiście ma miejsce, to panowie dogadali się jak ma współpraca wyglądać. Sytuacja zgoła inna niż z Sanderem. Przecież Bednorz nie podpisuje kontraktu na rok, nie jedzie do Chin celem zamówienia kontenera koszulek z podobiznami Kacpra Piechockiego, po czym tak mu się tam podoba że już nie wraca. Tylko są z góry ustalone reguły (co prawda bezsensowne, ale są).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jimiq »

buzinga pisze: 30 maja 2022, o 06:52 Dlatego jeśli dojdzie do tego o czym piszą chłopaki wyżej to naprawdę ciężko nie uśmiechnąć się pod nosem i przyznać, że w Bełchatowie jest już chyba wyższy poziom abstrakcji niż najwięksi żartownisie na tym forum mogliby sobie wyobrazić ;)
Trudno tą sytuację opisać słowami. Wierzyć się nie chce.
Nie ma nikogo nad Końdzim żeby ukrucić tę farsę. Żeenaadaa.
Reska to samo. Ale tam zgoła inne problemy.

Serio przy takich pieniądzach i co by nie mówić koniunkturze, nie da się sensownej ekipy zbudować... w obu przypadkach.
Diomedea
Posty: 4518
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Z punktu wiedzenia Bednorza taki ruch ma sens :D
Bedzie mial miejsce do treningu, pewnie niezle zorganizowane i dodatkowo juz znajome.
Oraz zabezpieczenie na wypadek opoznienia/odwolania rozgrywek przez Chinczykow.

Jaki sens ma z punktu widzenia Skry? Moze Bednorz zgodzil sie na jakies minimalne pieniadze? Choc i wtedy jest to dyskusyjne, bowiem zaburza schematy treningu. Ma byc przygotowanie i zgrywanie szostki z zawodnikiem, ktory po kilku miesiacach wyjedzie?
Skra chce natrzaskac punktow na poczatku sezonu? Prezes Piechocki liczy na wirusa w Chinach?
To juz nie poker to ruletka, moze byc nawet rosyjska ruletka.
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kaniel Outis »

Piszecie, że zakontraktowanie Bednorza na takich zasadach przez Kondzia to żenada i abstrakcja. Ok. Ale Artem pisze, że Skra nie była pierwsza w kolejce do wzięcia Bartka na takich zasadach. Ciekawy jestem jaka byłaby reakcja forum gdyby innym klubem który się na to zgodził było np. tak świetne zarządzane Zawiercie, co byście wtedy pisali. Może że prezes Baran robi świetna robotę, podpisując szostkowego zawodnika Zenita Kazań, może że wie coś więcej z przyszłym sezonie w Chinach, czy obawialibyscie się że zostanie z Urosem i Walińskim na kluczowe mecze sezonu?
Diomedea
Posty: 4518
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Gdyby Bartosz mial trenowac i wychodzic w pierwszej szostce to pewnie jakies zastrzezenia by byly. Np takie, ze Walinski nie zostanie dosttatecznie przygotowany i zgrany. Ale jednak mniej, bo para Uros/Walinski wydaje sie mocniejsza od pary Lanza/Vasina.

Resovia pewnie by btez z przyjemnoscia przytulila Bednorza. Oni lubia nazwiska, kase maja. :D

Nie badz smieszny, sytuacja w Chinach zalezy od sytuacji sanitarnej, spoleczne (protesty w fabrykach) i,politycznej (pewnie tam tez sa jakies frakcje).
Wszyscy normalni ludzie wiedza, ze to nieprzewidywalne, rowniez dla prezesow najlepiej poinformowanych klubow.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2022, o 09:23 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kaniel Outis »

A od pary Lanza/Kooy?
Diomedea
Posty: 4518
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Moim zdaniem tez. Lanza to duza niewiadoma. Moze jak przyjdzie AA to jakos to pouklada.

Watpie czy na przescigniecie Zawiercia, ktore wzmocni sie na libero i zyska nadzieje polskiej siatkowki na ataku (jednoczesnie ciut oslabiajac serwis, by wypada zadaniowa z Malina). Oraz lekko wzmocni srodek i blok (Rejno ladnie chodzi).
Zobaczymy co z Kwolkiem i Srecko. Kwolek do Urosa to bylaby swietne para i podstawa do bardzo szybkiej gry. Ale poniewaz Bartosz sam mowil o duzej niespodziance, wiec Zawiercie troche mniej prawdopodobne.

No chyba, ze ta duza niespodzianka bedzie Skra? :]
WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WROMEK »

Kaniel Outis pisze: 30 maja 2022, o 09:08 Piszecie, że zakontraktowanie Bednorza na takich zasadach przez Kondzia to żenada i abstrakcja. Ok. Ale Artem pisze, że Skra nie była pierwsza w kolejce do wzięcia Bartka na takich zasadach. Ciekawy jestem jaka byłaby reakcja forum gdyby innym klubem który się na to zgodził było np. tak świetne zarządzane Zawiercie, co byście wtedy pisali. Może że prezes Baran robi świetna robotę, podpisując szostkowego zawodnika Zenita Kazań, może że wie coś więcej z przyszłym sezonie w Chinach, czy obawialibyscie się że zostanie z Urosem i Walińskim na kluczowe mecze sezonu?
Myślę, że kilka klubów w tym sezonie pokazało już, że nazwiska same nie grają, a bardzo liczy się chemia w drużynie. Miałbym duże obawy przy kontraktowaniu zawodnika jakim jest Bednorz o jego przerośnięte ego i destrukcyjny wpływ na atmosferę w szatni
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: meduza123 »

WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 09:32
Kaniel Outis pisze: 30 maja 2022, o 09:08 Piszecie, że zakontraktowanie Bednorza na takich zasadach przez Kondzia to żenada i abstrakcja. Ok. Ale Artem pisze, że Skra nie była pierwsza w kolejce do wzięcia Bartka na takich zasadach. Ciekawy jestem jaka byłaby reakcja forum gdyby innym klubem który się na to zgodził było np. tak świetne zarządzane Zawiercie, co byście wtedy pisali. Może że prezes Baran robi świetna robotę, podpisując szostkowego zawodnika Zenita Kazań, może że wie coś więcej z przyszłym sezonie w Chinach, czy obawialibyscie się że zostanie z Urosem i Walińskim na kluczowe mecze sezonu?
Myślę, że kilka klubów w tym sezonie pokazało już, że nazwiska same nie grają, a bardzo liczy się chemia w drużynie. Miałbym duże obawy przy kontraktowaniu zawodnika jakim jest Bednorz o jego przerośnięte ego i destrukcyjny wpływ na atmosferę w szatni
Dziwne, że zawodnicy czy trenerzy Modeny czy Kazania nie mieli z tym problemów. A może to Vital i Kubiak mieli problem z ego kogoś kto kwestionuje hierarchię w drużynie i chce walczyć o swoje miejsce i stąd te obiegowe opinie?
przemik
Posty: 1606
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

Kwolek i te jego "rebusy".
Powiedzial coś, a Internet dorobił do tego Nyse.
3 lata temu było to samo - powiedział coś a Internet dorobił do tego Resovie.
Najwiekszy ubaw z tego pewnie ma sam Kwolek.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

Jak doskonale wiemy, podpisanie kontraktu a granie to często dwa horyzonty, kurek też podpisal w Japonii, sander w belchatowie, grbic w zaksie, urnaut w jastrzębiu, itd itd nawet fefe przedłużał jak mnie pamięć nie myli.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

No ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WROMEK »

meduza123 pisze: 30 maja 2022, o 10:08
WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 09:32
Kaniel Outis pisze: 30 maja 2022, o 09:08 Piszecie, że zakontraktowanie Bednorza na takich zasadach przez Kondzia to żenada i abstrakcja. Ok. Ale Artem pisze, że Skra nie była pierwsza w kolejce do wzięcia Bartka na takich zasadach. Ciekawy jestem jaka byłaby reakcja forum gdyby innym klubem który się na to zgodził było np. tak świetne zarządzane Zawiercie, co byście wtedy pisali. Może że prezes Baran robi świetna robotę, podpisując szostkowego zawodnika Zenita Kazań, może że wie coś więcej z przyszłym sezonie w Chinach, czy obawialibyscie się że zostanie z Urosem i Walińskim na kluczowe mecze sezonu?
Myślę, że kilka klubów w tym sezonie pokazało już, że nazwiska same nie grają, a bardzo liczy się chemia w drużynie. Miałbym duże obawy przy kontraktowaniu zawodnika jakim jest Bednorz o jego przerośnięte ego i destrukcyjny wpływ na atmosferę w szatni
Dziwne, że zawodnicy czy trenerzy Modeny czy Kazania nie mieli z tym problemów. A może to Vital i Kubiak mieli problem z ego kogoś kto kwestionuje hierarchię w drużynie i chce walczyć o swoje miejsce i stąd te obiegowe opinie?
nie wiem czy dziwne, po prostu wyraziłem swoją opinię.

A nawiasem mówiąc, to jakie sukcesy osiągnęła Modena i Zenit, kiedy grał tam Bednorz?
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Nie no, bądźmy poważni z tym Kwolkiem w Nysie.
Nysa miała by przelicytować zespół, który ściągnął do siebie Urosa czy Conte przed sezonem? No raczej nie ma szans. Kwolek dawno podpisany w Zawierciu, które to przebiło oferty innych czołowych budżetów w kraju.

Nie wiem co to za sensacja w Nysie ma być, ale jak już to raczej ktoś typu Petrić czy inny Holt a nie Kwolek o którego się biła połowa czołowych klubów w Polsce.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

Diomedea pisze: 30 maja 2022, o 09:19 Gdyby Bartosz mial trenowac i wychodzic w pierwszej szostce to pewnie jakies zastrzezenia by byly. Np takie, ze Walinski nie zostanie dosttatecznie przygotowany i zgrany. Ale jednak mniej, bo para Uros/Walinski wydaje sie mocniejsza od pary Lanza/Vasina.

Resovia pewnie by btez z przyjemnoscia przytulila Bednorza. Oni lubia nazwiska, kase maja. :D

Nie badz smieszny, sytuacja w Chinach zalezy od sytuacji sanitarnej, spoleczne (protesty w fabrykach) i,politycznej (pewnie tam tez sa jakies frakcje).
Wszyscy normalni ludzie wiedza, ze to nieprzewidywalne, rowniez dla prezesow najlepiej poinformowanych klubow.
Coś mnie ominęło? Kwolek jednak nie do Warty?
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kaniel Outis »

WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 10:46
meduza123 pisze: 30 maja 2022, o 10:08
WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 09:32

Myślę, że kilka klubów w tym sezonie pokazało już, że nazwiska same nie grają, a bardzo liczy się chemia w drużynie. Miałbym duże obawy przy kontraktowaniu zawodnika jakim jest Bednorz o jego przerośnięte ego i destrukcyjny wpływ na atmosferę w szatni
Dziwne, że zawodnicy czy trenerzy Modeny czy Kazania nie mieli z tym problemów. A może to Vital i Kubiak mieli problem z ego kogoś kto kwestionuje hierarchię w drużynie i chce walczyć o swoje miejsce i stąd te obiegowe opinie?
nie wiem czy dziwne, po prostu wyraziłem swoją opinię.

A nawiasem mówiąc, to jakie sukcesy osiągnęła Modena i Zenit, kiedy grał tam Bednorz?
Serio? A co ugrało Zawiercie z Urosem?
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Mordimer Madderdin »

Mi się transfer Bartka do skry świetnie zgadza.
Kerminen plus BB, a później no niestety ale sezon musi grać Kacper, ze względu na limity ;)
Jest jeszcze ktoś na pozycji przyjmującego godny Skry, prócz Kwolka? Patrzę pod kątem tych plotek i jakoś znowu wydaje mi się, że zespół budowany od dachu.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
przemik
Posty: 1606
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: przemik »

Artem na TT

"Anastasi poprowadzi w nadchodzącym sezonie - Skrę Bełchatów".
___
Noworoczny Kibic Siatki
kamil1999
Posty: 5596
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Kaniel Outis pisze: 30 maja 2022, o 11:04
WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 10:46
meduza123 pisze: 30 maja 2022, o 10:08

Dziwne, że zawodnicy czy trenerzy Modeny czy Kazania nie mieli z tym problemów. A może to Vital i Kubiak mieli problem z ego kogoś kto kwestionuje hierarchię w drużynie i chce walczyć o swoje miejsce i stąd te obiegowe opinie?
nie wiem czy dziwne, po prostu wyraziłem swoją opinię.

A nawiasem mówiąc, to jakie sukcesy osiągnęła Modena i Zenit, kiedy grał tam Bednorz?
Serio? A co ugrało Zawiercie z Urosem?
Pierwszy w historii medal PlusLigi
WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WROMEK »

Kaniel Outis pisze: 30 maja 2022, o 11:04
WROMEK pisze: 30 maja 2022, o 10:46
meduza123 pisze: 30 maja 2022, o 10:08

Dziwne, że zawodnicy czy trenerzy Modeny czy Kazania nie mieli z tym problemów. A może to Vital i Kubiak mieli problem z ego kogoś kto kwestionuje hierarchię w drużynie i chce walczyć o swoje miejsce i stąd te obiegowe opinie?
nie wiem czy dziwne, po prostu wyraziłem swoją opinię.

A nawiasem mówiąc, to jakie sukcesy osiągnęła Modena i Zenit, kiedy grał tam Bednorz?
Serio? A co ugrało Zawiercie z Urosem?
Zawiercie zdobyło pierwszy medal w swojej historii. Natomiast Zenit w poprzednim roku był na 5 miejscu (!) i przez to nie uczestniczył w rozgrywkach LM. W tym roku w rundzie zasadniczej było lepiej, ale skończyli na 3 miejscu. Wątpliwy sukces klubu z praktycznie nieograniczonym budżetem...

Żeby było jasne - nie deprecjonuje Bednorza umiejętności. Ale wyniki drużyn, w których występował nie powalają
Diomedea
Posty: 4518
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

Bez przesady w druga strone. Ma Pan BB sklonnosc do gwiazdorzenia i parcie na szklo. Ma nieprzemyslane wypowiedzi.
Natomiast zachowanie w kolektywie to chyba ma co najmniej poprawne.
A ze jego kluby nie zdobywaly medali to raczej sprawa budowy i trenerow. Na pewno siatkarz mniej wazki od Semeniuka i z mniejszymi walorami defensywwnymi niz Kwolu i Fornal, ale jak zda sobie sprawe, ze ostatnio zwyciezca LM byla Zaksa, to moze i upusci troche powietrza, i wszystko sie wokol niego dobrze ulozy.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Tak, wszystko się zgadza tyle że tu chodzi nie o umiejętności Bartka które są przecież jak wszyscy wiemy nieprzeciętne a o sposób układania (tego nie nazwał bym już budowaniem) drużyny.
Pan Konrad mimo olbrzymiego doświadczenia po raz któryś z rzędu robi taki sam myk i próbuje jakiejś dziwnej ekwilibrystyki.
Jak ktoś wyżej pisał, va banque, siatkarskie uda, albo się uda albo się nie uda. Jak pokazują ostatnie lata siatkówka i zarządzanie zmieniły się i nie wystarczy już sięgać po gotowce, trzeba mieć pomysł i konsekwentnie go realizować. Ten pociąg sympatycznemu panu prezesowi niestety odjechał tak jak kiedyś panu Kazikowi Pietrzykowi. To że coś się udało x lat temu w innych realiach nie musi się udać teraz.

Szkoda bo Skra to fajny, utytułowany klub.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
buzinga
Posty: 1301
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: buzinga »

Przesadzacie trochę. Bednorz jest specyficzny. Może wyjazd do Chin mu dobrze zrobi. Wczoraj słuchałem "drugiej części" wywiadu Bartmana u Kadziewicza. Naprawdę facet chyba trochę dojrzał albo bardzo dobrze udaje ;) Twierdził tam, że właśnie wyjazd do Chin go najbardziej odmienił. Takie zderzenie z inna kulturą może i na Bartka dobrze podziała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”