PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

zajczik
Posty: 383
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: zajczik »

Gierzot i tak wykręcił lepsze cyferki w przyjęciu niż libero Dembiec i Kwasowski, więc spokojnie regularna gra miejmy nadzieję da rozwój w tym elemencie.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: JootPe2 »

efratello pisze: 9 paź 2022, o 21:54
Szary Wilk pisze: 9 paź 2022, o 21:35 Vasina
0/6
-3
bez asa i bloku

:|

Ben Tara jest dynamit. Czy on gra już jako Polak czy jeszcze nie?
Jako Polak z tego co wiem. Przyjęcie Skry się chyba poprawiło od wejścia Vasiny? Jak on wygląda w przyjęciu w statystykach?
Ben Tara z polskim paszportem, ale jeszcze bez polskiej licencji. Mówili przed meczem.

Ładnie Nysianie weszli w mecz. Przy zachowaniu odrobiny konsekwencji, gdyby nie dali się tak dojeżdżać punktowo + poprawa w przyjęciu, spokojnie mogli ten mecz przepchnąć za 3 pkt.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: bez_nazwy »

zajczik pisze: 9 paź 2022, o 22:33 Gierzot i tak wykręcił lepsze cyferki w przyjęciu niż libero Dembiec i Kwasowski, więc spokojnie regularna gra miejmy nadzieję da rozwój w tym elemencie.
Vasina 1 błąd na 11przyjęć, 45%/ 27% perf.
Odnoszę wrażenie że o ile atak mu dzisiaj nie wyszedł tak obronił się przyjęciem.
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: efratello »

JootPe2 pisze: 9 paź 2022, o 22:35
efratello pisze: 9 paź 2022, o 21:54
Szary Wilk pisze: 9 paź 2022, o 21:35 Vasina
0/6
-3
bez asa i bloku

:|

Ben Tara jest dynamit. Czy on gra już jako Polak czy jeszcze nie?
Jako Polak z tego co wiem. Przyjęcie Skry się chyba poprawiło od wejścia Vasiny? Jak on wygląda w przyjęciu w statystykach?
Ben Tara z polskim paszportem, ale jeszcze bez polskiej licencji. Mówili przed meczem.

Ładnie Nysianie weszli w mecz. Przy zachowaniu odrobiny konsekwencji, gdyby nie dali się tak dojeżdżać punktowo + poprawa w przyjęciu, spokojnie mogli ten mecz przepchnąć za 3 pkt.
Czytałem wywiad we wrześniu, z którego wynikało, że będzie grał na polskiej w tym sezonie, to chyba był Polsat Sport, wiadomo kiedy to będzie? Faktycznie dziś by pewnie pograł więcej El Graoui gdyby nie było problemu z limitem

Edit: już wiem, to nie był Polsat tylko Sport.pl, i jest rzeczywiście napisane w czasie teraźniejszym, że "nie musi już grać jako obcokrajowiec", ale to widocznie skrót myślowy albo dziennikarska niesforność:

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... elstwo.amp

"... zaplanował sobie życie w Polsce i deklaruje nawet gotowość, gdyby zwrócił się po niego trener Nikola Grbić. O to może być trudno - nie dość, że kolejka do gry w kadrze ogromna, to jeszcze musiałoby w niej zabraknąć Wilfredo Leona, bo przepisy FIVB nie pozwalają na dwóch zawodników ze zmienionym obywatelstwem sportowym. Ale w PlusLidze nie musi już dłużej grać jako obcokrajowiec, co zwiększa jego szanse na zmieszczenie się w składach silnych drużyn przy dobrej formie."
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: JootPe2 »

efratello pisze: 9 paź 2022, o 22:41
JootPe2 pisze: 9 paź 2022, o 22:35
efratello pisze: 9 paź 2022, o 21:54

Jako Polak z tego co wiem. Przyjęcie Skry się chyba poprawiło od wejścia Vasiny? Jak on wygląda w przyjęciu w statystykach?
Ben Tara z polskim paszportem, ale jeszcze bez polskiej licencji. Mówili przed meczem.

Ładnie Nysianie weszli w mecz. Przy zachowaniu odrobiny konsekwencji, gdyby nie dali się tak dojeżdżać punktowo + poprawa w przyjęciu, spokojnie mogli ten mecz przepchnąć za 3 pkt.
Czytałem wywiad we wrześniu, z którego wynikało, że będzie grał na polskiej w tym sezonie, to chyba był Polsat Sport, wiadomo kiedy to będzie? Faktycznie dziś by pewnie pograł więcej El Graoui gdyby nie było problemu z limitem
Gdzieś coś słyszałem (czytałem), że dopiero od nowego roku licencja. Kiedy dokładnie , nie wiem.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: bez_nazwy »

kader14 pisze: 9 paź 2022, o 20:30 Atanasijevic to masz jeszcze cos w sobie ,zeby wrocic na jakis poziom? Bo mam wrazenie ze zostalo juz tylko nazwisko z niego
po dzisiejszym meczu zdecydowanie zostało tylko nazwisko - znawco :]
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: michal1983 »

Nysa w pierwszych setach grała typowo jak Skra, siła razy ramię, zamkną oczy i do przodu ile fabryka dała. I tak jak Skrze w ostatnich sezonach starczyło energii na dwa sety.

Ale żeby tak nie marudzić to jednak ciekawy mecz. Gratki dla Bełchatowa za (nietypowe dla nich) dogonienie wyniku i odwrócenie spotkania.

Siatkówka się zmienia i mimo wszystko ciężko takim siłowym drużynom będzie dotrzymać kroku zespołom technicznym. Jestem ciekaw jak Skra, Reska czy nawet Nysa poradzą sobie w konfrontacji z Wartą, Zaksą i Jastrzębiem.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: ciorny17 »

michal1983 pisze: 10 paź 2022, o 09:41 Siatkówka się zmienia i mimo wszystko ciężko takim siłowym drużynom będzie dotrzymać kroku zespołom technicznym. Jestem ciekaw jak Skra, Reska czy nawet Nysa poradzą sobie w konfrontacji z Wartą, Zaksą i Jastrzębiem.
Oj polemizowałbym czy zeszłoroczna Zaksa to "techniczna siatkówka". Przecież w kluczowych meczach (półfinał i finał LM oraz faza pucharowa PL) to Zaksa wyglądała turbo siłowo. Właśnie tego brakło JW żeby ich ruszyć, gdzie utopionego Fornala zastępował techniczny Szymura i nie dawali sobie rady z odrzucającą zagrywką Kędzierzyna. To samo z Zawierciem. Jak Zaksa zaczęła zagrywać i dusić blokiem Conte i Urosa, to owi techniczni nie mieli odpowiedzi. Ale wracając do meritum. Takie zespoły łatwiej pokonać ich własną bronią. Jak sam zauważyłeś, kiedy Skra miała problemy, jak Nysa ładowała ile dała fabryka.
Kłamca.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Verdungo »

Diomedea pisze: 9 paź 2022, o 22:10
Verdungo pisze: 9 paź 2022, o 22:07
Diomedea pisze: 9 paź 2022, o 22:03

Coz, normalne. Mlody przyjmujacy potrzebuje troche wiecej czasu i pewnie wachania beda.
Stal jest niestety zbudowna pod gre skrzydlami, ma srednie przyjecie. Dembiec asem nie jest, podobnie przyjmujacy.
Najważniejsze, że u Plińskiego trochę pogra. Z czasem powinno być lepiej. Zobaczymy czy przy Winiarskim Dulski coś pogra.
Roznica jest tez taka, ze Gierzot glownie siedzial w poprzednim sezonie. A Dulski atakowal jakies chore ilosci, i pauzowal pod koniec sezonu, wiec raczej jakies dolegliwosci przeciazeniowe byly. Jeden spokojniejszy sezon nie zaburzy mu kariery. A moze wrecz przeciwnie.
Edit-862 ataki Dulskiego za poprzedni sezon.
Masz rację. Bardziej chodziło mi o podejście Winiarskiego do młodych zawodników. W Gdańsku był dość konserwatywny. Sezon jest długi, Warta ma jeszcze LM, więc zastanawiam się czy Dulski pogra coś z "dołem" tabeli albo w pojedynczych setach.

PS. Atan zagrał wczoraj spotkanie jak w zeszłorocznych play-offach z Olsztynem. Bieniek topowy występ. Niezbyt często się zdarza, żeby srodkowy zdobył 20 pkt+. Chociaż o ile pamięć mnie nie myli to jemu już to się zdarzało.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: lukecik »

Bardzo fajne widowisko w Nysie. Pierwsze dwa sety to był niemal koncert i neutralizacja największych atutów Skry. Środek Bełchatowa nie istniał, nawet Bieniek miał problem z kończeniem piłek i miał skuteczność w okolicach 2/8 tak na oko. Atan też nie błyszczał i dopiero potem się rozegrał, ale gdy już to zrobił, to był nie do zatrzymania, podobnie jak Bieniu. Gdy ta dwójka weszła na tak kosmiczny poziom, to już Stali było ciężko nawiązać walkę, bo sami też opadli trochę z sił. Niemniej ten mecz pokazał, że należy zapomnieć o Stali, która w ostatnich latach była outsiderem, to nareszcie solidny team, który będzie sprawiał niespodzianki.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

lukecik pisze: 10 paź 2022, o 11:44 Bardzo fajne widowisko w Nysie. Pierwsze dwa sety to był niemal koncert i neutralizacja największych atutów Skry. Środek Bełchatowa nie istniał, nawet Bieniek miał problem z kończeniem piłek i miał skuteczność w okolicach 2/8 tak na oko. Atan też nie błyszczał i dopiero potem się rozegrał, ale gdy już to zrobił, to był nie do zatrzymania, podobnie jak Bieniu. Gdy ta dwójka weszła na tak kosmiczny poziom, to już Stali było ciężko nawiązać walkę, bo sami też opadli trochę z sił. Niemniej ten mecz pokazał, że należy zapomnieć o Stali, która w ostatnich latach była outsiderem, to nareszcie solidny team, który będzie sprawiał niespodzianki.
Od trzeciego seta był raczej wyraźny spadek jakości, jeśli chodzi o Nysę. Natomiast w Skrze nastąpiła poprawa praktycznie we wszystkich elementach. Jednak mimo wszystko różnicę zrobił Bieniek z Atanem, bez ich wejścia na najwyższy światowy poziom ten mecz zakończyłby się w trzech setach dla Nysy. Poprawa przyjęcia, co było spowodowane słabszą zagrywką Nysy niż w pierwszych dwóch setach umożliwiło grę przez środek co Łomacz wykorzystuje maksymalnie. Po drugiej stronie pojawiły się problemy w przyjęciu, bo Skra poprawiła jakość własnej zagrywki. Piechocki 4 błędy bezpośrednie w przyjęciu, najwięcej w Skrze. Przyjmował 24 razy (42% pozytywnego i 33% perfekcyjnego). Dużo ludzi tu na forum uważa, że Piechocki to najgorszy libero w lidze. Jednak nie jest to do końca prawda, na pewno nie jest to jeden z lepszych libero. Jednak nie można mówić, że najsłabszy w PlusLidze. Dembiec miał (29% poz. i 21 perf.). Przyjmował najmniej, jeśli chodzi o Nysę, a wypadł gorzej niż Gierżot... Ogólnie to wszyscy przyjmujący Nysy mieli bardzo słabe przyjęcie. Raczej to zadecydowało o końcowym wyniku, gdy spadła jakość własnej zagrywki. Dziwi mnie trochę, ale najsłabiej w przyjęciu, jeśli chodzi o Skrę Lanza. Przyjmował tylko 10 razy, ale 30% poz. i 10% perf.
Kooy, który wydaje się najsłabszy w przyjęciu, jeśli chodzi o Skrę miał 50% poz. i 19 perf. (w większości nie próbował dogrywać do siatki, tylko utrzymać piłkę w grze). Kooy przyjmował najwięcej w drużynie, bo 32 razy, trzy błędy bezpośrednie. Myślę, że Kooy obronił się w przyjęciu, bo jest to typowo ofensywny przyjmujący.
Natomiast Lanza był jednym z najsłabszych graczy na boisku, jego statystyki są słabe delikatnie mówiąc.Atan raczej nie powtórzy za dużo meczy na takiej skuteczności i Skra może mieć ciężko, jeśli marzy o jakimś medalu.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Riad69 »

Mauricio to jest katastrofa. Nigdy to nie był ofensywny as ale nic nie dodaje od siebie w grze Radomia
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: iti »

Mauricio póki co nic nie wniósł do ligi poza dodatkowymi kilogramami.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Diomedea »

iti pisze: 10 paź 2022, o 17:18 Mauricio póki co nic nie wniósł do ligi poza dodatkowymi kilogramami.
Ale przynajmniej nie jest "no name". ;) :]

Warto wlaczyc telewizor?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 10 paź 2022, o 17:36
iti pisze: 10 paź 2022, o 17:18 Mauricio póki co nic nie wniósł do ligi poza dodatkowymi kilogramami.
Ale przynajmniej nie jest "no name". ;) :]

Warto wlaczyc telewizor?
Dokładnie :D Jednak trzeba uczciwie przyznać, że znacznie przyczynił się do zwycięstwa Radomia w pierwszej kolejce.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: kamil1999 »

Simao pisze: 10 paź 2022, o 17:42
Diomedea pisze: 10 paź 2022, o 17:36
iti pisze: 10 paź 2022, o 17:18 Mauricio póki co nic nie wniósł do ligi poza dodatkowymi kilogramami.
Ale przynajmniej nie jest "no name". ;) :]

Warto wlaczyc telewizor?
Dokładnie :D Jednak trzeba uczciwie przyznać, że znacznie przyczynił się do zwycięstwa Radomia w pierwszej kolejce.
Widziałem stary i jakoś tak w ataku nie przekonywał nawet wtedy
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

Tak, jednak rozegrał dobry mecz, dużych zastrzeżeń nie można mieć. Oczywiście mogło być lepiej, jednak ciężko więcej od Niego wymagać w obecnym momencie kariery.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Diomedea »

Nie ogladam. Statystycznie i Lukasik mizeria i Borges. Ale zszedl Borges mimo gorszego przyjecia. Czemu?

Mysle, ze minimum wymagan, to normalna waga. Chyba ze placa od kg siatkarza.
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: ciorny17 »

Rusin gra za Łukasika. Mauricio na boisku non stop.
W 4. secie Firszt za Brazylijczyka
Kłamca.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

Kontrowersyjna, kuriozalna wręcz sytuacja pod koniec czwartego seta, sędzia skrzywdził Radomian i jednocześnie zlitował się nad BBTS. Dzięki tej decyzji sędziów BBTS ma już przynajmniej jeden punkt. Pierwszy w tym sezonie. Sędzia dopatrzył się nieczystego odbicia, którego nie było. Zamiast 24:23 dla Radomian było w drugą stronę. Później skończona przechodzącą piłka, błąd w przyjęciu Radomian.
Gratulacje dla BBTS, pierwsze zwycięstwo, MVP Hanes.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Szary Wilk »

Mauricio to w ataku jest jeszcze słabszy niż Andringa. Fatalne 3 mecze. 28 % skuteczności i 3 % efektywności. Oddał prawie tyle samo punktów co zdobył. Do tego zero punktowych bloków, choć gra regularnie i do niskich nie należy (2 metry wzrostu). W przyjęciu też nie jest jakiś rewelacyjny.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

Po trzech kolejkach każda z drużyn ma jakieś punkty, przynajmniej jeden. Tylko LUK i Lwów bez zwycięstwa. Resovia, JW i Zawiercie na razie bez porażki. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Zawiercie, bo grali już ze Skrą i ZAKSĄ.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 10 paź 2022, o 18:34 Rusin gra za Łukasika. Mauricio na boisku non stop.
W 4. secie Firszt za Brazylijczyka
Pomylilam sie piszac, wlasnie to mialam na mysli-czemu gra Borges a zszedl Lukasik? Statystyki przyjecia Lukasik mial paradoksalnie lepsze.

Firszt dlugo nie pogral.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2022, o 20:13 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Simao »

Oglądałem ten mecz od czwartego seta, najbardziej w oczy rzuciła mi się liczba kibiców na trybunach. Dawno nie oglądałem meczu z tak małą liczbą kibiców. Nawet na meczu w Lubinie było ich, zaryzykuję stwierdzenie dwa razy więcej :D Hala w Zawierciu byłaby za duża, może na meczach z czołówką byłyby zajęte w większości przynajmniej miejsca siedzące. Nie oglądałem za dużo meczów BBTS w pierwszej lidze. Czy na meczach BBTS zawsze była taka "oszałamiająca" liczba kibiców, również podczas meczów w pierwszej lidze, gdzie w większości wygrywali?
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Orduna »

No proszę ,,drugoligowy” BBTS z pierwszą wygraną. Sprawdza się wszystko to co pisałem przed sezonem. Solidni, nasi ligowcy(nawet 1 ligowcy) zjadają wynalazki zza granicy.
Gerdżi zagrał jak na węgierskiego nołnejma przystało, wyśmiewany Urbanowicz wypadł dużo lepiej. Lwów ma tych wynalazków całe mnóstwo, więc zleci z hukiem. Punkt z Warszawą mógł być zarówno pierwszy, jak i ostatni.
granvorka
Posty: 755
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: granvorka »

Chyba upada mit potężnego Radomia, to raczej było do przewidzenia, że Łukasik-Mauricio to nie będzie para na regularne wygrywanie z kimkolwiek. Nadal u mnie na 14. pozycji w typowaniu.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: michal1983 »

Hey Barti, Wacek, Wieloryb, Pawcio czy jak tam jeszcze sie tu nazywales.

Racz prosze nie nazywac zawodnikow i trenerow "wynalazkami" bo to bardzo malo eleganckie i obrazliwe.

Ja rozumiem frustaracje bo "parawdopodobny przyszly Mistrz Polski" AD 2020 ;) prawie dostal becki od Lwowa ale trzymajmy jakis poziom przyzwoitosci, prosze.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: kamil1999 »

Orduna pisze: 10 paź 2022, o 19:40 No proszę ,,drugoligowy” BBTS z pierwszą wygraną. Sprawdza się wszystko to co pisałem przed sezonem. Solidni, nasi ligowcy(nawet 1 ligowcy) zjadają wynalazki zza granicy.
Gerdżi zagrał jak na węgierskiego nołnejma przystało, wyśmiewany Urbanowicz wypadł dużo lepiej. Lwów ma tych wynalazków całe mnóstwo, więc zleci z hukiem. Punkt z Warszawą mógł być zarówno pierwszy, jak i ostatni.
Tylko Węgierski no name zagrał lepiej w dwóch pierwszych spotkaniach. To był pierwszy słaby mecz jak na razie. Sumarycznie gra dużo lepszy sezon niż brazylijska gwiazda

Na dystansie sezonu się obroni. Już sporo osób krytykowało norweskiego no nama z Suwałk
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: Orduna »

Zagrał lepiej tamte mecze, ale na kolana nie powalił. Ja też tego Mauricio nie kupuję, w pierwszym meczu się przydał, ale on jest po prostu słaby.
A co do uwagi kolegi michala to jest ona mniej więcej na takim poziomie jak tegoroczne transfery Zaksy.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka III

Post autor: hunter »

Orduna pisze: 10 paź 2022, o 20:36 Zagrał lepiej tamte mecze, ale na kolana nie powalił.
Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek pisał, że Gergye wciągnie tą ligę.
Miał być to solidny zawodnik dla takiej drużyny jak Bielsko i na obecną chwilę raczej radzi sobie.
Na sumaryczną ocenę przyjdzie jeszcze czas.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”