Plotki transferowe 23/24

Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Mlody922 »

Kogo widzielibyście na ataku w Resce w przyszłym sezonie?
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KentuckiFan »

Mlody922 pisze: 14 gru 2022, o 09:23 Kogo widzielibyście na ataku w Resce w przyszłym sezonie?
Denisa Karyagina :]
Dyskutować zawsze warto.
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Mlody922 pisze: 14 gru 2022, o 09:23 Kogo widzielibyście na ataku w Resce w przyszłym sezonie?
Buckiego z Muzajem
___
Noworoczny Kibic Siatki
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

leeon pisze: 13 gru 2022, o 18:51
compact pisze: 13 gru 2022, o 16:49 Kolega Artem dał na tt info, że Butryn w przyszłym sezonie w Skrze, aż ciężko uwierzyć, zbyt rozsądne :]
Serio? Butrynem się ekscytowac Nam przyszło... :]
Nie wiem co w tym śmiesznego. Podejrzewam, że wartość rynkowa Butryna jest jednak niższa niż Atana, a sportowa dość zbliżona. Dodając do tego polski paszport i fakt, że podobnych bądź lepszych zawodników z polskim paszportem masz tak ze dwóch, z czego jeden jak odejdzie z Kędzierzyna to raczej za granicę, a drugi nawet jakby wrócił z Japonii, to za sporo większe pieniądze niż Karol, wychodzi całkiem rozsądny ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Zksiak »

Mlody922 pisze: 14 gru 2022, o 09:23 Kogo widzielibyście na ataku w Resce w przyszłym sezonie?
Ponoc oferte z Resovii dostal Wassim BenTara.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

michal1983 pisze: 13 gru 2022, o 17:16 Niech wspomniany kolega swoje biznesowe gierki uskutecznia bez nas. Najlepszą reakcją jest brak reakcji.
Może ktoś z moderacji zrobić coś z tym osobnikiem wyżej? Ciągłe ataki i deprecjonowanie Artema, nic merytorycznego ani wnoszącego do dyskusji. Nuda, zieeeew.

A Artema proszę dalej cytować, z chęcią poczytam bo nie mam aż tyle czasu żeby jeszcze twittera ogarniać. Na prawdę do jego wiarygodności potrzebujemy akceptacji gościa od łączenia kropek, którego prawie cała aktywność to narzekanie, atakowanie, wyśmiewanie, deprecjonowanie, zakazywanie dyskusji i inne takie? Nie dziwię się, że rzadko tu zagląda i pisze. Pozdro jeśli to czytasz.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Jeśli przyjdą Ben Tara i Kłos, to zwalnia siď miejsce na zawodnika z zagranicy. Oznacza to, że odejść może Kochanowski lub Drzyzga. W to, że Resovia nie wykorzysta limitów , to nie wierzę. Pogłoski o Kochanowskim w Jastrzębiu wcale nie muszą być plotką, aczkolwiek dla Rzeszowa lepszy byłby transfer rozgrywającego. Brizard lub Capocha to byłyby prawdziwe bomby, ale pewnie mało realne.

Jesli chodzi o Skrę, to Butryn to spoko ruch. Pytanie brzmi czy zdecydowano się na niego, bo jeden Polak odchodzi (Kłos?) i trzeba pilnować limitów, czy jest jakiś sensowny plan na budowę zespołu.

Bo jeśli znów mają być wynalazki i emeryci plus Kacper, to ten transfer nie ma znaczenia, a dla Butryna to nie jest żaden awans sportowy, bo w drużynach z 5-6 miejsca w tabeli, to on grał ostatnie 2 lata. A Skra to właśnie klub na takim poziomie sportowym. Ja się ma nie zmienić nic, to może lepiej przyjąć inną ofertę? Problem w tym, że nigdzie nie dostanie takich pieniędzy jsk w rodzimej lidze, z uwagi na paszport, no i samą klasę. Milano czy inna Monza Polakowi nie da tyle co rodzimy klub, który po prostu musi mieć Polaka na odpowiednim poziomie.
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bialasqq »

Skra wykupiła kontrakt Butryna (buyout 600k PLN +). Olsztyn rozglada się po rynku aby móc jeszcze powybierać w zawodnikach. Dużym argumentem negocjacyjnym jest Weber a minusem... BUDŻET... Mam tylko nadzieję, że za pieniążki z Butryna będziemy w stanie zachęcić Pana z Gdańska do przyjścia do nas. Ale musimy mu dać też na papierze fajny zespół z którym będzie mógł o coś powalczyć.
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: themiel »

Stéphen Boyer w przyszłym sezonie będzie nowym zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. - Artem
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Ktoś na chacie w trakcie programu Misja siatka pisał dzisiaj o Boyerze w Resovii i się uśmiałem, a godzinkę później Artem pisze o tym samym, więc przestałem się śmiać. Jeszcze 3 tygodnie temu, gdy Boyer grał jak kosmita, byłbym pod większym wrażeniem, ale teraz, gdy znów się pojawiają zarzuty pod adresem Francuza o chimeryczność, niestabilność formy etc, szok jest trochę mniejszy. Aczkolwiek to dalej bardzo mocny, wewnątrz ligowy transfer.

Ta sama osoba pisała na chacie o staraniach Zaksy o Bienia i Olsztyna o Bołądzia.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Bieniek przymierzany do odejścia, Kłos też. Ciekawe co tam w Bełchatowie wykombinują. Jastrzębie też będzie mieć ogromną presję na transfer środkowego.

Poza tym, Resovia ma dużo kasy, ale co z tego. Fabian 4 rok z rzędu zostanie, pewnie Cebulj też. To sobie powalczą, o medal PlusLigi. Ściąganie najlepszych zawodników sezonu nie gwarantuje z miejsca sukcesu, a oni tak 3 rok z rzędu chcą zrobić, nie zmieniając pewnych rzeczy i nie wyciągając wniosków z popełnionych błędów.

W Resovii jest prosty schemat. Jak widzą, ze skrzydłowy gra dobry sezon i mocno atakuje, to muszą go mieć. Z tym tokiem myślenia 10 lat temu woleliby pewnie Kooya od Murilo.

Ale na razie nie ma ich co krytykować, bo mają dobry sezon. Z tym, że w oobecnej sytuacji w lidze na rozliczenia trzeba poczekać do końca sezonu (kontuzje w Projekcie, ZAKSA jeszcze się wzmocni w styczniu, Skra powoli łapie stabilność)
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Ciasno tam sie robi jesli chodzi o limity - pewnie odejdzie Kozamernik i Rossard ew. Klemen.
___
Noworoczny Kibic Siatki
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: themiel »

Kozamernik odchodzi w jego miejsce ma przyjść Kłos.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Jeszcze mnie zastanawia, gdzie w takim układzie powędruje Muzaj, bo na drugiego pewnie zostanie Bucki. Maciek poza KK i Zawierciem zaliczył już wszystkie czołowe kluby w naszej lidze. Zaksa go nie będzie potrzebować, więc mam nadzieję, że nikomu u nas nie przyjdzie do głowy, żeby go kontraktować.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

lukecik pisze: 15 gru 2022, o 16:25 Jeszcze mnie zastanawia, gdzie w takim układzie powędruje Muzaj, bo na drugiego pewnie zostanie Bucki. Maciek poza KK i Zawierciem zaliczył już wszystkie czołowe kluby w naszej lidze. Zaksa go nie będzie potrzebować, więc mam nadzieję, że nikomu u nas nie przyjdzie do głowy, żeby go kontraktować.
Muzaj jest jaki jest, ale w zeszłym sezonie zagral bardzo dobrze. W tym po powrocie też wygląda przyzwoicie. Poza Bołądziem i Muzajem żaden atakujący z polskim paszportem nie będzie dostępny. Lepsi od nich są już zaklepani. Wolicie Konarskiego? Współczuję, bo obecnie jeden ze słabszych atakujących w lidze, mimo że zdrowy. Poza tym, swoje lata ma, a agent z najwyższsj półki pewnie nie negocjuje mu kontraktu za grosze, no ale jak uważasz.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

lukecik pisze: 15 gru 2022, o 16:25 Jeszcze mnie zastanawia, gdzie w takim układzie powędruje Muzaj, bo na drugiego pewnie zostanie Bucki. Maciek poza KK i Zawierciem zaliczył już wszystkie czołowe kluby w naszej lidze. Zaksa go nie będzie potrzebować, więc mam nadzieję, że nikomu u nas nie przyjdzie do głowy, żeby go kontraktować.
Bardzo możliwe, że Zawiercie, Olsztyn i może Warszawa będzie szukać atakującego.
Te 3 zespoły mogą się bić o Muzaja czy Bołądzia.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 16:32Wolicie Konarskiego? Współczuję, bo obecnie jeden ze słabszych atakujących w lidze, mimo że zdrowy. Poza tym, swoje lata ma, a agent z najwyższsj półki pewnie nie negocjuje mu kontraktu za grosze, no ale jak uważasz.
Wiadomo, że nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu z Konarskim, ale to nie oznacza, że z otwartymi rękoma przyjąłbym Muzaja, który w najważniejszych momentach częściej zawodzi niż daje radę. Mnie się marzy Bołądź lub Ben Tara, który za kilka tygodni/miesięcy pewnie będzie śmigał na polskiej licencji. Najważniejsze, by nowy atakujący nie był ostatnią opcją w ataku, jak ma to miejsce teraz, a przy ewentualnym przyjściu Muzaja nie wiem, czy coś by się zmieniło.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Nie należę do gorących zwolenników Muzaja.
Niemniej jednak to nie taki atakujący co by był ostatnią opcją w ataku. Przeciwnie lubi atakować dużo i umie to robić. Potrafi pociągnąć zespół w ofensywie. Choć ma mankamenty takie jak walenie po autach przy prostych piłkach czy te wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła poza samym atakiem(defensywa, blok, zagrywka).
Dla Zawiercia byłby to na pewno zawodnik do rozważenie, choć gdybym był kibicem Zawiercia to pewnie wolałbym Bołądzia.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nudnawe te transfery wewnątrz ligi, kreatywność Resovii i JW level hard, ale dobry ruch dla Resovii, nie ma zbyt wielu ciekawych i realnych nazwisk na rynku, ciekawe czy za rok prezes Resovii też będzie farmazonił, że wzmacniając skład mają mniejszy budżet niż rok wcześniej, nie to co inni bogacze. ;)

Ciężko nawet jakieś realne nazwiska, bez ważnych umów, niebędące gwiazdami Serie A (Sapożkow, Lagumdzija), nieleczące zerwanego Achillesa (Alan) i mające większy dorobek niż fajna Liga Narodów, wskazać za potencjalne cele. Chorwacki Kaczmarek z Cisterny, może Ter Maat, może Rychlicki jak Perugia przegra znowu w tym sezonie jego końcówkę, bo Faure czy Brazylijczyk z Nantes to półka niżej. Amin, Nishida, z czego ten drugi to też takie ''a może znowu weźmie niższy kontrakt w Europie".

Jakbym miał typować, Muzaj trafi do Zawiercia, tam będzie znowu najciężej z Polakami.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

lukecik pisze: 15 gru 2022, o 16:44
Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 16:32Wolicie Konarskiego? Współczuję, bo obecnie jeden ze słabszych atakujących w lidze, mimo że zdrowy. Poza tym, swoje lata ma, a agent z najwyższsj półki pewnie nie negocjuje mu kontraktu za grosze, no ale jak uważasz.
Wiadomo, że nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu z Konarskim, ale to nie oznacza, że z otwartymi rękoma przyjąłbym Muzaja, który w najważniejszych momentach częściej zawodzi niż daje radę. Mnie się marzy Bołądź lub Ben Tara, który za kilka tygodni/miesięcy pewnie będzie śmigał na polskiej licencji. Najważniejsze, by nowy atakujący nie był ostatnią opcją w ataku, jak ma to miejsce teraz, a przy ewentualnym przyjściu Muzaja nie wiem, czy coś by się zmieniło.
Akurat Muzaj w swojej karierze klubowej nigdy nie był 3 opcją w ataku, poza epizodem w Perugii. W Jastrzębiu 2 opcja (niewiele mniej niż Oliva w zyciowym peaku) , a w Treflu, Surgucie, czy zeszły sezon w Resovii, to pierwsza opcja w ataku.

Bardziej nie pasuje dlatego, że Muzaj to typ atakującego, który pasuje do drużyn z dolnej części tabeli. On musi dostać minimum 30 piłek, żeby się rozkręcić. Dlatego w takim Treflu czy w Rosji wymiatał, bo robił 25/50 i fajnie. Podobnie kiedyś było z Petkoviciem. Muzaj gra średnio zespołowo i ja ma równych partnerów w ataku, to coś mu chyba psycha siada. Ale nie demonizujmy już tak chłopaka. Dobry atakujący, ale po prostu nie z najwyższej półki.

Idealny byłby dla was Butryn, ale chyba klepnięty przez Skrę. A szkoda, bo lepsza opcja jak Muzaj. Bołądź też spoko, ale czy lepszy od Muzaja? Raczej ta sama półka. Czyli albo Konar, albo jeden z tych dwóch.

Dla mnie transfer Muzaja byłby w stylu Projektu. Pasowałby do ich polityki transferowej, ale czy to dobrze...No nie wiem. Do Firleja mi Muzaj nie pasuje.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 16:58 Idealny byłby dla was Butryn, ale chyba klepnięty przez Skrę. A szkoda, bo lepsza opcja jak Muzaj. Bołądź też spoko, ale czy lepszy od Muzaja? Raczej ta sama półka. Czyli albo Konar, albo jeden z tych dwóch.
Butryn to naturalnie najlepsza opcja obok Bołądzia i Ben Tary, ale traktuję go już jako transfer dokonany w Skrze. Dla mnie Bołądź powinien być priorytetem i jako jego wielki fan byłbym zachwycony mogąc go oglądać u nas, aczkolwiek nie sądzę, żebyśmy byli nim zainteresowani. Klub chyba szuka kogoś, kto będzie dokładał też w bloku i w obronie, a u niego z tym różnie. Choć dla mnie te jego niedociągnięcia w innych elementach są nadrabiane i to z nawiązką w ataku i na zagrywce.


Jako ciekawostkę dodam, że w listopadzie mignęło mi info, że jesteśmy mocno zainteresowani Rychlickim. :] Traktuję to jednak jako totalne since-fiction.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

W tym roku Bołądź akurat w bloku też radzi sobie całkiem ok.
Nawet lepiej niż Butryn, choć zawsze gorzej od niego blokował gdyby porównywać tych dwóch młotków
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kader14 »

Atanasijevica podobno chce Zawiercie , do Urosa by pasowal :)
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

A co w takim razie z limitami? Rozumuem, że wówczas Tavaresa zastępuje np Firlej?

Rychlicki też nie ma polskiej licencji. Może sobie ją w sunie wyrobić, bo w jego naturaluzację do gry we włoskiej kadrze nir wierzę. Dlaczego? Bo według mnie czają sie na Keitę.
Kwestia tego, gdzie Kamil chce grać.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie, w przypadku Rychlickiego pytanie nie brzmi czy zmieni federację na włoską, a kiedy, bo Włochem już jest. Co nie znaczy, że zostanie we Włoszech, jak Perugia nie wygra ligi i/lub Ligi Mistrzów, to pewnie Sirci sięgnie do portfela i przyjdzie Sapożkow albo inny Lagumdzija. Rychlicki jako obcokrajowiec i tak znajdzie na luzie klub w PL (jeśli będzie chciał), włoska licencja bardzo mu za to pomoże na rynku włoskim, skoro we wrześniu zaangażowany był w to Włoski Komitet Olimpijski, to raczej nic się już nie zmieni. Tak że: nawet jak nie planuje grać dla kadry Włoch, to i tak lepiej być Włochem niż Polakiem, a już na pewno lepiej niż Luksemburczykiem. Oczywiście w świecie dziwnych siatkarskich regulacji. Keita musiałby znaleźć sobie najpierw żonę-Włoszkę, co jest jak najbardziej możliwe, ale mówimy o 20-letnim dzieciaku, zbyt dalekie spekulacje.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 15 gru 2022, o 20:05 Nie, w przypadku Rychlickiego pytanie nie brzmi czy zmieni federację na włoską, a kiedy, bo Włochem już jest. Co nie znaczy, że zostanie we Włoszech, jak Perugia nie wygra ligi i/lub Ligi Mistrzów, to pewnie Sirci sięgnie do portfela i przyjdzie Sapożkow albo inny Lagumdzija. Rychlicki jako obcokrajowiec i tak znajdzie na luzie klub w PL (jeśli będzie chciał), włoska licencja bardzo mu za to pomoże na rynku włoskim, skoro we wrześniu zaangażowany był w to Włoski Komitet Olimpijski, to raczej nic się już nie zmieni. Tak że: nawet jak nie planuje grać dla kadry Włoch, to i tak lepiej być Włochem niż Polakiem, a już na pewno lepiej niż Luksemburczykiem. Oczywiście w świecie dziwnych siatkarskich regulacji. Keita musiałby znaleźć sobie najpierw żonę-Włoszkę, co jest jak najbardziej możliwe, ale mówimy o 20-letnim dzieciaku, zbyt dalekie spekulacje.
Być obywatelem Włoch nie oznacza być Włochem. A tak poza tym, to Rychlicki ma lat 26 ,Keita 21. I ten dzieciak jest przecież bardzo efektywny. Rychlicki i tak nie zagrałby szybciej niż w ciągu 2 lat (?) z powodu banicji, o ile kojarzę. Bo grał w Luxemurgu. Keita za te 2 lata będzie jeszcze lepszy niż dziś. Wydaje mi się, że Włosi woleliby mieć większą armatę niż Rychlicki, ale mogę się mylić. Teoretycznie mogą mieć obu i sobie wybierać - kto bogatemu zabroni.

Wracając do tematu: Wiadomo coś o ruchach Projektu? Na ile kontrakt ma Firlej?
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 22:42

Być obywatelem Włoch nie oznacza być Włochem.
Oczywiscie, ze oznacza (chyba ze nie jestes bialy, wtedy nie, pozdrowienia dla Egonu)

Do tematu:
Ktos sie orientuje jakie sa plany Kowala? Bo dlugo go nie ma juz w Pluslidze w sumie, moglby go wziac ktorys zespol z Plusligi typu Olsztyn.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 15 gru 2022, o 22:55
Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 22:42

Być obywatelem Włoch nie oznacza być Włochem.
Oczywiscie, ze oznacza (chyba ze nie jestes bialy, wtedy nie, pozdrowienia dla Egonu)

Do tematu:
Ktos sie orientuje jakie sa plany Kowala? Bo dlugo go nie ma juz w Pluslidze w sumie, moglby go wziac ktorys zespol z Plusligi typu Olsztyn.
Czy jeśli pojadę do pracy do Korei i dostanę obywatelstwo koreańskie, a potem zamieszkam w Tunezji lub wrócę do Polski, to jestem Koreańczykiem? Większość twoich postów to marne prowo i pokaz niewiedzy zarazem.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 15 gru 2022, o 23:13 Czy jeśli pojadę do pracy do Korei i dostanę obywatelstwo koreańskie, a potem zamieszkam w Tunezji lub wrócę do Polski, to jestem Koreańczykiem? Większość twoich postów to marne prowo i pokaz niewiedzy zarazem.
Oczywiscie, ze tak, poniewaz Korea nie zezwala na podwojne obywatelstwa, wiec musialbys sie najpierw zrzec swojego zeby dostac koreanskie. Jak to bylo z ta niewiedza?
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 gru 2022, o 15:40 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: atak personalny
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”