Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

W Zaksie rewolucji nie będzie jeżeli chodzi o trzon. Huber to wiadomo, do Włoch, Bednorz pewnie też, reszta podstawowych zawodników powinna zostać z amerykańskim środkowym włącznie. Zakusy są na polskiego przyjmującego.
W Skrze przebudowa co już było pisane na forum. Kacper pewnie pogodzi się z rolą drugiego w zamian za dożywotni kontrakt ;-) Kogo Skra zaprasza do siebie było już pisane, nie pamiętam tylko czy mowa była już o australijskim libero? Co prawda ma też propozycję przedłużenia w Gdańsku ale nieco gorszą finansowo. Bieniek ma ważny kontrakt ale ma też opcję wykupu. I może pewnien bogaty pan z Ukrainy się na to zdecyduje?
W Warcie też raczej bez zmian większych z możliwością pojawienia się środkowego z zagranicy i nowego libero. Większość ma ważne kontrakty na przyszły sezon. Z Zatorskim nie wyszło. Ważą się losy Dulskiego, jeszcze parę fajnych spotkań i może zostanie. Opcją jest wypożyczenie do Czarnych.
Fornal ostatecznie (no tak na 99%) wypełni kontrakt w Jastrzębskim.
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Bednorz ma ofertę na stole z automatu, tj umowę na nowy sezon. Czy się zdecyduje niewiadomo. Co do Hubera, to faktycznie krucho.
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

Same odejście Hubera to jeszcze nie taki problem - pytanie czy ZAKSA zamierza ściągnąć dobrego środkowego za Hubera, czy planują zostać z wiekowym środkiem Smith Paszycki i Rejno w obwodzie...
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 ... czy mowa była już o australijskim libero?
Tak pisalem o tym tydzien temu ale raczej w kategoriach "prezes powinien" bo inych opcji specjalnie nie ma.
michal1983 pisze: 21 sty 2023, o 09:19 Tak mi przeszlo przez mysl... Prezes Piechocki powinien stanac na glowie zeby pozyskac wlasnie Perryego. Pozycja libero jest w tpowych klubach obsadzona (Popiwczak, Zator, Shoji, Danani) wiec mniejsza konkurencja. Wiemy ze tak sie nie stanie ale bylo by to dla Skry zbawienie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

Swistolinka pisze: 23 sty 2023, o 18:43 Same odejście Hubera to jeszcze nie taki problem - pytanie czy ZAKSA zamierza ściągnąć dobrego środkowego za Hubera, czy planują zostać z wiekowym środkiem Smith Paszycki i Rejno w obwodzie...
Będzie nowy, zagraniczny środkowy.
Arw165
Posty: 1452
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:53
Swistolinka pisze: 23 sty 2023, o 18:43 Same odejście Hubera to jeszcze nie taki problem - pytanie czy ZAKSA zamierza ściągnąć dobrego środkowego za Hubera, czy planują zostać z wiekowym środkiem Smith Paszycki i Rejno w obwodzie...
Będzie nowy, zagraniczny środkowy.
Z Plusligi czy spoza?
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Z. Averill.
Kłamca.
buzinga
Posty: 1305
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 W Zaksie rewolucji nie będzie jeżeli chodzi o trzon. Huber to wiadomo, do Włoch, Bednorz pewnie też, reszta podstawowych zawodników powinna zostać z amerykańskim środkowym włącznie. Zakusy są na polskiego przyjmującego.
Polskiego przyjmującego? Ponoć Gierżot ma zostać w Nysie. No chyba, że im wpadł ostatnio w oko Sawicki ;) Myślałem, że w razie fiasko z Bendorzem przycelują w Maara.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 W Warcie też raczej bez zmian większych z możliwością pojawienia się środkowego z zagranicy i nowego libero. Większość ma ważne kontrakty na przyszły sezon. Z Zatorskim nie wyszło. Ważą się losy Dulskiego, jeszcze parę fajnych spotkań i może zostanie. Opcją jest wypożyczenie do Czarnych.
Fornal ostatecznie (no tak na 99%) wypełni kontrakt w Jastrzębskim.
1. Było zainteresowanie ze strony Warty Zatorskim? Dziwne.
2. Konarski ma zostać? :o :<
Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 Bieniek ma ważny kontrakt ale ma też opcję wykupu. I może pewnien bogaty pan z Ukrainy się na to zdecyduje?
No nie chciałbym Bieńka w Warszawie.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

Wassim Ben Tara bardzo blisko włoskiego Trentino.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Zksiak »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:53
Swistolinka pisze: 23 sty 2023, o 18:43 Same odejście Hubera to jeszcze nie taki problem - pytanie czy ZAKSA zamierza ściągnąć dobrego środkowego za Hubera, czy planują zostać z wiekowym środkiem Smith Paszycki i Rejno w obwodzie...
Będzie nowy, zagraniczny środkowy.
Panie Jacku widze ze Pan taki zorientowany kto kim sie interesuje to moze ma Pan jakies plotki zwiazane z druzyna PSG Stali Nysa jakies zmiany sie szykuja czy wszyscy zostaja???
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

ciorny17 pisze: 23 sty 2023, o 19:09Z. Averill.
Jeśli faktycznie... no to wiadomość świetna. Ale wymuszająca pozyskanie polskiego przyjmującego, bo nie wyobrażam sobie, żeby Paszycki-Averill nie byli podstawową parą środkowych. Niestety średnio widzę kogoś sensownego. Może i można wziąć Gierżota czy Sawickiego, ale to jednak spore ryzyko. Ewentualnie fajną opcją mógłby być Szalpuk, który w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Ktoś jednak pisał, że zostaje w Warszawie, a jakby tego było mało, Szpaczek ponoć mógł go wziąć już w tym sezonie, ale nie chciał.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Miszczu-xdd »

choe pisze: 23 sty 2023, o 19:34 Wassim Ben Tara bardzo blisko włoskiego Trentino.
A tam przypadkiem nie ma iść na trenera Fabio Soli z Cisterny i w pakiecie z nim na atak Dirlić?
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Kicu pisze: 23 sty 2023, o 19:36
ciorny17 pisze: 23 sty 2023, o 19:09Z. Averill.
Jeśli faktycznie... no to wiadomość świetna. Ale wymuszająca pozyskanie polskiego przyjmującego, bo nie wyobrażam sobie, żeby Paszycki-Averill nie byli podstawową parą środkowych. Niestety średnio widzę kogoś sensownego. Może i można wziąć Gierżota czy Sawickiego, ale to jednak spore ryzyko. Ewentualnie fajną opcją mógłby być Szalpuk, który w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Ktoś jednak pisał, że zostaje w Warszawie, a jakby tego było mało, Szpaczek ponoć mógł go wziąć już w tym sezonie, ale nie chciał.
Nie ta opcja niczego nie wymusza. Przecież już nawet w tym sezonie w jednym momencie na boisku był Karjagin, Shoji, Smith i Paszycki

Gierzot zostaje w Nysie, Sawicki chyba nie ten poziom.
Mało wolnych polskich przyjmujących będzie to zamiast porywać się z motyką na słońce to warto zainwestować w jakiegoś zagranicznego przyjmującego typu Dzavoronok
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

kamil1999 pisze: 23 sty 2023, o 19:39
Kicu pisze: 23 sty 2023, o 19:36
ciorny17 pisze: 23 sty 2023, o 19:09Z. Averill.
Jeśli faktycznie... no to wiadomość świetna. Ale wymuszająca pozyskanie polskiego przyjmującego, bo nie wyobrażam sobie, żeby Paszycki-Averill nie byli podstawową parą środkowych. Niestety średnio widzę kogoś sensownego. Może i można wziąć Gierżota czy Sawickiego, ale to jednak spore ryzyko. Ewentualnie fajną opcją mógłby być Szalpuk, który w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Ktoś jednak pisał, że zostaje w Warszawie, a jakby tego było mało, Szpaczek ponoć mógł go wziąć już w tym sezonie, ale nie chciał.
Nie ta opcja niczego nie wymusza. Przecież już nawet w tym sezonie w jednym momencie na boisku był Karjagin, Shoji, Smith i Paszycki
Kurde, faktycznie. Nie wiem czemu mi się ubzdurało, że limit wynosi 2 obcokrajowców ;)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

kamil1999 pisze: 23 sty 2023, o 19:39 Gierzot zostaje w Nysie, Sawicki chyba nie ten poziom.
Mało wolnych polskich przyjmujących będzie to zamiast porywać się z motyką na słońce to warto zainwestować w jakiegoś zagranicznego przyjmującego typu Dzavoronok
Niekoniecznie. Kwestia Bednorza jest otwarta. Jest jeszcze inna krajowa opcja ale nie mam info więc nie chce pisać głupot.
Napewno nie wolno popełnić takiego błędu jak w ubiegłym roku.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

buzinga pisze: 23 sty 2023, o 19:22
Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 W Zaksie rewolucji nie będzie jeżeli chodzi o trzon. Huber to wiadomo, do Włoch, Bednorz pewnie też, reszta podstawowych zawodników powinna zostać z amerykańskim środkowym włącznie. Zakusy są na polskiego przyjmującego.
Polskiego przyjmującego? Ponoć Gierżot ma zostać w Nysie. No chyba, że im wpadł ostatnio w oko Sawicki ;) Myślałem, że w razie fiasko z Bendorzem przycelują w Maara.
Ponoć Lipiński ma iść do Kędzierzyna.
Myślę o Radomiu, to niech postawią na zdolną młodzież pod okiem Woickiego i tak nie mają kasy na budowę mocnej ekipy, więc po taniości niech idą w talenty, może wystrzelą, a nie ściągać ludzi, którym się nie chce walczyć jak w tym sezonie, czyli można ściągnąć na wypożyczenie Dulskiego, zostawić Nowaka, Firszta, który nieźle gra w tym sezonie, Nowowsiaka, dodać do tego Żalińskiego wychowanka, który serce dla Radomia zawszy wyłoży no i poszperać po ligach francuskich, niemieckich, kogoś ciekawego może się wyłowi.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Paragon pisze: 23 sty 2023, o 20:02
buzinga pisze: 23 sty 2023, o 19:22
Jacek pisze: 23 sty 2023, o 18:35 W Zaksie rewolucji nie będzie jeżeli chodzi o trzon. Huber to wiadomo, do Włoch, Bednorz pewnie też, reszta podstawowych zawodników powinna zostać z amerykańskim środkowym włącznie. Zakusy są na polskiego przyjmującego.
Polskiego przyjmującego? Ponoć Gierżot ma zostać w Nysie. No chyba, że im wpadł ostatnio w oko Sawicki ;) Myślałem, że w razie fiasko z Bendorzem przycelują w Maara.
Ponoć Lipiński ma iść do Kędzierzyna.
Myślę ostatnio o Radomiu, to niech postawią na zdolną młodzież pod okiem Woickiego i tak nie mają kasy na budowę mocnej ekipy, więc po taniości niech idą w talenty, które będą gryźć parkiet, może wystrzelą, a nie ściągać ludzi, którym się nie chce walczyć jak w tym sezonie, czyli można ściągnąć na wypożyczenie Dulskiego, zostawić Nowaka, Firszta, który nieźle gra w tym sezonie, Nowowsiaka, dodać do tego Żalińskiego wychowanka, który serce dla Radomia zawszy wyłoży no i poszperać po ligach francuskich, niemieckich, kogoś ciekawego może się wyłowi.
Pawel9221
Posty: 1193
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

Paragon pisze: 23 sty 2023, o 20:03
Paragon pisze: 23 sty 2023, o 20:02
buzinga pisze: 23 sty 2023, o 19:22

Polskiego przyjmującego? Ponoć Gierżot ma zostać w Nysie. No chyba, że im wpadł ostatnio w oko Sawicki ;) Myślałem, że w razie fiasko z Bendorzem przycelują w Maara.
Ponoć Lipiński ma iść do Kędzierzyna.
Myślę ostatnio o Radomiu, to niech postawią na zdolną młodzież pod okiem Woickiego i tak nie mają kasy na budowę mocnej ekipy, więc po taniości niech idą w talenty, które będą gryźć parkiet, może wystrzelą, a nie ściągać ludzi, którym się nie chce walczyć jak w tym sezonie, czyli można ściągnąć na wypożyczenie Dulskiego, zostawić Nowaka, Firszta, który nieźle gra w tym sezonie, Nowowsiaka, dodać do tego Żalińskiego wychowanka, który serce dla Radomia zawszy wyłoży no i poszperać po ligach francuskich, niemieckich, kogoś ciekawego może się wyłowi.
Lipinski idzie do Skry, tak podawal Artem
buzinga
Posty: 1305
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 23 sty 2023, o 19:39
Kicu pisze: 23 sty 2023, o 19:36
ciorny17 pisze: 23 sty 2023, o 19:09Z. Averill.
Jeśli faktycznie... no to wiadomość świetna. Ale wymuszająca pozyskanie polskiego przyjmującego, bo nie wyobrażam sobie, żeby Paszycki-Averill nie byli podstawową parą środkowych. Niestety średnio widzę kogoś sensownego. Może i można wziąć Gierżota czy Sawickiego, ale to jednak spore ryzyko. Ewentualnie fajną opcją mógłby być Szalpuk, który w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Ktoś jednak pisał, że zostaje w Warszawie, a jakby tego było mało, Szpaczek ponoć mógł go wziąć już w tym sezonie, ale nie chciał.
Nie ta opcja niczego nie wymusza. Przecież już nawet w tym sezonie w jednym momencie na boisku był Karjagin, Shoji, Smith i Paszycki

Gierzot zostaje w Nysie, Sawicki chyba nie ten poziom.
Mało wolnych polskich przyjmujących będzie to zamiast porywać się z motyką na słońce to warto zainwestować w jakiegoś zagranicznego przyjmującego typu Dzavoronok
Mało widziałem Trento, ale z tego co widziałem to Czech wyglądał mocno przeciętnie. Maar gra dobry sezon w Monzie. Ciekawi mnie co będzie z brazylijską parą Piacenzy, ktoś będzie na wylocie z tej dwójki. Jak nie obaj i ciekawe czy obaj znajdą zatrudnienie we włoskiej czołówce. Lucarelli do Verony, hehe. A z polskich jest jeszcze Szerszeń. No, ale to nawet ja mam od niego lepsze zdrowie ;) Przydałby się Kędzierzynowi ktoś kopiący zagrywką.
kamil1999
Posty: 5601
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Leala sobie nie potrafię wyobrazić Zaksie. Nie ten styl.
Lucarelli już prędzej. Tylko by Zaksa znowu się nie przejechała na próbie kontraktowania zawodników z czołówki. Lepiej się zabezpieczyć jakimś Dzavoronokiem czy właśnie Maarem i choćby zacząć z nimi rozmowy i próbować przekonać zawodników że ścisłej czołówki licząc, że któryś się nie zmieści w Serie A niż rozmawiać tylko z tego typu zawodnikami i ryzykować, że odmówi każdy.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

Zksiak pisze: 23 sty 2023, o 19:35Panie Jacku widze ze Pan taki zorientowany kto kim sie interesuje to moze ma Pan jakies plotki zwiazane z druzyna PSG Stali Nysa jakies zmiany sie szykuja czy wszyscy zostaja???
Chyba faktycznie pora zerknąć w pesel i przestać się udzielać na forum :]

Edit: @Ewa Mac - szanuję Twoje zaangażowanie, szanuję co robisz dla siatkówki ale czy możesz nie robić ze mnie Influencera (czy jakoś tak)? ;-)
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Vivo »

Szalpuk w Zaksie? Haha, dobre.

Jeszcze widzę Zaksa nie umarła pod przewodnictwem Szpaczka, skoro ten jednak nie dał sie nabrać.

Puścił Porębe, a to jeszcze lepsze. Miło, że dalej prezes z głową na karku.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Jacek pisze: 23 sty 2023, o 20:52
Edit: @Ewa Mac - szanuję Twoje zaangażowanie, szanuję co robisz dla siatkówki ale czy możesz nie robić ze mnie Influencera (czy jakoś tak)? ;-)
Jacku, Bendnaruk Cię zdemaskował i Twoje źródła :D
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 23 sty 2023, o 21:25Jacku, Bendnaruk Cię zdemaskował i Twoje źródła :D
Widziałem, ale delikatnie, mało kto wyłapał myślę :D
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

Możliwe, że było, ale zdaje się, że temat jest dograny - Nicolas Szerszeń trafi po sezonie 2022/2023 do Indykpolu AZS Olsztyn. To nie koniec rozbioru LUK.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8004
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Miszczu-xdd pisze: 23 sty 2023, o 19:38
choe pisze: 23 sty 2023, o 19:34 Wassim Ben Tara bardzo blisko włoskiego Trentino.
A tam przypadkiem nie ma iść na trenera Fabio Soli z Cisterny i w pakiecie z nim na atak Dirlić?
Jedno nie wyklucza drugiego. Jakbyś był Ben Tarą i usłyszał, że masz rywalizować o szóstkę z Petarem Dirliciem (z całym szacunkiem) w Trentino, to nie brzmi to abstrakcyjnie, a perspektywicznie - jak diabli.

(nie wiem czy jest coś na rzeczy, tak tylko piszę)
dyletant
Posty: 5115
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dyletant »

choe pisze: 23 sty 2023, o 22:50 Możliwe, że było, ale zdaje się, że temat jest dograny - Nicolas Szerszeń trafi po sezonie 2022/2023 do Indykpolu AZS Olsztyn. To nie koniec rozbioru LUK.
Skoro ryzykujemy z zawodnikami po kontuzjach to idźmy w tę rozbiórkę i postawmy na Malinowskiego.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Pawel9221 pisze: 23 sty 2023, o 20:08
Paragon pisze: 23 sty 2023, o 20:03
Paragon pisze: 23 sty 2023, o 20:02

Ponoć Lipiński ma iść do Kędzierzyna.
Myślę ostatnio o Radomiu, to niech postawią na zdolną młodzież pod okiem Woickiego i tak nie mają kasy na budowę mocnej ekipy, więc po taniości niech idą w talenty, które będą gryźć parkiet, może wystrzelą, a nie ściągać ludzi, którym się nie chce walczyć jak w tym sezonie, czyli można ściągnąć na wypożyczenie Dulskiego, zostawić Nowaka, Firszta, który nieźle gra w tym sezonie, Nowowsiaka, dodać do tego Żalińskiego wychowanka, który serce dla Radomia zawszy wyłoży no i poszperać po ligach francuskich, niemieckich, kogoś ciekawego może się wyłowi.
Lipinski idzie do Skry, tak podawal Artem
To co oni, drugi Olsztyn robią? :D Butryn, Poręba, Lipiński
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

Pani VolleyInsider, jak już Pani wysuwa te swoje przypuszczenia na Twitterku, to proszę napisać o źródle tej informacji. Chyba, że ma Pani taką wiedzę z własnego, to proszę zwrotnie mi napisać kto przyjdzie za Ben Tarę do Stali, bo dopóki Pani tego nie napisze z przekonaniem, bez strzelania - ja też nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”